Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Aguś - dowiem się 19 kwietnia na wizycie u gina :) ale planowane jest gdzieś na początku maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 spokojnych świąt wielkanocnych, średnio mokrego dyngusa i zająca bez sklerozy, życzą wam i waszym najbliższym 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jaśminka, krzysztof i julia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! najwyzszy czas zlozyc Wam wszystkim - mamom, pociechom i kochaniom ;) - wszystkiego najlepszego z okazji swiat [triduum paschalnego] mam nadzieje, ze te dni uplywaja Wam w milej i spokojnej atmosferze rodzinnego spotkania oraz na radosnym obzarstwie :D poza problemami z kompem - wciaz fiksuje, chyba przestane liczyc na meza i wykosztuje sie na prawdziwego informatyka - mielismy ostatnio sadne dni z Krzysiem tragedia! krzyk, taki ze zloscia i bolem, prezenie sie, duzy napiety brzuszek - slowem kolka dwa dni z zyciorysu.. poza tym wciaz czeste karmienie ale wyglada na to, ze dzis juz sie poprawilo! :D maly nawet przespal 3-4h w nocy i teraz tez spi zreszta ide mu towarzyszyc w krainie morfeusza ;) jeszcze raz pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia zaczelismy juz wychodzic z malym na krotkie spacerki, wiec nasze spotkanie nad Malta tez nabiera juz kolorow pamietacie jeszcze o nim? serdecznie was sciskam - te 1+1 i 2w1- i przesylam caluski dla waszych pociech i kochan pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A to co taka cisza poświąteczna???????? Co jest z wami????? Ja dzisiaj byłam u gina i 15 maja ide do szpitala niby na badania ale racczej już urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jak tam wasze brzuszki po swietach?????urosly??a dzidzie??paula dzieki za fotki i kawaly julia a co u ciebie?jak mala???ja dzis bylam u gina i wszystko oki .mala rosnie (podobno ma dlugie nozki) ciekawe za kim????/paula w jakim szpitalu chcesz rodzic? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo to forum umrze śmiercią naturalną :P nie wolno do tego dopuścić!!! Brzusio - po świętach pzytyłam tylko 1 kg - także już mam 17 kg na plusie ;) Widze że mała będzie niezła wysoka laseczka skoro ma nóżki długie - pewnie aż po samą szyję hihihihi :P Ja chce rodzić w Szpitalu św. Rodziny na Jarochowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Coś nas mało ostatnio ale masz racje Paula nie mozna dopuścić do \"śmierci naturalnej\" u mnie wszystko dobrze synek kopie coraz mocniej i siedzi teraz w dole brzucha bo czuję ze tam kopie a wolę jak jest u \"góry\" więc stale mu powtarzam żeby powędrował do \"góry\" ale on nie chce Paula już niedługo czas do szpitala :) masz już wszystko dla Patryka i w jakich rozmiarach kupowałaś ciuszki bo ja się zastanawiałm i myślę że w 56 nie będzę kupowała ale ostatnio widziałm rozmiar 62 i to są strasznie małe ciuszki nie wiem dlaczego ale cieżko mi sobie wyobrazić że mój Krzyś będzie nosił takie małe ciuszki aha i jak masz jakieś sprawdzone miejsca w jakich warto kupować to napisz Julia wracaj bo potrzebuję listę zakupów dla malucha i dla mnie do szpitala !!!!! Brzusio będziesz miała śliczna córeczkę z długimi nogami !!:) a to wszystko pewnie po mamusi :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu ja zaczelam kupowac ciuszki dla malej w H&M, sa naprawde uroczee!!!dostawy maja w srody i piatki tak wiec wtedy jest ich najwiecej .acha w Plazie jest najwiekszy wybor.ja kupuje rozmiar 62,bo wedlug ich rozmiarowki to jest okolo 2-4 miesiaca,a 56 mam jeden spooszek do szpitala.dzidzie tak szybko rosna ze uwazam szkoda kase wydawac.pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Minimisiu ja dużo zakupów robię na allegro - naprawdę jest taniej. Ciuszki mam od koleżanki także kupowłam nowych niewiele. Mam kilka body rozmiar 56 a reszta zaczyna się od 62 w górę. Takie małe dziecki tak szybko rosną że szkoda kasy wydawać na ciuszki na raz. Łóżeczko kupujemy w GIANCIE koło kinepolis - tam jest taki market meblowy i są śliczne łóżeczka i niedrogie. A resztę zakupów robię na allegro. Kupiłam zestaw startowy butelek avent za 60 zł (razem z kosztami przesyłki) a w sklepie dyzio w tesco na sobieskiego taki sam zestaw kosztuje 72 zł. Także naprawdę polecam posiedzieć i poszukać trochę na allegro. Kupiłam dzisiaj fotelik samochodowy za 119 zł i to bardzo ładny + 9 zł koszty przesyłki. Wszystkie akcesoria dla juniora kupuję nowe ale staram się wyszukać tanich rzeczy. Po co przepłacać. W razie jakich kolwiek pytań polecam się - pisz śmiało :) Fajnie że twój maluda cię kopie mój robi to samo tylko ze jest ułożony cały czas główkowo więc jedynie obrywam po żebrach ;) Buziaki - piszcie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy jeszcze tu zagladacie??????minimisiu co do lozeeczka to paula ma racje,ale polecam rowniez zakupy w kupcu poznanskim na 2 pietrze.obecnie maja wyprzedaz i upusty do 30%,poniewaz prznosza sie na ulice dziadoszanska od 1 czerwca.dam tobie przyklad:za komplet poscieli tzn.poduszeczka i kolderka ,ochraniacz zaplacilam 45 zeta!!!!!!!oczywiscie chodzi mi o powloczki.a jakie macie plany na wekend majowy??????my wyjezdzamy do karpicka kolo wolsztyna.w koncu to ostatni wyjazd razem we dwoje...pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula za twoją radą zajrzałam na allegro i poprostu tutaj jest kopalnia ciuszków dla małego!!! ale mam pytanie odnośnie skarpetek jaki rozmiar? :) na początek Brzusio dzieki zajrzę jutro do kupca bo idę słuchać serduszka malucha a gabinet jest niedaleko i może już coś kupię :) Fajnie że wyjeżdżacie na weekend a mu zostaniemy chyba większosć czasu ww domku bo ja niestety muszę zacząć porządnie pisać pracę bo jakos nie mogę ruszyć z miejsca a czasu coraz mniej :( :( Zostałyśmy same na placu boju a co sie dzieje z reszta dzieczyn Paula musisz urodzić Patryka jak najpóźniej bo zostaneimy tu z Brzusiem same:( :( a na końcu to ja zostane sama :( :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko - ja nawet jak urodze to będę tu zaglądać - dzieki Brzusio za podpowiedź :) z tymi pościelami. Minimisia co do skarpetek to nie mam zielonego pojęcia kupowałam na oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cisza!!!!!!!!!!!!!dziewczyny co jest????????? minimisiu ,skarpetki kupuje na rozmiar 1-4 miesiaca,polecam w h%m,2 pary cena 9,90,maja elastyczny sciagacz.dzis mojej zuzu kupilam opaske na wloski,taki slodziak rozowy!!!!moj malzonek nagrywa muze na wyjazd,i mala tanczy w brzuchu,bo okazalo sie ze jediemy mala ekipka to jest 18 osob.ale bedzie balet!!!!!paula, a mozesz mi powiedziec jak wy robicie kwiatki w tekscie?????jak bedziesz wkupcu to wez kupon znizkowy ,w ich nowym sklepie na dziadoszanskiej ,otwartym od 1 czerwca dostaniesz rabat 15 %.zapomnialam wam napisac ze moj gin.powiedzial ze mala z badan usg. jest juz jak 29 tydzien ciazy,a wedlug okresu 27,wiec moze szybciej urosze??????zobaczymy pozdrawiam papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Dzisiaj byliśmy znowu na pływalni - rewelacja - czuję się jak motylek :P hihihi Brzusio kwiatki robi się tak 🌻 hihihi tzn w nawaisach kwadratowych [ ] wpisujesz słowo kwiat bez spacji :) W przyszłym tygodniu zajrzę do kupca i zobacze co mają ciekawego a jutro jedziemy na działeczkę się dotleniać :) Brzusio moim zdaniem urodzisz po terminie ;) dziewczynki tak się nie pchają na świat - chłopcy raczej rodzą się przed terminem :) Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam wczoraj na badaniu połówkowym i badaniu serduszka i cgłopak zdrowy jak ryba bardzo sie z tego cieszymy skopał aparat i wogóle miał fajną zabawę no i oczywiście troche go zaskoczyliśmy bo na samym początku badania nogi szeroko rozłozone i mały siusiak w pełnej okazałości :) ale zaraz sie zawstydził i pokazał pupę waży już 470g a wczoraj rozpoczęliśmy 22 tydzień i wogóle wszystko jest w jak najlepszym porządku a to najważniejsze Była w kupcu i faktycznie mają dużo rzeczy i ceny naprawdę są przystępne tak wiec warto tam zajrzeć i można zarobić małe zakupy Paula miłego odpoczynku na działeczce :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! To jest tragedia - wczoraj kładałam się spać o 2 w nocy bo filmy oglądałam, a teraz już nie mogę spać. Właściwie to ja już nie śpię od godziny ale nie chciało mi się z łóżka wstawać bo stwierdziłam że może jeszcze zasnę. Kurcze - z tym snem to jest masakra dosłownie!!!! Buuuu.... :( Minimisia - gartuluję dużego i zdrowego synka :) Najważniejsze ze wszystko jest ok. Jestem ciekawa ile mój mały szaleniec waży teraz - w 31tc ważył prawie 2 kg. A mi zostały już tylko 3 tygodnie do szpitala ... ups... ale ten czas leci. Buziaki dla wszystkich Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo !!!1a jak robicie serduszka i te inne znaczki??????jpaula ja tez mam problemy z snem.tak sobie mysle czy jazda na rowerku jest wskazana w naszym stanie??????pozdrwiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula ty odliczasz dni do szpitala a ja dni do zwolnienia lekarskiego (zaczynam od 15) :) Brzusio wydaje mi się ze rower nie jest szczególnie wskazany :) www.forum.o2-emotikony.php na tej stronie znajdziesz różne znaki i wg wzoru robisz serca, kwiatki, uśniechy itp. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio ja bym nie ryzykowała jazdy na rowerze. Lepeij się oszczędzac - jeszcze się najeździsz :) a serduszko robisz tak ❤️ w nawiasy kwadratowe [ ] wpisujesz słowo serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 ten rower to sobie podaruje.ale za to bylam na basenie w koziglowach.na serio polecam.czysciutko,malo ludzi.paula tej strony nie moge otworzyc!!!a tak wgole to moze wymyslimy jakis temacik i srtonka sie ozywi??????pozdrawiam i buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, do tej pory tylko bylam podczytującą ale mam pytanko, czy ktoras rodzila lub ma zamiar rodzic na Polnej z oplaconą położną? no i czy warto opłacać kogoś takiego? pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzusio! To jest bardzo dobry pomysł. A pływalnie w Kozich Łebkch znam bo tam jeździmy regularnie :) Po godzince spędzonej w wodzie czuję się o wiele wiele lżej - cudowne uczucie :) Witaj Ewa! Ja niestety nie mam zamairu tam rodzić a może i stety ;) ale na pewno znajdzie się tutaj jakaś dziewczyna która ci odpowie na twoje pyatnia :) Ja chcę rodzić w szpitalu św. Rodziny Mam pytanko do was! Ponieważ musze napisać prace na temat \"Koszty a efektywność w gospodarowaniu\" - powiedzcie mi - czy macie coś na ten temat, albo może pisałyście na taki temat lub podobny - jeśli tak to bardzo bym prosiła o pomoc! Mój mózg odmawia posłuszeństwa ostatnio!!!! Z góry bardzo dziękuje!!!!! Pozdrawiam 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie też jeszcze nie jestem ostatecznie zdecydowana, który szpital wybrać. Ciągle rozważam Polną lub właśnie Sw. Rodzinę. na razie zbieram jakiekolwiek info...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie też jeszcze nie jestem ostatecznie zdecydowana, który szpital wybrać. Ciągle rozważam Polną lub właśnie Sw. Rodzinę. na razie zbieram jakiekolwiek info...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - na Polnej na pewno są lepsze warunki - jest komfortowo ale w św. rodzinie jest lepsza opieka po porodzie. :) Na forum gazety.pl masz dużo informacji na temat szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×