Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość ooo to super
wasz blog jest najlepszym blogiem w sieci!!!!!:D:D:D:D:D:D::D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultowy ten wasz blog
fajne foty!!!!!!!to na serio wy????:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienks!!! a co wy tutaj robicie jakies apelacje o zamkniecie tematu? to mój temat, mój problem, a nie odzywałam sie bo nie miałam neta. a czemu nie miałam to już przeczytajcie se na blogu bo drugi raz nie bede opisywac bo ta historia jest zawiła jak piskorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskifilozof
zochaaa powiedz jak tam Twoja macica i czy zapach już ustąpił, bo ostatnio strasznie mało piszesz na ten temat. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjjjjhj
proponuje sprawdzic w encyklopedii hasło: 'choroby weneryczne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos wie
czy to co one pisza na tym blogu to prawda? Bo juz sama nie wiem, chyba nie mozna byc az tak dziwnym :D ale mnie to bawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gore
To zadziwiające, że temat tak długo już jest podejmowany. Trafiłam tutaj podczas poszukiwań informacji o grzybicy okolic intymnych. Co do użytkowniczki/użytkownika zochaaaa, cóż, według mnie tylko dwa wyjścia są możliwe: ma takie zaburzenia w rozwoju (emocjonalnym/psychicznym?), że rzeczywiście wierzy w to, co wypisuje albo jest to prowokacja. Bardziej przychylam się do tej drugiej opcji - udaje. Ponieważ u osób z jakimiś emocjonalnymi zaburzeniami zazwyczaj jest tak, że rozwój intelektualny jest ok. My same/-i napędzamy tę bezsensowną dyskusję, która w równym stopniu bawi nas, jak i zapewne "zochaaaa". Racjonalne argumenty nie przemawiają do tej osoby? Nie mój to problem. Tak czy inaczej, życzę zdrowia! Pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O żalll
Widzicie ? Macie tutaj okaz osoby chorej psychicznie ! :P ...Zocho, każdy wie, że robisz sobie z nas jaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole /
Zochaa idz w koncu do ginekologa i napisz posta jak Ci lekarz da diagnoze. Bardziej Debilnej osoby nigdy w zyciu nie czytalem - mam nadzieje ze nigdy Cie nie spotkam. Jestes wprost chodzacym idiotyzmem, bledem natury, pomylka matki natury. Jestes omenem wszechczasow. Ty i twoj kuter rybacki miedzy nogami to jedna wielka bzdura. Wystawilas sie na posmiewisko. Gratuluje. moim zdaniem zaslugujesz na tytul "najwiekszy debil roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwalcie się od mojej psychiki wy niewdzięcznicy! Jestem normalna! Głupia też nie jestem bo ostatnio robiłam sobie test na inteligęcję i wyszło 87, także o mój mózg mozecie byc spokojni! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEDAGOG SZKOLNY
hi hi hi widze ze tu dobra faza jest:) zochaaa pewnie masz niezly ubaw co? bynajmniej ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussylicker
o matko... rozchylam dzyndzelki i ja tez widze macice!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruskifilozof
Ale zochaaaa, my o Twoją inteligęcję jesteśmy spokojni. Nas tutaj martwi tylko Twoja macica. I kiedy ją w końcu wyleczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruskifilozof
Ale zochaaaa, my o Twoją inteligęcję jesteśmy spokojni. Nas tutaj martwi tylko Twoja macica. I kiedy ją w końcu wyleczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monterverdi
O lol, temat 3 lata, całkiem całkiem. Ale musiał to być naprawdę głupi temat żeby tak się stało, poniekąd jest. Mam 15 lat i wiem ,że to co widzisz to jest pochwa, te dzyndzle to wargi sromowe, a macica jest dopiero ZA pochwą. Jesteś bardzo niewyedukowana. a ja jak bym miał taki problem to bym poszedł do tego ginekologa. Aż żal mnie bierze że wogóle to komentuję... Pozdrawiam wszystkich którzy mieli ubaw podczas czytania tego sujet'u. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jedziemyyy
*............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-` *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ________________________ . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny miś tylko czemu ma miotle miedzy nogami? kubus puchatek nie latał na miotle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojezu xD
Pozdrowienia z www.forum.1st-gaming.pl mamy niezly ubaw z ciebie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto_ja
ojejej.............ale się popłakałam ze śmiechu!!!!!!!! dobry temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojezu-ale macie beznadziejne to forume, nie mogłam jakos znalezć tematu na mój temat :-o Moze zamiast sie ze mnie smiac to byscie mi pomogli? ja wiem ze to wstydliwy problem, ale ludzie troche powagi. Także, zapewne ku waszej uciesze pozdrawiam wasze całe (kilkuosobowe) forume!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup mi buty do trumny
ja ci polecam kupic wazeline i wsadzic tam kota ( przed wsadzeniem udaj sie do apteki po wazeline) i gazowke na wszelki wypadek krem przeciw tradzikowy hmm.. i jeszce... paczke prezerwatyw zebys mogla wsadizc sowj telefon komorkowy i tam wszystko w srodku wyczyscic ( przed wsadzniem przezerwatywe nasmaruj kremem przeciw tradzikowym i wazelina pierwsxza wazelina pozniej krem!) i na koniecc wsadzasz telefon z kondomem i kremami i puf dziala . na przeczyszzcnie smarujesz kotka kremem i wsadzac go sobie rowniez po czym ogon zostawiasz naw ieczhu i owijasz gazowka . pomaga uwierz moze anjdziesz cos na www.c-gsm.pl i www.forum.1st-gaming.pl DOKLADNIE POSZUKAJ I NAPISZ W SB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha - o swędzeniu jest na ogólnym na zdrowiu pewnie i może na ginekologii. A najlepiej zrobisz -idąc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyuubi
hahaha na forum.1st-gaming.pl na serio mamy niezły z Ciebie ubaw, jest nas dużo i będzie jeszcze więcej, sam nie wiem po co w tym idiotycznym temacie się wypowiadam, ale nie mogłem nie napisać jak twierdzisz, że nasza ekipa jest kilkuosobowa hahaha a wracając do twojego problemu to mogła byś się już przyzwyczaić do swędzenia wg Ciebie "macicy" skoro przez prawie 3 lata już wytrzymujesz HAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu006
Nie no koleżanko może wsadzałas sobie w "Macicę" Krupnik lub Kaszanke i została?? Pozdrowienia z www.forum.1st-gaming.pl Acha i fajnie masz na chacie bo myslalem ze [onad 500 osob to nie jest kilka ale.... jak uważasz jak masz taką liczną rodzinke ponad 10000 osob to dla ciebie kilka to bedzie 500 Pozdro... Niech ci chłopak pomoże a nie smuty bedziesz tu Pier*** Bye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 500 osób na forum to chyba trohe mało skoro tutaj tylko na moim temacie wypowiedziało sie ponad 1000. Ale okej, nie smutajka sie, może kiedys wasze forume bedzie tak popularne jak to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az musze os powiedziec
stasiu 006 czy ty jestes jakis niepełnosprytny? Wypowiadasz sie tak że nie sposób zrozumiec o co ci chodzi. Smiejesz sie z zochy, ale to chyba jednak ty jestes bardziej do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoeszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×