Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malinka czerwona

Duphaston- za czy przeciw!

Polecane posty

Gość Kikaa...
mi już tak miesiąc temu po 13 czy 14 dnia przyszedł od odstawienia...;/ kurde ale teraz chyba przyjdzie normalnie coś tak czuję...a z resztą pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika-----a masz jakieś obiawy na okres, bolą cie sutki, wiekszy apetyt, nastrój do d....:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no na razie nie mam żadnych objawów..;| a nastrój do d.. to mam cały tydzień bo mnie mój wkurzył i nie gadamy ze sobą..zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Hej dziewczyny :) ja sobie nadal czekam na okresik. Od wczoraj mam straszne bóle podbrzusza ale niestety ni widu ni slychu @ po prostu zero.I dalej nic z tego nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Pajka---- a ile już czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja pierwszą ciąże poroniłam w drugiej od 4 tyg do 20 tyg miałąm podawany duphaston i jestem za, dzieki temu urodziłam synka.który dzisiaj ma 2,5 roku. jak nabardziej jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kończy się piąty dzień.Myślałam, że to będzie dzisiaj skoro mnie tak bolało ale dzisiaj było jeszcze gorzej i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
ach no przecież już pytałam wcześniej hehe ale zapomniałam :) Ale moja znajoma też tak miała miesiączka się spóźniała poszła do lekarza on zaś ciąży nie stwierdził tylko jej jakieś tabl..przepisał na wywołanie..zjadła je i dalej nic..brzuch ją bolał, piersi tak jak na miesiączkę poszła znowu do doktora ten znowu niec nie stwierdził ;/ i przepisał jej jakieś inne tab...skończyły się i dalej echo..aż w końcu poszła do innego lekarza i się okazało że jest w ciąży...a teraz już szczęśliwą mamusią..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
podczas brania duphastdni onu to fakt było bara bara ale nie wiem czy w dni płodne - bo to problem no a potem bardzo bolaly mnie piersi i myslalam ze to przez branie dup . no allepodobno @ moze wystapis nawet po 10 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no nie podobno tylko może bo ja tak miałam miesiąc temu :P 14 dnia dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
ale meczy mnie to ze tak boli jakbym miala dostac i wkurza mnie to ze @ nie ma bo nie chce tez sobie robic nadziei skoro test wyszedl negat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Ale jak dalej nic nie będzie to pójdę do mojego doktorka i się go spytam jak z tym jest...bo teraz będę zaczynać już 5 cykl z duph. i dalej echo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
A ja myślałam że od razu się uda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Ale mnie też dzisiaj zaczął boleć brzuch ...ale to na pewno na @ buuu... już mam dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
ja tez tak myslalam bylam tego wrez pewna a tutaj szykuja sie kolejne problemy z @ b:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
no ja bylam pewna ze dzisiaj dostane @ na 100 % i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
chociaz wolalabym to drugie :) zeby nie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Ale wiesz co na jednym forum czytałam że brzuch też może tak mocno boleć gdy kom jajowa się zagnieżdża w macicy...tak więc może ci się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
wiesz znac moje szczescie to bedzie jakies zwykle przygotowanie sie organizmy do @ ale nigdy nie mialam zeby przez dwa dni tak bolalo i lczekam zeby wreszcie sobie obliczyc dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
ale najgorsze jest to ze kazdy lekarz mowi co innego jeden powie ze @ po dup. wyjdzie po ilus tam dniach drudzy mowią, że zaraz po odstawieniu i potem zglupiec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
To różnie z tym jest zależy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
tylko teraz nie wiem czy jest sens robic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Ja rok temu miałam w dziesiątym dniu z kalendarzem w ręku..teraz przez trzy cykle w 4 dniu a miesiąc temu w 14 dniu ;/ ciekawe jak będzie teraz...kiedy przyjdzie ta wstrętna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
zrób sobie test jak już będzie więcej niż 10 dni od odstawienia wtedy będzie bardziej pewnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Wyobrazcie sobie , że dzisiaj mówię mojemu facetowi, ze jak nie mam @ to bedziemy sobie syna płodzić :P ja tutaj o romantycznym wieczorze a tutaj @ :) no ale stwierdziłam , że to nic, że muszę się z nią zaprzyjaźnić, żeby sobie szybko poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Ech.. Ja dzisiaj też dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kokaa----- nie przejmuj się ja dałam sobie troszkę luzu aczkolwiek będę miala na uwadze gdzies tam pojawiajace sie dni plodne:) i czekajmy na zabawę bez nastawienia na dzidzi a samo przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
mam do was pytanie czy wy bierzecie jedną tabletkę dziennie czy dwie..? bo mi mój lekarz powiedział że najpierw przez parę cykli mam brać dwie tab. a potem przejść na jedną...i kurcze nie wiem czy może teraz by tak zacząć brać tylko jedną tab..ale z drugiej str..boję się że mi się może rozregulować cykl..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa--- ja brałam tylko przez parę dni po 2 talbetki, ale w trakcie dostałam @ potem zaczełam brać ( zalecala mi lekarka) po jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×