Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Witam!!! Idac za waszym przykladem tez potanowilam wziac sie za siebie i troche pocwiczyc, zaczelam wczoraj ale chyba za slabo bo nic mnie dzisiaj nie boli, zaczelam delikatnie zeby nie miec dzisiaj zakwasow ale chyba zbyt delikatnie ;-) A w piatek ide z kolezanka na fitness Pogoda wiosenna koty zwariowaly i wczoraj zaczely sie marzowac pod moim oknem a rano mialam wszystko obsikane na ogrodku i \"cudny\" zapaszek :-O Na poczatku lutego wybieram sie na urlopik i mamy zamiar odwiedzic gorki mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna. No i ze bedzie snieg. Trzymajcie sie cieplo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alku-z rana :D Ale Ci zazdorszcze tych gor - chetnie bym sie tez wybrala. A tu nic- musze sie zacznac wreszcie przygotowywac do kwietniowych egzaminow. Ja juz w pracy z marna pogoda za oknem :( A dzisiaj wieczorem wybieram sie tez na silownie - poniewaz oczywiscie wczoraj nie poszlam -hehe :D Zycze Wszystkim udanego dnia i do napisania po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) oto ja :D Aniszcza :P:P:P:P No wiec opowiem wam jak bylo na gimnastyce. ale zacznijmy od poczatku. Ja podobnie jak Kasiulenka po przyjsciu do domu bylam zdolna jedynie do przerzucania kanalow TV ale dosyc tego pomyslalam jakis miesiac temu i stwierdzilam ze nowy rok to idealny czas na to by cos zmienic. Tak wiec dokladnie 5 stycznia wybralam sie do Gymnasion Women i dokonalam zakupu karnetu a raczej karty, ktora daje mi mozliwosc codziennych cwiczen na Gymnasionie :) dla zainteresowanych www.gymnasion.pl I jestem zachwycona. Wczoraj bylam 1 raz a dzis po pracy tez lece. Boze ile energii mam w sobie to nawet nie wiecie :D poza tym po raz 1 tej zimy nie mialam zmarznietych rak i nog (pomimo tego ze zmarzlak jestem i to moja czesta dolegliwosc) teraz jednak wiem dlaczego. MALO RUCHU!!!!!!!!!! Tak wiec wczorajsze zajecia nazywaly sie FIT BALL i polega to na tym że ćwiczy się z piłką o średnicy ok 50cm. Niby zaczelam (tak mi sie zdawalo) od lekkich cwiczen ale jednak bylo dosc duze tempo i trzeba miec na FIT BALL\'u niezla wytrzymalosc. Na cale szczescie zanim poszlam do klubu cwiczylam w domu. A zeby nie cwiczyc samej to kupilam se kasete Cindy Crawford i zamiatalam podlogi razem z nia. Tak wiec samopoczucie mam dzis bombowe i pomimo tego ze dostalam wlasnie okres :( (wniosek: dzidzi znowu nie bedzie w tym miesiacu) to sie ciesze bo tak musialabym sie przeniesc na zajecia pt AKTYWNE 9 m-cy :D CHoc sama nie wiem czy bym nie chciala takiej zamiany. No ale dosc smutasow. Ciesze sie ze dzis znowu uderzam na parkiet :D Uciekam do pracki Pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dziewczynki,zasuwamy zasuwamy.Ladnie zaczynamy rok :) Ja tez od wczoraj cwicze! :D Ale zbieg okolicznosci,co? ;) W sobote kupilam sobie plyte dvd z cwiczeniami pilates+aerobic.Mam nadzieje,ze efekty beda ;) i poprawie swoje proporcje :P Zawzielam sie,nie ma co... Przemek jak spi wlaczam i pyk. No niestety dzis mam zakwasy,ale co tam.Dzis ide na spacer ,bo sliczna pogoda i przy okazji rozruszam miesnie. A teraz ide dac Przemkowi kaszke. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam się udało wytrwac w tych naszych noworocznych postanowieniach. Ja dzisiaj znowu ćwiczonka ale bardziej intesywne. Aniszcza obyś mogła jak najszybciej przeniesc sie na aktywne 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! dawno tu nie zaglądałam ale naprawdę nie mam czasu :( mała w dzień kiepsko śpi i ciągle dopomina się uwagi niestety . Można awariować ciągle tylko karmiąc przewijając i odsypiając noce :( momentami nie ma siły jak słowo daję. Prześlę wam mailem kilka zdjęć ostatnio zrobionych :) i poczytam co u was słychać papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnuLa pociesze Cie,ze to minie niedlugo.Wiesz ja tesknie za tymi miesiacami,kiedy byl malusienki i tylko jadl i spal(a wydaje sie ze to bylo nie tak dawno).Teraz w dzien prawie nie spi,a tylko lubi psocic.Jak wychodze do lazienki wsadzam go do lozeczka co nie za bardzo lubi ;) ) Aniszcza ciekawi mnie jakie sa cwiczenia dla mam.Pewnie niedlugo zaczniesz na nie chodzic,wiec opowiesz nam :D Alku nie forsuj sie za bardzo,bo zakwasy to nic milego(ałła!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica zgadzam sie z Toba...Julia tez juz coraz mniej chce spac, zreszta odkad nauczyla sie siedziec, tylko to ja interesuje, nie chce lezec ani przez chwile, a ja boje sie o jej kregoslup...Nauczyla sie tez raczkowac...na razie do tylu :) A mam jeszcze do Ciebie prosbe, wczesniej gdzies czytalam ze sama robisz zupki Przemkowi, moze moglabys mi napisac jak to robisz, bo ja ciagle mam zamiar zrobic cos sama, ale nie bardzo wiem jak, wiec mala podpowiedz bardziej doswiadczonej bardzo mi sie przyda :) Anula - dzieki za zdjecia, mala sliczna Widze ze wszystkie macie jakies postanowienia, juz nawet je realizujecie....no, no...musze tez sie zmobilizowac, cwiczenia moze mniej, ale mialam zamiar zapisac sie na basen, no i chce troche podszlifowac swoj angielski...z takich postanowien na ten rok, to moje najwazniejsze, to znalezc prace, tylko trudno bedzie, bo niby chce, ale nie chce zostawiac malenstwa, a przeciez wiem ze z babcia bedzie jej dobrze... No to na razie tyle...Pozdrowienia dla wszystkich i trzymajcie sie cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z pracy, bylam na silowni, zjadlam obiadek (zupe meksykanska) i wreszcie mam czas dla siebie- ale co racja to racja, nawet po tych intensywnych cwiczeniach energia nie jest calkowicie wyczerpana i mozna ja spozytkowac na cos innego :) Meg- no widze ze ambitne masz noworoczne postanowienia. Bardzo dobrze. POdam Ci linki, ktore moze okaza sie pomocne :) *Polskie BBC - bardzo latwe lekce angielskiego z wytlumazonymi slowkami- dobre dla tych ktorzy nauke zaczynaja :) http://www.plinuk.net/index.php?option=com_newsfeeds&task=view&feedid=16&Itemid=61 *link do CPE exam: http://www.cambridgeesol.org/teach/cpe/index.cfm *Strona gdzie znajdziesz FCE, CAE i Proficiency testy, oprocz cwiczen: http://www.flo-joe.co.uk/ *Strona the English Maze (www.englishmaze.com) -ESL classes. Szczegolnie dobra jesli chcesz pocwiczyc czytanie (znajduje sie tez tam sporo cwiczen Audio) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przemek wlasnie wstal (i rozrabia) wiec zaraz lecimy na spacer.Dopijam kawe i wpadlam na kafe ;) AnuLa wiesz co,Dominisia robi sie podobna do Ciebie chyba-oczy glownie mam na mysli. Fajniutka kruszynka,a mama widze usmiechnieta czyli bardzo szczesliwa :) Meg powiem Ci tak,gotowalam zupke do czasu-ziemniak,marchewka,kawalek pietruszki-starlam na tarce(ziemniak pokrojony a nie starty ;) ) a ugotowana zupke albo miksowalam albo przecieralam przez sitko i dodawalam maslo.Jak wyszla za rzadka dodawalam troche kleiku ryzowego.z czasem dodawalam gotowane miesko. Pewnego dnia zbuntowal sie i nie chcial jesc tego i dawalam sloiki Gerbera-dzieci niestety wola sloiki a nie zupki mamy :-0Tak gadam,bo u rodziny i znajomych potwierdza sie moja tezA.Ale poki je to dobrze,gotuj sama(o ile dysponujesz czasem).Mam swietne przepisy to zaraz Ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny już drugi dzień nie ćwicze. Wczoraj byłam tak padnięta ze mi sie nie chcialo. Oj niedobrze. Anula dzieki za zdjecia mala jest cidna i ma oczka podobne do twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Od rana zasuwam-brak mi czasu. Oj jak dobrze,ze misiek od pn.idzie na urlop :D Meg doszlo do Ciebie??? Blondi gdzie jestes? Wczoraj byla u mnie kumpela-modelka normalnie i powiedziala,ze chodzi na silownie.Wszyscy patrza na nia jak na wariatke,bo co robi taka gazela wsrod glownie kobiet po 3 dzieci,albo wsrod starych prykow,ktorzy chca stracic brzuchale ;) (To jej slowa,nie moje) Usmialam sie,wariatka sieje zazdrosc , zawisc ;) Ide dac Przemkowi obiad i powiesic pranie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Na Was zawsze mozna liczyc...Kasiulena dziekuje za linki, w weekend blizej sie im przyjrze. Veronica dzieki za ksiazke, tak dostalam i nawet dzis jeden wyprobowalam - na razie Julce smakowalo, zobaczymy jak bedzie dalej. Dzis mialam ciezki dzien, a wczesniej ciezka noc, bo wlasciwie nieprzespana, a i dzisiejsza nic lepiej sie nie zapowiada - walczymy z zebami. A jutro szczepienie, ostatnie do roczku, to mnie pociesza...A poza tym ta pogoda dziala strasznie przygnebiajaco... Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dzisiaj zostalam w domu- mi;am kolejny DIEN NAUKI, ktory dosc dobrze udalo mi sie wykorzystac. Wiecieczasem tylko sie zastanawiam po co mi to wszytsko, tyle nauki, wysilku i wyrzeczen. Czy jakas nagroda na mnie gdzies tam czeka? Czy moze cale zycie bede gonila za celem blizej nie okreslonym i niedoscignionym.... Eh! Chyba zmeczona jestem i marudze. QA mzoe to zycie na emigracji- daje mi w kosc... Nie bede Wam smecic- Jutro kolejny dzien pracy, ktora na szczescie dosc lubie i po prostu widze sie w tym zawodzie (gdyby tylko nie ta ilosc egzaminow, ktore nieustannie pietrza sie przede mna :() Dobrej nocy zycze- i sorkiu za ta chaotycznosc :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena dasz rade napewno!!! Meg, Weronika dobre z was mamusie :-) U mnie dzisiaj wieje i pada, chociaż przd chwilą wyszlo sloneczko. jak dobrze ze dzisiaj piatek. Majenka moze sie w koncu do nas odezwiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale wieje i leje.To ma byc zima??? Koszmar! Misiek rozchorowal sie i nie poszedl do pracy.Chlopcy sie bawia,a ja jade na zakupy,bo lodowka cosik pusta. Meg juz wyprobowalas? A ja.... jeszcze nie.Ale dzis na pewno cos ugotuje,mam nadzieje,ze zasmakuje mu to bardziej niz zarcie Gerbera. Alku dzieki za komplement :) MAJENA CO Z TOBA???? ODEZWIJ SIE! Kasiulena a ja mysle,ze to z powodu kiepskiej pogody i tesknoty za M.Dasz rade🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rzeczywiscie to pogoda. Na szczescie to juz weekend i moj M jest w domku. Co prawda spi, ale to zawsze jakas droga dusza przy mnie :) ZAmierzam dzisiaj sie pouczyc troche, i pozniej pojsc do kosmetyczki. A wieczorem wybieramy sie na musical \"The Wicked\". Wiec jutro opisze Wam jak bylo i czy warto na to pojsc. A moze przyjedziecie do mnie kiedys w odwiedziny. Fajnie by bylo. Moze w tym roku kupimy mieszkanie wiec byloby sie gdzie przespac. To jak ktora sie wpisuje na liste chetnych... Pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda mnie dobija 💤 Przemka chyba tez bo jakis taki spiacy ciagle(oczywiscie w lozeczku,bo jak go puszcze na podloge zapomina o snie i rozrabia :-0) :) Misiek za sciana u tesciowej.Wypedzilam go :( bo to grypa.Ciagle goraczkuje-39 stopni :( Boje sie,ze nas zarazi. Ale tak dziwnie w domu....pusto....:( Jutro uciekamy do rodzicow na 2 dni. Kasiulena chetnie,chetnie :)....tylko,ze kawalek niemaly do Ciebie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta :) Zamiary zamiarami - no i tak, nie pouczylam sie i nie poszlam do kosmetyczki- za to wyspalam sie za wszystkie czasy i generalnie juz jestem zadowolona. Bylam na musicalu i musze przyznac ze byl swietny. Musical mial miejsce w Apollonia theatre, ktory zostal wybudowany w latach 30tych XXw w stylu art deco. Poczatkowo wybudowany zostal na potrzeby kina. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COS MI SIE URWALO Hej dziewczeta :) Zamiary zamiarami - no i tak, nie pouczylam sie i nie poszlam do kosmetyczki- za to wyspalam sie za wszystkie czasy i generalnie juz jestem zadowolona. Bylam na musicalu i musze przyznac ze byl swietny. Musical mial miejsce w Apollonia theatre, ktory zostal wybudowany w latach 30tych XXw w stylu art deco. Poczatkowo wybudowany zostal na potrzeby kina. Moglo sie w nim zmiescic 2300 osob. Potem zostal przerobiony na potrzeby teatru- scena ze specjalnymi zapadniami i tajemniczymi przejsciami :). The Wicket- to musical opowiadajacy historie czarownic z krainy Oz, ktore przechodza szereg przygod i walcza ze zlym czarownikiem. CAlosc przedstawienie dopracowana byla do ostatniego szczegolu. Od muzyki poczawszy a na kostiumach i ukladach tanecznych skonczywszy. Ciekawe bylo rowneiz to ze musical nadaje sie dla publicznosci w roznym wieku. Rownie dobrze mozna przyjsc tu ze swoimi dziecmi jak rowniez i z dziadkami. KAzy znajdzie cos dla siebie chociazby z tego wzgledu ze spektakl ma wiele warstw. Male dziecko zobaczy historie przyjazni dwoch czarownic. Natomiast dorosly moze znalezc obrazowe przedstawienie sytuacje polityczna panstwa dyktatorskiego. Itd. Zachecilo mnie to do pojscia na kolejne musicale, ktorych wybor jest tu dosc spory.Serdecznie polecam :) Ok zmykam wyprasowac koszule- odezwe sie do Was moje drogie jutro CAluski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena ja sie wpisuje na liste chetnych :-D Fajnie ze masz taki wybor musikali - tylko pozazdroscic. A ja w piatek wybralam sie na fitness i super, pozatym ze moja kondycja jest zerowa ale to tym bardziej mobilizuje mnie do cwiczen. Jutro ide znowu. Milego tygodnia - byle do piatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu tak pusto???? Ja już chce do domu, wyjątkowo nie chce mi sie dzisiaj siedziec w pracy ;-) I na dodatek jestem obolała bo wczoraj byłam na fitnesie. Póki co chodze i mam nadzieję ze zbyt szybko mi się nie znudzi :-D Jutro przyjeżdza do mnie na ferie moj brat z żoną i dziećmi (17 i 13 lat ha ha ha) wczoraj byłam na zakupach i kupilam tone slodyczy co by mieli co jesc ;-) Szkoda ze pogoda do d.. jutro znowu ma zaczac wiac wiec bede siedziec w domu i sie nudzic :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi sie przestaje podobac 😠 Ja tu wpadam co naskrobalyscie a tu raptem dwa wpisy...(?????) Halo! Topik nam zamiera!!! Odzywac sie! Alku dasz rade!Ale Ty taka laska wiec nie rozumiem po co ci fitness?? No ja stracilam figurke po ciazy,ale Wy i fitness? Ludzie,wpadne w kompleksy normalnie:( Eyyyyyy,dzis wrocilam od rodzicow,bo M.nadal choruje i nie chcial nas zarazic.Jest juz teraz lepiej,wiec z powrotem w domku sobie spimy.Tzn.Przemek spi,bo ja tu do Was klikam ;) Takiej zimy to chyba nigdy nie bylo :-0 Tu ferie a my mamy wiosne.Alku a oprocz slodyczy jakie atrakcje wymyslicie...dzieciom? Moze zwiedzanie fajnych miejsc??? Kasiulena Ty swiatowa kobietko,Tobie to dobrze korzystac z takich dobrodziejstw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika atrakcja taka ze u mnie od 20 nie ma pradu . To że jest ciemno to nic najgorzej że jest zimno bo do pieca na drewno i do tego na gaz potrzebny jest prad, mam nadzieje ze szybko wlaczą bo mi goście pozamarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) Rany kochane, sto lat nie pisalam!!!!! pamietacie mnie jeszcze???:):):) ja o Was caly czas pamietam i mysle:) Kurcze, sama nie wiem, od czego zaczac!!!!! po pierwsze chyba od tego, ze gratuluje Wam wszytkkim bycia mamami! jak czytam, to az nie wierze, ze tak duzo z Was juz ma dzidzie! :) az sie czlowiekowi na sercu cieplo robi:) to ja sie teraz wytlumacze, czemu przestalam pisac. Najpierw studia, nie mialam czasu na nic, potem szukalam pracy cale wakacje no i bylam w dolku, bo tylko chodzilam na kolejne rozmowy i nic, w koncu dostalam prace w firmie, ale nie wytrzymalam dlugo przez stresujasa atmosfere, jaka stwarzal szef! no i w koncu nie ucieklam od mojego powolania - pracuje w szkole:) ale najwazniejsze jest jednak to, ze tez bedziemy miec dzidzi!:) mam taka nadzieje, bo ostatnim razem sie nie udalo i poronilam. teraz jestem prwaie w 6 tyg. i caly czas sie trzese, czy wszytko bedzie w porzadku! mam nadzieje, ze mnie znowu przyjmiecie do grona:) caluje Was mocno!!!! veronika:) aniszcza:) majenka:) alku:) anuLa:) blondi:) meg:) kasiulena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Katie_wit ja tam cię pamiętam ;) cieszę się, że wróciłąś i życzę ci aby tym razem się udało sporo miałąś wrażeń przez ten czas kiedy cię u nas nie było, ale mam nadzieję, że już nas nie opuścisz :) ja też długo nie zagladałam bo wróciłam do pracy na czesc etatu-remanent wiec robiłam i ogólnie byłam tak padnieta ze nawet mi sie nie chciało nic naskrobac teraz siedze sobie z oboma chłopakami na kolanach i zastanawiam sie dlaczego jeszcze mi sie nie zarwały Maciek wazy 13,5 a kuba 9,5 wiec jest co dzwigac szukamy zabków u Kuby ;) jeszcze ich nie ma, ale slini sie okropnie, za to gada jak nakrecony i................pełza do tyłu troche na odwrót zaczyna bo jeszcze mało sprawnie obraca sie na brzuszek jestem troszkę rozgoryczona bo nadal nie wyglądam rewelacyjnie-jak zapnę sie w jeansy to brzuch mi wypływa, a nie mam juz siły na cwiczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Wiatm serdecznie zagubiona duszyczke i zycze powodzenia :) Mam nadzieje ze juz niedlugo zostane kolejna internetowa ciocia :) Wczoraj bylam na imprezce i chyba zdeczka przecholowalam. Znaczy sie z % :) Moj M zabral mnie do fajnej restauracji i niezle sobie pojecslismy fajowych rzeczy. Jako aperitif mialam Mohito Royale (czyli taki drink jak Mohito tylko zamiast atrdycyjnego bacardi mialam szampana) Babelki poplynely i zaczelo robic sie wesolo :D POtem na starter pyszny kozi ser na cieplo z konfiturami (brzmi moze dziwnie ale byl rewelacyjny- nadal mi leci slinka na mysl o nim :) ). Potem na glowne zamowilam steka z jelenia z truflami a na deserek creme brulee- mniam Po obiedzie poszlismy jeszce na pare drinkow ze znajomymi i na salsowa impreze ktora skonczyla sie nad ranem. a dzisiaj postanowilam sobie ospoczac i nie robic nic. TYlko zrobilam male zakupki i ugotowalam obiad. Nie bede juz zanudzac - jka cos ciekawego mi sie wydazy to do Was zajerze i wszytsko Wam opisze. Serdecznie pozdarwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wit witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I GRATULUJE mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko dobrze, mam nadzieje ze teraz bedziesz nas czesciej odwiedzac. Blondi oj ciezkich masz tych chlopakow :-D 😘 dla ciebie Kasiulena widze ze mialas kolejny super weekend, mniam mniam same pychotki jadlas. A u mnie w weekend byla rodzinka, prad wlaczyli w w piatek o 17. A na fitness nie chodze po to zeby schudnac tylko dlatego ze moja kondycja = -5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!:) dziekuje za przyjecie:) bede juz z pewnoscia czesciej pisac:) dzisiaj bylam zrobic badania, przewietrzylam sie, bo pogoda taka ladna!:) dziewczynki, czy Wy tez na poczatku nie czulyscie, ze jestescie w ciazy? bo mnie nic ie boli, zadnych ojawow nie mam i juz nie wiem, co myslec. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×