Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

witam dzis nie za ciekawy dzien dla odchudzających sie mam TŁUSTY CZWARTEK ja karmie piersia i ani tłusto ani słodko nie za bardzo moge :( choc napewno jednego pączka wszamie pozdrawiam Was serdecznie uciekam mała spi ale ja musze troche w mieszkanku ogarnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak miło że zaczełam nową strone :))) ale ogólnie widze że Dominisi Topik sie rozkręca BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na zajęciach byłam, potem z małym na spacerku...zaraz obiadek i wielkie smazenie faworków...Dominisi dzis nie ma, bo smaży i piecze różne pyszności:) Dzięki za te porady ad. stulejki, ale właśnie mi kumpela też napisałą, ze jej mówiono, aby póki co nic nie ruszać...jak zwykle nie pozostaje nic innego, jak tylko spytać chrzestnej-pediatry:) Smacznego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wczoraj bylam z malym w przychodni i mi zupelnie z glowy wylecialo pokazac tego siusiaka lekarzowi... no nic nastepnym razem.... na razie jeszcze nie zjadalam ani jednego paczka.. jakos za nimi nie przepadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem pierwsza hi hi tłusty czwartek sie skonczył ale paczkowe szalenstwo nadal trwa u nas w cukierni. Uciekam na sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! ja tylko na chwilke, bo wyjeżdżamy na weekend i musze pakować:( Pączka wczoraj jednego tylko, ale za to faworki i oponki kilogramami...Nie mam juz motywacji do morderczego treningu, bo obwód brzucha ani o milimetr sie nie zmniejsza:( Dobrego weekendu wszytskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asiu pszczolko wracaj szybko my po mroznym spacerze wlasnie sie grzejemy,to dzisirjsze słonce nic ciepla nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki moja mała spi a ja przed kompem szukam sobie róznych rzeczy. pytałam jak śpią wasze dzieciaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek napisz mi ten twoj system do zasypiania w łózeczku,u mnie ostatnio nic nie działa :(( dzis usypiałam synka na rekach 1,5 godziny i mam serdecznie dosc mialam dzis gosci od rana do wieczora :(( a jutro druga tura :(( ja sie chyba kiedys wykoncze oczywiscie ja nikogo nie zapraszalam tylko powiedzialam na spacerku ciotce ze babcia i dziadek (mieszkaja z nami) są chorzy i nie wychodza z domu,a ciotka na to ze chorych trzeba odwiedzac i ze na kawke wpadnie jutro :(( jestem wsciekla a do tego jutro jest sobota dzien w ktorym gruntownie sprzatam mieszkanko i nie lubie jak mi sie ktos pod nogami kreci (Intruzos-bakterios ja zrobić pif pafkoz wwwwwwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dominisiu powiem tak my nasza mała tez bujalismy wynikiem czego jest moja odrętwaiła reka od miesiaca nie czuje kawałka skóry na niej niewiem czy czytałas tracy hogg język niemowlat ale my własnie działamy wg jej systemu czyli jedzienie aktywnośc i spanie mała odkładam do łozka ze smokiem i pieluszke kłade jej przy buzi by smok nie wypadł, na poczatku patrzyła co robie ale teraz momentalnie usypia albo przynajmniej sobie sama lezy gaworzyitd jeśli nie czytałas to moge Ci ja przesłac droga mailowa bo mam ja w wersji elektronicznej. i w sumie ten system trwa ok 2 godzin nochyba ze sama zasnie na dłużej ja na poczatku ja kładłam i jak płakała to podnosiłam uspokojałam i ponownie kładałam ale nie miałam długo tak siły on musi wiedziec ze gdy bedzie sie cos z nim działo Ty zawsze bedziesz wtedy bedzie czuł sie bezpiecznie i bedziesz mogła go odkładac bez bujania ja stwierdziłam że to bujanie ja tylko rozbudzało zamiast uspokajac chyba ze jest mocno marudna to biore ja na ręke i troszke pobujam i zasypia lub przynajmniej sie uspokoi wazne jest to tez pisze tracy hogg w swojej ksiazce by nie przeoczyc momentu gdy dziecko chce juz iśc spac gdy dwa razy ziewnie oznacza że jest zmeczony i chce sie połozyc dalsze bujanie go rozbudza wierz mi nie wyobrazałam sobie że nasz może tak zasypiac uwazałam ze napewno bedzie sie darla w niebogłosy a teraz ja kłade i wychodze i sama zasypia jak przeczytałam w ksiązce że tak sie robi to sie smiałam mówiłam nasza cos ty do meza a widzisz :) moze na poczatke bądz przy nim i głaszcz go po głowce by czuł sie bezpieczny że go nie zostawiłaś takie moje rady ... mam nadzieje ze sie sprawdza przy Twoim synku powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek jak mozesz to bardzo chetnie,przeslij mi ta ksiazke moj adres meila pod nickiem dzis nici ze spacerku pada mrozi szarowa ochydna pogoda fujjjjj pewnie dzis nikt tu nie zajrzy bo jest niedzielka,ale i tak miłego spedzonego w gronie rodzinnym dzionka wam zyczymy pszczolka juz jutro do nas wroci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ksiazke za chwilke wysle dzis moja mała na pierwszym spacerze z babcia mama tatusia ogólnie dzis jestem sama bo tatus pojechał do W-wy byłam na zakupach i kupiłam sobie mojego ulbionego loda Zapp\'a z algidy ale troche dla mnie teraz za słodki jak nie jem słodyczy a tak poa tym robie obiadki na nastepne dni wiec uciekam bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki asiulek a gdzie sie podziewa brednie i pszczola???? mały dzisiaj cos marudny,ciekawe czy zasnie mi po kapieli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez marudziła w ciagu dnia nawet opusciła jedno jedzenie i z płaczu zasneła wykapałam ją dzis pierwszy raz SAMA bo zawsze z mezem i sie udało troche płakała bo maz zawsze ja zabawia i ja nie mogłam robic dwóch rzeczy jednoczesnie ale ok juz spi, dostała jedzonko odbiło sie troche ulało i połozyłam ja do łożeczka ze smokiem pielucha koło buxki by smok nie wypadł i śpi płakała troche bo chyba z trzy razy smok wypadł ale mama szybko zareagowała i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam świeto lasu -Krzysiaczek sam usnał w łóżeczku :)) asiulek super twoja mała tak szybko zasneła,tylko po co jej ten smok,moj mały jak tylko zasnie tak smok laduje na podusi pszczółko koniec weekendu gdzie jestes???? brednie ty tez mogłabys sie w koncu odezwac??!! ide pograc w darmowe gierki na wp,relaksik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :-) jakos tak przez weekend nie chcialo mi sie pisac ;) chodze nerwowa, rozdrazniona i marudna :P synek na szczescie chyba z chorobki wychodzi, jeszcze tylko czasem kaszle, ale licze na to sie kaszelek minie :-) chyba zadna matka nie lubi jak jej dziecko choruje.... ide zaraz na zakupy, trzeba cos na obiad zrobic i posprzatac w domku :-( a mam dzis takiego lenia ze szkoda gadac ;) pozdrawiam was serdecznie i niebawem sie odezwe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dominisiu widzisz udało się- pisz jak dalej... dzis moja mała w nocy zrobiła sobie dwugodzinna przerwe, tak mi sie spac chciało a ona sobie gadała puszczała smoka itd ale i tak ja kocham pomimo złoszczenia poprostu jej sie spac nie chciało moja jak juz dobrze zasnie tez puszcza smoka ale czasami troche to trwa zanim porzadnie zasnie odezwe sie póxniej witam brednie kideys mój maz jak mu mówiłam że z Wami pisze i przytaczałam wypowiedz brednie spytał britnej?? rozhahałam sie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mała śpi dzis mamy otrzymac leżaczek mam nadzieje że jej sie spodoba, miała jeden ale był troche za mały, tzn za jakis czas byłby zamały, bo ona wazy ok 6 kg a był do 9 wiec zmienilismy do 18 kg teraz nie bedzie sie trzeba zastanaiwac czy sie zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Martynka w niedziele skonczy 3 miesiace - kurde jak to szybko leci........... :))) ale sie ciesze bo coraz bardziej pocieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki szpital polecacie,zeby tam urodzic oczywiscie w kuj.pom?????/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam w Bram- medzie w Lipnie to mały szpital ale obsługa wysmienita moje drugie dziecko bede równiez tam rodzic POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam w \"dwojce\" na kapach w bydgoszczy oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzis bylam na usg z mezem i corcia i na 99% bedzie synek!!!!!! To bedzie juz parka,ale jestem szczesliwa:D:D:D:D:D Dziekuje za odowiedzi. Pozdrawiam🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora jestem troszke chora,ale to na razie nie jest nic zarazliwego,wiec sie nie boje o moje malenstwo widze ze pszczółka jeszcze nie dotarła z weekendu-pewnie zaspy hi hi NATA79 gratuluje chłopaszka,oby sie sprawdziło,ja tez maze o parce :)) a brednie cały czas na posterunku,i świetnie tak trzymać :classic_cool: musze sie pochwalic ze malenki juz coraz ładniej zasypia w łóżeczki,dzis ponowiłam probe z chrupkami kukurydzianymi i szok,malec pałaszował je jakby 2dni nic nie jadł,8wciagnał nosem ;)) hi hi ,ten moj kochany zarłoczek pozdrawiam miłej nocki pa 🌻 pa 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mała juz spi Gratuluje chłopca !!!! Dominisiu ciesze sie że Twój skarb juz zasypia powolutku sam i coraz lepiej. ja mam nieciekawe wiesci :(((( Moja mała ma prawdopodobnie skazę białkową dzis lekarz zabronił mi jeść nabiał, i całą reszte...... moge miesa jedynie gotowane i wogóle nie chce mi sie juz pisac ledwo co jeść..... nawet odechciało mi sie ćwiczyc i dziś chyba sobie odpuszcze jutro jedziemy do ortopedy mam nadzieje ze bedzie ok dobranoc pchły na noc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisac mała wazy 5630 g i jest długa 61 dzis miała szczeponke druga z kolei ale tylko troszke zapłakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×