Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Gość kasjo
Mam synka rok i 8 miesięcy i dopada mnie rostrój nerwowy. Czy to czas buntu? Wszystko na nie, krzyki itp. Ratunku? Ktoś juz przechodził taki etap w rozwoju dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes z kuj-pom?? ja mam 8 m-czne dziecko wiec nie wiem narazie o takim okresie ale była niedawno u mnie kuzynka z 17 miesieczna dzidzia i mówiła że ona wszytsko na nie i mysle że jak z nia przebywałam to pomaał spokój i opanowanie bo czym bardziej sie kuzynka denerwowała tym bardziej mala szalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
jestem z mazowieckiego. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
Wnioskuję, że masz jednego bobaska w domu? Ja staram się byc dobra matką, duzo czytam o wychowaniu dzieci, okazuję duzo miłości i myślałam ,że na każdy problem znajdzie sie rozwiązanie... Do tej pory tak było, a teraz zaczyna mi brakować cierpliwości. Nie pracuję, więc jestem z synkiem 24h i zaczynają mi puszczać nerwy. Muszę zajmować się też domem a przy takim rozrabiace to graniczy z cudem. czas dla siebie mam tylko wieczorem i to dopiero jak mały zaśnie i jak ogarnę mieszkanko(pozmywam, poprasuję itp) A co ze mną? Mąż namawia mnie na opiekunkę, ale boję się, że może ktoś bedzie miał zły wpływ na niego i nie okaże mu czułości. Błędne koło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
Asiulek 🌻 jakie masz doświadczenia z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna mozna u nas nie ma dyskryminacji:) miałam isc spac ale zamienie z Toba kilka slłówek :) mam swoja 8 miesieczna pannice ale do tego niedawno przez rok opiekowałam sie dzieckem z zespołem Downa trzylatkiem, i ignorowanie złych zachowan oraz pokazywanie dobrych i chwalenie pomagało, podobno dzieci maja taki okres i trzeba najlepiej przeczekac tak słyszałam tez siedzie w domu z mala i czasem brakuje czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sotatnio zaczełam czytac jezyk dwulatka Tracy Hogg i tam pewno cos o tym jest nie mam wersji elektronicznej ale moze ktos na forum ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
Jeszcze tu wpadnę, byc może jutro. Nie ograniczajcie sie tylko do kuj-pom. Matki są wszędzie!!! Słodkich snów Mamusie i dzidziusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
jestem nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
robię tak jak pisałaś - chwalę, ignoruję, ale jak synek zaczął mi się śmiać w twarz gdy coś przeskrobie to się przeraziłam. Do tej pory było wszystko o ki byłam dumna z synka, z jego postępów. Być może trzeba to przeczekać, a ja muszę znależć sposób by sie zrelaksować. Napisz coś więcej o tej książce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytałas jezyk niemowlat tracy Hogg ? to babka która jest tzn zaklinaczka dzieci wiec sobie z nimi doskonale radzi i nie bede teraz juz szła by zobaczyc czy cos jest bo mamy drewniane skrzyiace podłogi i pobudze mała i męza ale napewno nie omineła tego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no widze ze podczas mojej nieobecnosci nawiazywały sie tutaj spore rozmowy na powazne tematy ja moge tylko rzucic pomysł co ja robie w takiej sytuacji jesli Krzysiaczek jesy niegrzeczny nie bije go ,nie krzycze nieraz tylko zmieniam tonacje głosu i mowie nie wolno wtedy on wie ze robi zle i juz tego nie robi czyli przestaje broic albo zamieniam wszystko w zabawe to tez jest super pomysł warto skorzystac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
dzięki asiulek27 za informacje. Ściągnęłam sobie książkę z netu, będę czytać. Zawsze czegoś się dowiem. Dominisia- nie skutkują teraz takie metody , do tej pory to robiłam , ale teraz jakby robił (synek) wszystko na złość. No nic, przeczytam książkę, może wysnuję jakieś wnioski. Dzięki! Zmykam na razie , póki synek śpi,żeby coś zrbić. A w jakim wieku jest Twoja pociecha? Pa! Wpadnę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek 13 sierpnia kończy 13miesiecy to tak dla twojej wiadomosci bo jestes tu nowa pozdrawiam i zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,JAK UTEMPEROWAĆ ZŁOŚLIWEGO DWULATKA,, rowniez takitemat na forum znajdziesz wiec moze tak doszuksz sie odpowiedzi na dreczace cie pytania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kochanie, co wolisz: banany czy truskawki? - Na bazarze jesteś, mój rycerzu? - Nie, w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
Dominisia, jak nie ma , a ja to co? :-) Dowcip, który lubię , bo też nie pracuję, póki co... Przychodzi facet do Urzędu pracy i pyta czy jest jakaś praca dla niego. Na to Pani urzędniczka: Tak, jest. Dostanie Pan służbowy telefon, służbowy samochód,10 tys. na rękę, premie, odpowiada Panu? Na to facet uradowany i w szoku, że trafiła mu sie taka oferta: Żartuje Pani? -Tak, ale to Pan zaczął! - odpowiada Pani z Urzędu! Pozostaje mi się tylko śmiać ze swojej sytuacji! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas dzisiaj pogoda przechlapana,leje od samego rana,a my mykamy za chwilke do kosciółka wiec do zobaczenia po obiedzie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam urlop i jestem u rodziców. Mój Pati w czwartek pierwszy raz jechal pociagiem i powiem Wam ze mu sie podobalo. Bylismy w drodze ponad 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys na razie jechał tylko autem,a ciekawe jak by zareagował na takie duze autko jak pociag hi hi pozdrawiam miłej niedzielki my uciekamyna obiadek i do mojego taty na urodzikki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis są moje urodzinki :)) ale ogólnie jestem przygnębiona bo mąz ma problemy w pracy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Taka pogoda jest ostatnio, ze tylko spac sie chce. Asiulek wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas dzisiaj pogoda wyjatkowo ładna,takze odzinny spacerek jest w planie obiad na dzisiaj zrobiłam wczoraj [pomidorówka mniam mniam] a dzis pieke pyszny placek ze sliwkami jest ktos chetny to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal nikogo nie ma,ale to nic własnie wrocilismy z kosciółka krzysiaczka uspiły organy oki zmykam zajrze jeszcze wieczorkiem papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dziś jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie. Niestety wszystko co piękne kiedyś się kończy. Okropnie się wstawało o 4:40 zwłaszcza, że w nocy spałam czuwając. Filipka odstawiłam dziś do żłobka. Ciekawe jak będzie się zachowywał po ponad trzech tygodniach spędzonych w domku. A poza tym mój mąż idzie dziś do szpitala :-( Nie wiem kiedy wyjdzie :-( Normalnie mam wszystkiego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×