Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Jana nie kierowala mnie na usg bo wlaśnie przez usg stwierdzila ten powiększony jajnik. Kazala brać luteinę w drugiej polowie cyklu i zrobić badania na TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 J_A_N_A ale cudnie !!! bardzo się cieszę i gratuluję Ci z całego ❤️ dbaj o siebie i o fasolkę 🌻 Kiedy idziesz do lekarza ? ulijanka - co u Ciebie ? nie odzywasz się :( :( :( 👄 dla Was Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka - dziekuje! 🌻 Do lekarza idę jutro, byłam zapisana wcześniej po odbiór wyników cytologii :) Dziewczyny wzywajcie bociany! Byłoby fajnie gdyby ktos do mnie dołączył na termin listopad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A-czyli jesteś żywym dowodem,że trzeba się wyluzować,prawda? powiedz jak sięczujesz,jak tą wiadomość odebrał przyszły tatuś,no i zdrowo się trzymaj!!!bardzo Ci zazdroszczę,ale myślę,że samej Cię tak nie zsotawimy i wkrótce dołączymy do Ciebie:))) czego sobie i pozostałym dziewczynom życzę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
w bociany juz nie wierze a poza tym ptasia grypa atakuje;-) ale sex z mezem oczywiscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie wierzę że jestem w ciąży. Myslałam że zagrzmią trąby fanfary i zatrzęsie się ziemia jak zobaczę te dwie kreski... A tu nic, czuje sie jak przedtem :) Oczywiscie okropnie sie ciesze. Po tescie zaczęłam skakać pomieszkaniu i tanczyc z tym testem w ręku :D Mój sie oczywiście cieszył. troche był zaspany bo z samego rana test robiłam i on jeszcze nie wstał... I jego pierwsz reakcja: Nie skacz tak po zaszkodzisz maleństwu... :D Objawy @-owe już mi minęły chyba. Ciągnięcie brzucha tylko wieczorami, rano czuję się świetnie. Tylko sutki zaczely mocno boleć przy dotknięciu. Ale nic to ;) Co do luzu - cóż chyba racja, egzaminy pochłąnęły mnie kompletnie. Myśleć zaczęłam dopiero gdzieś koło 28 dnia cyklu. Ale że nie byłam pewna czy miałam owu to nie nastawiałam się :) reniol - trzymam za Ciebie kciuki. Czekasz teraz na @ prawda? A ilu dniowe masz cykle? Musisz dołączyć do listopadowych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA-cykle mam 28-30 dniowe,dziś 27 dzień-wczoraj coś troszkę poczułam,dziś jeszcze chyba nie...ale jestem znów przeziębiona,nie wiem czy to nie opóźni @,choć gina powiedizała,że raczej nie...w niecie nic o zasinieniu macicy nie mogę znaleźć,tylko tyle,że pradopodobnym objawem jest rozpulchnienie macicy i brzucha... a napisz,czy to ciągnięcie o którym piszesz było takie jak na @? dzięki i serdecznie pozdrawiam wszystkie kobitki oraz maluszki tych,którym już się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągnięcie przypominało to na @ tylko, że to nie jajniki mnie ciągną tylko z różnych stron brzucha, tak dziwnie - po bokach i jakby od dołu. Ale gdybym tak tego nie analizowała to po prostu @powe ciągnięcie. A co macicy i brzucha to chyba tylko ginek potrafi stwierdzić . Ja u siebie zmian nie widzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... J_A_N_A widzę, że aż promieniejesz tą ciążą, to i dobrze!!! Jeżeli chodzi o to ciągnięcie w brzuchu, to się przyzwyczajaj, bo to normalne, macica rośnie, więzadła podtrzymujące macicę się rozciągają, ale nigdy nie powinno to mocno boleć, tylko po prostu dokuczać. Papa. Koniecznie daj znać po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny dlugo sie nie oddzywałam ale obiecuje poprawe no cóż widze ze sie nie ociągamy i bardzo dobrze. CHCIAŁAM GOOOOOOOOOOORĄCO POOOOOOGRATULOWAC J A N A SUPERRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dbaj teraz o siebie i fasolke. u mnie niestety to samo co u reszt dziewcząt nawet wyjechałam z męzem i córką żeby o tym tak nie myśleć i oczywiście na wyjezdzie dostałam @ ale dziewczeta musze sie pochwalic ze byłam w jednym z hoteli gdzie byłn kompleks SPA i oczywiście troszeczke skorzystałam z masaż itd. musze wam powiedzieć ze rewelacja ze jak ubyło mi po cm. tu i tam to stwierdziłam ze nie ma co idzie wiosna trzeba zrobić z soba porządek i dać na luz. a tu oczywiście mamy na to przykład J A N Y jeszcze raz gratulacje ale sie rozpisałam no nie tak jakos mnie naszło.ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE JANA SUPER, ŻE CI SIĘ UDAŁO!!!!!!!!!!!! hej dziewczyny nie martwicie się wkońcu każdej się uda jestem o tym przekonana!🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER GRATULACJE J_A_N_A!!!!!!!!!!! ale ja sie domyslałam w piatek ze jak przyjde z weekendu do pracy w pn to tu takie wieści będą!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ WSZYTKIM !!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Czekam z niecierpliwością aż ja będę mogła komuś złozyć gratulacje! Teraz będę czekała do drugiego trymestru, bo okropnie boję się poronienia. ?No i dopiero zaszłam w ciążę i już bym chciała mięc na rękach dzidzię... :D Ewiczek - jakoś nie mogę się poastrzymać przed gadaniem o tym - samo ze mnie jakoś wychodzi :D Ciągnie leciutko i tylko wieczorem więc sądze ze jest ok. Sprawdziłam w necie jak wygląda zarodek w szóstym tygodniu. Ma już zaczątki rączek i nóżek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem tu jedyna osoba, ktora sie bedzie cieszyc jak dostanie w tym miesiacu @, hehehe. Wiecie co? Owolucje mialam, jak sie okazalo, w 11 dniu (szok, ze tak wczesnie)- i akurat oboje z mezem bylismy chorzy.... Wiec nic z tego. Bo chyba z 5. dc sie dzieci nie rodza. No nic. Dzis jest dzien 15, a ja juz mam nabrzmiale piersni, jak co miesiac tydzien przed okresem. I powiem wam, ze sie nie moge doczekac, jak @ przyjdzie... Jana- pisz jak samopoczucie, jakie masz dolegliwosci ciazowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny. Ja wiem, ze to dla nas wszystkich takie oczywiste, ze wszystkie sie staramy o dzidziusia i mezowie wspolpracuja ;) Ale, napiszcie, musialyscie dlugo waszych mezow przekonywac, ze czas na dziecko? Jak to u was wyszlo? Ja szczerze mowiac bylam niezle podekscytowana, ze moglam sie w ogole zaliczac do starajacych sie (bylam taka dumna, jakbym juz w ciazy byla), bo moj maz byl trudnym orzechem do zgryzienia. 33 lata i umysl mlodzika- bo dla niego to jeszcze za wczesnie, miec dziecko... Bylo mnostwo placzu, terroru, zanudzania, przekonywania (wszystko z mojej strony, hehehe)- i ktoregos dnia, bez umawiania sie, zrezygnowal z prezerwatywy. Nawet sobie nie wyobrazacie, jaka bylam szczesliwa. NIe sadze, ze moja uporczywosc go przekonala- to raczej dziecko mojej siostry :) Tak wiec, poki co, jeszcze sie nie podlamuje, jak nam nie wychodzi. W sumie bardzo by mi to bylo obecnie nie na reke- odstepuje wam moje miejsce w loterii bocianiej- zachodzcie wszystkie w ciaze. Ja sie bede cieszyc, jak zajde za pol roku. Trzymam za was kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak nie chcesz to najszybciej zajdziesz:) zobaczysz. Jana jeszcze nie mogę uwierzyć że jesteś w ciązy, a tak sie martwilaś.Pisz do nas na bierząco no i prześlij fluidki ciażowe. Aha Aga jak Ty niechcesz to ja mogę za Ciebie w tym miesiacu:D Zgadzasz się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) aga-u nas to właściwie mój mąż zaczął rozmowy o dziecku-jest 9 lat starszy:)ja na początku chciałam czekać do końca studiów,choć właściwie tylko dlatego że tak się powszechnie mówi:skończ studia,załóż rodzinę.... potem doszliśmy do wniosku,że na 4 roku magłabym chodzić w ciąży,bo na 5 właściwie tylko się prace pisze,więc dałabym radę.No a w sirepniu doszliśmy do wniosku,że właściwie to już teraz-rok 3-możemy spróbować,i też sobie radę damy,no więc chętnie przystałam na taką propozycję,zwłaszcza,że na razie starania idę troszkę jak po grudzie,więc może akurat przesuną się na 4 rok...kto wie (mam nadizeję,ze aż tak długo nie trzeba będzie czekać) jeśli chodzi o testowanie,to chyba go wcale nie będzie,czuję bóle jak na okres,mokro mi,a cykli nie mam bardzo regularnych,więc może przyjść nawet w piątek........czuję że przyjdzie:( tylko mi gina nadziei narobiła...nic więcej...także raczej pesymizm,ale też nadizeja na wiosnę:) JANA-rozumiem,że byłaś już u gina? no dziewczyny do roboty!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
cześć Ja wam opowiem jak to było z moim mężem. Chcieliśmy mieć dziecko niedługo po ślubie, a że ślub braliśmy w wieku 27 i 28 lat więc nie było na co czekać zaczeliśmy w noc poślubną. Mówimy, że tyle się słyszy o problemach z zajściem, a nie wiemy czy z nami wszystko w porządku także nie czekaliśmy długo bo równo za 9 miesięcy pojawiła się nasza córeczka. Za pierwszym razem, ale tylko dlatego, że nawet nie pomyślałam ze może się udać. A teraz kalkulacje, kiedy, czy to już itd... Ciągle sobie powtarzam nie myśleć, nie myśleć, nie myśleć.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do J_A_N_A oto stronka, gdzie masz dokładny opis płodu tydzień po tygodniu wraz ze zdjęciami. Ja cały czas ją czytam jak zaczynam kolejny tydzień, teraz mam 13 oby nie pechowy!!! ;) O poronienie się nie martw, bo stres tylko zaszkodzi dzidzi. A wszystkim wysyłam fluidy ciążowe!!!!! http://hrynek.republika.pl/czlowiek1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po ginekologu. Dostałam skierowanie na USG na za 3 tyg i zaraz potem druga wizyta. Macica niepowększona ale miękka. Ciąża wysoce prawdopodobna ale nie mógł na 100 % stwierdzić bez usg. Więc za dużo się nie dowiedziałam :p Ale poczekam cierpliwe. W 9 tygodniu małe już będzie na bank widoczne na tym USG. Ewiczek - dziękuje!!!! JA TEŻ PRZESYŁAM FLUIDKI! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 Objawów nie mam :) Nawet brzuch przestał ciągnąć - bo to już prawie 2 tyg po dacie spodziewanej @. Ale pewnie znowu zacznie... A faceta namawiać nie musiałam, tylko trzeba było zaczekać aż bedzie pewne że ma stałą prace :) Jak już było to zaczęliśmy na całego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol i co????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol daj znać co wyszło?????????? własnie dzis odebrałam testy owulacyjne, może z nimi się uda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety-nie dołączam do listopadówek-test negatywny jak cholera:( rozczarowanie było,choć nie tak wielkie-czułam ból jajników,ciągle czuję i to coraz mocniej,więc tylko kilka łezek uroniłam i po krzyku...........czekam na @ poskudną,a potem spontaniczne starania marcowe:) Jak się czujecie dziewczyny?JANA,gosiaczek-co u was szczęściary??? życzę nam dużo bocianów,spokoju,(bo ja dziś rano mało nie wykorkowałam jak robiłam ten test),no i wszystko będzie ok bo musi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowe starania wypaliły u mnie; jestem bardzo szczęśliwa pierwsze podejsćie i II kreseczki już się nie mogę doczekać mojego dzidziusia życzę wam też II kreseczek powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol - szkoda :( :( :( Miałam nadzieję, ze dołączysz do mnie :( Ale pewnie Twoje dziecko chciało się urodzić w grudniu i to dlatego... :) Będę trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×