Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

hej skopiuj ostatnia tabelke i po prostu dopisz sie na jej koncu :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........2...........25.01.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........2...........30.01.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....4...........20.01.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag.........5..............31.01.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ! J_A_N_A 🌻 ja też mam zamiar jutro się testować ( jak mi się uda dziś test kupić ) - u mnie dopiero będzie 22 d.c. ( 26 cykle) ale nie wytrzymam chyba dłużej - wszystkie paznokcie już obgryzłam ;) .Piersi mi nabrzmiały ale poza tym czuję się normalnie. witaj Reniol 🌻 ! piszesz że miałas toksoplazmozę ? kurczę siostra( nie lubi kotów - może robi to złośliwie? :D ) mnie cały czas straszy tym paskudztwem bo mam kota w domu a to ponoć od nich się można zarazić ? czy są jakieś swoiste dla tej choroby objawy ? czy trzeba poprostu zdobić badani i wtedy wychodzi ? napisz coś jeśli możesz.... A leki które bierzesz na pęcherz - co pisze w ulotkach ? nie martw się na zapas - nie panikuj ! ja też biorę leki które powinnam odstawić jak się tylko zorientuję że zafasolkowałam ale niktórzy lekarze zalecają dalsze ich branie mimo że na ulotkach każą odstawić - i kogo tu słuchac ??? Nic złego napewno się nie stanie :) Wiesz ile matek nie wiedząc że jest w ciąży wiodło żywot nieciężarnej ? moja znajoma zaciążyła w noc poślubną( 6 d.c.) a ile potem wódki wypiła na poprawinach - przez cały miesiąc hulanki i swawole i dzidziuś zdowiutki !! ulijanka 🌻 cześć :) kiedy zaczynasz staranka? to już na dniach chyba? powodzenia życzę ! A dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie 🌻 a Ty dzisiaj @ masz dostać ? i jak ? mam nadzieje że nie przyjdzie ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie ktos tu zagladnal:) reniol----nie zamartwiaj sie tak na zapas, Ew-ka dobrze pisze:) zrob tescik i moze cos sie wyjasni:) \\Ew-ka---nio ja mam dzis 5 dzien cyklu,wiec jeszcze jest czas,no chyba ze znow mnie moj organizm zaskoczy i tak jak ostatnio mialam cykl tasiemczy to moze teraz bedzie krociotki>??nie wiadomo... narazie mam zamiar kupic testy owulacyjne,moze troszke wspomoga nasze dzialania;) co do toksoplazmozy,to ja bym sobie dala obie rece uciac ze chorowalam,a tu sie okazalo,ze nie...no i bede musiala w ciazy uwazac to mozna sie zarazic glownie od kotow,ale tez od innych zwierzat domowych,np swinki morskiej,psa...glownie przez kontakt z kalem,nie przez samo glaskanie,tylko np sprzatanie po pupilu pozatym mozna sie zarazic dotykajac lub jedzac surowe lub niedogotowane mieso...a takze przez prace np w ogrodku--kontakt z ziemia... sama choroba nie jest grozna i nie ma jakis szczegolnych objawow,no moze cos jak grypa.... po ok 2 tygodniach masz juz z glowy wirusa bo Twoj organizm wytworzyl przeciwciala i wtedy luzik.. ale gorzej jak wlasnie sie nie chorowalo, i chce sie zajsc w ciaze,bo wtedy trzeba uwazac,bo ta choroba jest grozna dla plodu wpisz sobie na wyszukiwarce toksoplazmoza i moze znajdziesz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie brednie---pisz koniecznie co u Ciebie:)🌻trzymamy mocno kciuki a inne ktore sie spodziewaja okresu na dniach????CO JEST Z WAMI KOBIETKI???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 termin @ podalam na dzis, jako 28 dniowy cykl a od dwoch ostatnich miesiecy miewam cykle 34 dniowe. owulacje mialam ok 20 dnia cyklu i akurat seksik byl :D natomiast od 23 dnia cyklu strasznie bola mnie piersi, sa nabrzmiale, twarde i troche sie powiekszyly, poza tym pobolewa mnie jajnik i od czasu do czasu podbrzusze. Nie nastawiam sie na ciaze, co ma byc to bedzie :-) okaze sie za kilka dni jak @ przyjdzie lub nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulijanka dzięki wielkie 🌻 więcej mi nic nie trzeba wiedzieć bo dokładnie to opisałas !Dzięki za link nie chcę tylko znów wchodzić w kolejną chorobę bo już prawie zapomniałam o moich pozostałych dolegliwościach ( tak jak reniol - chciałabym już być w ciąży a nie leczy się z kolejnych przypadłości ) Kontakt z kotami miałam jak byłam mała - u Babci wychowalam kilka pokoleń :D ( więc może te przeciwciała mam ?) ale dla pewności może zrobię ? no sama nie wiem ....................... Niestety do mnie należą wszystkie obowiązki które wymieniasz a przez które mogłabym się zarazić . To badanie z krwi się robi - tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie----🌻 Ew-ka---tak z krwi sie robi...tak jak pisalam ja bylam pewna zebylam chora,bo mialam duuuuzo kotow w dziecinstwie,pozatym mam teraz swinke morska--juz druga i psa,no i jak trzeba bylo to sprzatalam po nich...o miesie to juz nie wspomne,no i jka bylam mala to i wz iemi sie grzebalo;) a tu prosze...nie chorowalam...wiec teraz nie sprzatam po swince,po psie cale szczescie juz nie trzeba,no i jak musze przygotowac obiad to nie wkladam raczek do mieska tylko wolam meza lub ojca do pomocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U mnie okresu nadal nie ma to już 35 dzień,bierze mnie grypa Mój mały właśnie dziś będzie miał stawiane bańki,znosa leci czuję się zle.Dzwoniłam do mojego ginekologa co mogę zarzywać ,powiedział cholinex i rutinoskorbin test kazał zrobić w sobotę albo w niedzielę.Niby bolą mnie piersi i lekko nabrzmiały,ale nie mam żadnych smaków- zawsze występowały.Mam przeczucie że tym razem nie wyszło,jestem pewna . Witam nowe dziewczyny .Muszę kończyć bo przyszła teściowa postawić małemu bańki.Narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
trzymam za Was kciuki:D zeby wam się poudawalo zajść w ciąże i zeby nam się Polska troche powiekszyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rutinoscorbin można? Ja też przeziębiona a pani w aptece nic mi nie chciała dać i kazała do lekarza :( Płuczę gardło szałwią, kupiłam mandarynek i herbatki cytrynowe Herbapolu. Z testem jednak poczekam do weekendu. Już mi się nie spieszy, bo jestem pewna ciąży. Nigdy w życiu nie miałam tak długiego cyklu, więc raczej nic innego nie wchodzi w grę, szczególnie, że na pierwszym teście była już ta druga kreska tylko słaba... Głowa mnie okropnie boli i pojutrze mam egzmin. Bu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Reniol jak fajnie, że jesteś w moim wieku :D W końcu nie czuję się najmłodsza! Tzn. jesteś rocznik 83? Ja na początku lutego urodziny mam, więc już stuknie 23 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A----no bo sie obraze:(przecierz pisalam Ci ostatnio,ze ja tez jestem rocznik 83 i to na dodatek tez luty,tylko 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A-----🌻trzymam mocno kciuki,ale fajnie:)juz sie ciesze,ze bedziesz druga w kolejnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a możesz jeszcze pić mleko z miodem lub wciśnij ząbek czosnku do mleka i wypij wieczorem,to działa.Właśnie mleczko mi się grzeję i będę piła z czosnkiem.Mam nadzieję że test wyjdzie pozytywny.Dziewczyny odezwę się jutro .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Ulijanka :p po prostu rzuciłam okiem na tabelke a tam masz już wpisane 23 :) No a poza tym to Ty stara już jesteś!!! Całe dwa dni starsza ode mnie ! :D Może Reniol jest z jakiegoś młodszego mieiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też z testowania nic nie wyjdzie bo sobie zły test kupiłam - nie miałam czasu poczytać bo aptekę zamykali i kupiłam Quick Vue a można go używać \"już\" 2-3 dni przed oczekiwaną @. Już ...phi ......w moim przypadku to dopiero .......musze więc zaczekać do soboty - niedzieli ........zobaczę jak długo wytrzymam ............. J_A_N_A - no zrób ten test pleace ! żebyśmy się mogły już wszystkie z Tobą cieszyć ! twarda jesteś - nie ma co - a może z krwi się przebadasz , wtedy będzie na 100% To do jutra śpijcie dobrze .......😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J A N A mam nadzieje że sie udało może inaczej jestem przekonana kiedy nas powiadomisz 100% ja caekam wytrwale test zrobie w sobotę rano pózniej zapakuje sie do samochodu i jade na wakacje jak zdąże jeszcze odwiedzić waszą stronę w sobotę to napisze wam o wyniku testu. Jedna z was pisala ze jakis test można zrobić wczesniej 2 dni przed planowanym @ bo ja mam dostac 30.01 wiec. pozdrawiam wszyskie laseczki.Jak mam sie wpisać do tabelki może mi ktos podpowiedziec bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam też jestem przeziębiona a nie chorowałam chyba od czerwca ale numer chorować latem ale jak to się mówi ten typ tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w ciąży, przyszła opóźniona o tydzień @. Nie można się jednak cieszyć za szybko. Nawet nie robiłam drugiego testu... A pierwszy widać kłamał... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a bardzo mi przykro.Następnym razem napewno się uda. Ja czuję się coraz gorzej.Kupiłam sobie nowe lekarstwo oscillococcinum,to lekarstwo też można zarzywać jak się jest w ciąży.Nie podałam wcześniej bo nigdy nie pamiętam nazwy,dobrze że mam znajomą aptekarkę bo ona zawsze wie o co chodzi.Już nie mogę doczekać się soboty wtedy robię test.teraz idę się położyć do łóżeczka,póżniej zajrzę.Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Widzę że tu sporo moich krajanek:) starających się . Ja też staram się od 4 miesięcy i na razie nic. Ale mam nadzieje ze wszystkie co do jednej już niedlugo będziemy zafasolkowane. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! To ja, pozycja nr 12 w labelce. @ nie ma i dzis zero objawow ale czuje ze przyjdzie niedługo... Trzymajcie sie ciepluto i trzymam za Was wszystkie starajace sie kciuki! i nie dołujcie sie tak i nie stresujcie bo to nie wpływa dobrze na WAS! Całuski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,dopiero dziś wróciłam z imprezki na wsi:) jeszcze słówko o tokso:można się też podobno zarazić nimytymi owocoami lub warzywami,a skoro miałyście/macie zwierzaki to pewnie macie przeciwciała,ja nigdy nie miałam kota. No i oczywiście badanie jest płatne-ok. 50 zł. J_A_N_A-jestem rocznik 84,czerwiec,wię jeszcze mam 21:)Jestem najmłodsza? Ale ci zazdroszczę z tą pewnościa co do "zafasolkowania"(fajne określenie:))U mnie nie mam pojęcia jak będzie-chyba jeszcze zawcześnie na teścik...Nie chcę panikować. A tak na marginesie,od którego dnia można taki test robić żeby prawdę pokazał? ja chcę dzidzię!!! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×