Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Witajcie dziewczeta! :) Wpadlam tylko sie przywitac i powiedziec, ze pamietam o Was :) Tak jak pisalam mam gosci do niedzieli - wychodzimy z domy o 10-tej rano i wracamy o ok. 20-tej wiéc nie mam mozliwosci meldowania sie ani trzymania diety :( ale liczylam sié z tym. Polutka ---> wyglada na to, ze zmienie Cie w diecie kapuscianej :) zapisuj swoje obserwacje. Mam nadzieje, ze nie przytyje wiecej niz 1,5 kg. podczas tego tygodnia... Pozdrwiam i trzymam za Was kciuki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Polutka dzieki !!!juz wiem czemu wczoraj taki mialam ciezki dzien , za duzo stresow a konkratnie chodzi o ta tragedie w chorzowie bo ja mieszkam tu na slasku ,blisko,bliziutko i bardzo jestem zalamana tym co sie stalo!!!a ja na stres reaguje objadaniem sie niestety.Zasmucony Elfik ja tez jestem tlusta i walcze trzymaj sie !!mam podobne gabaryty do twoich 165cm >>83kg a niedawno bylo 87kg (5styczen)czyli ubywa!!!cwicze codziennie przy plytce,duzo wody,warzyw,i miesko chudziytkie!!!pozdrawiam..do wieczorka napisze jak dzis bylo pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jadę z córką do pediatry, bo ma angine ropną :( narazie się trzymam jak należy, czego i WAM życzę :D Kobieto S. w \"wolnej\" chwili napiszę Ci jakie mam zastrzeżenia co do przepisu na zupke kapuścianą i jak było w tym tygodniu. papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? nikogo nie było ? moja córka nie ma anginy, ma za to zadawnione \"bruzdy\" na migdałach - gdzie dzis ulokował sie kawałek jedzenia i to mnie zmyliło... tyle dobre, że nie dostała kolejnego antybiotyku :) mój mąż dostał termin rozmowy kwalif. w spr. nowej pracy, więc możliwe, że zbliża sie czas kiedy w końcu pojedziemy do niego :D acha !! zapomniałabym...będą z córka w przychodni zważyłam się !! niestety małe rozczarowanie, bo zeszła jedynie ze mnie woda...tak jak przwidywałam waże około 66,5 - 67 ---->> czyli od początku diety (10 sty.)schudłam 1kg ewentualnie 1,5 kg tak więc czeka mnie więcej pracy nad sobą niż początkowo przypuszczałam....ale wiem, że niekiedy organizm potrzebuje około 2 do 4 miesięcy by przejśc na tryb odżywiania wewnętrznego ;) to tyle :P ;) trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Polutka ----> zjawiam sié do Ciebie 🌼 Pozwolilam dzis gosciom dluzej pospac bo wczoraj bawilismy sie do 2-giej a budze ich codziennie przed 9-tá i oprowadzam po atrakcjach miesta. Dzis jedziemy do dzielnicy japonskiej i chinskiej (sa razem) na zakupy, pozniej musimy wrocic do Muzeum Natury gdyz wczoraj nie wzielismy kamerki, a okazalo sie ze jest imponujáca wystawa dinozaurow rowniez ruchome rekonstrukcje wiec aparat nie odda wszystkiego. Bylo by wszystko wspaniale gdyby nie fakt, ze jestem tak przeziébiona, ze bol i moje opuchniete migdaly nie daja mi mwic :( Ciesze sie ze corcia obejdzie sie bez antybiotyku - to swinstwo potwornie niszczy organizm, nasze dobre obronne bakteryjki :( Jesli chudniesz tak dlugo i wolno to podejrzewam, ze ten ubytek wagi to wcale nie woda a tluszcz wiec glowa do gory - ten kilogram juz nie wroci :) Oooo! Goscie wstaja... Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto S. ---->> :D uważajcie na meile - krąży wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti_ti_ ma szkołę więc ją troche rozumiem, ale pozostałe dziewczyny?? kompy Wam sie zawirusowały?? boicie sie tu zajrzeć, bo nie trzymacie diety?? eee cos nie wierzę a ja mam ochotę NA CHLEB !! 😭 niech mi ktoś go wyperswaduje z głowy PROOOOOSZEEEE!!! tak ma marginesie, to mój komputer nadal szwankuje, więc i mnie może w końcu zabraknąć na kilka dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Polutka -----> skoro ten chleb ciagle za toba chodzi to zjedz kromala i po sprawie, ale niech to bedzie w ramach ktoregos z posilkow - zamiast obiadu np. Cos mi ie wydaje ze topik umiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. zakonczylam dieté, zmienilam stopke. Od poniedzialku nastépna dieta, ale jeszcze nie wiem jaka :) Polutka ----> jak tam kapusciana ? Bo planujé tak jak poprzednio - dwa tygodnie drastycznej diety, a pozniej wychodzenie na wartosciowej typu plazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Halo dziewczyny ,mam dzis maly kryzys ciagle jestem glodna ale to z powodu zblizajacej sie miesiaczki..> -6kg .Samopoczucie ok>dalej jestem tlusta najbardziej biodra i nogi ,dziewczyny zyczcie mi wytrwalosci bo ja wam z calego serca zycze!!1jestemTU najgrubsza jest mi wstyd ze sie tak zapuscilam , no ale mysle ze lepiej pozno niz nigdy ..pozdrawiam Kobieto.s. i polutke pa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
nie wyslana zostala czesc mojej wypowiedzi nie wiem czemu ??najwazniejsze co chcialam powiedziec to ze dzis rano zwazylam sie i waze 81 kg czyli od 5 stycznia zrzucilam 6 kg i znow jestem pelna wigoru do dalszej walki!!ciekawe czy dalej te kilogramy beda tak sie ulatniac/???co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa9 ----> to wspaniale!!! :D gratulujé Ci - 6 to cala reklamowka kielbasy... Ja tez w miesiac zrzucilam 5 kg. Od tygodnia mam przerwé - jem weglowodany, ale 1000 kcal. nie przechodzé. W poniedzialek wracam do walki o mlodosc :) Licze na dalsze wspieranie sie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto S. już Ci piszę, jak to było ze mną i dieta kapuścianą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) mam zastrzeżenia do przepisu na zupę, nie dawałam tyle składników ile jest w przepisie - tylko wszystkiego o około połowe mniej ale wody więcej niż 3 szkl.... 2) pamietaj o dodaniu do wywaru zupy w proszku, ewentualnie kostki rosołowe + koncentrat pomidorowy... bo inaczej zupa będzie \"trawiasta\" ;) 3) na 3 dzień byłam bardzo osłabiona, 4 dzień troche lepiej ale nie rewelacyjnie, w 5 dniu już miałam dośc zupy - ale trzymałam sie dzielnie ;) 4) ta zupą praktycznie nie można sie najeść... dziwne to było dla mnie Ewcia bardzo sie cieszę, że ładnie tracisz na wadze :) tez bym tak chciała :( Kobieto S. - Ty siedzisz głębiej w temacie, czemu Ewcia szybciej chudnie ode mnie? ja straciłam w ciut krótszym czasie tylko 1 (no może 1,5) Czy Ewa ma lepsze predyspozycje (np. genetyczne) ku temu by schudnąć? :D nie musisz odpowiadać, takie tylko mi przyszło pytanie na myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka ----> dzieki za wnioski i przemyslenia. Jesli chodzi o Twoj problem - chudniesz mniej poniewaz widocznie nie masz organizmu \"gábki\" ;) tj. sa osoby ktre potrafia trzymac w sobie latami kilka litrow wody, natomiast inne wcale, wiec te osoby wodniaste gubiá kilka litrow wody dopiero pozniej tluszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ przy porannej kawusi :) Moi goscie dzis odjezdzajá wiec juz wieczorkiem wpadne na dluzej i zaczne podejmowac decuzje ad. diety... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kobitko ;) za odpowiedź dzis w nocy miałam migrenę nie do opanowania, teraz jestem otumaniona środkami, które i tak nie zadziałały... nie zjadłam chleba i nie zjem gdybyście się przenosiły na inny topik zabierzcie mnie ze sobą, tzn. podajcie jego nazwę nie link, bo mój komputer tymczasem nie otwiera linków (jak już pisałam nadal coś źle działa) acha Kobietko... dawałaś sygnały w jakim kraju mieszkasz, ale ja nie jestem światowa kobieta i nie wiem... nie jest to ważne ;) chciałam tylko zapytać, czy TAM posiadanie zwierzęcia (np. psa) jest \"ekstrawagancją\", dobrem luksusowym ?? na które tylko nieliczni mogą sobie pozwolić....czy jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DENERUJA MNIE LASKI, KTÓRE CHCĄ Z SIEBIE ZROBIĆ SZKIELETY. NIEKTORE PRZYKLADY NIE MOZNA ZALICZYC TU NADWAGI. JA PO URODZENIU DZIECKA PRZYTYŁAM 25 KG I NIE MOGE W ZADEN SPOSOB SCHUDNĄC. TO UWAZAM ZA NADWAGĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko S. czy masz możliwość, żeby pomóc mi przetłumaczyć kilka słówek na jęzk ang. w czasie przeszłym...proszę :) mąż ma interview w czwartek i prosił mnie o kilka zdań - ale ja nie znam czasu przeszłego np. poświęcałem , awansowałem, nie popełniałem błędów, zarządzałem,nadzorowałem.... może jakoś poradzę sobie ze skleceniem pojedyńczych słów w całe zdania... jak nie masz czasu lub możliwości, to nie zawracaj sobie mna głowy :) dziś źle sie czuję, praktycznie nic nie jadłam, bo nie mam ochoty, boli mnie brzuch i mam zawroty głowy... nie wiem co się dzieje :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIRKAZMIT ---> nie przesadzaj - nadwaga to wlasnie wiékszosc prypadkow tutaj, to kilka kilogramow powyzej normy. U Ciebie niestety to juz nie tylko nadwaga, ale grozna dla zdrowia otylosc :( Nie pisz ze w rzaden sposb nie mozesz schudnác bo to stwierdzenie jest absurdalne! Nie chudniesz poniewaz popelniasz jakis blád, albo brak Ci wytrwalosci. Ja tez przytylam po ciazy 20 kg. i 3 lata wmawialam sobie i innym, ze to przez ciáze- glowno prawda!! To nie ma juz nic wspolnego z ciazá. Prawdá jest ze po ciazy zmienia sie sylwetka, ale kilogramy sie traci bardzo szybko, pod warunkiem ze sie nie je tyle co chlop... Polutka ---> mieszkam w Londynie. Tutaj posiadanie psa to faktycznie rzadkosc, ale nie powiedzialabym ze to jakas ekstrawagancja, poprosty kupno i utrzymanie psa zbyt duzo tu kosztuje. U nas ekstrawagancjá i modá jest chodzenie do lumpeksow, kupuje sie tu ciuchy, byty i torebki z lat 30- tych do 60 -tych, ale ceny sa masakryczne - kilkukrotnie wyzsze od sklepowych. Napisz zdania z ktroymi macie problem to do wieczora odpiszé.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywaliło mnie na kilka godzin z neta :( Kobietko S. bardzo sie cieszę, mam nadzieję, że odczytam co mi napiszesz - tzn. mam nadzieję, że będę miała łącze. Nie musisz tłumaczyć dokładnie, aby tylko był sens ;) Sprawowałem nadzór w zakresie bezpiezeństwa i higieny pracy. przepisy BHP - safety regulations Byłem bardzo zaangażowany w pracę. Zarządzałem pracownikami, przyjmowałem nowych pracowników do zakładu pracy. Dużo czasu poświęcałem na obserwację procesu produkcyjnego i jego modernizację. Nie myliłem się.... lub... nie popełniałem błędów, co potwierdzały kontrole. Byłem doceniany przez pracodawców i awansowałem. Byłem dokładny, rzetelny. KONIEC :) dziękuję dziękuję dziękuję Kobietko S. :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
CZESC dziewczyny !!jestem juz po 45minutowej gimnastyce i po 50 brzuszkach , jeszcze tylko wieczorna porcja gimnastyki i do wyrka !!dzis sobie zjadlam na sniadanie jog.naturalny z musli na obiad piers kury i kapusty spora ilosc tylko moj blad bo z grochem i zasmazana i dlatego dzis juz nic nie rusze .Kapusty okolo 40 dkg przegielam !!niewiecie ile to kalori??no ale mysle ze 1000 nie przekroczylam , maz robi wspaniala kapuste i dlatego nie moglam sie oprzec, teraz mam nadety brzuch ufff..No i tak to wlasnie dzis minol miesiac po rozpoczeciu postanowienia, i dobrze sie czuje byle tak dalej nie jestem oslabiona ,to najwazniejsze ,fajnie dziewczyny ze jestescie !!badzcie tu prosze !!bardzo pozdrawiam!!polutka i k.szreka!!pa narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Sprawowałem nadzór w zakresie bezpiezeństwa i higieny pracy. przepisy BHP - safety regulations - I used to carry duties as health & safety executive. 2. Byłem bardzo zaangażowany w prace - I used to be very comitted employee. 3. Zarządzałem pracownikami, przyjmowałem nowych pracowników do zakładu pracy - I\'d been supervising workmates also was in charge of recruitment. 4. Dużo czasu poświęcałem na obserwację procesu produkcyjnego i jego modernizację - One of my duties was observing the manufacturing process and its modernization. 5.Nie myliłem się.... lub... nie popełniałem błędów, co potwierdzały kontrole - I made no mistakes on the post, and all the inspections confirmed it. 6. Byłem doceniany przez pracodawców i awansowałem - Governors appreciated my work and I obtained a promotion. 8. Byłem dokładny, rzetelny - I am very accurate and reliable person. (To chyba powinno byc w czasie terazniejszym :) ) Powodzenia dla meza!! :) ewa9 ---> witaj :) Gratulujé mobilizacji do cwiczen. Groch faktycznie nie jest zalecany - ciezkostrawny, ale kapusta...! Nie wiesz jeszcze ewciu, ze sá skladniki ktre wzmagaja odchudzanie? - przyspieszajá przemiané materii, oczyszczaja organizm z toksyn, itd takie wlasne ma dzialanie kapusta, wiec im wiecej jej jesz tym lepiej! :D Swoja drogá, gratulujé umiejetnosci meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uściski za piękne tłumaczenie :D 🌻 przekaże mężowi w wieczornej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zdaniem, że BYŁ rzetelny, tez mu od razu zwróciłam uwagę, ale on powiedział, że w czasie teraźniejszym wie jak powiedzieć i dlatego chce w przeszłym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto S. jeżeli mogłabym jeszcze poprosić o przetłumaczenie... poszukam tez sama w słownikach, ale widzę, że TY znasz język tez od strony praktycznej - nie tylko teoretycznej :) takie zdanie i kilka wyrażeń: Bardzo mi zależy na pracy w Państwa firmie. zagrożenia w pracy niebezpieczne środowisko pracy odzież ochronna ochronniki słuchu już więcej nie będę Cię męczyła 🌻 obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochronniki słuchu -ear protection, ear plugs odzież ochronna - safety wear niebezpieczne środowisko pracy - hazardous work enviroment zagrożenia w pracy - danger at work, hazards at work Bardzo mi zależy na pracy w Państwa firmie - I am really anxious to get a post of ..., i\'m really interested in position in your company :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Halo kochane !!u mnie znow duzo sniegu nawalilo az sie wierzyc nie chce!!dzieci jeszcze spia a ja kombinuje zeby dzis sie na basenik wybrac tylko ,jeden problem wstydze sie swojego wygladu, corka ma medale za osiagi plywackie a ja jej na basenie obciach zrobie , choc coruchna chce isc bardzo ze mna ,corka nieslyszy ale za to jest wysportowana i mam w niej sprzymierzenca!!!ja bardzo lubie plywac , i wiem ze dobrze by mi to zrobilo.No zaraz ide poskakac ,i pomysle co dalej??jeszcze tydzien feri ,trzeba opracowac plan jak go aktywnie spedzic,jakie wy macie drogie kolezanki plany na ten tydzien jak mozna spytac??narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×