Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość alter*.**ego
turecki aktywista masz zgodę autora? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki aktywista
ja mam zgody wszystkich autorów, jako szef tego tematu mam domniemanie kompetencji w tej dziedzinie. Zbieranie, archiwizowanie i promocja podszywu jest moja pasja, której oddaje sie godzinami. Kiedys napisze do Teleexpresowego klubu ludzi pozytywnie zakreconych i przyjada do mnie z kamera przy okazji krecac surykatki z wrocławskiego zoo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kobziarz
tak się zbulwersowałem tym faktem, że ze zdenerwowania puściłem kleksa pod siebie i teraz siedzę na krześle z zasranym obiciem nie wiem co robić: siedzieć tak długo na krześle w przeochydnym smrodzie i czekać aż kaka stwerdnieje i dopiero wtedy sprzątnąć kleksa. czy też od razu ruszyć na kibelek ryzykując, że rzadkie kake odklei się od mojego tylca po drodze i zabrudzi podłogę nie wiem co robić pomóżcie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja leklerk
niczym janusz krężelok przemieżam narciarskie szlaki w poszukiwaniu pożywnych i jakże aromatycznych parujących klot.zy by w skupieniu i w przekonaniu sensowności własnej egzystencji pałaszaować je ze smakiem w pobliskim szalecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
miło trafic do tej zacnej galerii sław :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
miło trafic do tej zacnej galerii, chce wam powiedzieć, ze bardzo smakowała mi galaretka z gałek ocznych jaszczurek zielonych (lacerta viridis), którą spożywam w każdy poniedziałek, jednocześnie masturbując się :classic_cool: :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki aferzysta
żywo reaguje w czasie obrad sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PinkBunnny no mam faceta, przyznaje, pieszczotliwei nazywa mnie wariatką, gdy siedząc leniwie przed kompem palaszuje kaczy stolec zakupiony w promocji w Biedronce pod nazwą pasztet popularny. Kiedy pieczołowitym okrężnym ruchem języka wyliżę już z lubością cała puszkę, siadam mojemu Zenkowi na kolanach i oddaję w stronę jego bezzębnego otworu gębowego siarczysty bek o zapachu zjełczałego gęsiwa. Wiem, jestem podła, muszę gdzieś odreagować, gdy mam zgagę i dzikie bąki, po tym jak wyliżę już z wyrazem błogiej zadumy na twarzy resztki zaschnietego kału z mojego sedesu. Oszczędzam w ten sposób na środkach czystości. A żeby przypodobac sie moim niedoszłym teściom, czesto odbywam do nich pisze wędrówki na drugi koniec mojej wsi, Chujniki Dolne i z wielką radością pomagam tacie mojego Zenka wykonywać lewatywę przed dzikim stosunkiem analnym z psem podwórkowym Burkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kobziarz
latem wieczorowa pora udaje sie nad pobliski akwen czyli nasze wioskowe bajoro , wkladam do ust sitkjo do krojenia jajek udajac ze to fiszbiny, rzucam sie w gleboka otchlan i dostojnie z plecami ponad woda plywam udaje wieloryba wyrzucajac od czasu do czasu wode ze strzykawki z plecow , czesto towarzyszy mi moj mlodszy brat , ktory smaruje sie caly smalcem i udaje delfina butlonosego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
No i dla jasności sytuacji moje hobby.Więc w wolnym czasie gdy mój wuj nie zapina mojego zmęczonego wedla, przebieram się w strój kaczora donalda i udaję się do pobliskiego śmietnika osiedlowego. Tam w pełnym skupieniu i z ogromnym profesjonalizmem wygrywam gorące rytmy samby brazylijskiej na pokrywach śmietnikowych koszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
Bladym świtem zakładam na swoją, pomarszczoną od nasienia tchórzofretek twarz, pończochę mojej ciotki i udaję się do pobliskiego śmietnika, gdzie krzyczę do wynoszących śmieci "stój, bo szczelam", grożąc przedmiotem przypominającym broń i każę im wpychać sobie do odbytu zapleśniałe ogórki i inne odpadki organiczne. Wącham bąki woźnej z przedszkola nr 2 w Kałopircach Dolnych gdzie prowadzam swą niedorozwiniętą młodszą siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka
tekst z fiszbinami zadziwil mnie, co za geniusze tu siedzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki impotent
Z ukontentowaniem wdycham opary z pojemnika na odpadki na oddziale noworodkowym Siorbie rowniez, z blyskiem w oku, pisiorki wiewiorek w parku, w zamian za nauke tanga argentynskiego. cnotliwe, że mnie dziewczątko, lecz czasem, gdy wyczerpią mi się zapasy uspokajających draży kokosowych z Lidla i dopada mnie spleen, wyruszam na poszukiwanie podszywaczy o szczególnie dłuuuuuuuuuuuuuuuuugich psipsiorkach, którzy pozwalają mi czasem popatrzeć i pozazdrościć, mam bowiem freudowski kompleks kastracyjny, oraz świerzb między palcami stóp. lubie wanne, a zamiast nieznajomej moją znajoma gumowa kaczuszkę , gabke -świnke i zołnierzyki ...wanna jest Tytanikiem, kaczka to Kate Winslet, świnka to Leonardo, a zołnierzyki są reszta pasażerów.... a ja mruczę sobie melodyjkę ze Szczęk,robię tsunami i wszystkich podtapiam ....oszczędzam tylko czasami paru żólnierzy, którzy cudem unoszą się na powierzchni na gąbce-śwince-dicaprio żeby mogli wziąć udział w przyszłej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki impotent
pracuje w biedronce, ciągne palety z drażami i daje się na rampie podszczypywac kierownikowi kiedy reszta załogi ma przerwę śniadaniową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki komiwojażer
Kiedy księżyc wchodzi w fazę pierwszej kwadry, siadam na żeliwnej pokrywie włazu kanału ściekowego na Osiedlu Piłsudskiego w Kielcach i śpiewam serenady o radioaktywnych odbytach salamander plamistych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie kocham podszywaczy są the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki generał brygady
Wycinam pajacyki ze sreberek po czekoladzie i udaję się z nimi na rozmowy kwalifikacyjne do potencjalnych pracodawców. Tam, podczas negocjacji płacowych dokonuję ekwilibrystycznej sztuczki - wciągam pajacyki do swojego odbytu a po chwili wypluwam je nieuszkodzone na stół. Na razie nie znalazłem uznania ale widocznie wyprzedzam swoją epokę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki introligator
proszę o wymierzenie kary w postaci wychłostania mnie chujem po karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllaaaaaaallllllllllllllla
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeka
ale wy macie wyobraznie, podziwiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeka
Jednakże ja tez nie narzekam - czasem wyobrażam sobie, że jestem Marią Skłodowską-Curie a dla większej sugestywności tych snów na jawie wkładam sobie w pochwę odpady promieniotwórcze z Ignalińskiej Elektrowni Atomowej, po czym włażę nocą na sygnalizator umieszczony nad Rondem Solidarności w Warszawie i udaję czerwone światło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaciokrece
kto tu publikuje te teksty sami podszywacze czy moze osoby pod ktore sie ktos podszyl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaciokrece
Po zjedzeniu 10 opakowań actimelu puściły mi zwieracze.Czy aby napewno z tego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ab
znudziło mnie już rozpychanie mojej i tak nie wąskiej cipy prądownicą od węża strażackiego, którą ukradłam podczas próbnego alarmu p.poż w naszym oddziale psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mnie smieszy jak siadamy, razem z moim eskimoskim boy-friendem (ktorego matka jest polkrwi mongolka - ale to chyba nie istotne) na taborecie i dmuchamy mocno nosem aby gile wylatywaly i rozmazywaly sie na scianie, tym sposobem zaoszczedzam rowniez na malowaniu pokoju, poniewaz w wyniku wieloletnich treningow doszlismy do wprawy i potrafimy zasmarkac nawet sufit. tak wyrafinowane poczucie humory swiadczy zapewne o moom szlacheckim pochodzeniu? ** mam tez problemy z tosmamoscia plciowa, czekam az sie pojawia 2 rzedne cechy plciowe aby dowiedziec sie w koncu kim naprawde jestem, bo w majtki sobie nie zagladam - kto wie co sie tam moze czaic. *** w Biedronce skończyły się parówki, więc zostały tylko draże kokosowe, a coś trzeba jeść. stroje też wyszarpali ci co na karnawał szli, został tylko batmana i królewny Śnieżki, ale jak wyobrażasz sobie TAJEMNICZEGO w stroju Śnieżki? *** siedzi, ja też siedzę w celi obok i robię na drutach moherowe bereciki w paseczki i melanż na siusiaki współwięźniów i klawiszy , oczywiście za paczkę moich ulubionych draży kokosowych ** Gardzę podszywaczami i mam ich w dupie i są dla mnie nikim, a najlepszy na to dowód to to, że tkwię na tym topiku jak kurew na pigalaku i jakoś nie potrafię stąd odejść... Czy przegrałam życie? *** ja jestem kimś lepszym tylko nie rozumiem co mnie trzyma na tym topiku - to chyba mesmeryczny magnetyzm podszywaczy, sama już nie wiem co popieram a co potępiam, chyba (jak co wieczór) umieszczę sobie w odbycie pestkę avocado wykradzioną ze śmietnika mojego sąsiada - barona SLD w świętokrzyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonić królika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×