Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Gość głebia oceanu
🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ tamto nie tak miało wyglądac. nie tak głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to się porobiło. I strona jakoś się zepsuła. Jutro do psychologa. NIE BĘDĘ MIAŁA ŻADNYCH LEKÓW :):):):) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty mądralińska
..a juz nic..słów mi brak mi tez wydaje sie dziwne, ze autorka bierze tyle leków, ale po co na nią najeżdżasz. Ulżyło Ci chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upitekkk
Jasne najlepiej to poużaląć się nad sobą, każdy kto zadał sobie trud przeczytania topiku i jest osobą myśląca ma obraz autorki. Żyje ona tylko sobą swoimi problemami, obarczając rodzine o swój stan. Użala się nad sobą , opowiada o problemach z nosem i myślach samobojczych z tego powodu. Popada w skrajności, sączy tu opowiesci rodem z taniekj telenoweli. Szprycuje się psychotropami i w zaleznosci od tego na czym jedzie wpada w skrajne nastroje. I wszystko byłoby Ok, tylko ta wariatka ma pod opieką dwójke dzieciaków. Jedno adotowane, córkę jej narzeczonego i siostrę. Przebywanie z taką osobą napewno odbije się na psychice dziewczynek Może waszym zdaniem jest ona odpowiednią matka i opiekunką, ja mam inne zdanie i je wyrazam.Tak jak bym zareagowała na taką osobe w sąsiedztwie tak reaguje i tutaj. TA DZIEWCZYNA NIE POWINNA OPIEKOWAC SIE DZIECMI. Jest chora to fakt i sama wymaga pomocy. Nie będę roztkliwiac się nad nią bo ona sama robi to znakomicie. Jest osobą dorosła i pod opieką lekarzy, ale dziewczynek mi zal. Przeciez ona traci kontak z rzeczywistością , zzyje we własnym stworzonym dla siebie i ludzi z kafeterii świecie.Opowiada co chce na zadane niewygodne pytania nie odpowiada, wrecz sie oburza. Moze wy powierzyłybyście jej pod opieke swoje dzieci, ja nie i krzycze ratunku dla tych mieszkających z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragikomik
czy czlowiek biorący tyle chemii jeszcze jest w stanie kontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenkaaaa
no ludzie normalni to w pewnym wieku zaprzestają tych kwiatkow malowac. dobre to w przedszkolu i poczatkach szkoly podstawoej. Dla osob starszych takie majenie no jest traktowane jako infantylne. Swiadczy o niedojrzałosci, a tej miss ukrainie nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
No, wyjątkowo egoistycznie nastawiona do ludzi. Zyje tylko własnym cierpieniem i krzywdą, dopalając się prochami. Zal tylko jej dzieci, jeszcze cos im zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaawer
Tak jak we wczorajszym filmie, przeniesie je do lepszego świata, zeby tu się nie męczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralińskaa
wykluczyć tego nie można , jednego dnia sam miod drugiego , pobije bo o cos nie wporę dzieciak zapyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpanerkkaaa
A jak to jest z tymi jej dziećmi , naprawdę adoptowałą.?Przeciez nie pozwoili by osobie niezrównoważonej psychicznie na adopcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest córka jej faceta
Ze tez on się nie boi zostawiać dzieciaka z nią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Napisze, iz zwracam uwagi na negatywne komentarze i wulgarne posty, mozecie pisac, ile chcecie. Mam swoj wlasny swiat, i WASZYCH KOMENTARZY NIE WIDZE. Abciu, po rispolepcie zawsze czujesz sie \"jakos nie tak\" ale potem to mija i wszystko wraca do normy. To jest specyfika tego leku, ja go bralam rok temu przez 4 miesiace, potem lekarka dala mi recepte na depakine, depakine byl troszeczke lepszy, ale to juz jest sprawa indywidualna. Malenstwoooo, idz i zrob tomografie mozgu, tak, zeby byc spokojna, ja tez mam nadzieje, ze psychoterapii Ci wystarczy. Jestesmy tutaj dla Ciebie, zawsze mozesz nam napisac, podzielic sie, okejki? Wiosna przyjdzie, tylko sie spoznia !!!!! Ktos tutaj tak ladnie juz kwiatki nam narysowal !!! Zycze wszystkim tolerancji i cierpliwosci !!!! THINK POSITIVE !!!! CHEER UP, FOLKS, YOU\'RE STILL ALIVE, Wasza Wikusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragikomik ja biore i zyje a z tego co sie orientuje ona wcale nie bierze tego tak duzo dawki pol tabletki to nie jest duzo bardziej to ma dzialac na psychike pacjeta zeby wiedzial ze cos bierze i ze to ma mu pomoc niz pomaga takie jest mohje zdanie a co do adopcji ktorej sie tak uczepiliscie myslicie ze dzieci oddaja od tak? trzeba przejsc rozmnowe z psychologiem i inne takie i jezeli ludzie kompoetentni stwierdza ze sie nie nadaje to jej nie dostanie wiec naprawde nie rozumiem niepotrzebnego szumu wokol tej sprawy a tym bardziej ganienia jej za jej marzenia co do wyzalania sie jezeli ktos z was by wiedzial jakim pieklem jest depresja to by nie wygadaywal takich bzdur, ten temat jest zalozony przez nia i ma prawo pisac co chce i byc moze jest to jedyne miejsce w ktorym moze powiedziec ze zle sie czuje bo na zewnatrz sa tacy ludzie jak wy ktorzy nie rozumieja tej choroby. to chyba wszystko co chcialam napisac p.s. przepraszam za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakud
I jej siostea z nią mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakud
Tak nie zwracasz uwagi na wulgarne posty, bardzo proszę zacytuj chociaż jeden z nich. A ze nie zwracasz uwagi na rzeczy niewygodne dla siebie to zauważyliśmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralilińskaaa2
CZy nie uwarzasz , ze przebywając z tobą , osobą depresyjną i naszpikowaną psychotropami, nieprzewidywalną jak sam pisałaś w reakcjach, dziewczynki nie beda miały koszmarnego dziecinstwa. Czy za lat 10 nie założą topiku. " Jakim piętnem odćisnęło sie w moim życiu przebywanie pod opieką osoby chorej psychicznie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon tunezyjski
Zepsułaś stronę , bo prawda boli.Nie znosisz krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypkaaa23
Nie dziwi mnie fakt agresywnego zachowania twojej siostry w szkole. Rozładowuje napięcie, które fundujeszjej w domu. Moze jeszcze troche prochów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaplica
Zawsze taka skoncentrowana na sobie.A krytyki nie lubi, nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaa
jeżeli uznajesz matke za winna stanu twojej psychiki to nie niszcz psychiki innym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszekkosmoluszek
powiedziałaś o poronieniu, co by było z dzieckiem gdybys urodziła.Co ty możesz takiemu dziecku ofiarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typek jeden
Wiadro zimnej wody dobrze ci zrobi, dosyc tego pieszczenia i obwiniania innych o swoje niepowodzenia. Albo jesteś normalna i odpowiedzialna za swoje czyny, albo sie lecz i przestań robic krzywde innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizorr
Czy te co pisały, że będziesz dobrą matką chciałyby cię za matkę? Bo ja nigdy w zyciu!!!!!!!!!. A ona chyba do konca tego nie przemyslały. TO tragedia dla dziecka taka matka żyjąca we własnym świecie i mysląca o samobojstwie z powodu nosa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorkooo
To nie twoja matka ty jestes dla siebie wrogiem. Przestan tak życ soba i wejdz w realny świat, ten stworzony czas opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorkooo
To nie twoja matka ty jestes dla siebie wrogiem. Przestan tak życ soba i wejdz w realny świat, ten stworzony czas opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajnnn
Wiesz Ukraino, wulgaryzmów pod twoim kątem to ja tu nie zauważyłam. Były słowa krytyczne, ale nie wulgarne. Taki jest świat nie wszyscy będą cię dopieszczali, a nie odbierając negatywnych sygnałow nie dajesz sobie szansy na zmierzenie z rzeczywistością. Nie zawesze ci kadzący, nawet w dobrej wierze robią ci przysługę.Nie da rady przejśc przez życie tylko z kremówkami, zemdliłoby. Czy jesteś gotowa nawyjście ze swiata wirtualnego i zmierzenie się z rzeczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie,przestańcie wszyscy!! To zaczyna być albo śmieszne,albo wręcz już irytujące!! Dajcie spokój!! Nie widzicie,że sami zaczynacie nienawidzić?? Za byle co,za to,że ktoś coś napisze... Bez sensu. Wszędzie potraficie krytykować. Ale zero empatii,zero totalnie. Już mi się tutaj nie podoba. Nie i koniec . Nie i ch** !!!!!! Zepsuliście atmosferę,która choć minimalnie ( ale zawsze jednak ) degradowała poczucie totalnej samotności z problemem.zadowoleni? No to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropikkkk
Aakąz to atmosfere zepsuli tu ludzie? Jedna wyrwana z rzeczywistości nafaszerowana psychotropami dziewczyna , biseksualna, z poronieniem z destrukcyjnymi myślami o samobójstwie z powodo nieładnego nosa, niewidząca świata poza własnym problem i osoba , opiekującaca sie dwoma dziewczynkami w tym jedna chce adoptować, udziela tu porad, kiedy sama wymaga pomocy!!!!!I co jedyny temat,interesujący was ,toco kiedy ile tabletek połknełyście. Jeżeli masz problemy to idz do lekarza, a nie korzystasz z porad osoby niezrownowazonej psychicznie,Wzajemnie tylko się nakręcacie. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulrikka
Zero empatii to ma miss Ukraina, ona tylko siebie widzi i o jednym tym co dla niej wygodne potrafi rozmawiać. Sama przyznała, i raz powiedziała prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×