Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Gość mętlik
Dobranoc, spróbuj dziś zasnąć bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
kto ma spróbowac zasnąc bez leków? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
"rodzine mam patologiczna, matka zyje na psychotropach", tj wypowiedz miss Ukraina. pociagnela mnie za sweter (moj ulubiony, bardzo drogi, niemecki), a ja z kolei mocno chwycilam ja za gardlo i scisnelam, jak w filmach tak pisze o swojej matce. I to cie nie oburza, ale określenie osoba chora psychicznie tak. Określenie OSOBA CHORA PSYCHICZNIE nie jest prostackie, jest używane przez lekarzy. Niewiem dlaczego tak to okreśłenie mogło oburzyć. Możesz wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pomagacie jej
Życ w wyimagowanym świecie, a ona własnie sprawdza się w roli dobrej cioci.Ona musi zmierzyc sie pod opieką lekarzy z realnym swiatem lub isc do szpitala, bo zrobi sobie lub komus krzywdę.Potrzebuje pomocy, ale nie potakiwania swojemu szalenstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcius,masz rację,trzeba będzie chyba zacząć pisać maile...ale jak ? ja tutaj adresu nie podam,bo wynajmną tu jeszcze jakiś psychiatrów ,żeby przez maile mnie do psychoanalizy namawiali :| Słuchajcie,Wy tam,najmądrzejsi !!! Skoro tak bardzo pragniecie pomóc-napiszcie do jakiegoś nie wiem... specjalisty takiego jak Wy,sąd naślijcie,czy sanepid nawet! Nie obchodzi mnie to! Ten topik naprawdę był w pewnym sensie poczuciem mniejszej samotności. Do kogoś,kto powiedział,że MU jest mentalnie (na marginesie ) zbliżona do mnie------> Gó*** o mnie wiesz, więc Cię uświadomię. Nie biorę i nie będę brała leków,sytuacja,która mnie załąmuje jest życiowa,nie wynika z żadnych nieprawidłowości związanych z jakimis zmianami depresyjnymi.Jedyne co posiadam w mojej psychice to jak to kiedyś stwierdzono w analizie osobowości :\"NEUROTYCZNY ROZWÓJ OSOBOWOŚCI\". Taka już moja uroda ,i to nie depresja ;) Po prostu jestem za wrażliwa,przeżyłam od chu** i jeszcze troszeczkę. Masz wspaniałe,pełne szczęścia życie? Zazdroszczę,albo i nie ;) Bo wiem,że ja również będę je miała,i to już całkiem niedługo,a to,że czasem nie potrafię sobie poradzić sprawia,że mogę w pewnych momentach zrozumieć ludzi. Uważam,że Miss jest chora,z resztą ona sama sie do tego przyznała. Ale ja jej nie wytykam tego co robi.Może nawet sama nie zdaje sobie z tego sprawy,nie potępiam jej za to.Mam czyste sumienie. Nie popieram,nie pochwalam,nie potępiam. Glebia oceanu....powiedz mi,skąd w tych ludziach aż tyle jadu? Ty tutaj widze walczysz ostro. Mnie już to nie bawi. Ale mnie też już zaczynają coś widze zarzucać.choćby ta jedna osoba.nie podoba mi się to bo wiem ,że nie ma podstaw. nie zna mnie i ja nie biorę żadnych leków,nawet głupiej hydroksyzyny,na zwyczajne uspokojenie...Co za ludzie... \"Bo to Polska,nieelegancja Francja,takie czasy\" Co do podwójnego obywatelstwa-mój facet takie ma. I co? jakiś problem ktoś widzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uppp a dysponujesz taka wiedza ze sie wypoqwiadasz? ja chodze do psychiatry i jakos nigdy tego nie uslyszalam sa na to inne okreslenia uczylam sie tez 2 lata psychologii i pedagogiki i wiemn o czym mowie w przeciwienstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam ze tak slodko sobie spicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!! Abcius, Malenstwo, Oceanus, trzymajmy sie razem, dziekuje bardzo za wsparcie. Dzisiaj jestem umowiona z psychoterapeuta, wiem, ze po spotkaniu i szczerej rozmowie z nim bedzie jeszcze lepiej. A juz jest naprawde lepiej. Nowe tabletki, wasze wsparcie, cos nowego pojawia sie w pracy, nadchodza moje Urodziny ! Zastanawiam sie, jaka suknie kupic, bo moj ❤️ wraca wtedy z wyjazdu sluzbowego. Mozecie pisac do mnie, oczywiscie ! Zycze udanego dnia !!! Wiosna w koncu przyjdzie, no nie? Odpowiem jeszcze na jedna opinie, dotyczaca dzieci. Moje uczucia to jest stan WEWNETRZNY, a nie fakty w rzeczywistosci i nie nastawienie do dzieci, BARDZO kocham dzieci i NIGDY w zyciu im krzywdy nie zrobie, kiedys pracowalam jako lektorka angielskiego w szkolach prywatnych i bylam najlepsza ! Kocham Jadzie i swoja siostre !!!! Bo wiem, co znaczy dla dziecka milosc i spokoj w rodzinie, dlatego chce sie wyleczyc szybko i na dlugo, osiagnac remisji klinicznej. Zeby bylo im lepiej ze mna, zeby wspolnie poznawac swiat ! Pozdrawiam wszystkich serdecznie ! Wikusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co czyta
23:02 abc_87 moge mam 18 lat i moge sama o sobie decydowac tylko boje sie wplywu tego dziwactwa na moje dalsze zycie boje sie ze glos w mojej glowie powie mi w dniu matury ze mam na nia nie isc czy ktos sie orientuje czy to jakos zostaje w papierach ze sie leczylo w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co czyta
Widzisz kochanie ty widzisz co chcesz to ze liznełaś troch eksiązek nie oznacza tego ze jestes specjalistką Zrób najpierw maturę.Co do obywatelstwa, nikt nie pisał, ze nie możliwe i nieosiągalne , było tylko pytanie jakim sposobem ma. Nie odpowiadała, a przeciez to nie tajemnica stanu, nic nie mogła wymyślić. Nie miała oporu przed opisywaniem swojej seksualności , swojej orientacji bi, trójkącików w których brala udział a procedura przyznanie jej obywatelstwa amerykańskiego była dla nie nie doprzebrnięcia. TAAA.Co do tego, ze jak kogos interesuje los dzieci, to juz jest z LPR, zostawie to bez komentarza. Oczywiście jak by mieszkały z pedofilem tez lepiej sie nie wtrącać. " Mam czyste sumienie. Nie popieram,nie pochwalam,nie potępiam", tak napisało MALENSTWO.Bardzo wygodne, jak dzieci sa bite, niedojadaja, wychowuje je osoba chora psychicznie naćpana lekami tez się nie wtrącać. Neutralnie jak Szwajcaria w czasie Wojny przyglądac się mordowaniu ludzi.Gratuluję podejścia do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MISS Ukraina
"Ja mam mlodsza siostre, wiec Jadzia i Karolina rosna i bawia sie razem. Wiedza, ze nie wolno w domu kryzczec, glosno rozmawiac, grac w pilke na kuchni, rozmawiac z telewizorem, w ogole w domu bawic sie w cyrk..." Ciekawa jestem czy małe dzieci tez by były takie wyrzumiałe , ajk by nie były to co? Na stadium swojej choroby nie masz wpływu chocbyć chciała, tak to prawda teraz jestes bardziej kontaktowa, jeszcze pare tygodni temu byłas nie z tego świata. Ze stanu totalnej euforii woadasz w skrajna rozpacz. Dzieci takich wahań nastrojów mamusi nie sa w stanie udzwignąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe taka jedna co czyta masz jakies wyksztalcenie w tym kierunku? mysle ze moja wiedza przekracza twoja i nie wiem co do tego ma matura :)a za specjalistke bynajmniej sie nie uwazam . co do waszego zamartwiania sie przeciez jest pod opieka lekarzy i porownania do mordowania albo pedofili ( o ktorej tez slyszalyscie tylko w TV ) jest conajmniej na wyrost. ciekawe jest ze zarzucacie nam ze wsparcie to utwierdzanie jej w czyms...taka jedna co czyta co chcesz osiagnac? udowodnic ze klamie? ze jest chora? zeby oddala dzieci? jezeli masz jakas wiedze z psychologi to powinnas wiedziec ze ona sie do tego nie przyzna, osoby chore zadko maja swiadomosc swojej choroby a tym bardziej nie przyjmie tego od ludzi atakujacych ich na forum, tak jak glebia albo malenstwo gdzies wyzej napisalo uwazasz ze pod twoim (boskim ) wplywem otworza jej sie oczy i stwierdzi ze trzeba je oddac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak dobrze
"CYKLOFENIA, choroba afektywna dwubiegunowa. Choroba dwubiegunowa charakteryzuje się przemiennym występowaniem depresji i manii, które mogą, ale nie MUSZA, byc przedzielone okresem bez zaburzen chorobowych. Objawy psychotyczne występuja głownie w okresie manii i objawiają się stałym pobudzeniem, wygórowaną samooceną, nastawieniem wielkościowym, gonitwą myśli, skojarzeniami dzwiękowymi, nieprzemyślanym wydawaniem pieniędzy oraz nieprzemyślanymi kontaktami seksualnymi. U różnych chorych objawy mogą mieć różne nasilenie. "" Mamy tu podręcznikowy przypadek, dobrze została zadiagnozowana. Wspaniały materiał na mamusie rodziny wielodzietnej, którą chce posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abc 87
Kochanie nie tobie oceniać moją wiedzę. Ty masz nawet problem z czytaniem. Zauważyłaś? Lubisz kłamców? Wzbudzają w tobie tacy ludzie zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusiaaa
Powariowałyscie co tu kto ma udowadniać. ONA SAMA UDOWODNIŁA CHOROBE. Przeciez jest chora to nie ulega wątpliwości. Tyle to iona wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama wczesniej napisalas jest chora wiec hmm wedlug was jest niepoczytalna i nie odpowiada za swoje czyny..wiec skoro jestescie tak swiecie o tym przekonani i wiecie lepiej od LEKARZA ze powinna trafic do osrodka to ja zacznijcie namawiac, wiedz tez ze agresja mozesz wywolac u niej agresje a nie wiadomo przeciw komu sie ona obruci wiec jak chcesz to robic to rob to z glowa a jak nie umiesz to nie rob tego wcale jak chcesz tak bardzo pomoc to sprowadz na to forum np psychologa ktory sie wypowie. tak samo ty nie powinnas oceniac mojej wiedzy wiec jest 1:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaufania nie ufam nikomu nawet sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadziulekkk
A ja sie dziwię bo czytam i nikt z was nie zwrócił uwagi, że ta dziewczyna mieszkająca na Ukrainie, ma adres mailowy lokalizujący ją w POlsce. NIe dziwi to nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abc87
Wiesz jest taka zasada najpierw trzeba nauczyc sie chodzić, póżniej można biegać. Najpierw matura , póżniej podręczniki akademickie i autorytatywne wypowiedzi na temat psychologii. Zresztą na psychologii jest dużo ssób z popapraną psychiką. Bo jak ktoś ma problemy ze sobą to zaczyna czytac publikację , interesowac się tą dziedzina i często zeby zrozumiec co się z nim dzieje ląduje na Psychologii.Ale nie jest to dobra metoda.Moje podejście do tematu jest jakie jest, jest problem to nazywam rzeczy po imieniu, a nie bawię się w kółeczko wzajemnej adoracji. Niezauwazanie problemu nie rozwiąże problemu. Myślisz, że wchodząc z nią w jej fikcyjny świat i wmawiając jej jaką to ona będzie dobrą matką pomagasz jej? Czy wydaje ci się, zo osoba której przychodzą myśli samobojcze z powodu jej zdaniem niekształtnego nosa, wie co to prawdziwe nieszczęscie ,czy po prostu jest chora i nie odróżnia skali problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
no ja nie wiem. jestecie jacys jebnieci. autentycznie. :O 1)taka co czyta. jezu lepszego nicku to sobie wymyslić nie mogłas. dowartoświowywujesz sie tym ze kopiujesz słowa innych? a napsialabys co uwazasz a nie jak małpa tylko "zaznacz" "kopiuj" "wklej" .:O 2)jasne, lekarz to tylko chodzi i mówi do pacjenta " ty jestes niezrównowazony psychicznie" "ty jestes chory". jezu,ale wymysł ludzi co nigdy u lekarza nie byli :O 3)ja pomagam jej zyc w imaginowanym świecie? dobre sobie. masz racje jak ktos psize cos miłego to od razu krzywdzi. a wy jej niby pomagacie piszac takie rzeczy? podwazacie uczucia innych bo nauczyliscie sie (niestety:O)czytac, i teraz uwazacie ze cały swiat powinien myslec tak jak wy. :O 4) radze zalozyc funadacje na rzecz "biedych dzieciatek miss ukrainy". a moze napsizecie do TV i niech je ktos zaadoptuje. widze tutaj tyluuuuuuu chętnych dobrych ludzi.... 5)taka jedna co czyta, jestes naprawde kretynką, skoro wykorzustyjesz to cvo ktos tutaj napisał i sowje uczucia. sama rób matrue, a jak mi napsizesz ze juz masz to rób nasteponą. ze wszytskich przediomtów poszerzoną zdawaj!!!! 6)hahahah. ja jzu to widze jak nawet zwykli ludzie bez depresji Z A W S Z E maja świeeeeeeeeeeeeeetny nastrój. nie mozna miec i tak i tak. gdzie tam!!!! jupi!!!! tylko szczescie!!!:O kobiety w ciązy widze ze tez sa "chore psychicznie" i "niezrównowazony psychicznie", tak? 7)np dla mnie głupota jest zabijanie sie z powodu zerwania z chłopakiem. ale dla wielu dziewczyn to jest tragedia. i co powiecie? ze nienormalna idiotka? a moze odpiera i czuje inaczej niz wy najwspanilsi w waszym mniemaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
ja mam adres mailowy na yahoo.de czyzbym była niemką? a moze za taka sie uwazam? a jak mam ISQ to jestem z USA? hehe smieszne bardzo to co napsiałas. najpierw matura potem nauka psychologii. a kim ty ejstes zbye mwoic czego najpierw sie trzeba bedzie uczyc?!!! dobrze ze nie ejses nikim waznym dla mnie bo pewnie bys mnie zabiła ze najpierw umiałam alfabet angielski a potem polski. toz to przestepstwo!!!!! jak mozna wyłamywac sie od zasad które ty ustaliłas?!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
wyjezdzam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe \"do abc\" wiesz ja jestem w profilu humanistyczno-pedagogicznym i mam jako przedmiot obowiazkowy i psychologie i pedagogike wiec jak ty to ujelas nalezy to do etapu chodzenia :) nigdy nie mowilam ze jestem normalna mam swiadomosc ze jest cos ze mna nie tak ale nie robie z tego wielkiego problemu nikomu nie wadze nikogo nie uszczesliwiam na sile a czy pojde na psychologie? tego jeszcze nie wiem kto tu kogo adoruje? ty wsparcie nazywasz adoracja? to ja wspolczuje twoim dzieciom jezeli ty wsparcie traktujesz jako uzalanie sie nad soba :) czy ja jej kiedy kolwiek napisalam ze bedzie swietna mama? i wyobraz sobie moja droga ze ludzie maja rozne probley to co powiesz o anorektyczkach ktore popelniaja samobojstwa bo sa zekomo za grube, to jest poprostu zaburzone postrzeganie swojej osoby, a problemy kazdego trzeba traktowac powaznie bo to indywidualna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebio oceanicznaa
Płytka ty jestes jak bajoro, powiedzieć o kim ś, że ma chorobe umysłową to prostactwo, nazwać kretynką jest w porządku. Na tym poziomie trudno dyskutować, jeżeli ktoś będzie mnie przekonywał,, że najpierw dyplom magistra , a póżniej matura, jak uważam inaczej to mam skostniały umysł, to cóż biedna istotko, rób co uważasz za stosowne, w końcu to tobie grozi szpital psychiatryczny nie mnie. Ja się obracam w normalnym świecie, żyje realnymi problemami. jeżeli waszym jesynym marzeniem i problemem jest pisanie z chorą umysłową dziewczyną,i życie w stworzonym przez nią świecie, to wy macie problem nie ja.zamiast wychodzić do normalnego świata, dusicie się w tym chorym klimacie nakręcając wzajemnie. I co kogo przekonała do siebie, dwie nastolatki równiez zaburzone,która tak wiernie jak pieski przejeły obronę.Bo ona ma prawo kłamać , ma prawo adoptować i rodzić dzieci, bo przeciez dobra zniej matka. Gózik prawda , że zmyśla to jej sprawa, ja jej w tym nie będę utwierdzać, jak jej nie wyleczą, a nie ma takiej możliwości jak na razie, to zawsze taka matka to będzie dla tych dzieci krzywda. A wy łatwe jesteście do zmanipulowania, własnie takie osoby z taką psychiką wciągane są do sekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebio oceanicznaa
jestem przekona ze będziesz wspaniała matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisała głebia oceaniczna1
"bardzo nieasmodzielnego masz psa. sorry moj chomik jest juz samodzielniejszy estem przekona ze będziesz wspaniała matką " Ta wspaniała matka to do miss Ukraina W nawiązaniu do mojego psa, pies to pies wymaga opieki i tyle, samodzielny nie jest, nie zaerabia na siebie, nie ugotuje sobie, na spacer tez sam nie chodzi. Takli jest , ale ja go kocham czuje sie za niego odpowiedzialna i osoboe niezrównoważonej psychicznie bym go nie powierzyła. Widocznie dla mnie pies jest cenniejszy jak dla niektórych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOcha19
ABc, ty jestes w miare rozsadna troche cie oponosi, ale ujdzie sie dogadac,tylko tak na marginesie, ja w gimnazjum chodzilam do klasy dziennikarskiej, a liceum mam profil ekonomiczno społeczny z elementami prawa. A mimo to nie uwazam sie za fachowca, ani w jednej, ani w drugiej dziedziny. Taka tam zabawa. Jestes w klasie maturalnej co zdajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×