Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Biedronka99
Zamarl ale nie tylko dzisiaj.Ogólnie luty do tej pory u mnie o połowe gorszy od stycznia. Jednak sam poczatek roku nie byl taki zły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
zamarł u mnie też ... ludzie na wiosnę czekają, jakby ktoś z okolic wrocławia jechał do łodzi niech da znac, ja się wybieram ok 24- 24 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Również myśle,ze sam koniec lutego jest wystarczajacy na przywiezienie kolekcji wiosennej. Teraz nawet stale klientki jak zagladaja to same nie wiedza czego chca... juz nie zime, a jeszcze nie wiosne bo przeciez luty jest... i tak w kołko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
No staram się wszystko zaplanować, żeby jak najlepiej wykorzystać możliwości. U mnie będzie o tyle ciężko, bo od czasu do czasu będę musiała zabierać ze sobą dziecko do sklepu (2 lata), może z czasem znajdę opiekunkę, ale narazie muszę ograniczać koszty. Czy ktoś moze mi doradzić jakie meble najlepiej się sprawdzają w sklepie żeby to jakoś wyglądało? Niezbyt podobają mi się te rurki wzdłuż ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
I w jakich godzinach macie otwarty sklep? Od 11 to nie za późno? W soboty też tak, a w niedzielę? Ja muszę to wszystko wcześniej zaplanować ze względu na dziecko. I jeszcze jedno, wiem że to już było, ale rozumiem, ze na początek nie potrzebuję kasy fiskalnej, ale co mam wydawać ludziom jako dowód zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do noemi d odezwij sie prosze na maila w sprawie wyjazdu :) privat00@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
praalinka, ja też jestem przed otwarciem kwietniowym, więc chętnie przejdę z Tobą na priv :) Podaję mail: botox3 @ wp.pl (bez spacji) u mnie sklepy są otwarte w g. 10-18, w centrum 10-19 a w sb 9/10-14/15 też mi się nie podobają takie metale, w malych butikach to nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem po remoncie sklepu teraz czekam na meble a potem towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej3400
Witajcie, Ja już sprzedaje wiosnę i powiem szczerze, że w lutym dopiero się ruszyło bo styczeń był straszliwy!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda25x
cześć dziewczyny! Dzisiaj przypadkowo weszłam na to forum i też chciałam podzielić się swoimi odczuciami ponieważ 2 tyg temu otworzyłam butik typu outlet nowej odzieży sportowej typu nike adidas..i szczerze mówiąc liczyłam na większe zainteresowanie bo ceny mam naprawde niskie.Miałam 3 dni takie,że nic nie sprzedałam ale w inne zawsze coś schodzi.Mam taką nadzieję,że jest to przyczyną tego,że mam odzież wiosenną -kurteczki,cienkie bluzy i mam nadzieję że na wiosnę sie ruszy.Musiałam otworzyć w lutym bo wziełam dotacje z pup i odzieży zimowej już mi się wogóle nie opłacało kupować bo pewnie wtedy dopiero bym sie pewnie uziemiła i została z towarem, a do wiosny jeszcze miesiąc więc muszę przeczekać.Czu któraj z Was ma sklep z odzieżą sportową outlet,może się podzielimy informacjami,dodam,że mam sklep niewielki 30m2 ale blisko centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim Paniom udanych obrotów im bliżej wiosny - w sklepach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ruda25x
Też mam outlet sportowy od 10 miesięcy i prawdę mówiąc liczyłam na większe zainteresowanie . Ceny mam dobre , miejsce też nie najgorsze , a z utargami jest różnie styczeń był słaby , a luty nie będzie lepszy. Jeśli chcesz porozmawiać napisz na sklep_outlet.moda@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sklepie to od listopada jest lipa nawet na czynsz nie zarabiam ale to małe miasto i kupuja głownie tania chinszczyzne to schodzi w innych sklepach a u mnie prawie nic ,moze wiosna bedzie lepsza bo w czerwcu zamykam działalnosc nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mogłby mi podac czy na wolce dostane jakis towar włoski czy tylko tam sa chinskie?do tej pory jezdziłam do ptaka ale mam 400 kilo i mało kasy to wole blizej pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
a ja mam pytanie i prośbę - nie o ubrania, lecz o wyposażenie. Zna ktoś jakieś sklepy/ hurtownie z asortymentem? Chodzi mi nie tyle o całe meble/meblościanki, lecz o wieszaki, osobne półki itd. oraz wieszaki drewniane na ubrania. Będę wdzięczna za podpowiedź tu lub mailowo botox3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
aha, i może uprzedzę ewentualne złośliwe komentarze: umiem używać wyszukiwarki, jednak pytam, czy może ktoś coś sprawdzonego polecić :) Ofert w internecie jest oczywiście bardzo, bardzo dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Do Botox3 Moge polecic hurtownie ABM - maja dosc spory wybor wszystkiego co sie wiaze z wyposazeniem sklepu. http://www.abm.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
botox ja cały sklep wyposażyłam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
dzięki za podpowiedź :) Może ktoś jeszcze coś poleci? Najlepiej z woj. mazowieckiego, ale nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ja wyposażyłam w IKei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Hej Dziewczyny poradźcie mi czy warto robić zakupy na WGO - mam możliwość żeby ktoś dla mnie tam zrobił zakupy i zastanawiam się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do REVIVALKA Na wgo bardzo drogo . ciężko o rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a macie u siebie terminale płatnicze? Jak dużo osób chce placić kartą? Bo nie wiem, czy od samego początku mam się w to zaopatrzyć (i jaka firma ma najlepsza oferte...), czy poczekać i sprawdzić, czy u mnie klientki będą się pytały o płatność kartą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś jeszcze dzisiaj używa g
a ktoś jeszcze dzisiaj używa gotówki? apropo gotówki dzisija był artykuł na wp, w obiegu są fałszywe 50 zlotówki , bardzo dużo poszło seria GD sie zaczynają mówią żeby uważać bo są nie do rozpoznania przez laika gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
ja mieszkam w mieście sredniej wielkosci i tak ,ludzie uzywaja jeszcze gotowki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś jeszcze dzisiaj używa g
ja nawet nie wiem już jakie są teraz nominały w obrocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie mebli ja robiłam na zamówienie mam zdjęcia ze starego lokalu ale widać meble. Wszyscy mówią, że bardzo ładne ale to kwestia gustu. Może to coś wam pomoże :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-dworcowa, dzięki, fajnie, że zechciałaś pokazać swój sklepik :), fajnie zagospodarowałaś malutką przestrzeń ;] Jeśli bym mogła coś doradzić, to chyba troszkę więcej dodatków, jak np. torebki by fajnie wyglądało i ja bym dała mniejsze stoliczki/półeczki w przymierzalni by swobodniej się można bylo obkrecic tam :) Gratuluje, naprawde fajne to wyposazenie, ale ja chyba musze szukac jakichs tanszych rozwiazan ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×