Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czarodziejka_mała
Jestem jakaś dziwna, ale nie czuję, aby każda z Was była moim wrogiem czy zagrożeniem :-) Jak się całkiem zatraca zdrowe podejście do świata to chyba to już jest początek końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mowia ze uniwersytety pelne sa wisniakow-napewno kultury ta studiach nie nabylas,ani oglady....poziom twoich studiow sam sie okresla-a i na wykladach nie bylas bardzo uwazna-bo nienawisc sieja tylko idioci-ludzie biznesu moga chronic wlasne interesy-ale przede wszystkim maja szacunek i respekt do konkurencji a juz na pierwszym miejscu do KLIENTA! Czym ty sie chwalisz?Wlasna ciemnota i glupota?Tym ze sama juz sie zagryzlas w srodku z nikomu blizej nie znanego powodu-twoje flustracje nam juz uszami wyplywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Euro nie każada konkurencja, nie każda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mam za 2 godz wizytę u lekarza, tradycyjnie siedzę "zielona" na twarzy, dobrze, że jesteście, przynajmniej się rozerwę psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tontina
hej dziewczyny! jak Wam idą interesy w styczniu i lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nie bardzo zrozumiałam za co ta blokada konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie samym allegro handel zyje...to ani poczatek,ani koniec swiata. A kto ma tak ograniczony horyzont sam sobie robi krzywde. I nie tylko ci co najtansi handluja- pisalam ci juz-odetchnij-allegro to jeszcze nie jest podstawa ekonomii swiatowej-czy internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Osobiście nie wierzę w bezpodstawną blokadę konta. I za nic nie blokują, zgłaszałam 3 poważne przypadki naruszania zasad allegro przez kupujących i za każdym razem odpisywali, że oni się nie wtrącają do takich rzeczy, a co do ceny to każdy może sobie sprzedawać co i za ile chce. Całkiem dobrze idzie nam na allegro i nie dostaliśmy żadnych pogróżek ze strony konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
pisałam już to wrzut na dupie ... piszą już chyba wszyscy,że nie chcą jej rad ,że gówno ich obchodzi co ona pisze żeby nie pisała a ona dalej ............ hehhe na jednym forum porównali ja do jarka polityka mniej więcej tak samo normalni inaczej .... a jej chyba brakuję faceta on jest samotny może ich umówić jarek spuści z kija euro poczuję co to życie i będzie nam się żyło lepiej http://www.goldenline.pl/forum/2176228/nie-polecam-pani-katarzyny-kraski-went/s/9?hl=eurolifestyle i też już sobie po każdej odpowiedzi piszę że to już moja ost i nie bede w tym uczestniczyć ale nóż w kieszeni się otwiera i czasami tu siedzę i się już mąż pyta czemu się śmieje do monitora ,pani kasia zachwala swoję obroty w hurtowni na 3 p w pokoju a jak jej pani ewa 300zl nie zaplacila to pani kasia obsmarowala ja na kazdym forum bo ona z ołówkiem w reku od 1 do 1 i to dla niej duzo ,pani kasiu jak jest pani taka uciwa i the best czemu tak często zmieniała pani nazwe swojej firmy ???? i jeszcze tak sobie się śmieję ale niestety nie umiem tego wkleić tutaj z tego obrazka NIE KARMIĆ TROLLA hehehe i sobie troszeczkę ruszam wyobraźnią i mam niezły ubaw dziewczyny my chyba nic nie wskóramy pani kasia jest zawsze najmądrzejsza i tylko ona ma rację i będzie ona tutaj już zawsze czy pod nickiem euro czy innym jak lubi co widać na golden też już zobaczyli i może po prostu zacznijmy to albo olewać albo podchodzić do tego z humorem niestety temat forum i tak już umarł od jakiś 150 stron mało co jest informacji potrzebnych do otworzenia butiku lub służących pomocą więcej tychhh brrrrrrr wpisów tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Pani kasiu kochana slyszalam rowno co 3 stronę pani pierdzieli o tym swoim dropshipingu a tak do tego" tak nie zapłaciła 300 złoty i złożyłam pozew do windykatorów bo ja złodzieji nie popieram nawet za złotówkę bym podała kogoś do sądu , pilnuje swoich pieniędzy ," to przypomnijmy sprawę betinny jak to pani się z niej śmiała że sie o 400 zl upomina no a tutaj to już powaliłaś mnie na kolana i turlam się z śmiechu " ja myślę katagoriami nowoczesnymi sprzedaz przez Internet na cały świat , dropshiping , wirtualny towar , od prducenta do klienta, " szacun naprawdę mogę wiedzieć gdzie się zaopatrujesz jak dopalacze zlikwidowali :] bo wyobraźnie to ty masz pozdrawiam pani kasiu i życze miłego dnia uciekam do pracy bo niestety nie mam aż tyle wolnego czasu na pierdoły jak pani - i to jest wlasnie dziwne "sprzedaz przez Internet na cały świat , " a pani wciaz na kafeteriii i innych forach ma czas pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Zmykam, udanego dnia życzę wszystkim :-) Idę sprawdzić jak się czuje nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogidogi
choc nie popieram w pelni tonu wpisow Pani Eurolifestyle, to jezeli chodzi o jej wypowiedzi na temat konkurencji to sa one prawdziwe. I chyba tylko naiwne dzieciaki wierza w to, ze oddajac za darmo chocby cien swoich kontaktow handlowych nie narazaja swojego wlasnego interesu. I NIE JEST tak jak to ktos napisal, ze jeden butik jest w miescie X a drugi w miescie Y i nie stanowia one dla siebie konkurencji poniewaz: 1 - wiele osob czyta to forum i NIE MOZNA wykluczyc, ze wlasnie przeczytala jakas informacje "kolezanka" z butiku za rogiem 2 - wiekszosc osob handluje przynajmniej dodatkowo przez internet a przede wszystkim na allegro, wiec odleglosci nie maja zadnego znaczenia Nie jest tez tak ze piszac o PRATO stosunkowo ogolnie ktos nie jest w stanie dojs do dzielnic handlowych i drazyc tematu. W ludziach drzemie sporo potencjalu gdy mysla o zarobionych "gorach pieniedzy".... nie badzcie naiwni. Sam kiedys w podobny sposob doszedlem do swoich kontaktow. I nie stanowilo dla mnie JAKIEJKOLWIEK przeszkody pojechac do Prato i znalezc takowych dostawcow. A sposob na to jest WYJATKOWO prosty lecz nie bede go opisywal - jestem pewien, ze male dziecko by na niego wpadlo Jednak teraz sprzedaje towar z wyzszej polki wiec zrezygnowalem z Prato ogolnie. Reasumujac radze kazdemu, kto chodzby w najmniejszym stopniu pojmuje zasady dzialania kapitalizmu o zastanowienie sie dwa razy nad upublicznianiem jakichkolwiek kontaktow handlowych ot po prostu tak. To na co nie jednokroc ciezko pracowaliscie przez lata moze zostac zniweczone w ciagu kilu miesiecy. Jest w tym na pewno jakas szczypta egoizmu ale ludzie - takie jest zycie - kazdy powinien chronic swoje zrodla dochodu. I nie ma to nic wspolnego z jakimkolwiek chamstwem itp. W dzisiejszych czasach ludzi, ktorzy maja pieniadze i checi nie brakuje. Jedyna rzecz jaka chroni was przed powstaniem, przesadnie piszac, 100 butikow w waszej okolicy sa wlasnie te kontakty.... nie oddawajcie ich tak po prostu na takich publicznych forach - w dodatku nie dostajac NIC w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amen podziwoam producentow-ktorzy maja odwage hazardzistow wchodzic we wspolprace z takim handlowcem jak Pani- Alleluja dla wiesniactwa,chamstwa,braku jakiejkolwiek oglady i kultury. Zrobilaby Pani duzo lepiej robiac ten swoj multimiliardowy biznes posrednictwem bez udzielania sie na forach-byloby to duzo wielksza i lepsza reklama dla Pani Super Nowoczesnej firmy-ktora niczym jest i na niczym sie obraca-a ktorej nawet konkurencja krzywdy zadnej zrobic nie moze- Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon82
do muflon82 - poproszę o ofertę, ze zdjęciami i warunkami współpracy na adres mkrwawa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Dzięki za info, poczytałam kilka stron wstecz... już rozumiem. Rzeczywiście jak widzę ciężko jest się pozbyć kogoś kto nie rozumie że jest niemile widziany...cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty siedzisz we wlasnym mieszkaniu-wiezniarko wlasnej ograniczonej mentalnosci-pseudo inteligentko-nawet trudno jest znalezc odpowiednie okreslenie dla tak niskiego poziomu twojej wlasnej beznadziejnosci-a juz najlepsze jest to,ze uwazasz sie za speca w interesach- szkoda tylko ze przy tak ogromnym potencjale umylsu,znajomosci ekonomi i wielkiej inteligencji-nie jestes w stanie wyjsc poza 4 sciany i 4 szmatki-i to sprzedawane bezposrednio od producenta- Jak to mozliwe-powinnas juz byc milionerka,lezec na Wyspach i liczyc miliony....jak to mozliwe,ze siedzisz w czterech scianach zdolowana,flustrowana i liczysz zlotowki pouczajac wszystkich wypelniajac obelgami i tchnac jadem jak to maja czy nie maja robic wlasne interesy- zajmij sie wlasnym ego-ono ma wieksze problemy niz interesy wielu z nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
hehhehhehehhehhehhhee ;D no co ty lagi ... euro nie potrzebuję pieniędzy nie wiesz ze ona nie potrzebuje bogactw ona woli dać biednym jak to na tym albo na golden przeczytałam :] i dlatego nawet tam gdzie teraz siedzi to wynajmowane mieszkanie ona jest niczym asceta :D pozdrawiam pani kasiu niech będzie że ja jestem wieśniarą tylko wtedy zastanawiam się kim jest pani .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eurolifestyle: najpierw stwierdziłaś że ujawniam swoje kontakty ( a nie miało to miejsca, pokaż mi chociaż jeden mój wpis o tym świadczący) po czym stwierdziłaś, że trzeba być debilem żeby ujawniać swoje kontakty, czyli mnie obraziłaś zupełnie bezpodstawnie, nie znając mnie, nie wiedząc co robię i tylko z samego faktu, że robisz to w każdym wpisie (jak zuważyłam) tu na forum. Rób co chcesz...ale mnie omijaj!!! Zaznaczę że jest to jedyny mój post skierowany do ciebie i tylko i wyłącznie go napisałam, gdyż nie spotkałam się jak dotąd z tak pełną agresji i niezrozumiałej zawiści osobą. Poza tym, można zwracać uwagę bądź się wypowiadać, ba, nawet trzeba jeśli się z czymś niezgadzamy, mamy odmienne zdanie, ale nazywając mnie debilem wywaliłaś z grubej rury... no cóż - to jest klasa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
a tu cały czas to samo boze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes poprostu patetyczna....kobieto...patetyczna...naprawde jak wrzod na d.... Moje konto na GL jest starsze od twojej najstarszej szarej komorki-ktore owszem odradzaja sie czesto,ale az za czesto,zeby cos rozsadnego udalo im sie wymyslec. A poza tym moja droga-pseudo wloszka nie jestem -posiadam od lat obywatelstwo wloskie-wiec jestem pelnoprawna wloszka- ale mam ubaw-jak cie zre od srodka twoja zawisc Wszystko w zyciu moze byc konstruktywne-czlowiek sie cale zycie uczy-ale tylko ten,kto chce sie czegosa nauczyc-czy na bledach czy na doswiadczeniach - Powiem ci pseudohandlowcu-ze konto na GL jest na moje nazwisko kiedy mialam firme i bylam przedstawicielem handlowym wloskich firm odziezowych-importowalam wtedy odziez z innej polki i z innego zupelnie asortymentu-w zyciu czlowiek sie ksztaltuje,idzie do przodu budujaco...no nie wszyscy...sa i tacy co wala jak radzieckie czolgi niszczac wsio co spotkaja na swojej drodze. Ja bynajmniej nie mam potrzeby zmieniac konta-nazwiska-nicku-firmy-jakos nikt mnie nie przesladuje....wrecz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy policzyć czyich postów z różnego rodzaju tłumaczeniem jest najwięcej... tylko po co i tak każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagriffeoutlet - nie tłumacz się przed tą szmata, bo jej już nawet psychiatra nie pomoże. Powinni ją posadzić na krześle elekktrycznym, ale taki wrzód jak ona na pewno by powrócił!!! widocznie euro sprawia przyjemność, jak się z kimś wykłóca na forum i za wszelką cenę chce udowodnić, że jaką to ona wiedzę i doświadczenie posiada. Jak siedzi 48 na 24 w tej swojej rupieciarni, to co ma robić, czyta wszystko, co jest w necie... nigdy nie miałam styczności z CZYMŚ TAKIM jak euro i mam nadzieję, że mieć nigdy nie będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty nisko plywasz kobieto we wlasnym szambie- ja nie mam zadnego problemu w tym zeby napisac ze nazywam sie jak sie nazywam- zajmuje sie handlem odzieza damska z Wloch-ktokolwiek jest zainteresowany wspolpraca zapraszam- Nasza firma La Griffe Outlet zajmuje sie sprzedaza odziezy pochodzacej ze strokow z poprzedniego sezonu max 2 sezonow-sprzedajemy odziez najbardziej prestizowych projektantow mody. Ale dla kazdego zainteresowanego w miare wlasnych mozliwosci jestem w stanie znalezc i skonstruowac lotto odziezy w typie i cenie jaka potrzebuje. po 14 latach jako przedstawiciel handlowy na terenie wloch mam dosc doswiadczenia by moc zadowolic klienta. Nie mam powodu do ukrywania sie-wrecz przeciwnie-ja z przyjemnoscia podejme wspolprace z kaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Eurolifestyle
Czytam i się we mnie gotuje!!!! A co ty myślisz kobieto że ty jednyna taka zajebista na świecie jesteś i potrafisz znaleźć kontakty!!! To że jesteś okropną sfrustrowaną kutfą z zaburzeniami psychicznymi to nie znaczy że wszyscy tacy są. Teraz każdy ma internet i wie co to google większość zna język angielski i może siedzieć i szukać TO NIE JEST ŻADNA WIELKA TAJEMNICA bo każdy są reklamuje w sieci a że są tacy co chcą sobie pomóc i zaoszczędzić czas to co tobie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do La Griffe
oj kobieto dalas sie wciagnac w zbedna pyskowke z tym trollem ,daruj sobie,przeciez kazdy wie z czym ma doczynienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to już nawet nie jest śmieszne. Zaczęłam się bać pani Euro, naprawdę niepojęte jest to, jak ona nienawidzi ludzi :/ (ps. Pani Euro - może film "Incepcja" niech sobie Pani obejrzy :p) Ja cały czas myślę nad nazwą swojego butiku... Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać... Może jakieś podpowiedzi?:)) (botox3 @ wp.pl) Ma ktoś jakieś strony, czy fajne zdjęcia zagranicznych markwoych butików? Chodzi mi o wystruj i styl, jaki mają - w ramach inspiracji dla mnie :) jeśli sprzedaje ktoś, lub (mimo przeogromnej konkurencji, jaką się stanę dla całej Polski za 2miesiace ;) )- namiary na odzież brytyjskich, włoskich, francuskich oraz duńskich firm, to podaję maila: botox3 @wp.pl (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Euro..coś tam kupa, powoli zaczynasz się gubić w tym co piszesz dlatego nie poniżaj się jeszcze bardziej i zrobisz wszystkim przysługę jak znikniesz z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro, Ty przecież pomagasz bezinteresownie, wszystko co zarobisz oddajesz tym, którzy tego potrzebują bardziej :) Ale hmm... nie rozumiem, jeśli ludzie są takimi idiotami, debilami itd. to po co do nich piszesz i po co siedzisz non stop na forum, gdzie frajerzy szukają darmowych kontaktw od innych frajerów? Nie powinnaś zniżać się do poziomu, jaki jest na tym forum, jesteś za mądra by tu przebywać. Naprawdę dobrze radzę Ci, nie udzielaj się tu, bo Twoje cenne uwagi niczego nas nie nauczą, jesteśmy po prostu na to za głupi. Amen :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EURO KUPO - już jesteś nudna, bo co drugi wpis o tym samym!! Wyrazy w słowniku się skończyły, że pleciesz to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×