Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość monalizzza
Ale trzeba być zakompleksionym i sfrustrowanym żeby w sobie mieć tyle jadu. Dobrze że ta kobieta z domu nie wychodzi bo byłaby zagrożeniem dla społeczeństwa, przecież ona najprawdopodobniej byłaby w stanie nawet z kraweżnikiem się pokłócić ;) Siedź w swojej norze wraz z tymi szmatami ikartonami, nie wysuwaj z niej nosa, bo nikt nie ma przyjemności kontaktu z tobą. Jeszcze tylko żebyś opuściła fora internetowe tak jak życie poza swoją norą to było by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha...
Eurolifestyle twierdzi że allegro blokuje konta bez żadnych podstaw że wystarczy do nich napisać i od razu zablokują. Weź jakiś ciężką rzecz którą masz pod ręką i zdziel się nią po po łepucynie może ci ulży... Napisała też że facet od Japan Style ma tysiace negatywów i dalej u niego kupują i myslisz że z tych tysięcy pokrzywdzonych nikt nie napisał do allegro i dlaczego mu konta nie zablokowali ? A konkurencje to on też robi setkom jak nie tysiącom sprzedajacych i co oni tacy głupi że nie potrafią napisać do allegro żeby mu konto zablokowali ? Ty miałaś niby tylko dwóch konkurentów i przynajmniej jeden z nich napisał do allegro żeby zablokować konto i oni niby zablokowali bez żadnych podstaw tak sobie. Nie piusz już więcej nic bo na kazdym kroku się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha...
Napisałaś "taka jestem tylko dla wrogów i potencjalnej konkurencji , następnie napisałaś "każdy żyje tylko dla swojego zysku i poto żeby być najlepszym" Czyli każdy żyje tylko dla swojego zysku i po to by być najlepszym, czyli inaczej każdy jest dla ciebie konkurencją i dlatego wszystkich tak nie nawidzisz i wyobraź sobie że z wzajemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A ja bym się chciała przenieść do średniowiecza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A tak na poważnie jakie kolory mają być modne na wiosnę??? Mam tak bogatą i fajną ofertę kolczyków, że powinniśmy nieźle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurocośtam
eorocośtam wyzywa wszystkich od szpiegów że ją szpiegują i pisze że powinni się leczyć psychicznie. A sama to szpieguje Panią Dorote Wilczynską, non stop sama sobie zaprzecza to jest chore, nawet bardzo chore. Na wszystkich wylewa pomyje, dobrze że przynajmniej z domu nie wychodzi, niech się kisi w swoim szambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwues
ludzie nie widzicie ze to chora osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolory - wyraziste pomarańcze, żółcie, czerwienie, turkusy, ze spokojniejszych to nadal odcienie pudrowe - róże, beże, kamele oraz połączenie bieli i czerni :) Ogolnie : dla każdego coś się znajdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
hehheewróciłam z pięknego spacerku z dziećmi a tu dalej moda na sukces odcinek 1899 ojej czarodziejko nie wiem czy mogę to napisać bo przecież jak będziesz to wiedziała to mnie zniszczysz i na pewno jestes pania zosią za rogu :D Kolory pomarańcze,róże jasne i ciemniejsze ,fiolet już mniej ,butelkowa zieleń ,chabrowy ,na wiosnę buty i torebki camel oraz beże ale pamiętajcie że jestem wieśniarą z prl-u więc może powie nam to nasza doświadczona jakże na światowe rynki i zapewne modę pani euro sro co jakże się za nie długo dowiemy karl i inni to jej koledzy ale ona woli handlować tanią chińszczyzną bo na tym więcej zarabia ,ale ona tej kasy nie potrzebuję bo nie jest pusta lala tylko odaje wszystko potrzebującym kurcze tóż to świata jakaś walczy z kłamstwem internetowym ( nie ładnie lagi jak mogłaś tak kłamać na gl ;D) pomaga biednym no prawdziwy wzór i jeszcze taka mądra i doświadczona a my jej nie doceniamy buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale cisza.. hi hi ... zniknęła zmora...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że szykuje się wejście smoka :> No chyba, że przekonalam Wszechwiedzącą, że jesteśmy za głupie na jej mądrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam dziewczyny :D kiedy zaczynacie sprowadzać wiosenny towar do swoich sklepów ??? bo ja już się zastanawiam nad tym chociaz trochę zimy mi jeszcze zostało na wieszakach i teraz jaki towar sprowadzacie tzn płaszczyki kurteczki ,sweterki ,czy już takie cieńsze rzeczy z myślą o cieplejszej wiosnie bo teraz z tą pogoda to nie wiadomo czy w marcu nie będzie 20 st jak wczoraj w południe było 16 st w słoneczku i też pytanie była któraś z was na ptaku nie dawno co tam teraz króluję ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
i czy jest tam kolorowo tzn te kolory co wcześniej wymienialiśmy np spodnie pomarańczowe lub chaber ,jakieś fajne sukienki w tych też kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z troszke innej "beczki"... jade na dniach pierwszy raz do PTAKA i tak się właśnie zastanawiam czy tam są jakieś wózki czy coś podobnego żeby sobie towar spokojnie dowieźć do samochodyu, czy trzeba sobie samemu zorganizować coś i torbami ponosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
samemu widziałam dużo osób z takimi wózeczkami jak babcie jeżdzą na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blueberrya ... mam też pytanko, Ja też na dniach się do PTAKA wybieram czy są tam jakieś markowe ciuchy rossodisera itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
nie spotkałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
:D qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberya
do bozenka1982 Jak wrócisz z ptaka mogłabyś napisać co mniej więcej tam teraz można już kupić bo mam 200 km w jedną str i chciałam się wybrać dopiero początkiem marca ale tak od wczoraj myślę że może już coś znajdę na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberya
do wagon Hurtownia ImperMar oferuje włoską odzież marki ROSSODISERA. Najnowsza kolekcja z katalogu 2010. W asortymencie jeansy, bluzki, sukienki, garnitury, spodnie, tuniki. W sprzedaży ekskluzywna kolekcja zdobiona kryształkami Swarovskiego. Zapraszamy. Kontakt 518-101-608 impermar@wp.pl www.impermar.pl Cena: do uzgodnienia. Dane firmy / osoby: ImperMar emial: impermar@wp.pl, tel.: 518101608, Ząbkowska 58a, 05-270 Marki, woj. mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
waggon, podaj maila to napiszę Ci coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem, byłam w Ptaku w tamten piątek i jeszcze nie widać wiosny, przynajmniej w odzieży, na wielu stoiskach słyszałam, że za tydzień , za dwa, także ja bym się wstrzymała z wyjazdem jeszcze troszkę; wiosnę widać tylko na stoiskach z torebkami i dodatkami, nowe wzory pasków, biżuterii no i torebek. Po przejściu prawie wszystkich hal byłam bardzo rozczarowana, stratą przede wszystkim czasu no i kasy na podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberya
m.k.fashion dziękuje właśnie o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę:) A co z tym żelazkiem do sklepu, lepsza stacja parowa czy coś w stylu Tobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×