Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
akceptacja nie ma nic do rzeczy ani miłość, najważniejsze jest żyć po swoejmu i jak się samemu chce, to jets na drugim miejscu , a nie włażenie komuś w dupę bo tak wypada, i tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Eurolifestyle Wiem,co cię boli,nie takie rzeczy widziałam i słyszałam,jak chcesz pogadać,pisz bozenka997@gmail.com. Nie obawiaj sie-żadna sekta Ci nie grozi,poprostu jestem tylko chrzescijanka i w zyciu staram się kierowac zasadami,które kiedys przekazał nam Jezus. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Mylisz się,życie tylko dla siebie i według swojego widzimisię nie ma sensu,kłoci sie z nasza naturą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
właśnie jest zgodne z naturą, nie wiem jak można żyć pod kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Eurolifestyle,powiem tak:to,co ty wysyłasz do ludzi,wraca do ciebie,więc uważaj,bo siejesz nienawiść[byc moze to tylko pozór],więc nie dziw się,ze takie negatywne emocje odbierasz od innych.Czy dobrze się ztym czujesz???Gdybys w realu takim zachowaniem traktowała ludzi-latwo sobie wyobrazic,jakie konsekwencje by cię spotkały. A tutaj,w necie też się tak dzieje,bo potem masz kłopoty zdrowotne-a to jest efektem wzburzenia i złych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie zadaje się z ludźmi w realu więc mi nic nie szkodzi, a na necie to mi zwisa i powiewa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Eurolifestyle,jest takie powiedzenie"rzucaj swój chleb na wodę,a znajdziesz go w swoim czasie"-czyli dając dobro-dobro odbierasz,podobnie i zło:) Pozatym swoimi niegrzecznymi wypowiedziami zrażasz sobie potencjalnych lklientów,tak więc sama widzisz,jak to wszystko jest ze sobą powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
W necie nie jesteś anonimowa,zauważ,ze sporo osób ciebie zna,nie rozumiem ,dlaczego dolewasz oliwy do ognia,zamiast krótko wytłumaczyc ludziom nieporozumienia związane z tą nieszczęsna paczką,tak byłoby rozsadnie i z zachowaniem klasy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ale ja nie mam co tłumaczyć nie moja wina była nie tłumaczę , nie mój problem, paczki kurierskie i ich zaginięcia mnie nie intersują proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Przemysl to sobie,czy oplaca Ci się taka postawa wobec klientów. Jest ogromna konkurencja,gdzie walka o klienta toczy ciężkie batalie,więc profesjonalny sprzedawca nigdy nie pozwoli sobie na tego typu dywagacje,bo definitywnie wystraszy każdego klienta. Strzelasz sobie samobója,więcej zyskałabys okazujac zwykłą ludzką życzliwość i pomogłabys w odzyskaniu tej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
klientów mam wystarczająco, kulturalnych i normalnych z całej Europy, polski klient średnio mnie juz interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MYŚLĘ...
BOŻENKA DAJ SOBIE SPOKÓJ, NIE RAZ TO JUŻ BYŁO PRZERABIANE, ONA MA WŁASNY ŚWIAT NIE ZAŚMIECAJ WĄTKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Europa to juz jest jedna wielka wioska:) Życzę Ci,abyś wykazałą więcej rozwagi w wyrażaniu opinii,no i miłej współpracy na tym forum ...i nie tylko:) Pozdrawiam :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wioska to jest w Polsce, europejczycy się zachowują inaczej , a nie wieczne użeranie się z płaceniem, narzekaniem że paczka długo idzie, że to że sro i owo , zupełnie inny poziom kultury i wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry wszystkim Paniom-dzis jest dobry dzien i miejmy nadzieje,ze kazda z was bedzie miala taki sam humor. Ja z mojej strony zycze wam milego dnia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimogewo
wlasnie ten prostak nie zadaje sie z ludzmi w realu a na necie szczeka jak niewyzyta suka:D Wiedzialem ze tak jest bo jak by w realu tak szczekala to szybko by zakonczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
aniamania, "mój" marzec niezachwycający:/ Mam dwa pytania: 1. Uważacie, że jak powinien być wywieszony towar: kolorystycznie, czy bardziej asortymentowo? 2. Czy ktoś sam prowadzi sobie księgowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza..,,..m
Byliśmy wczoraj na giełdzie, bardzo mało się sprzedało tzn. na 200 zł, ale to raczej przez pogodę, teoretycznie świeciło słońce, a w praktyce zimno, śnieg , zupełnie jak w grudniu. :-) Może za tydzień bedzie lepiej. Chyba za wcześnie pojechaliśmy. Mamy większe miejsce i opłaty 50% taniej niż w ubiegłym roku.... :-) Jak znasz się na księgowości to możesz sama ją sobie prowadzić, ale generalnie lepiej komuś to powierzyć. Miałam tego nie komentować, ale to jest po prostu... Jeśli nie macie celu w życiu kupcie sobie na kredyt kilka nieruchomości. Będziecie miały co miesiąc o czym myślec, co dzieciom zostawić, w lecie co sprzątać. Zajmiecie się czymś konkretnym. Przecież to nienormalne, aby dorośli ludzie tak się zachowywali. Dajcie już spokój Euro, same specjalnie ją zaczepiacie w poszukiwaniu sensacji i rozrywki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa, no własnie ja też nie jestem zachwycona, potwierdza się to również w sklepach u znajmomych, porównując marzec ubiegłoroczny jest tak sobie... pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Ja również rozmawiałam ze znajomymi, którzy mają przeróżne sklepy z odzieżą, typowe butiki dla ludzi z kasą oraz sklepy z odzieżą używaną i niestety każdy narzeka, ja osobiście tak słabego marca nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Nie ma sensu porównywać obrotów obecnych do zeszłorocznego marca. W zeszłym roku święta były na początku kwietnia, a to zawsze napędza sprzedaż marcową. Ten marzec był "normalny" biorąc pod uwagę wpływ pogody. Gdyby był bardziej wiosenny pewnie byłby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj-ka
mnie rozwalilo: cytuje Pania euro....: ja chyba zaloze sklep stacjonarny dla rozrywki , prawie 14 ta ami sie nie chce nawet z lozka wstać 14:26 14:33 [zgłoś do usunięcia] eurolifestyle wiesz jakie to męczące jak czlowiekowi nawet sie ubrac nie chce i nie ma co robić , zamówienia jeden klik, przelew drugi klik i koniec roboty widzial ktos takie cuda? samo sie robi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no pewnie że samo a co mam klientowi myszkę za rękę trzymać jak klika :P dzizes nei długo będę spać do 15 tej dopiero oczy przecieram ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1234gyghgfffhggtdtd
Witam! zastanawiam sie nad otwarciem sklepu z odzieza i butkami. mam dojscia do rzeczy ktorych w polsce trudno znalezc... Sa to rzeczy niespotykane, butki w stylu gwiazd bym powiedziala.. nie bylby to zbyt drogi towar mysle butki ok 200-250 zl. tylko jest jeden problem otoz mieszkam w malym miescie i nie wiem czy wogole to tutaj bedzie schodzic cos takiego... I do tego cena lokalu... 5000 zl/mc przy czym w hipermarkecie gdzie przewija sie dziennie multum ludzi.. Jakie sa wasze czynsze?? jak soie radzicie?? czy mam jakiekolwiek szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do sukienki:) Bardzo ładne sa te sukienki,mozna prosić na maila ceny tych perełek? bozenka997@gmail.com:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do sukienek ale mi coś sie pokreciło,mój adres:bozenka997@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×