Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość MysteryWoman
Ostatnio znalazłam fajny portal gdzie mozna umieszczac ogloszenia, jest katalog firm, a nawet porady na forum z serii wlasny biznes - co i jak? TEn portal to: www.polskiebiznesy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszj8311
do sklep internetowy ja mam mozliwosc wysylania towaru jezeli bylabys zainteresowana to oferte moge przeslac na maila w razie pytan moj mail lukasz8311@poczta.fm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafii
Witajcie wszystkie odważne bizneswomenn. Szczerze Was podziwiam.Własnie straciłam pracę, mam nieciekawą sytuację finansową i plany-marzenia na własny niepowtarzalny salonik z odzieżą ciekawą i nietuzinkową. Niestety nie posiadam na start żadnego wkładu wlasnego. Czy jest szansa na otrzymanie dotacji z UE i w związku z tym jest sens rozpoczynać rozruch butiku. Dodam,że jest to małe miasteczko do 20 tys. mieszkańców ale jest tam sporo mlodej populacji i miejscowość nie jest uboga. Panie ładnie się i gustownie ubierają, jest spora konkurencja ale wisi wszędzie to samo i skepy są dość żalosne. Pewnie wiecie o co chodzi.Jeśli macie jakieś sugestie kochane to proszę o odpowiedż. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king.ga.
do dafii OTO MOJA SUGESTIA: jak mozesz mówic że inne sklepy są żałosne??????????? na pewno z dotacji twój sklep będzie cudowny i wspaniały..., jeszcze dodatkowo piszesz, że masz jak to określę ładnie "żałosną" sytuację finansową, wiesz ile pracy i poświęcenia wymaga własny biznes??? ile trzeba mieć swoich pieniędzy? Każdy się stara jak może. Większość osób zaoptaruje się w Łodzi i Warszawie i dlatego wszyscy mają podobny asortyment. Na otwarcie firmowego sklepu na pewno nie będzie cię stać, więc skąd weźmiesz tą ciekawę i nietuzinkową odzież? jaką masz gwarancję, że akurat czegoś nietuzinkowego potrzebuje twoje małe miasteczko? Nie rozumiem jak panie w twoim miescie sie ładnie i gustownie ubierają jak są takie żałosne sklepy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafii
Oczywiście źle się wysłowilam:chodzilo mi o styl i wystrój wnętrz sklepów nie chciałam nikogo urazić bo zdaję sobie sprawę, że jest to wielkie wyzwanie i praca po 12 godz. na dobę albo dlużej. Mam wizję i koncepcję wlasnego wystroju lokalu i projektem zajmę się sama, a wykończeniem mój tata. Moje pytanie chcę ukierunkować na inny tor mianowicie czy w dobie tak wielkiej konkurencji mały butik ma rację bytu. Pracy się nie boję jestem zdeterminowana i zdecydowana , mogę tyrać także nocami. Brakuje mi jedynie mocnego kopa no i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin.ga
napiszę tak: mało osób zwraca uwage na wystroj w sklepie!!! wchodzi klientka i pomyśli sobie: ładne ściany ale nic tu dla mnie nie ma.... i koniec. Gdybys miala otwierac restaurację, galerię czy pizzerię to w tym wypadku mozesz zaszaleć z wyglądem i ta inwestycja ci sie zwroci. Ale przy sklepie odziezowym zapomnij o tym. Kobiety przychodzą po konkretną rzecz bluzkę czy spodnię, a wystroj wnętrza to sprawa drugorzędna. Lepiej zainwestuj pieniądze w towar, a nie w ściany. Osobiscie bym ci odradzala akurat odziez. jest tego bardzo dużo na rynku, i co pare dni musisz miec nowa dostawe, a to co przywieziesz nie zawsze sie sprzeda u ciebie w miescie. i pogoda, czynnik decydujacy!!! Teraz jest tak zimno u nas że sama szukam kurtki puchowej dla siebie. Mialam kupic coś na jesien, ale zainwestuje w coś ciepłego na zimę. Moda to rzecz ulotna. Po tym jak zamkneli u nas w miescie 2 sklepy Monnari to już nie wierze, że można się z odzieży utrzymać, skoro taka firma poległa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kilkla dni mnie nie bylo;)) hm przeczytalam kilka wypowiedzi i ..wg mnie wystroj ma znaczenie! czy ladny wystroj wiaze sie odrazu z pustka w sklepie? raczej nie... trzeba przyciagnac klinta oczywiscie jakos i roznorodnosc,orginalnosc produktow na pierwszym miejsvcu ale chyba lepiej sie kupuje i przychodzi do sklepu gdzie jest czysto i orginalnie.Ja osobiscie zwracam na to uwage,otworzylam butik w malej miejsvowosci oprocz mojego sklepu jest jeszcze 4 odziezowe i tylko jeden z nich moge powiedziec ze wyglada w miare;) w 2 jest straszny charmider,balagan a w 4 jakies stare tapety i wiszace szmaty w oknie;) moj sie bardzo wyroznia jest w nim bardzo kolorowo mam puekna reklame na sklepie i nie narzekam ...przyciaglo to bardzo klintow,odziez rowiez mam inna niz tamci jak narazie jest super;)) a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej. ja wystroj robilam sama!tata zrobil mi drewniana lade i stoł mini ktory stoi na srodku stolu,oraz kabine;) pomalowalam to sama,sciany rowniez z mama malowalysmy ,dokupilam, tylko rure na cala sciane bo u mnie wszystko wisi:)) dokupilam ramki na sciany kokardy boskie porobilam itp:)) ja zachecam do robienia wystroju by przyciagnac klienow oczywiscie jak najtanszym kosztem ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafii
Dzięki za cenne rady. Muszę oczywiście przemyśleć wszystkie za i przeciw. Masz rację, że asortyment to podstawa. Wydaje mi się, że Monnari to droga sieć, a i może trochę trend się zmienił, ludzie liczą grosz do grosza, a zatem oczekiwania klientów się zmieniają. Sytuacja materialna Polaków jednak w ostatnim roku podupadła. Sądzę, że rotacja w interesie odzieżowym (ci co mają paść to po prostu splajtują) może podziałać ożywczo. Ja jestem ostrożną optymistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafii
Re Jessicka88. Właśnie chodzi mi o takie sugestie, które podbudowują, ciekawe inspiracje i odlotowe pomysły. Uważam, że takie miejsca wnoszą wiele świeżości i ożywczego klimatu do miejscowości, w których klienci przyzwyczaili sie do szarych i nijakich punktów sprzedaży. Strasznie ciekawi mnie Twoja koncepcja designu wnętrza. Może podeślesz mi jakąś fotkę na meila? (jeśli znajdziesz czas).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusian
Witam wszystkich, mam pytanie: czy ktoś myślał może nad prowadzeniem sklepiku w szkole? Może macie ciekawe sugestie, doświadczenia. Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do FASOLI Z BRETANII.MAM NADZIEJE ZE TA DZIEWCZYNA SIE DOWIE CO Ty robisz i poda cie do sadu.Zdajesz SOBIE SPRAWE ZE TO JEST NIELEGALNE . Poza tym ludzie na tyn forum nie szukają sensacji.Zalosny człowiek z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2404
Witam Was!!! tak czytam te posty i czytam i jezeli chodzi o wlasny biznes to pomysly sa rozne!!! w sumie sama chce otworzyc biznesik z bielizna itp ale niewiem sama od czego zaczac prosze napiszcie mi co nie co na ten temat podaje meila mala112@onet.eu czekam na wasze meile pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poczytałam sobie dzisiaj o waszych pomysłach i o determinacji, z jaka niektóre z WAS prowadzą swoje sklepiki. Gratuluję wszystkim tym, którym się idało. Ja również przymierzam się do otwarcia takiego butiku, ale nie bezpośrednio. Zostało mi to zlecone. Mam sprawadzac ciuchy z Dani. Przyznam, ze od kilku dni siedzę na telefonie i nie bardzo mogę znaleśc sensowną hurtownię, gdzie mogłabym się zaopatrzyc w markowe ciuchy. Mają to byc ciuchy z outletów. Wybieram się tam pod koniec miesiąca. Czy ktoś może mi odzielic jakichś cennych wskazówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej na poczatku jechać i wybrać towar,a później z wysyłką nie ma problemu,tylko musisz wiedzieć co chcesz zamówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saperka143
żono cwaniaka poproszę o ofertę na email saperka143@wp.pl lub niech prześle ktoś inny kto otrzymał taką ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
POMOCY chce sie starac o dotacje z UP i nie jestem pewien czy mi to wystarczy na malt sklepik odziezowy 30m kw. towar planowal kupywac na targu w lodzi;) miałby to byc sklep damsko meski z tania odzieza pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ,kidys sie tu udzielałam jakies dwa lata temu (ponad) jak zaczynalam swoj biznes odziezowy,teraz chyba zakoncze , walczyłam walczyłam ale niestety, ani sklep stacjonarny ani interntowy nie dał mi zarobić, średni podliczyłam ostatni rok i wyszło że miesiecznie zarobiłam 300zł w kazdym miesiacu - srednio bo raz było -1000 raz +1000 ehhhh a tak chciałam byc na swoim, teraz musze szukac pracy!!! buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie poddawaj się jeszcze. Nie ma to jak pracować na swoim :) Mówisz że ani sklep internetowy, ani stacjonary nie przynosiły oczekiwanych zysków wynika to z braku opdowiedniej reklamy. W dzisiejszych czasach dobra promocja to połowa sukcesu i koniecznie powinnaś zaistnieć w sieci. Na początek proponowałabym Ci darmową wizytówkę w katalogu Firmy.net. To bardzo popularna wirtualna baza firm i współpracują z licznymi portalami, dlatego miałabyś większe szanse na dotarcie do większej liczby klientów. Poza tym może i warto rozszerzyć asortyment sklepu? Np. jakieś bransoletki, torebki czy paski? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oszo !!! Dawno Cię tu nie było ;) Szkoda , że chcesz zrezygnować :( Ale z tego co pamiętam to płaciłaś dużo za czynsz , prawda ??? Może warto zmienić lokalizację ??? Niskie opłaty i sklep w dobrym punkcie to chyba największa część sukcesu . Pozdrawiam Cię bardzo gorąco !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko,gdzie zaopatrzyć się w wieszaki na odzież?takie w miarę ładne i nie drogie. A czy kupie w Ptaku reklamówki do pakowania odzieży?dodam ze otwieram sklep odzieżowy 2listopada.po towar będę jeździć do Ptaka. z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko,gdzie zaopatrzyć się w wieszaki na odzież?takie w miarę ładne i nie drogie. A czy kupie w Ptaku reklamówki do pakowania odzieży?dodam ze otwieram sklep odzieżowy 2listopada.po towar będę jeździć do Ptaka. z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko,gdzie zaopatrzyć się w wieszaki na odzież?takie w miarę ładne i nie drogie. A czy kupie w Ptaku reklamówki do pakowania odzieży?dodam ze otwieram sklep odzieżowy 2listopada.po towar będę jeździć do Ptaka. z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały butik
witam, posiadam na start 15 tys zł czy to wystarczy na mały butik z ciuszkami? mieszkam od poznania jakies 30km w moim miasteczku jest kilka już sklepów z ciuchami ale jak sie tam wchodzi to sie aż niechce tam zostawać, atmosfera i ceny. pierwszy raz bede zakładała działalność gospodarczą i jestem w tym zielona. prosze podpowiedzcie mi co mam zrobić. od początku .. i czy warto sie starac o dotacje? jak długo sia na nią czeka? chce startowac na początku grudnia.. bardzo mi zalezy straciłam prace..jestem zdesperowana. prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja swój mały interes ciagne od kwietnia. Założyłyśmy z mamą dwa sklepy jeden szedł dobrze bo w takim małym centrum handlowym a drugi źle- zmieniłyśmy towar a mianowicie zrezygnowałyśmy z ciuchów a postawiłyśmy na bielizne i powiem Wam,że to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłyśmy. Może nie mamy z nich kokosów ale nigdzie indziej nie dostałabym tyle kasy tym bardziej teraz jak jest kryzys. Miałyśmy bardzo kiepski wrzesień na ubraniach ale za to bielizną nadrobiłyśmy. I tak jest teraz praktycznie co miesiąc jak w jednym miesiącu idą lepiej ciuchy to w następnym bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< Do Anuszki... > W Ptaku nie byłam ,ale na pewno i oni mają tam stanowiska z manekinami,a tam kupisz i wieszaki . A reklamówki ??? U nas chodzą sprzedawcy i sami rozprowadzają towar , a jak do Ciebie nie dotrą to kupisz je w każdej hurtowni papierniczej . Pozdrawiam i życzę sukcesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka.27.
czesc dzieczyny śledze wasz od początku i bardzo mi pomógł poniewaz ze sklepu z odzieza zrezygnowałam i zaczynam od niedzieli handlowac na pobliskich bazarach. stad pytanie do tontiny jak ci idzie, czy nadal mozna soie z tego utrzymac i jeszcze jedno pytanie jakie masz opłaty? mam nadzieje ze bedziemy w kontakcie na tym forum pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ptaku kupisz i manekiny i reklamówki. W którejś hali jest właśnie stanowisko z reklamówkami( masz tam różnego rodzaju i różnej wielkości) ale nie pamiętam w której. Ja proponowałabym Ci jechać na Głuchów, wydaje mi się,że tam jest najtaniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×