Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Sorry!!!!!! mieszkam od urodzenia w Niemczech i nie potrafię pisać tak idealnie jak ty!! ale wiem że zanim komuś się dowali to raczej lepiej zapytać dlaczego tak a nie inaczej zrobił!!!Ty niby taka mądra osoba a obrażasz mnie na forum publicznym!!Przepraszam wszystkich z"KLIENCI" zdarza się nawet najlepszym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!Jestem tu nowa i liczę na waszą pomoc.Otóż chcę otworzyć własny sklep internetowy z markową odzieżą damską męską dziecięcą kosmetykami itd.Np mogę kupić spodnie firmy Lee za 40 zł/szt i sprzedać je np za 100 zł! mój problem polega na tym czy zaryzykować??co wy byście zrobiły??to sklep internetowy jak go zareklamować żeby byli klienci? lepiej Ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijęci
zajebiście lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz okazję jak piszesz na dobry towar, ale czy coś więcej , jaki przewidujesz inny asortyment bo same spodnie to chyba mało ? Może spróbuj na hurt najpierw to sprzedawać , skoro taki zysk to i tak byś nieźle zarobiła i miała na początek jakieś zaplecze finansowe, poznała środowisko i pomału mogła rozwijać sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie tylko spodnie.Mam dostęp do swetrów, bluzek, butów itd. Tylko zaryzykowałabyś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli miałabym na to kapital to tak ... bez noza na gardle zeby przezyc , moc wlozyc kase w towar to pewnie ze bym zaryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko muszę otworzyć sklep internetowy bo aż takiego dużego kapitału nie mam żeby sprzedawać hurtowo:) tylko jak przyciągnąć klientów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Witam serdecznie, Sama posiadam sklep internetowy i wiem jak trudno się przebić (kupę kasy trzeba wydać na pozycjonowanie i reklamę) Zacznij sprzedawć przez allegro (oczywiście powinnaś założyć działalność jeśli chcesz to robić na dłuższą metę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktoś napisał wyżej alegro dobra rzecz żeby przyciagnac do sowjego sklepu , poza tym dobre reklamy tu i tam , a jeśli nie masz kapitału to moze hurtowo na zamowienie pod klienta, jak masz dobre układy z tym kupowaniem i w miare szybko uda Ci sei zreazliozwac to czasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dobry pomysł::)) muszę to jeszcze raz przeanalizować!DZIĘKI DZIEWCZYNY JESTEŚCIE SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
sklep istnieje od listopada a dopiero teraz zaczyna sie sprzedaż (większa jest przez allegro - mam intergracje sklepu z tym serwisem) co do zysku jest niewielki juz teraz ale oczywiście trzeba tez odkładać na nowe kolekcje :) Ja za 2 tygodnie mam dostawę www.dobrzeubrani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre efekty daje też rozsyłanie e-maili bezpośrednio do sklepów, bezpłatne ogłoszenia, najważniejsze to działać nie czekać na manne z nieba ;) jeśli masz dobry towar to i nawet te pare dni ktoś poczeka , zapłaci weźmiesz towar wyślesz i dalej do przodu krok po kroku rozwijać się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaVentt SKLEP ZE STRONY GRAFICZNEJ SUPER!! JAK TY ROBISZ TE ZDJĘCIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze ile kosztuje zrobienie samego sklepu internetowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki, są i bezpłatne a mozna i zrobic za 10 tysiecy , ja prowadze na razie glownie hurt, do detalu sie przymierzam, mam na oku sklep za jakies 1250 złoty plus grafike z czasem do niego zamowie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że stronę masz niezłą! przyciąga oko:D Widzę ze jeszcze dużo muszę się nauczyć:D a biznesplan pisałaś sama czy zleciłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Sklep i strona to koszt ok 10500 z interacją z allegro. Oczywiście sa gotowe do kupienia (później płaci się chyba tylko abonament ale moduły np. magazyn itp. trzeba dokupic atak wydatek tylko raz) Ale ja chciałam żeby miał odpowiednie funkcje, magazyn itd. Co do biznesplanu pisałam sama :) zdjecia robię w magazynie (mam tam pomieszczenie na studio tzn. tła, maekin zwany Honoratą :) itd (koszt straszliwy tego wszystkiego) i aparat lustrzanka musi być. Pierwsze zdjęcia były cyfrówką i bez manekina i kiszka straszna wyszła (chyba jeszcze w kilekcji dziecięcej zostały takie kilka zdjątek. w październiku faulstart ze zdjeciami z cyfrówki od listopada juz wymieniliśmy zdjecia na nowe na manekinie i lustrzanka. Rodzinnie to wszystko robimy;) Mąż zdjęcia cyka a ja przebieram lalę potem mała obróbka i wstawienie do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
księgowość prowadzę sama ;) opłaty to czynsz za magazyn i zusik energia niewielka i tyle. Do pracy chodzę w kapciuszkach jak synek śpi bo lokal mam w swojej klatce schodowej w piwnicy :) Zastanawiam się też nad stacjonarnym sklepikiem ale jestem z Warszawy i straszna konkurencja jest na rynku odzieżowym. Może od wrzesnia jak synek do żłobka sie dostanie pomyślę o stacjonarnym sklepie (teraz dzięki poczcie pantoflowej mam klientki, które kupują bezpośrednio u mnie a nie przez internet - niestety zdjęcia nieraz nie oddają uroku i piekna ciuszków - więc jak już ktoś się skusi aby przyjść to wychpodzi z wypchanymi siatami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Jak wcześniej pisałam posiatam też w ilościach hurtowych (min. 10 szt) kostiumy kąpielowe outlet (kolekcja 2009) oraz kolekcję 2010. Zdjęcia u mnie na stronie (oczywiście tam są ceny dla detalistów;)) nick allegro dobrzeubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D&M
Cześć dziewczyny. Mieszkam w małym 23 tysięcznym mieście i chciałbym otworzyć mały butik (starając się o dotacje z PUP). Miałby to być mały sklepik mniej więcej 40-50 m2. Myślę nad Outletem z ubraniami dla dziewczyn, kobiet ale w moim mieście są już 3-4 takie outlety oraz duża konkurencja sklepów odzieżowych. Mam również pomysł na outlet z odzieżą tylko dla chłopaków (jeansy, swetry, t-shirty, koszule, polo itp. znanych marek) jednak statystycznie mężczyźni kupują mniej obrań niż kobiety. Trzecia opcja to ubrania dla kobiet w wieku 40-50 lat. Takiej odzieży u mnie w mieście jest mało, a jak jest to na bazarze i hali targowej (wszystko to samo i słabej jakości). Jeżeli któraś z Was mogłaby mi coś doradzić to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
ja bym doradzała ostatnią opcję, plus w polaczeniu tego z duzymi rozmiarami na przykład. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D&M
Też właśnie myślę o odzieży dla starszych kobiet lub dla chłopaków. Tylko czy w sklepie dla kobiet nie odstraszy klientek widok chłopaka, który je obsługuje? Bo w sklepie z odzieżą dla chłopaków to wiadomo że by nie przeszkadzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
u mnie na osiedlu jest sklep z butami gdzie facet obsługuje, sklep z chemia gospodarcza gdzie tez facet sprzedaje, jeszcze jakos nigdy nie uciekłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D&M
A może orientuje się któraś z Was gdzie można zaopatrzyć się w fajne ciuchy dla "mam"- starszych kobiet, typu: garsonki, sweterki, spódniczki, spodnie eleganckie, płaszczyki, kurtki, itd.(nie chodzi mi wyłącznie o rozmiary XXL, myślę o pełnej rozmiarów-ce). Znacie jakieś hurtownie gdzie kupię fajne rzeczy za atrakcyjną cenę? Jeżeli znacie miasta i jakieś dokładniejsze namiary albo w ogóle gdzie można uzyskać jakieś informacje na ten temat bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D&M
A może orientuje się któraś z Was gdzie można zaopatrzyć się w fajne ciuchy dla "mam"- starszych kobiet, typu: garsonki, sweterki, spódniczki, spodnie eleganckie, płaszczyki, kurtki, itd.(nie chodzi mi wyłącznie o rozmiary XXL, myślę o pełnej rozmiarów-ce). Znacie jakieś hurtownie gdzie kupię fajne rzeczy za atrakcyjną cenę? Jeżeli znacie miasta i jakieś dokładniejsze namiary albo w ogóle gdzie można uzyskać jakieś informacje na ten temat bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
podaj adres wysle ci mpoja oferte odziezy, mam oferte w rozmiarach duzych i bardzo duzych , ekstra ciuszki z niemieckiego Neckermanna, sliczne tuniki , bluzki, bluzeczki , spodnie, kurteczki, zakiery w przystepnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
albo napisz na e-mail AnnaMariaShop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Ceny w Głuchowie są dość zróżnicowane ,ale jak poświęcisz więcej czasu to wyszukasz dobry towar po przyzwoitej cenie, bluzki damskie koszulowe nowości kupiłam od 35zł-45zł ,sweterkowe wyrwać można za 28 zł i całkiem całkiem gatunkowo ,ale się naaachooodziłiiiam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×