Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
jak to mówią, głupich nie sieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaakka
witam, od kilku miesiecy tez prowadze sklep odziezowy.. planuje w weekend wyjazd po towar do wólki natomiast nie wiem czy juz zaopatrywac sie w towar jesienny? jakie macie doswiadcenia? kiedy mniej wiecej zaczyna sie sezon na takie ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak interes sie kreci??? peniw dokładasz ,nic nie zarabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już czas na zakupy jesienne. Taka przejściówka teraz już się sprzedaje nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sprzedam stok sukienek w atrakcyjnej cenie - I gatunek , duże rozmiary max.44 , najwyższa jakość , polska produkcja - muflon82@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaakka
No mysle ze jest ok jak na poczatek. Starcza mi spokojnie na opłaty <1600zł>. byłam juz okolo 5 razy po towar w Wólce i raz w Ptaku. Teraz własnie sie zastanawiam co kupic,czy juz sweterki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy możecie podać, jesli ktoś wie, adresy hurtowni w Głuchowie, Rzygowie i Tuszynie...dzieki za inf aaaa i jeszcze w jakich godzinach i kiedy sa czynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam mix sukienek w duzych rozmiarach po niskiej cenie. Zdj i więcej inf na meila. elabereza22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Ja mam sklepik na mazurach, a towar zamawiam przez internet w hurtowni z wólki kosowskiej. Szybko dostarczają i mam swojego przedstawiciela, wie co zamawiam i jak coś nowego jest to dzwoni, a jak czegoś nie mogę znaleźć na ich stronie to zdjęcia wysyłają. Polecam: hurtonlineeu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania odzież damską i męską importowaną z Turcji - różne modele i wzory. Stock pod względem gatunkowym jest najwyższej jakości, produkcja 2012/2013. Wartość towaru w detalu to około 50 000 złotych. Pakiet ubrań liczy 1156 sztuk, które pozwalają kompleksowo zaopatrzyć nowo otwarty sklep. Proponowana cena za całość to zaledwie 15 500 złotych (cena podlega negocjacji). Zdjęcia poglądowe ubrań można zobaczyć pod następującym adresem: http://inseki.eu/2.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopafashionpl
Witam, Prowadzę sprzedaż hurtową nowej odzieży damskiej. Profesjonalne zdjęcia, szybka realizacja, tania przesyłka, ceny konkurencyjne. Ceny widoczne po rejestracji jako firma. http://www.shop-a-fashion.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123456789
Dzien Dobry! Chce sie wybrac do szczecina po towar (damska odziez) Wie ktos o jakich hurtowniach w szczecinie? Tobruk? Do Ptaka jest mi naprawde zadaleko. Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
W Szczecinie na pewno będzie dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientuje się ktojakiej cenie są w Ptaku spódnice firmy Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paskudny jest ten topik: samo prostactwo się zeszło. Przepraszam 4 wartościowe osoby za ten wpis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zaproponuj jakiś godny temat. Coś o czym można podyskutować albo poznać innych zdanie. Z chęcią dołączę się do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Nastał bardzo dobry czas na wprowadzanie nowych sieci handlowych - uważa Krzysztof Bajołek, prezes firmy Brandbq, właściciel sieci Reporter i sklepu internetowego Answear.com. Dodaje, że polski rynek jest już nasycony podstawowymi, „mainstreamowymi" markami i produktami. Mały jest wybór, jeśli klient szuka „czegoś innego", niszowego lub po prostu lepszej jakości. To bardzo dobry czas na wprowadzanie nowych marek, pod warunkiem, że ma się odpowiednie zasoby finansowe. Dziś na zwrot z inwestycji trzeba bowiem czekać o wiele dłużej, niż kiedyś, kiedy mieliśmy do czynienia z lepszą kondycją gospodarczą. Ale jest też zaleta tej sytuacji - dostępność wielu lokali na rynku, w których można "przebierać", oraz mniejsza aktywność konkurentów. Jak wspomniałem, trzeba mieć jednak odpowiedni zasób gotówki i wiarę w to co się robi - dodaje Krzysztof Bajołek. Biznes odzieżowy, modowy to skomplikowane i długotrwałe przedsięwzięcie. Trzeba mieć sporo środków finansowych i dużo cierpliwości potrzebnej do konsekwentnego wdrażania dobrych pomysłów. Do tego niezbędny jest jeszcze zespół doświadczonych osób, które systematyczną pracą, na wysokim poziomie, pozwolą na osiąganie sukcesów. A przeciwności jest wiele: ostra konkurencja, wysokie czynsze i zachowania klientów, którzy zawsze chcą kupować tanio i "sprytnie". Pojęcie "smart shopping" jest już mocno zadomowione w umysłach konsumentów, a kryzys bardzo temu zjawisku sprzyja - uważa prezes Brandbq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz najbardziej opłacalne są ciucholandy Sama ubieram się głownie tam , a i moja rodzina , sąsiedzi z tego co zauważyłam wolą tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_JM
Witam wszystkich :) Importuję bezpośrednio z Włoch produkty marki Pierre Cardin - torebki skórzane i ze skóry ekologicznej oraz odzież damską (kolekcje szyte na włoski rynek we Włoszech). Szukam butików specjalizujących się w tym segmencie i zainteresowanych podjęciem stałej wspólpracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na e-mail: info@ajmconsulting.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaka
Witam serdecznie. Jestem producentem odzieży. Chciałabym przedstawić 2 nowe modele sukienek. Wkrótce dostępne będą bluzki z dzianiny oraz spódnice. Zapraszam do współpracy. zaka@zaka.com.pl www.zaka.com.pl/sukienkis/s003_oferta.jpg www.zaka.com.pl/sukienkis/s004_oferta.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sklep z odzieżą damską inną niż wszędzie. Modne ubrania, tanie a przede wszystkim wyjątkowe. Zapraszamy. www.mjbutik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie jaki odsetek dziewczyn sprzedaje odzież wyłącznie z wólki a jaki zaopatruje się w większości u polskich producentów. Który typ sklepu częściej ponosi klęskę i jakie sa marźe. Przoszę o wypowiedzenie się właścicielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Prowadzę sklep odzieżowy - niewielki butik, odzież głównie angielska i włoska, do tego typowe ciuchy, które są akurat w modzie, jednak nie mam w ofercie żadnej chińszczyzny, a mimo to jest ciężko, bardzo ciężko... Co z tego, że ludzie chwalą mój sklep, że podoba im się asortyment, ceny są niewielkie i wszystko niby pięknie ładnie, skoro nie kupują nie wiadomo ile... Nie oszukujmy się, ale ze sklepu z odzieżą nie da się wyżyć, chyba, że ktoś ma kilka punktów w danym mieście i sam dla siebie jest konkurencją... Mam doświadczenie w handlu, ale co z tego, skoro ludzi najnormalniej na świecie na nic w tych czasach nie stać... Nie odradzam nikomu, bo zawsze warto spróbować, znam kilka osób, które radzą sobie super (ale nie w moim mieście), może to kwestia miejsca itd. ale fakt jest też taki, że polskie hurtownie są cholernie drogie i przez to zarabia się grosze na każdej rzeczy, a przecież żeby mieć klientów nie można ustalać cen na nie wiadomo jakim poziomie... Szczerze gratuluje tym, którym się udało, naprawdę... W tej chwili wyprzedaję wszystkie rzeczy w cenach, po ktorych je kupiłam, porażka totalna ;/ Jeśli byłybyście zainteresowane to mam jeszcze kilka pakietów jeansów, po 6-8 szt i ceny, takie jak były w hurtowni, więcej info i zdjęcia piszcie na maila phevenna@op.pl, zawsze możemy się dogadać, bo spodnie są naprawde ładne i dobrego gatunku, dla was to tez lepsza alternatywa niz w hurtowni, bo tam najczescie trzeba kupowac 10-12 a czasami 14 szt a jeansy sie sprzedaja zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara221
Witam Zainteresowana kupnem sukienek, ZAKA. PROSZE O KONTAKT madziara2149@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy, chyba wywalę to z ulubionych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mjbutik.pl troszkę mały ten wybór. Taką ilością to raczej rynku nie zawojujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjbutik, niektóre z tych rzeczy co Ty masz to ja miałam w tamtym roku. Co Ty masz tam takiego fajnego a przede wszystkim innego niż wszędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiedyś byście potrzebowali dofinansowani dla swojego interesu to znam taką stronę jak kasa-na-rozruch.pl, dzięki której można zdobyć pomoc w zorganizowaniu dofinansowania. Ja dzięki nim rozkręciłam swoją działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×