Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
szukam torebki ze skróry naturalnej do 50 zł.... za 100 zł to ja się ubiorę u Chanel w Paryżu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 115
Przychodzi Pani z rozm. 46 oglada bluzeczki w rozm.38 i krzyczy: "jak wy szyjecie?! Ze one wszystkie takie male?! Macie dwa dni na sprowadzenie takiej samej w moim rozmiarze!" Juz pedze, w koncu klient nasz pan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 115
Nasz hit! Klientka kupila spodnie, po pol roku przychodzi z reklemacja i mowi: "chciala bym je zwrocic, gdyz jak ukucnę to źle w nich wyglądam!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rezygnuje .koncze działalność. Zostaje mi ok. 200 szt ciuchów. Odzież ciążowa. Gdzie to sprzedac na rynkach, przez internet. Nie zarabiam na wynajem lokalu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pakuję komuś obus -o! jaki ładny, zaraz bym kupiła! podaje identyczny, a ta mówi: taki nie, tamten mi się podobał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudownie jest jak przychodzą kobiety o wadze 100 kg i twierdzą, że noszą rozmiar 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolnoslaskie
do zachodniopomorskie-znasz taka hurtownie Cream-Sort Tarnowo 21 72-130 Tarnowo k. Maszewa czy jest godna polecenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Nie znam takiej hurtowni i nic nie mogę na ten temat powiedzieć. Nie handluję odzieżą używaną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jednym z hitów jest jak klientki chodzą po sklepie i oglądają ciuszki w okularach przeciwsłonecznych hahahhaaa porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyniaaaaa
haha tak te okulary tez mnie smiesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolnoslaskie
Dzis usłyszłam nowa nazwe na klienta-sprinter -wchodzi,robi rundke po sklepie nic nie ogladajac, patrzy na zegarek i wychodzi-oczywiscie nawet nie mówiac do widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj słyszałam odwracacz metek:) Odwraca, zapamiętuje, szuka w necie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie hitem jest snuj sklepowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam świadkiem jak w salonie Wójcika jakiś Pan chciał kupić buty 100 zł taniej i nie dał się przekonać, że tu negocjacji cenowych nie ma, aż w końcu wk... sprzedawczyni powiedziała mu: proszę Pana nie jesteśmy na targu ..... jak Pan chce taniej to proszę iść na bazar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna sprawa,ze Wojcik to chyba najdrozszy sklep w Polsce.A towar ładniejszy i trzy razy tanszy kupi sie w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wam klientki mowia, jakbyscie nie narzucaly 150/% marży tlyko 10% to od razu sklepy by były pełne klientów a tak siedzicie na pustym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz jak jesteś taka mądra z 10% opłać ZUS, podatki, czynsz, księgową, nowy towar, paliwo, prąd, swoją wypłatę i ciekawa jestem ile opłacisz z 10% marży???? może tak poproś swojego pracodawcę niech ci zrobi przelew 10% pensji i zobaczymy co z tego zrobisz. chyba szarych komórek nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudotwórczyni od 10% łazi po sieciówach i kupuje z marżą 300%, bo z czego myślisz utrzymują te całe rzesze managerów, kierowników, ich zastępców, z czego opłacają czynsze, kupują firmowe fury i komóry, z czego otwierają kolejne sklepy z 10% marży - dobre sobie, ...... nasze 150% marży to pryszcz przy marżach innych, chociażby lumpeksów. Nikt ci nic darmo laleczko nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga089
Hej, mam w planach otworzyć swój butik z damską odzieżą. Chciałabym się zapytać użytkowniczek/ użytkowników tego forum, o koszt otwarcia takie butiku, chciałabym mały sklep na pasażu w tesco, realu itp zależy gdzie się załapie miejsce :) Jaki jest koszt otworzenia czy zmieszczę się w kwocie 25-30tys? Tak sobie policzyłam i wyszło mi 10-12tys. za lade, manekina, wieszaki i cała reszte Myśle że towar za 15tys starczy na mały sklep. Powiedziałam o tym chłopakowi a on powiedział ze to bedzie z 80tys a on ma rozeznanie takie jak i ja:P Napiszcie czy ta kwota na dzień dobry starczy czy to zdecydowanie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieraj okno i teraz jednym ruchem bach... pieniądze za okno, albo możesz stanąć na ulicy i rozdać po 100 zł. Po pierwsze z takimi pieniędzmi nawet nie masz co startować w tym biznesie. Po drugie nawet jeśli będziesz miała 100 tyś to ogłosisz bankructwo po roku. Poważnie, przeczytaj sobie chociaż 20 stron tego forum i zobaczysz, że to najgorszy sposób na własną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga089
Pracuje w sklepie chińskim i tez mogę dodać od siebie hity z klientami: -Buty całe takie do garniturów za 20zł! Facet pyta:Pani a to skóra jest? Ja: haha, Panie to ja za japonki dałam 119zł, a pan się mnie pyta o buty za 20zł Facet: Co Pani pier... takich drogich butów to nawet nie robią haha:) *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga089
Dziękuję za odpowiedź. To twoim zdaniem ile potrzebuje na poczatek? Czytam czytam, ale też widze co się dzieje, pracuje co prawda w chińskim ale widze jakie są obroty... Mam znajome w butikach też mówią że im ciężko ale towar mają co tydzień nowy, byłam na tym całym ptaku, i jak zobaczyłam jakie maja ceny, i że jest tam tyle towaru, a każdy u mnie na mieście ma to samo... Sprzedaje troche w internecie, i mam do tego smykałkę, chciałabym spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
do Daga089 Niestety moim zdaniem to są za małe środki finansowe na otworzenie sklepu. Trzeba pamiętać o zatowarowaniu sklepu na bieżąco już po otwarciu. Nie wszystko będziesz sprzedawała szybko , część rzeczy odłoży się i nie pomoże żadna przecena. Dlatego trzeba mieć sporo kasy. Chyba , że maż dostawców którzy dadzą Ci towar chodliwy w komis. Wiem jednak , że z tym będzie ciężko. Jesteś nowa i nie masz żadnej historii i dostawcy będą się bali zaryzykować. Pozdrawiam i życzę podjęcia mądrej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Ale zrobiłam byka - ma być masz a nie maż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprzedaż tysiąc sztuk czy dwie? jakieś te wasze 150% marży nijak sie nie sprawdza, dotacja z UP i po roku znów na zieloną trawkę pora się zatanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie naczelna zasada klienta nie obchodzą wasze koszty on chce kupić tanio i dobre. Firma przez pierwsze 2-3 lata musi pryznosić straty żeby zaczęła się rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważasz, że do każdego sklepu wejdzie przykładowo dwa tysiące klientów miesięcznie i każdy coś kupi? akurat, bajki. klientów nie obchodzi tanio i dobre, nie te czasy. jest zdecydowanie za dużo wszystkiego i to nie jest czas na pojedyńcze sklepiki w dobie sieciówek. twoja firma może przynosić straty przez pierwsze dwa lata, moja od początku firma była nastawiona na zysk i tego się trzymam. dotacji na sklepy nie powinni dawać, to najgorszy pomysł jaki może być z tymi dotacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga089
zachodniopomorskie dziękuje za odpowiedź:) Tak masz racje zdaje sobie sprawe że nie wszystko zejdzie od razu. Tylko ja bym brała z 1-go modelu bluzeczki np tylko 3 sztuki, Nie wiecej, bo widze że włąsnie jak ktoś nawiezie po 15 takich samych to to później zalega w sklepie. Chodzi mi czy te 30tys by mi starczyło żeby urzadzić sklep i na taki 1 towar na to samo otwarcie . Bo zdaje sobie z tego sprawe że musze mieć jeszcze kase w zapasie. Ile wydajecie miesiecznie na towar do swojego sklepu, jesli można zapytać, tak zebym miała takie rozeznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyniaaaaa
ale kochana nie zawsze da sie tylko kupic ze 3 szt z jednego modelu,jesli mowa o chionskim towarze to paczkami albo ewentualnie połowe sie zgodza,czyli 6 lub 8 szt . Bylas kiedys na zakupach hurtowych w ptaku czy wólce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×