Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
Poszukałam tych hurtowni z Wólki, znalazłam sukienkę w hurcie prawie za 30 zł, a dzisiaj rano widziałam taką samą w sklepie za 125 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam . ktos pisze ze kupuje w wolce i sie handluje i przywoza do domu? jak to jest mozliwe skoro zamawia sie dany towar i kurier go przywozi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ciebie co boli? Czasami nie rozumiem po co sprowadzać do Polski aż taką tandetę. Mam import, ale trzeba świadomie kupować, a nie stawiać na to, że trafi się klient bez mózgu, który kupi wszystko. Ogromna część tych rzeczy jest przerażająca, brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaggi
Hej, czytam forum i w oceanie przepychanek widzę kilka naprawdę wartościowych wątków. Chcę zapytać o produkty Blue Shadow, znalazłam trochę na forum, ale niewiele tego. Brałyście od nich? Jak Wam się sprzedawało? Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam,ale chyba słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Tylko co teraz schodzi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwy sezon, po kilku dniach nagłego ocieplenia ma wrócić zima na wiosnę za wcześnie, na odzież za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link do spódnic Co do Blue Shadow Ameryki nie odkryli, jest kilka ciekawych wzorów, ale wiele modeli powtarza się od lat. Mogę zaśpiewać, ale to już było... Część rzeczy z tego na pewno się sprzeda, są uniwersalne i dużo klientek szuka czegoś tradycyjnego w dobrej cenie i jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż jak na tyle lat na rynku to chyba kokosów nie zarabiają, raczej średnio idzie im rozwój. http://vissavi.pl/kolekcja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam-czy moze ktos zna hurtownie w Poznaniu z odzieza uzwana dobrej jakosci,chodzi mi o odziez w rozmiarach od 44-54.Obdzwoniam ok 10 hurtowni,kazdy zachwala swój towar ale z doswiadczenia wiem ze 80 % to zwykla posklepówka.Jestem z Dolnego Slaska a u nas ceny XL to kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Blue Shadow, słaba jakość, mimo niektórych ciekawych modeli. Ale osobiście nie polecam, chyba że lubisz ciągłe reklamacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Pogoda u mnie piękna. Słonecznie i ciepło a w sklepie kicha. Mam już porządnie zatowarowany sklep a klientów w dalszym ciągu brak. Jak u Was? Pozdrawiam i sukcesów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolnoslaskie
u mnie to samo,ciuszki wiosenne,lekkie i kolorowe a w sklepie sami apacze i snuje sklepowe...zganiam to na ferie.....moze cos ruszy po pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
snuje sklepowe hahahahaa:D:D:D Racja, ja też nie rozumiem po co niektóre osoby wchodzą do sklepów, bo wnoszą więcej brudu niż zostawiają pieniędzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w mieście był sklep blushadow, ale zamknął się dość szybko. Na witrynie mieli nawet napisane, że możliwe są negocjacje cen czyli szło bardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę jak sprzedaję coś BARDZO TANIO a jeszcze łaskawca próbuje się targować. Nieraz odpowiadam, że za tyle to i ja nie potrafię kupić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tego nie lubię. cena to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiecie po co sie snuja snuje po sklepie? A no po to zeby sie z nas ponabijac w duc****acy to frajerzy jestesmy.Albo mamy drogo albo kiepski towar.Za rogiem w pepco albo textilu kupiła jedna z druga za poł ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tez inna opcja-albo sie przyjda ogrzac,albo zabijaja czas,albo nacieszyc oko bo nie kaja kasy!!!Jest jeszcze inne powiedzinko tego typu-moze troche za ostre ale my takze tym wyrazem operujemy "ZOMBI"-kto siedzi w uzywce to wie co to za grupa ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siedzę w używce i chcę się dowiedzieć:D:D:D Ale te snuje mnie rozwaliły The best:classic_cool: nie jest lekko. Dzisiaj wrzuciłam na wagę 8 par grubych skarpet w idealnym stanie. I mi babka to waży:11,60 Ona chce za 10. Podskoczyłam:D NIE, ja też płacę. Klienci nieraz naprawdę przeginają: bo ona GDZIEŚ widziała taniej. Dobrze. Ale nie kupiła, to czego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest zombi? JA też chcę wiedzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Możemy tutaj wprowadzić nowy wątek: o klientach. -co tylko powtarzają: takie nie, nie , nie -takie mam,nie nie, takie mam -nie ma, nie ma -eee, tak tylko patrzę -super, niech mi pani odłoży----nigdy nie przyjdę;) -przyjdę po to po wypłacie -zima się kończy, dawaj taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień temu spotkałam się z twierdzeniem, że na Ptaku jest wszystko po 5 zł, i potem taka rzecz za 5 zł jest sprzedawana za 80 zł. dobry żart, albo czy ta bransoletka za 12 zł jest z prawdziwego złota, bo ja całą ze złota kupiłam kilka sklepów dalej za 16 zł. nie ma co ukrywać mamy głupie społeczeństwo najlepiej mają sklepy sieciowe, tam nikt nie prosi o rabaty, upusty i cuda niewidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Jak tankuję autko i mam rachunek 200,12 groszy, to płacę i dziękuję. Natomiast klient w lumpeksie już takiej końcówki nie trawi. Bo za drobiazgowa jestem i się o grosze upominam. Tak, bo mam te grosze na paragonie, a czapki św. Mikołaja nie noszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
U mnie często: muszę się z tym przespać, nic mi się nie rzuciło. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klientów dzielimy na : apaczy-wiadomo papugi-wiadomo snuje sklepowe -wiadomo robaki-to taki typ co sie uaktywnia na wiosne i przychodzi po 1 -2 szt a nagada sie,wszak wiadomo ze wiosna i robaki sie obudzily. klientka lwica-fajnie ubrana,musisz kolo niej skakac i mowic to co ona chce usłyszec i jeszcze sms-em powiadamiac o nowej dostawie-czasami zostawi fajna kaska a czasami marudzi i nic nie wezmie. ZOMBI-biedny,badzo biedny klient ktory stanie po srodku sklepu i pyta "na wiele to" a najczesiej u mnie klientów "wciaga bankomat"-ona tylko bo bankomatu po pieniadze i co??? i wiadomo bankomat wciagnał bo sie nie pojawia:) oj duzo by pisac....tekst z dzisiaj:za ile ta bluzka ? 20 zł..oj za mala..chwila zastanowienia -.za 15 wezne.. a ja na to...a za 15 bedzie dobra?????????wieczorem cos jeszcze napisze jak sobie przypomnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiscie nie wziela..... Czy ktos z Was -chodzi mi o uzywke-ma sklep obok sieciowki z uzywka?We wtorek otwiera sie 100 m od mojego sklepu sieciówka i poprostu zastanawiam sie czy ciagnac dalej ten wózek?system sprzedazy co dzien taniej a w sobote po 3 zł....Czy ktos z Was miał lub ma jakies doswiadczenie w walce ???? Bede wdzieczna za odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×