Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Witam, dziewczyny szukam hurtowni z niedrogimi rzeczami bo nie wiem czy opłaca się jechać do Łodzi a mam 400km. Macie jakieś sprawdzone hurtownie w sieci? Zamawiacie w sieci? Pytam bo będziemy z mężem sprzedawać na bazarach. Dzięki za jakiekolwiek info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy więcej jak 400 km i jeździliśmy sami. Hurtownie internetowe niby są ale po pierwsze to nie jest tanio a po drugie mały wybór. Jeżeli chcesz utrzymać się i sprzedawać to lepiej pomyśl o Wólce czy Tuszynie. Wiem jak to jest jeździć tyle km, ale tak jest najlepiej, przynajmniej na początku. Czego konkretnie szukasz, odzieży, bielizny? Sprawdź ofertę na portalach aukcyjnych. Zależy też jaką będziesz miała sprzedaż, jeżeli utargujesz niewiele to faktycznie nie ma z czym jechać. Pierwszy raz jedź po towar osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam przeglądałam w sieci i z tego co widziałam to takie droższe były te rzeczy. Ogólnie intesreuje mnie odziez: sweterki damskie, bluzki, legginsy. a co myslicie o hurtowni awanti ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinii nie mają dobrych raczej w internecie, wpisz w wyszukiwarce opinie. Podejrzewam, że zdjęcia mogą być rewelacyjne, ale towar już nie za bardzo. Stracisz tylko na paliwo jak pojedziesz osobiście, a tak możesz stracić wszystko. Wiem jak jest ze sprzedażą wysyłkową, często zdjęcia piękne a towar do niczego. To, że jest to tanie nie znaczy że się sprzeda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowieć odnośnie handlu niędzielnego w tuszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie polecic jakis boksna krakowskiej tandecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje na tandecie hurtowo, jezdze tam prawie co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w niedziele jest multum ludzi ktorzy kupuja hurtowo wiec sie chyba nie opłaca jezdzic do łodzi a jedna babka mi mowila ze ma 2 sklep własnie w łodzi to tam sa ceny drozsze o 2-3 zł na sztuce czasami 5 zł takze chyba sie nie opłaca tak jezdzic do łodzi czy do tuszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w niedziele jest multum ludzi ktorzy kupuja hurtowo wiec sie chyba nie opłaca jezdzic do łodzi a jedna babka mi mowila ze ma 2 sklep własnie w łodzi to tam sa ceny drozsze o 2-3 zł na sztuce czasami 5 zł takze chyba sie nie opłaca tak jezdzic do łodzi czy do tuszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_2014
Interesuje mnie jak to jest..jeśli mam swój salon odzieżowy (dopiero początki) to jak ja mam się rozliczyć z tym,że chcę wziąć jakieś ubrania dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki
Witam,czy ktoś ma swój butik z odzieża dziecieca tylko i wylacznie?Jezeli tak jak mu teraz idzie skad jestescie?Ja jestem z zachodniopom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w planie otwarcie takiego sklepu. Odzież dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki butik posiadam od 4,5 mies.Chcialam sie dowiedziec jak idzie innym z tej branzy?tzn sprzedaz ubranek dzieciecych w sklepie stacjonarnym.mam maly butik bo 19metrow ale wszystko fajnie zagospodarowane.Mam odziez 0-15lat jednakze staram sie wyprzedac te wieksze rozmiary gdyz zauwazylam ze nie cieszy sie on zbytnim pwoodzeniem przynajmniej nie umie,zastanawiam sie do ktorego rozmiaru stresic swoj asortyment? Jak idzie wam terazniejszy okres?mi przedswietami i okres swiateczny nawet ok,jednak teraz jest kicha na maksa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam damskie i dzieciece i jest mega lipa.. dzisiaj utarg 10zł. sob 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Niestety w większości sklepów chyba jest bryndza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka87
Witam, Czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić odzież damska firmy imperial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina amal
A u mnie tylko kurtki pikowane .Mam kumpelę z Francji mi przywozi 65 zł kapturem dwustronne ,Gdyby nie te kurtki to faktycznie wielka lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki
Jak wam dziś idzie?ja dzis 40;/ szału nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam sukienek wizytowych (balowych ) dla dziewczynek, przedział wiekowy 1 - 10 lat. Po ile mogą być takie sukienki w Wólce lub w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie do osób mających juz jakies doswiadczenie w handlu odzieżą chcialabym otworzyc maly sklepik z odzieżą damską i dzieciecą mam wlasny lokal ok.30m2 jednak mieszkam w miejscowosci 5000 mieszkancow plus wioski chcialabym zaopatrywac sie na Ptaku lub Tuszynie dodam ze jest w naszej miejscowości juz jeden sklep z odzieżą jednak wiekszy i dosc dobrze prosperuje z tego co widzę, moje pytanie to jakie powinnam miec obroty miesieczne zeby zarobic na czysto te 1500-2000 zł czy jest to mozliwe chcialabym ewentualnie sprzedawac rowniez wystawiając odzież w internecie tylko nie wiem czy oplaca sie inwestowac w stronę internetową czy moze tylko na allegro ebay itp..Z góry dziekuje za wszelką pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 mieszkańców? u nas jest z 50 tys a idzie biednie że szok.. otwórz ciucholand - to jeszcze ma sens - ale z samych ciuchów wbedzie ci ciezko - plus za lokal twój ale i tak ciuchy co sezon inne - musisz praktycznie całe zatowarowanie zmieniać co wiosne, lato, jesień i zimę.. a co do handlu w sieci - marże w zasadzie żadne - konkurencja wielka - sprzedasz towar - będzie na opłaty ale z czego kupisz nowy towar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka2014
Sobie jaja robisz 1500 , 2000 .Lepiej idź rowy kopać, więcej zarobisz.Dajcie sobie już spokój z tymi sklepami odzieżowymi, nie macie gdzie kasy utopić .Oddaj mi będzie większy pożytek .Polecę sobie drugi raz w tym miesiącu do Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam ze to jest studnia bez dna,naprawde. Ja dostalam dotacje,czekam az zleci ten rok i zamykam ten interes. Ludzie jestem zadłuzona na ponad 20.000zł. Na szczescie,ze mialam od kogo w rodzinie bo tak odsetki by mnie zjadły. Fakt to tez trzeba oddac,ale jednak mozna sie zawsze dogadac. Ruch byl jeszcze jako taki wiosna-lato-wczesna jesien, czyli od od maja do wrzesnia. Choc tez bez rewelacji,ale bynajmniej starczalo na opłaty a teraz kompletnie nie mam ludzi. Choc pogoda piekna i kazdy juz sie za wiosna rozglada. Mi zostało jescze kilka miesiecy i ide do normalnej pracy-bez stresu bynajmniej co miesiac. Nie zdawalam sobie sprawy,ze bedzie mnie to wszystko tyle nerwow kosztowalo. Ja z czystym sumieniem odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z hurtonline.pl z wólki kosowskiej. Towar przyjeżdża do domu, moge handlowac :) nigdy nie bylo problemow z dostawa czy kontaktem, zawsze wszystko na czas. I jak wiekszosc hurtowni z wólki stwarza problemy, albo jezykowe albo z wysyłką, ta nie, ba nie ma nawet problemu z dogadaniem sie po polsku (!!!), a wiadomo jak to na wólce wyglada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to w krakowie też można zaopatrzyć się w towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia z hurtonline
daj spokoj z kryptoreklama. I tak hurtu bedzie coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×