Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
Chcę otworzyć sklep z odzieżą w miejscowości 70 000 ale bogatej. Obecnie pracuję na etacie w galerii i wiem co się sprzedaje, co nie i czego nie ma w ogóle.Nie chcę już pracować w galerii bo to jak traktują pracownikow to porażka. Przyjezdza jakas wielce chrześnica prezesa i opierdziela mnie ,ze fugi na podłodze (w sklepie do ktorego dziennie nawet po kilkaset osob wchodzi) nieumyte i ze kurz unosi się w powietrzu mimo, ze codziennie sprzatane na blysk!! Ile muszę zainwestować aby przy czynszu 1200 plus opłaty mieć na spokojne pół roku na rozkręcenie? Proszę bardziej obcykanych w temacie o pomoc merytoryczną i nie chodzi tu o kontakty, kontakty znajdę sama. Powiedzcie jak Wy brniecie na przód u siebie. priv : roxy1992@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej większość rozmiarów u mnie schodzi,czasami zostają te największe 50/52 ale czasami ich zabraknie.. takze to ciezko ocenic. Niestety zadnych konkretnych boxow w Ptaku nie polecę, bo ja jednak częściej jestem Wólce. A na poczatek jezeli planujesz otworzyc to najmniej 30 tys. Zalezy jaki masz metraz sklepu bo ja np mam 80m2 sklep. Wiec trochę tego towaru musi byc aby to wszystko jakos normalnie wygladało. Ja tez mam czynsz 1200 +zusy i ksiegowa. Wychodzi okolo 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak idzie interes? U mnie lipa dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
U mnie super .Karina Lubuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
U mnie dzisiaj było zero. Jestem w szoku bo wczoraj i przedwczoraj było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorskieeee
dajcie spokoj,u mnie totalna kicha..od poczatku stycznia koszmar totalny.. wiekszosc dni po 0 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolnoslaskie
katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 paragonów, ale kasa jest:) Dolny Śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc w srode jade pierwszy raz po towar do tuszyna prosze napiszcie na co zwrocic szczegolna uwage,i czy spodziewac sie ze bedzie tloczno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie jeszcze nad ptakiem czy nie bardziejoplaca mi sie jechac do niego,gdzie na pewno kupie na szt,chodzi mi o to ze nie chce miec 10szt.takiej samej bluzki bardzo prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa90909001
co sie u Was teraz dziewczynki sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sukiemki kupujecie teraz do sklepu na komunie i wesela? Ja jakoś nie moge trafić z sukienkami. Mam sklep dla pań powyżej 44 rozmiaru ,wiek 30-65. ładne sukienki widziałam w modema.pl ale nie wiem gdzie oni to kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiesz gdzie kupują? przy każdej sukience masz producenta, wybierasz sobie interesujący model, szukasz w google tel do producenta dzwonisz i prosisz o katalog na @ lub o adres hurtowni gdzie można kupić ich towar. sorry, ale to nie jest trudne. część rzeczy jest na pewno na Ptaku, a część z tego co widziałam kupuje się osobiście od przedstawicieli handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomozcie w ktorej hali w ptaku jest sprzedaz hurtowa,bo na necie widze ze tych hal jest duzo i nie wiem do ktorej mam wejsc zeby kupic ciuchy do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie z tych hal jest nie hurtowa sprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze w kazdej hali jest hurt,tak? a czy jest roznica miedzy jedna hala a druga,chodzi mio jakosc ubran i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy towar jest w pasażu centralnym. A jaką odzież szukasz?i skad jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z krakowai szukam damskiej i xxl,a co myslisz o targowisku w tuszynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak grupa wiekowa? odzież wieksza praktycznie teraz jest wszędzie, na tuszynie bedzie ten sam towar tzn podobnych producentów ale mniejszy wybór w firmach, natomiast ceny niższe10-20 zł niż na ptaku. Jeśli na tuszyn chcesz jechać to w niedziele najwiekszy handel ewentualnie z wtorku na środe w nocy jechać na tuszyn od 22 czynny do 5 a później na ptaka. Na głuchowie jest czynne w poniedziałki i piątki od 6 rano towar ten sam co na tuszynie może odrobine jeszcze tańszy. Ptak czynny od 6 godzinny w środe. W sobote mało czynne praktycznie wiekszość pozamykane. W niedziele duży handel też od 6 do 13. A i jest teraz hurtownia nazywa sie ptak moda czynna 24h codziennie na ptaku hala H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już niedługo będzie nowa hala. W maju odbędzie się licytacja powierzchni sprzedażowych. Chodzi mi o ptaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiecie mi bardzo proszę od której godziny w niedzielę zaczyna się handel w tuszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam do jednej z galerii handlowych, miasto średnio 200 tyś mieszkańców. Koszt wynajęcia wyspy 4800 zł netto, wyspa: 2 x 3 metry. Kaucja w wysokości 3 x 4800 zł netto. Ceny wynajęcia czegokolwiek sensownego są przerażające. Czy w Polsce naprawdę właściciele CH są przekonani, że na handlu w obecnych czasach można dorobić się milionów i te utargi są w stanie pokryć czynsz, zus, podatki, towar, pracownika??? Te czynsze są z kosmosu, moja znajoma taniej płaci we Francji niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedziele na tuszynie od godziny 10 do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ptak jest otwarty w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie czy ktoś z was zaopatruje sie lub zna jakieś hurtownie odzieżowe w krakowie??? czy ktoś był na zakupach hurtowych w krakowskiej tandecie??? prosze o pomoc jutro bede w krakowie i bardzo mi zależy na podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najwidocznej zarabiają skoro są , przecież nie dokładają z własnej kieszeni , czyli lekko liczac musza miec z 10 tysiecy na same koszty na czysto, plus coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam nad tandeta krakowska czy tam sie nie zaopatrywac,bylam w tuszynie(badziew) a w ptaku jest ok tylko dla mnie to za daleko zeby jezdzic tam co tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że z własnej kieszeni nie dokładają. Kredyty biorą i modlą się żeby im się umowa najmu już skończyła. Mieszkam niedaleko galerii, całkiem dobrej (z H&M,Orsay,Apartem, Ryłko,Kaphal, Monnari, itp.) ludzi na full, a sklepy zamykają się jeden po drugim, jak im tylko umowy wygasną (i to nie tylko butiki, ale i sieciówki duże). Czasem chyba nawet za to, że czynszu nie płacą i mają długi zamykają im sklepy razem z towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×