Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
Hello! Jak tam u Was? U mnie luty taki średni.. Aczkolwiek bylam z ciekawosci po towar tym razem w Wólce i szczerze powiem ze sie rozczarowalam. Ptak zdecydowanie bardziej przypadl mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ta sytuacja z Rosją, na pewno nie wpłynie to dobrze na sprzedaż czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze własnie wpłynie,do mojej mojej hurtowni przyjezdza gosc z ukrainy raz w tyg i bierze 10 beli,(bela ok 150 kg) policzcie jaka to kaska,jezeli nie zjawi sie kilka razy to niestety ale hurtownik zostanie z towarem i bedzie musiał opuscic cene,moze dla nas "drobnych żuczków" cos sie wyklaruje bo narazie ceny przejsciówki i lata to kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie kupuję tutaj, a swoim klientom mogę zaoferować detal taniej niż hurt w Polsce. Hurtownie pracują na dosyć dużych marżach, ale i koszty są wysokie, podatki, ZUS itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te mydełka sprzedajesz przez internet czy stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko reklama tej firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, dawno tu nie byłam. Przeczytałam więc ostatnich kilka stron. Chciałam sprawdzić jak wam handel idzie. Widzę, że wiele osób kończy z tą działalnością, inni chcą zacząć a inni tak jak zwykle przechwalają się jak to im super idzie. Jestem ze śląska. Powiem co u mnie. Wiedziałam, że styczeń i luty może być kiepski. Były beznadziejne ale byłam przygotowana. Dziś 5 marzec a ja przyznam się wam, że od 1 do dziś nie sprzedałam ani jednej rzeczy. Już nie wiem czy płakać, czy rwać włosy z głowy. U mnie jest tak, że gorzej być już nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się kochana bedzie dobrze! ja jestem z pomorskiego szału nie ma jak na marzec, w tamtym roku lepszy był początek, ale lada dzień i się ruszy!! Jak zime przetrzymałaś to teraz tylko z górki już! Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj 25 paragonów wystawiłam, jest trochę lepiej:) Obroty podskoczyły o ok. 30% w stosunku do lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak wy to robicie,u mnie klapa totalna od stycznia i skad tu brac kase na nowy towar-wiosenny? rece opadaja po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzec się rozkręca, z dnia na dzień coraz lepiej. Pogoda trochę jeszcze nie tak ale od soboty zapowiadają ciepełko. A ktoś pisał na poprzedniej stronie o klientkach które mówią o tym żeby odłożyć a one i tak nie przyjdą. Nie prawda nawet dzisiaj miałem dziewczynę która wczoraj powiedziała czy mogę odłożyć i dzisiaj się zjawiła. Wiadomo, że zdarzyły się takie co nie przyszły ale ogólnie raczej dotrzymują słowa. No cóż sezon się zaczyna więc trzeba ogarniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nędza, ludzie nie chodzą? Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna klapa.Trzeba chyba zwijac ten szmaciany biznes i szukac jakiejs roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprzedaje na bazarze .bielizne i jest cieżko ALE BĘDZIE LEPIEJ woj białostockie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam sie,ze nie bedzie lepiej juz nigdy.No chyba,ze jakas rewolucja zmiecie sieciówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Coś faktycznie jest nie tak. U nas wiosna a ludzi jak na lekarstwo. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma byc nie tak? Obkupili sie na wyprzedazach i szmat maja na rok wprzód.Teraz snuje czekaja na kolejne wyprzedaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie styczeń, luty porazka, marzec cos sie wreszcie rusza, ale nie jest to to co powinno być. Patrząc rok do roku 03.2013, a 03.2014 jestem 350 zł. do przodu :) ale nie wiem czy mam sie z czego cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktos ma kolo siebie sieciówke z odzieza uzywana,pytam bo mi sie otworzyla i masakra!!!!Nie wiem czy mam sie zwijac czy tez podjac walke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachodniopomorskie
Walcz i nie poddawaj się.U mnie lumpeksów mnóstwo. Otwierają się i zamykają.Jedni przetrwają inni nie. Dzisiaj zamknęła się duża pseudo hurtownia, byłam w szoku bo wydawało mi się,że ludzie tam kupują.Tak że tanizna też nie wytrzymuje.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyniaaaaa
jak tam u was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tam.Handel lipa i jeszcze okres dostałam.Brzuch mnie boli.Nawet nospa nie pomaga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia44
Wczoraj byłam w Ptaku i w Tuszynie. Chciałam kupić ładne polskie kurtki. Okazało się, że na ładne i w miarę niedrogie trzeba się zapisywać w kolejce! Od ręki albo chińska tandeta, albo po stówie w hurcie. Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13 stej Sahara,a potem wywiesiłam magiczna kartke Nowa Dostawa i cos sie ruszyło,a najsmieszniej ze szly ciuchy z poprzednich dostaw-,ale d**y nie urywa,myslałam ze 10-wypłaty i cos sie zakreci a tu kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia44
U mnie też kiepsko jak na dziesiątego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie polecam hurtownie dunka.eu Nie kupujecie w ciemno, wybieracie tylko to co Was interesuje, ceny są różne, każdy znajdzie przedział dla siebie ale żeby poznać ceny trzeba się zarejestrować i posiadać sklep odzieżowy. Cały asortyment jest widoczny w necie, więc możecie śmiało robić zakupy przez internet. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 115
Dziewczyny przesyłajcie cytaty z tzw. "Złotych myśli" klientek:) Ja zacznę:) 1.Klientka szuka butów, wiec podchodzę i pytam czy pomóc? Ona rzucając butem o półkę odpowiada: "jak będę chciała to sama otworzę taki sklep i bede w nim miala takie buty, bez pani pomocy! Do widzenia!" Wyszla oburzona:) 2. " Proszę pani szukam czegoś oryginalnego, firmowego, najlepiej z firmy Burberry do 45 zł" hi hi:D 3. "Ojej jaka cudna sukienka! Gdyby była szara biorę od razu!" Znalazlam i pokazuje klientce szara " nie jednak dziwny ma ten szew (sukienka była bez szwowa)" haha:) przysylajcie kolejne zlote myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodenki dzieciece,polskie,krótkie z dzianiny,na w-f.Cena 19zl,klientka jest zszokowana ceną.he he.Oczywiscie za wysoka. ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klientka-Szukam kurtki -katany-jeansowej najlepiej z BIG STARa i z metka do 15zł..patrze na nią jak na swira i mowie:prosze wsiasc na petli w autobus 409 i pojechac do FACTORY-centrum handlowe-tam napewno Pani dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×