Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A teraz czary mary - sypcie sie jajeczka. A przed wakacjami beda dzieciąteczka. tylko uwierzyć musimy że sie wszystko spelni a nasz brzuszek radoscią sie wypełni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, solaris, powaliłaś mnie tym serduchem:D Musze iść coś zjeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było serducho dla was!!!!! Bo jesteście kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne:) solaris❤️ czarna❤️ genewa❤️, życzę Ci spełnienia tego snu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, a co to było te takie... zakrętaski i w ogóle. julk_a❤️, mi się śniło, że Czarna w czerwcu zaszła w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A teraz czary mary - sypcie sie jajeczka. A przed wakacjami beda dzieciąteczka. tylko uwierzyć musimy że sie wszystko spelni a nasz brzuszek radoscią sie wypełni 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Genewa chciałabym bardzo zeby się twój sen spełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi sie teraz uda, jeny blondi przed kompoem to porazka, tak sobie skrzynke zwalic zobacxzymy czy sie udalo, czarna ale fajne czary mary , niech nam sie spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa te zakrętasy to emotikona kurczaka i bociana ale na formum nie działa. genewa myśle ze po tych zkleciach i wrózbach twój sen sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa te zakrętasy to emotikona kurczaka i bociana ale na formum nie działa. genewa myśle ze po tych zkleciach i wrózbach twój sen sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa te zakrętasy to emotikona kurczaka i bociana ale na formum nie działa. genewa myśle ze po tych zkleciach i wrózbach twój sen sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa te zakrętasy to emotikona kurczaka i bociana ale na formum nie działa. genewa myśle ze po tych zkleciach i wrózbach twój sen sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie piękkne serducho, wow:-))) Ledwo siedze , usypiam an siedząco:-(( Spadam zaraz , a wiec się pożegnam z Wami , papapapapapp😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - A widzisz, to jakieś niepodobne takie;) Myslę, że teraz sen nie ma wyjścia, musi się spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Kikunia. Dbaj o Siebie i nie tylko ;). Czarna! Ależżż Ty masz Kobito jakieś talenta ukryte! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Kikunia. Dbaj o Siebie i nie tylko ;). Czarna! Ależżż Ty masz Kobito jakieś talenta ukryte! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jodełka też zaczyna się echem odbijać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, odbierz pocztę, coś Ci wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam pominięte i już się poprawiam:) jodełka30 ❤️🌼 atena32 ❤️🌼 agatje ❤️🌼 castopea ❤️🌼 pafnucy100 ❤️🌼 Czarna31 ❤️🌼 genewa ❤️🌼 solaris ❤️🌼 pluszka ❤️🌼 Chcąca bardzo ❤️🌼 majka74 ❤️🌼 kikunia8 ❤️🌼 Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was , wiem że już nikogo nie ma przez cały dzień tyle sie nagadałyście że ho ho z godz. czytałam , aż w końcu poszlam spac bo sie zmęczyłam , zresztą jestem padnieta całą noc nie spałam no może ze dwie godz. a na 5 do pracy a tam co ? koszmar tak jak przewidziałam .ze mi sie przesunie @ i dostałam w pracy więc co , łez nie mogłam powstrzymac i z bólu i z rozczarowania , ale ja jestem głupia tak sę nakręcic, jak szczeniara jakaś 17 letnia jakbym nie miała pojęcia że najlepszą oznaką ciązy jest brak@ , nie jakieś bolące sudki , urojone mdłości no i brak@ w ten dzien co powinna byc, a mnie raptem 1 dzień sie spóznia a ja już łużeczko do pokoiku wstawiam , i przez to spac nie mogłam , jaka ja głupia , a potem czarne łzy z rozczarowania , ale to było ostatni raz tak sie nakrecic , teraz będe spokojnie czekała na @ , będzie to będzie nie to super ale ze spokojem jak na wiek przystaje a nie jak małolata , żadnych testów , nic . Sorki ale jestem tak wsciekła na to wszystko i na siebie i na na te leki i na lekarzy ,że teraz to już nie z powodu @ ale ze złości na tą chorą sytuacje płacze , przepraszam ale sie musze wygadac i tylko wam moge sie wyżalic no i do męza ale go tu teraz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, teraz to z kwiatami.... Ja się nie gniewam ;))) Buziaki Juleczko :) Witaj Ateno! Dobrze, że się odezwałaś, martwiłyśmy się :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno- Wypłacz się. Po to jesteśmy. Nic się nie martw. Jeszcze będziesz to łóżeczko wstawiać 🌼. Wróżka zaklinała, Czarna zaklinała zobaczysz. OGGGROOMNE BUZIAKI DLA CIEBIE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×