Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pafnucy100
Ha! i udało się jestem dziś pierwsza! Wszystko przez to, że kochane nauczycielki mają wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy GRATULACJE! Ja czują się już przedokresowo, chociaż to dopiero 2,5 tygodnia i o ile się nie mylę w okolicach wtorku byąo jajeczkowanie. Mam nadzieję, że mój organizm da sobie odpocząć do powrotu do domu, bo mam w planach codzienne, a nawet kilkakrotne kąpiele w Bałtyku. Potem zobaczymy. U nas nadal upały, wczoraj 36 kresek, a to nie miasto! Na dzisiaj zapowiadają opady i już widzę kilka wielce obiecujących, szarych chmur na horyzoncie. Wczoraj jeszcze padł nam akumulator w samochodzie. Nie po raz pierwszy więc dzisiaj jeszcze szybko będą nam instalować nowy. Dobrze, że to w ramach usług gwarancyjnych. UFF. Na razie pakuję się w mojej głowie, przynajmniej przy pogodzie jaką zapowiadają wystarczy nieco cieńkich rzeczy i strój kąpielowy :) O tyle łatwiej. W planach mamy start jutro skoro świt o 5, znając rzeczywistość jak uda się nam o 6 wyjechać to będzie sukces. Już się nie oszukujemy, że zbierzemy się w ciągu godzinki. Nei wiem czy dziesiaj jeszcze się pojawię, bo mam maluszki, aięc pewnie będzie dopiero za tydzień z hakiem. Trzymajcie się dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Agatje najgorsze, że ja tez cały czas czuję się przedokresowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przede wszystkim gratulacje dla pafnucy, czułam, że tak będzie.🌼 A teraz kończę z miłym tonem, bo muszę nawtykać chcącej. Dziewczyno, co Ty wyprawiasz? Naprawdę nie miał Ci kto tych okien umyć? A nawet jak będą nie umyte, to co? Świat się zawali. Czy Ty nie słyszałaś, że kobietom w ciąży nie wolno wieszać firanek, ani myć okien. No, nie , nie mogę w to uwierzyć. Uszanuj ten dar, który w sobie nosisz. Rozumiem Twoje podekscytowanie ślubem i wszystkim, co Cię czeka, ale musisz trochę wyhamować. Zrób to dla dziecka. ellulka Cię ostrzegała, a Ty swoje. Masz zacząć o siebie dbać!!!! Natychmiast!!!!! pluszka, trzymam za Twój awans, mocno, mocno. ellulka, jakie to musi być fantastyczne uczucie, czuć ruchy dziecka. Rozmarzyłam się. perfumetko, nie mam zapalenia oskrzeli. Byłam u lekarza, sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Znowu się wszystko zagmatwało z moim zdrowiem. Agatje, pozdrowienia, trzymaj się jakoś w tym upale i głowa do góry. julk_a🌼 Jodełka🌼 kikunia🌼 Życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraa pafnucy, tak sie cieze, ja tez czyla sie przedokresoow z tydzien jesczez po terminie wredoty, do dzis od czasu do czasu tak sie czuje, jezyu jak sie ciesze wskakuj do 2 tabelki slub dokładnie mam 5 sierpnia mieszkamy razem od z poł roku, przed switami bozego Narodzenia zamieszkalismy razem genewa jak tam zdrowie? udanych ajacji agatje jeny pafnucy tak sie ciesze porca fluidkow❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca, nie przepraszaj, tylko dbaj o siebie, bardzo Cię proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJaaaaaaabadabaduuuuuuuu, ale się cieszę Pafnucy. Wspaniała wiadomośc z rana. Rewelacja, teraz dbaj o siebie konieczie, chuchaj , dmuchaj:-)))) Chcąca , zwariowałaś , nie wolnoo się wyciągać co np. się robi przy wieszaniu firanek. Chyba Twój ma więcej oleju w głowie niż Ty , szalona kobieto:-))0 Buziaczki dla wszystkich :-))) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Chcaca mamy jeszcze jedna pomocnicę w wysyłaniu fluidków:-))) Chyba działaja :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziewczyny a w którym dniu było coś widać na usg? mam wynik beta hcg - ponad 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, beta fantastyczna. Z tym usg to różnie jest, ok. 6 tygodnia już coś może będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
kurde naczytałam sie przed chwila o ciażach pozamacicznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, nie czytaj, będziesz zdrowsza. Ciesz się swoim stanem i myśl pozytywnie. Buziaki Ci ślę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w 4 tyg, to była jakaś kropa mała, w 7 już widać było całkiem dobrze. Nie czytaj nic najlepiej , bo najgorzej to sobie coś nakłaśc do głowy i człowiek potem niepotzrebnie się martwi.Wszystko bedzie dobrze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, mnie gino zabronil czytac o takich rzeczach, jak mu pwoiedzialam o pozamacicznych ciazach to sie za głowe chwycil bo wszytskoi jest ok, a co do tego kiedy widac na usg to mnie powiedzial ze to 5, 6 tydzien, ale bardzo wzcesna ciaza, byla tydzien temu, nastepna wizyta 16 sierpnia jedz folik juz, ja jadłam 2 miesiace przezd zajsciem i teraz jem caly czas a co do okien, to dzis tylko umyje parapaety, a tak naprawde to dbam tym bardziej ze teraz bardziej łóżko mi pachnie niz robota, dobrze ze wakacje boje sie ze cala noc to vedzie obciazenie tez dla mnie, i w loklau gdzie mamy weslee wynajelismy ten na cala noc pokoj na wszelki wypadek, zebym mogla na chwiel isc i odpoczac w ciszy a co do mojego to faktycznie madrzejszy, wczoraj o mału nie potargalismy franki bo sie szarpal ze mna kto bedzie wieszal, a firanka pozyczona od mojej mamy heheh, narazie dorobilismy sie jednej do duzego pokoju a juz mi sie znudzila boze pafnucy jak ja sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa tabelka, mam nadzieje ze pafnucy nie zgniewa sie na mnie ze sma sie porzadzial ale naprawde bardzo sie ciesze🌼 NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków..sierpień. zawieszone. pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......6............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?.................................. poparw cos kocahny pafnucy jesli sie pomyslialm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
moze to za wcześnie przeskakiwać do II tabelki.... folik jem już z pół roku, wizytę u gin mam 25.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. To ja uaktualniam swoje dane przy okazji:-))) Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków..sierpień. zawieszone. pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....13...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......6............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. ranne ptaszki jestescie. my lubimy długo się wylegiwać w łóżeczku, zwłaszcza, że nie musze na razie chodzic do pracy. Dodaje się do tabelki. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków..sierpień. zawieszone. pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......6............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?.................................. Pafnucy, masz nie zawracac sobie głowy głupotami, tylko dbac o siebie, bo twoja fasoleczka rośnie z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że starające się są już w zdecydowanej mniejszości. II tabelka się rozrasta:D:D:D Właściwie to należałoby wydzielić jeszcze III tabelę, dla tych, które zawiesiły starania. Ciekawe co z Castopeą? Miała mieć hsg. Czekam na wiadomości od Niej. atena też przepadła, julk_a ostanio się nie odzywa. Pozdrawiam Was Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam okan umyte firanki powieszone, ale moje kochanie bylow to zaangazowane popoludniu idziemy do dj omawiac muze na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap laseczki, dzisiaj mam wizyte u lekarza bede miała NT , trzymajcie kciuki. Jutro zdam relacje co i jak:-))) buziaki😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy gratulacje[kwiatek, czułam że będą 2 krechy;) Genewo jak się czujesz? przytulam❤️ Chcąca uważaj na siebie, mimo że ciąża to nie choroba to jednak trzeba pamiętać o niej i dbać o siebie i dziecko🌼 Jodełko myślę o Tobie, buziaczek🌼 Ja ostatnio nie mam kiedy siąść do komputera. W pracy nie chę ryzykować a po pracy upał mnie wykańcza, w pracy również wykańcza. Codziennie jeżdżę na działkę podlewać bo normalnie pustynia jest. Dziś odebrałam wynik progesteronu i słabiutki jest:( i wina tu też leży. Za krótka II faza, narazie sama sobie dopowiadam, mam wszystkie wyniki to bedę mogła pójść do lekarza. Jak zobaczyłam wynik 1.62 to się rozryczałam, nawet nie odczuwałam że mogłam mieć owulację i wynik to potwierdził. Eh Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, tulę Cię mocno. Oj, niedobrze z tym progesteronem. Taki prawidłowy z fazy lutealnej to ma ok. 20 ng/ml. No i faza lutealna stanowczo za krótka. Lekarz będzie wiedział co zrobić, nie martw się. Teraz masz nowy cykl, mierz temperaturkę. Trzeba z nadzieją patrzeć w przyszłość. Buziaki dla Ciebie😘 i kwiatek🌼 A ja zawsze mam progesteron w okolicach 20 i tak nic z tego nie wynika. Fajnie, że jeździsz na działkę. Ja codziennie podlewam ogródek i jestem juz tym zmęczona. Dzięki podlewaniu coś tam jeszcze jest, bo inaczej to byłaby katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki genewo za pocieszenie🌼 Wiem, że bez leków się nie obędzie i nałykam się ich. A Ty uważaj na siebie, na swoje zdrowie, nie zapominaj o sobie, praca jest ważna ale nie najważniejsza, tylko zdrowie bo jak jest zdrowie to i reszta jest❤️ Bądź egoistką i pomyśl tylko o sobie:) Też jestem zmęczona tym ciągłym podlewaniem, choć wiem że dzięki temu nasze rośliny żyją. Nas męczą upały i ciągle jesteśmy spragnieni a co dopiero rośliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a, zobaczysz będzie dobrze. bedziesz brała hormony i wszystko się ureguluje. Ja brałam przez pól roku na wydlużenie IIfazy cyklu (u mnie to była jedna z przyczyn) a teraz dzidzius mi bryka w brzusiu. trzymaj się 🌼 buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
khejka witam was radośnie w pt poranek, nadla cieprpie na bezsennosc, ale przeciez przed 4 nie bede wam zostawiac info, normalni ludzie spia o tej porze moje kochanie pojechalao dzisn do Krakowa , miałam jechac nawet z nim, ale tak jak piszecie mam dbac o siebie wiec dbam, bo na taki upał nigdzie sie nie wybrałam, poleże moze troszke, jak zdażę juleczko , bedzoe dobrze widzisz ellulka ma juz brkajacego genewa, dobrze dziewczyny pisza- praca to nie wszytko a teraz na snaidanko fluidki ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ cuś mnie rano mdli, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam 🌻 dziewczyny ja progesteron brałam od lutego 2005, od października 2005 clo+pregnyl+dexamethason+mentformin+bromergon i wniosek nasuwa mi się taki, że u jednych dziewczyn wszystko działa już po pierwszym cyklu, a inne po prostu muszą dłużej poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Na poczatek dawka fluidków ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ja po wczorajsze wizycie jestem spokojniejsza , dzidzi rozwija się i rośnie prawidłowo . Ma już 7 cm:-)0 Widziałam na usg jak majtało rączkami i nóżkami , widziałam łokieć , dłoń.... Coś wspaniałaego. Niestety ułożyło się tak , ze lekarz nie mógł zbadac przezierności karku, jade za tydzień do niego na dyżur do szpitala. NT to własnie przeziernośc karku , badanie wskazujące na to czy dzidzia ma wszystkie proporcje zachowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×