Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość anik31
mialam spory dylemat --gdzie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);)...tak wlasnie cos obstawialam z jakimis dyzurami;)...to prac jakby nie byla jest w jakims stresie i napieciu..a to tze sie przeklada:(...podobno.. Jeszcze wczoraj gadalam z siostra mojego M Oni sie starali o malego 2 lata.I Ona byla zdrowa i On.Zadnych problemow,zalecen,leczenia...a jednak.Mowila mi ze pierwsze co zapytala ja ginka to jaki rodzaj pracy wykonuje....?Pojechali na wakacje a wrocili juz we trojke;)Wiem jak to brzmi ...ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
wiem ,wiem ,ze najwazniejsze to sie wyluzowac ja lubie to co robie--wiec ze stresem to tak srednio ale mamy troche dzwigania tych "powypadkowcow" no i moze nocki troche daja w kosc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to to ze lubisz swoja prace..;) Ale to wstawanie i soanie nieregularna....to ma wplyw. Ta moja szwagierka pracowala własnie tak ze na dwie zmiany rano i na noce...i u niej to trwało dwa lata.Pojechala na 2 tyg. i bach...nie wiem .Moze to tylko zbieg okolicznosci a moze nie....Kto to wie.Ja sie wysypiam w miare mozliwosci i jakos tez dupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu dzis babka urodzila 5-raczki,kiedys z nia gadalam,ona mieszka 10 km odemnie i chodzilysmy do jednego gina ten to dopiero poszedl niezle w leczeniu nieplodnosci:)wyobrazacie sobie taka gromadkea juz maja 5 l.synka i nie mogla powtornie zajsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no i bylam u swojego gin. dlugo mi robil USG i stwierdzil, ze cos dziwnego w 8dc. mam endometrium 8 ale tez pecherzyk juz na 18 !!! co o tym myslicie? pytal sie czy mialam kiedys cykl 24 dniowy--ja ,ze nigdy no i mam isc na kontrole w sobote do szpitala ja juz sie do tego szpitala to chyba calkiem przeprowadze --he, he pytalam sie czy moze miec na to jakis wplyw wiesiolek albo luteina ale stwierdzil ,ze nie no i znow mam brac ta luteinke od 16-25 dc. moze to nie jest pecherzyk---juz sama nie wiem ginekolog podobno super--chodze prywatnie wiec chyba wie co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
hej dziewczyny?? co jest?? zapadlyscie w sen zimowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ;)Wypraszam sobie..;) Jeju jest nas tu tak malutko ostatnio ze nawet nie ma zkim pogadac:( Ja mam jeszcze inny topik tam jest gwar jak w ulu:) Jakby ktoras byla zainteresowana to \"Chce miec dziecko\") Przedtem wpadaly dziewczynki:Pafnucy,JulkA,pLUSZKA...dlugo by wymieniac...teraz my tyko trzy zagladamy Ty ja i Chcaca...ale Ona tez jeszce na inny wpada topik wiec jak tu nikogo nie ma to tam sobie pogada. Mnie @ sie wreszcie skonczyla.Mysle ze jakies dwa dni i do pracy sie bierzemy.Ja mam takie cykle jak Ty aniczku 28 dni wiec owulacja jest u mnie przynajmniej gdziec w 13 dniu.Tak wynika mi z testu Owu z temperaturki no i ja czuje jajnik jak kluje... Wyczytalam ze juz nawet 5 dni przed owu mozna zaczac dzialac.Jak zywotne pleniczki to dlugo moga przetrwac;) Troche sie denerwuje przed ta nastepna srode bo mam tego gina.To dobry fachowiec ale jakos za nim nieprzepadam bo jest troche taki potrzepany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
zerkne na twoj topik najwyzej sie tez dolacze wczoraj mi gin. mowil ze komorka jajowa zyje 6-10 godz o plemnikach nie wspomnial TYLkO powiedzial, ze po okresie lepiej dac mezowi odpoczac i zaczac dzialac w przyblizona owulacje , ze niby wtedy plemniki sa silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wiem o tym i trzymam mojego M na wodzy...ale sama wiesz jakie to trudne;) A na topik zapraszam:)Dziewczyny fajne... No właśnie wiem ze ta komorka zyje bardzo bardzo krotko w porownaniuz plemnikami.Ale za to one moga chyba nawet 72 godz. pociagnac.Dlatego warto i przed owu juz zaczac.Tylko to juz tyle trwa i ....nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek, widze z emnie jzu wysledziłaś, hihi fluidki bo wam sie niedługo przydadza ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ kurde miałąm isc po buty ale jak na zosc sypie jak nie wiem co , mysle co zrobic, chyba najszybciej to zrobie sobei herbatki z cytynka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)To nie ja Cie wysledzilam...nie wiem ale tu ktoras napisala ze jestes na sasiednim topiku:) Ale ja tez jestem jeszcze na innym.No ale i tam i tu jest mi dobrze bo fanje sa kobietki;) Za fluidki dzieki -juz juz i sie znow przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank31
olinek nie znalazlam tego innego topiku siedzialam chwile ale tylko bladzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, udzielam sie,udzielam,tylko,ze jeszcze mam zly humor.Dlatego nie pisalam.Pogadalabym sobie czesciej,ale nasze pobyty na topiku tez troche sie mijaja.Chyba zajrze na twoj polecany topik,to moze bedziemy czesciej w kontakcie.Troche boje sie,ze jak sa zgrane dziewczyny i juz w zazylych stosunkach,to bedzie ciezko sie tak \"wtracic\".Nie chcialabym byc intruzem.Chyba ,ze powolam sie na znajomosci z toba Olinek;) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie. Chcaca -jak tam dzidzius?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam no Co Ty E.C --zwariowalas?:)...ale pojechalas teraz...hihihi Własnie kilka dni temu tez z przypadku zaprosilam dziewczyne na nasz topik Ona tez \"nietutejsza\" bo siedzi w Anglii.Stara sie juz 7 cykl i.....moze sie udalo -bo wlasnie z gadam termin @ dzis a tu nic..:) Przecierz forum jest dla wszystkich....A ja tam tez nie jestem jak dziewczyny od dwoch lat a zalewdiwe od dwoch miesiecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wyprawe po buty uwazam za nieudana , czy ja ma taki gust czy naprawde takie brzydkie wszytko??? Wyladaowałam w sumie u rodzicow, a z etaty nie byo to poplotczyłysmy z mama za wszystkie czasy, nie to zeby tata przszkadzała, ale wiecie jak to z kobitkami jest a dzidzius dobrze, dzis miałam troche stresu, bo po raz pierwszy sie ruszył dopiero około 15, juz sie dennerwoaoałam, moze jej sie nie chciało jak usłyszłąla ze snieg zimno a matka jescze na zakupy sie wybiera hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
ale cisza!!! zima--paskudnie bylam na USG!! no i 10 dc. pecherzyk na 21 --- endom. na 12 gin. tylko stwierdzil, ze bardzo dziwne i ze cos "zaszalalam" ciekawe o co mu chodzilo?? ze niby z czym?? noooo i od dzisiaj staranka i USG na poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam Was kochane pozdrowić i napisać, że pamiętam o Was wszystkich🌼 Trzymajcie się cieplutko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki staram sie nie myslec za wiele o strankach i dlatego rzadziej tu zagladam, dzis nadrobilam zaleglosci Zaczelam moj pierwszy cykl z clo, jeszcze tylko dzis ostatnia tabletka a w czwartek ide do gin Robilam tez w tym cyklu androgeny i wyszly mi w normie i zrobilam sobie prolaktyne ktora mialam za wysoka, po 4 miesiacach z bromkiem spadla mi tak ze teraz jest prawie przy tej najnizszej normie Norma od1,9 do 25 a ja mam 2,44 a mialam 25,96. Wprowadzilo mnie to w lepszy natroj musze przyznac;-) Pozdrawiam was cieplutko. 🌼 Juleczko napisz co u ciebie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja nie moge.....;) No taak Halloween to i duchy sie pokazaly;) Hey Julko i Pluszko .....miło ze jakis znak zycia od Was... Alez my tu przecierz mozemy pisac o tysiacu innych rzeczy niz tylko starnia i starania....ptrzecierz to nie moze nam swiata calego przesłonic..-to bez sensu.. Ja sie staram z calych sil aby tak nie bylo.Wiadomo lepiej i gorzej ale ogolnie -do przodu!! Wpadajcie czesciej dziewczyny ...i piszcie o czymkolwiek Nie tylko o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzis wybieram poszalec ...taka imprezke na Halloween sobie w kilka osob zorganizowalismy w knajpce .Mam zamiar sie dobrze bawic...dopoki moge..;)-bo jak sie uda to na długi czas-szlaban!!;) Boze błogosław instytucaje babci ktora zawsze pomoze-gdyby nie Ona to byłaby dupa blada a nie imprezka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek fajnie, tez bym gdzies potanczyla ale jutro mam wyklady;-( Ostatnio tak super bawilam sie we wrezesniu na weselu kuzynki, nawet udalo mi sie zapomniec wtedy o miom pechu;-) a teraz zaczynam wierzyc ze zła passa mi sie odwrocila- oby;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszko nie mozemy wierzyc w cos takiego jak zły los.Los kujemy sobie podobno sami...i tylko duuuzo wiary musimy w sobie miec b- ponoc góry przenosi.Nie takie cuda sie na swiecie zdazaja...wiec dlaczego nie? Ja jak urodzilam swoja mała to jakos tak zatracilam sie w tym mamowaniu..nic mnie nie obchodzilo,odrzucalam wszystkie propozycje itp..Nie wiem moze to taki instynkt....ale wiem ze to tez do konca nie jest dobre...Dla siebie tez mamy tylko jedno zycie tutaj i trzeba je jak ta cytryne wygnaitac;)...Dzis patrze na wiele rzeczy inaczej...pewnie dal tego drugiego potomka bylabym tez inna juz mama...nie wiem czy lepsza czy gorsza ale inna... I ja wierze i tego bede sie trzymac ze wszystkim nam sie tu uda..kiedys;) Chcaca-->bez paniki..Teraz taki okres i moze sie zdazyc ..Ja coprawda nigdy nie mialam ale moj M-to wciaz ma jak tylko słabiej sie poczuje to bach..i zimno juz jest..Wiem wiem ze to co innnego On a Ty...ale moze nie wyjdzie ...Trzymam kciuki.Odpoczywaj bo pogoda okropna blleee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko u mnie bez zmian, również sobie odpuściłam i dlatego rzadziej zaglądam. W tym cyklu zarzuciłam mierzenie temp. i zupełny spontan. Mąż postawił mnie do pionu, jak przemyślałam to musiałam mu przyznać rację. Będąc ostatnio u gina powiedziałam mu, że do końca roku odpuszczam i nic nie będę robić w tym kierunku. Jedynie skontroluję prolaktynę po 4 m-cach brania bromka. Olinek dobrej zabawy, może postraszysz kogoś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko to rzeczywiscie spontanicznie i mam nadzieje ze wyjdzie wam na dobre;-) i zaowocuje;-) Ja az tak bardzo nie odpuscilam, chodze do gin , lykam tabletki tyle ze staram sie to robic automatycznie tak jak mycie zebow czy wiele innych spraw ktore zalatwiamy i wykonujemy w zyciu. bo przeciez mamy ich calkiem sporo- prawda? a tak z innej beczki maz mi dzis powiedzial ze jego szwagierka wyprowadzila sie z domu, sa tak jak i my 2 lata po slubie, slubowali (3tygodnie po nas) bo mialo urodzic im sie dziecko, Maja dom , sliczna córeczke, prace i nie potrafia sie dogadac. Pokrecone to zycie. Ich coreczka jest moja chrzesniaczka, ale to moje kochanie a nie ja jest w niej zakochany, czasem mi przykro z tego powodu. Wiem to glupie ale wydaje mi sie ze nie przepadalby za ta mala tak bardzo gdybysmy.... same sie domyslicie co chcialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×