Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dobrze że manuel nadal jest prawidłowo wykorzystywany ;) No bo w końcu zwolniłabym drania jakby nie był potrzebny. Ja tam oszczędna dziołcha jestem więc pieniędzy wyrzucac w błoto nie lubię ;) Genewo jesli cię to pocieszy, choć nie, wątpię bo sytuacja trochę inna..ale przynajmniej się pośmiejesz, to ja wysłałam mmsa z własnymi zdjęciami rozbieranymi przez pomyłkę do faceta...khm przyjaciela, bardzo szacownego i dystyngowanego i starszego i żonatego... Możecie sobie tylko wyobrazić co się działo . Śmieje się z tego noi bo co mi zostało :D:D Ale na początku zanim to wszytsko powyjaśniałam to była jazda bez trzymaki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój brat spzedał komóre na Allegro , a wcześniej zbok sobie posciągał jakies animacje , zdjęcia . I wszystko pousuwał oprócz tego:-)) Facet miał niezły gratisik do telefonu. Solaris jak Ty masz takie zachciewajki , to jest podejrzane:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kika z moim zdrowiem to mogę co najwyżej podejrzewać chęć organizmu na większe dożywienie i uzupełenenie składników mineralnych i witamin :) I właśnie @ :D Już za parę dni za dni parę ... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, rozumiem, że życzysz sobie zdjęcia mojego ogródka? solarisek, Ty żarłoku:D Oj, ale mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jassssnnnne. Solaris! Ja też jestem uzalezniona ! od arbuzów, truskawek i czereśni ;). Też mi wchodzi 2 kg dziennie w czasie sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, prześlę Ci z domu, bo w pracy ich nie mam. Ja też jestem owocowa, bardzo. Uwielbiam sałatki owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, prześlę wieczorem, bo późno wrócę z pracy. Poza tym, muszę odreagować sytuację z smsami, bardzo mnie to wszystko trzepnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna genewa.. choć utulę :) A słownego smsa też kiedyś posłałam.. ech..tak to już jest z komórkami niestety. Mam nadzieję że wszystko ci się jednak w miarę wyjaśni i poukłada. Bardzo za to trzymam kciuki!!! Dziś po raz pierwszy od dwóch tygodni nie wzięłam parasola i własnie straszliwie się chmurzy.. Jak się śmieje mój kubuś nie ten amulet wzięłam ;) No okularami to się raczej nie okryję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w ciele pedagogicznym mamy kółko owocożerne :D Ja normalnie zamiast obiadu wcinam owoce. oczywiście czasem i najczęściej w sezonie, bo nie mogę się zdecydować czy truskawki, czy czereśnie czy maliny, arbuzy, brzoskwinie, melony itd.. Zazwyczaj stoi pełna wielka micha owoców i szybko znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeekhm... a ja mam coś z faceta. :). Jak nie mam mięcha na obiad 2 dni to mnie nosi :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzwoniła do mnie moja teściowa. W poniedziałek bedzie miała usuwana macice:-((( W tamtym roku miała wycinanego guza jelita grubego.Widocznie pojawiły się przerzuty. Jest załamana , płakała mi do słuchawki :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mam dzisiaj dzień, nie do przetrawienia. Brakuje mi pozytywnych bodźców do życia. Wzmocnienie pozytywne mocno poszukiwane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo genewo :) Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie, podróży, pieniędzy i humoru. Życzę Ci miłości takiej normalnej głębokiej i szczerej, ona Ci spełni te wszystkie życzenia i tego Ci życzę Aniele. (autora nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję solarisku🌼 kikunia, wspieraj swoją teściową, teraz bardzo jej to będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Genewa, ale ona jest załamana , mówi ze jak jej został rok zycia to niech jej powiedza a nie męczą. Wstrętne choróbsko:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, powiedz Jej, że ma dla kogo żyć. Wiem, że to trudna sytuacja, ale przecież nikt nikomu nie powie, ile mu jeszcze życia zostało. Znam dobrze takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Genewa, mój mąz jest wiecznym optymistą , on potrafi ja podtrzymac na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
kikuniu najgorsza w takich chorobach jest depresja! słyszałam, że w takich chorobach dobrze robią wizyty bioenergoterap. o ile ja nie za bardzo wierzę w fizyczne działanie, to wiem, że psychicznie pomogły wielu osobom u mnie 34 dc, ile mozna czekać na @ rrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!teraz napiszę Wam \"anegdotę z życia wziętooom\" Dziś byłam na usg ..i zgadnijcie co mi powiedział..przypominam ,że wczoraj miałam pęcherzyk 16 mm..Więc dziś stwierdził,że jeden pęcherzyk właśnie pękł,dosłownie kilka godzin temu.a drugi 29 mm! jest na granicy pęknięcia.Kazał mi zwabić mojego szybko do domu,co dla mnie jest nierealne bo ma taka pracę.(przytulanie o 16.00 ,pewnie za pózno . 1.Czy jest możliwe żeby pęcherzyki były niewidoczne 2.Czy jest możliwe żeby tak urósł To jest najlepszy gin w mieście,pewne jest to ,że ja całe życie mam pecha. Zaraz po @ idę na drożność ,bo stwierdził ,że bez tego ani rusz. Stwierził,że owulacja z 1 pecherzyka właśni była! Cały cykl stracony,z takimi pęcherzykami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×