Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witam kobietki. Dzis rano bylo u mnie piekne słonce, a teraz jest znowu pochmurno i przytłaczajaco. W pracy mialam dosc zakrecony dzien, jeszcze do teraz w glowie mam kolowrotek. Kikunia trzymaj sie i wspierajcie tesciowa z mezem. Bedzie dobrze. Musi byc. Castopea, a moze jednak jeszcze nie jest za pozno na przytulanki. Warto sprobowac jeszcze. Ale nie rozumiem, dwa pecherzyki dojrzaly Ci w jednym miesiacu? Pytam, bo zawsze myslalam ze tylko jeden dojrzewa. Genewo, juz w domciu jestes? bo pisalas ze masz dzis ciezki dzien w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domu wróciłam niedawno, zmęczona i wściekła. Paru kierowców wyprowadziło mnie po drodze z równowagi, fatalnie dziś trafiałam. Poza tym jakoś mi tak przykro po moich ostatnich przejściach, mąż w delegacji, więc ten miesiąc też do tyłu. Eee, płakać się chce. Coś dla Was na pocieszenie: Kto by pomyślał... \"Gol jest wtedy, kiedy piłka całym swoim obwodem przekroczy odległość równą obwodowi piłki.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Niemcy opierają swoje szanse na iluzorycznych argumentach, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Bardzo dobrze mówiący po niemiecku niemiecki arbiter.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Jak oni muszą się męczyć w tym basenie! Jaka ta woda mokra!\" (z zawodów pływackich podczas Igrzysk Olimpijskich w Seulu 1988) \"Holyfield musi, proszę państwa, zarabiać dużo pieniędzy, bo ma dużo żon.\" (Artur Kostrzewa) \"W drugiej połowie prawdopodobnie wejdzie na boisko dwóch piłkarzy, którzy do tej pory grali na ławce rezerwowych.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Dobre okazje można policzyć na palcu.\" (Jan Ciszewski, TVP) \"Jest! Niemka traci głowę!\" (Jarosław Idzi o pojedynku szpadzistek, radio) \"Zawodniczka nawiązała łączność z koniem.\" (Wojciech Mickunas, TVP) \"Kontuzja, ale interwencja masarza nie jest jednak niezbędna.\" (autor nieustalony) \"Proszę państwa, ten czarny chłopak to Murzyn.\" (Tomasz Hopfer, TVP) \"Czasem jest tak, że spotka się dwóch zawodników i łódka zaczyna płynąć.\" (Ryszard Stadniuk, TVP) \"To, że cudzoziemcy grają w klubach, to już w zasadzie standard, proszę państwa.\" (Jacek Jonca) \"Tutaj bieg będzie rozegrany jak wszystkie biegi: trzeba biec samemu.\" (Marek Jóźwik, TVP) \"Ta egzotyczna zawodniczka z Jemenu znalazła się od razu na strategicznej, ostatniej pozycji.\" (Marek Jóźwik, TVP) \"Aby osiągać dobre rezultaty, trzeba bić rekordy życiowe i ocierać się o rekordy Europy.\" (Lesław Skinder, Polskie Radio) \"Kolarze dopingowani są przez kibiców kolarstwa.\" (Zdzisław Zakrzewski, TVP Przegląd międzynarodowy \"W pobliżu jest Jezioro Czterech Kantonów, wielki akwen, pofałdowany, z wielkimi górami.\" (Bogdan Chruścicki, Eurosport) \"Nie znam języka brazylijskiego.\" (Piotr Dębowski, TVP) \"Walkę sędziować będzie Koreańczyk Południowy.\" (Lucjan Olszewski) \"Amerykanki mają niekonwencjonalne zachowanie, potrafią biegać do przodu.\" (Halina Iwańska) \"Jest coś takiego w życiu Kameruńczyków, że futbol, jak życie, pełen jest przygód.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Po jednej stronie wyszli Beldzy, po drugiej Holendrowie.\" (Andrzej Szeląg, TVP) \"Ciekawe, co w Montpellier, bo zdaje się, że tam dzisiaj jakieś zamachy bombowe zapowiadali. Tak się składa, że gdy odbywają się Mistrzostwa Świata, to zawsze temu towarzyszą jakieś dodatkowe atrakcje.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Kolumbijscy kibice szli przez Lyon. Było sporo kobiet, dziewcząt, a zatem - sporo atrakcji.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Norwegia ma największy procent uprawianych sportowców.\" (autor nieustalony) \"Ekwador jest silny u siebie, bo tam brakuje tlenu dla drużyn przyjezdnych.\" (Jan Tomaszewski, TVP) \"Moda na białe buty oraz buty w innych kolorach dotarła też do Iranu.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Źle się dzieje w Leeds. Piłkarze sprawiają kłopoty zachowawcze.\" (Roman Kosecki, TV4) \"Gol dla Słowenii, kraju o małej populacji, ale jakże szczęśliwej.\" (Jacek Banasikowski, TVP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie laseczki, u mnie słoneczko wyłażi niepwenie, ale sie naczytałąm przy sniadanku, co wczoraj napisłąyście, kikunia nie trac nadzie- mow tesciowej o wnuku, oj genewa odwazne te zdjątka były, ja maialam wczoraj okropny dzien, przyszlam tak padnieta po 19 ze o 20 to juz lulalam jak niemowle, a od poniedzialku nie zapowiada aie lepeij, rano lekcje a po popołudniu w poniedzsiłąek wywiadówka, we wt konferencja kalsyfikacyjna w srode dyskoteka szkolna, jak to dobrze ze pt wolny i w ogole juz niedlugo do konca, pozdarwiam wszyskie zapracowane i ... lubiące owoce jeszcze tylko pytanko? kto tak uczesał Manuela????? Łoł!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca bardzo, o jakich moich odważnych zdjątkach mówisz, bo nie kumam???? Buzi dla Wszystkich i biegnę do pracy, dziś kończę ok. 20-tej, więc może przy odrobinie szczęścia uda mi się do Was zajrzeć. Ponawiam apel, piszcie co słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca..hmm... z tym manuelem to zależy.. bo zobacz tak z prawej strony to wygląda bardziej na zachłannną jodełkę, ale jak się odwróci to z lewej strony można zauważyć subtelną rękę julci.. :) Dziewczyny nie próżnowały.. Te zdjęcia to ja posłałam :D , drobna pomyłka. Castopeo ty panikaro a nie mówiłam że urośnie? :) Na granicy pęknięcia to spokojnie kilka dobrych godzin zanim pęknie, no i + 12 na żywota. Więc spoko nie tylko 16 ale i wieczorek wchodził w grę :) Przy clo tak się właśnie może stać że dojrzewa ich kilka. A usg to nie matematyka, nie da się tak idealnie wszytskiego zobaczyć i wyliczyć. Czasem tak bywa, a czasem bywa tak, że pęcherzyki szybko sobie podrosną. Dlatego zawsze jak jest przed owu taki nawet 14/16 to trzeba już zaczynac staranka przez najbliższych kilka dni. :) Pozdrawaiam cię ciepło i trzymam kciuki za udane przytulanki :) Pafnucy choć tu i melduj mi co z twoim śluzem, bo ja po prostu pływam i zaczynam mieć tego serdecznie dosyć!!! 😠😠😠 Też tak cię nadal to przesladuje, czy tylko u mnie jest coś nie tak?? Ogólny dzieńdoberek!! Kikunia schowaj obawy, lęki i łzy do kieszeni, a daj teściowej radość choćby drobiazgami i wiele dobrych słów. :) Jej nastwaienie jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌼🌼🌼 Proszę się przyznać, kto doprowadził Manuela do takiego stanu, toż on wyglada jak łachudra!!!! Nawet się nie ogolił, zmięty jakiś... solaris, julk_a, jodełka...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyj to mógłby być guścik?... no to mamy genewo zagadkę.. Ale zaraz, zaraz, a pamiętasz jak któregoś razu jodełka opowiadał o tych rozczochranych i rozwichrzonych włosach? hmm.. a jej jeszcze nie ma, więc tak sobie koncypuję, że to jednak jej sprawka.:D:D Tak bidaka wymęczyła, że nie zdążył się ogolić :D A może specjalnie to zrobił? No taka forma obrony..wystawić kolce to nie będą chciałay się tulić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieżo osadzony więzień drze się zza krat: - Jestem niewinny! Niewinny! Na to z sąsiedniej celi: - No, to już niedlugo, kwiatuszku - jutro bierzemy prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! ja nawet nie zdążyłam chwycić Manuela tak szybko umnknął mi sprzed oczu. Łobuziak jeden! Z pewnością poszedł doprowadzić się do porządku by nie straszyć nas swoim wyglądem, hmmm tylko dlaczego jest taki wczorajszy? :D:D:D genewo starsznie dłuog pracujesz, jejku do samego wieczora. Życzę ci żeby szybko zleciał dzień i by był w miarę spokojny o ile to możliwe❤️ kikunia nie zamartwiaj się, po prostu bądź przy teściowej, mów o innych rzeczach by zająć jej myśli czymś innym. castopea do dzieła i nie myśl o tych swoich pęcherzykach, tylko do roboty;) solaris mówisz, że tak bardzo Cię zalewa? czujesz się źle z tym? może tak powinno być. chcąca bardzo miłego dzionka w pracy:) Buziole dla wszystkich dziewczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej julcia! No źle mi z tym potwornie i to jakieś nienormalne, żeby w ii fazie taki śluz był i w takich ilościach.. mam strasznego nerwa. jedna wkładka dziennie to stanowczo za mało, a do tego ile w toalecie gubię... upss.. przepraszam jeśli ktoś jadł śniadanie... Julka a do ciebie mam pytanie :D o te zioła. jak ty je wymieszałaś żeby mieć pewność, że będą się parzyły wszuystkie, a nie akurat jedno albo dwa na tej łyżce. to chyba miała być łyżeczka?? zapomniałam już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:-)) Ja dzisiaj ide do lekarza , boje sie i już nie mogesię doczekać . wczoraj spotkałam sie z koleżankami . Jedna była z roczną córcią . Jaka ona cudna:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris ja zmieszałam zioła biorąc po łyżce z każdych ziól, wymieszałam i z tej mieszanki brałam łyżeczkę i zalewałam;) a wcześniej miałaś kiedyś tak z tym śluzem? trudno mi się odnieść do tego bo ja tak nie mam w II fazie, a może Ty masz I fazę dłuższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz julca to dobry pomysł z tym pomieszaniem mniejszej ilości. Że też sama na to nie wpadłam :D Kombinowałam jak koń pod górkę, w czym i jak tą ilość wymieszać i trzymać :D:D Oj solaris, solaris, gdzie ty czasem głowę nosisz??? A z tym śluzem to na pewno nie I faza, maiała potwierdzony pękniety pęcherzyk, więc na pewno zaczęła sie druga.. Ech losie. No nic popytam mojego gina następnym razem. jestem jeszce tylko ciekawa jak u pafnucy bo ona też pisała o tym problemie.. Kikunia będzie dobrze! Zobaczysz, a my dzisiaj za ciebie trzymamy kciukasy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babczki :))) Ja sobie wypraszam. :). Manuela niewidziałam od wczorajszego poranka. Nawet kawy nie mam :). Solaris- Ty to jesteś ściemniara ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris na śluż wpływa wiele czynników, np. branie leków, to co pijesz, stosowanie płynów do kąpieli. Pomyśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam! castopeo, dobrze mówiłysmy z solaris, zeby czekac, bo urosna!!! ja jednak spróbuje jeszcze raz i dopiero pojde na hsg... solaris mam to samo co ty, w cholere sluzu, a do tego 35 dc, czyli, że II faza ciągnie sie już 19 dni ... i ciągle nifgdzie nic nie znajduję na ten temat...rrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jodełka;) widzisz, na Ciebie zrzucają że Manuela nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Juleczko. :). A ja myślę.... że to GENEWA!!!. Męża ma w delegacji to sobie pozwala ;). A potem szuka ofiary żeby się zasłonić :classic_cool: ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hej julko :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy nie martw się, widocznie się denerwujesz bardzo stad opóźnienia. Mnie też to własnie ta druga, teoretycznie \"stała\" faza sie przeciąga najcześciej, wcale nie trwa u mnie 14 dni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
moze masz racje jodełko...chyba chcialabym zaczac juz next cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:).Pafnucy-🌼. Widzicie! miałam rację że Genewa :))). Od razu zamilkła ;). Nie wie jak się wybronic teraz :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki GRATULACJE!!! Nellu ja właśnie dziś dostałam @.... jestem w pracy i próbuje powstrzymać ię od płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pluszka, przytul się mocno, to popłaczemy razem. Jutro będzie lepiej, obiecuję ❤️ Mnie wczoraj kompletnie rozłożyło. Od kilku dni miałam okropny ból głowy, w dzień i noc, wczoraj dostałam gorączki. Byłam u lekarza. Zapalenie zatok. Dostałam antybiotyk i dobry środek przeciwbólowy, dzięki czemu przytrwałam jakoś dzień. Dzieci miały jednak bardzo niefajnie. Nie mogłam wytrzymać żadnych głośnych zabaw, krzyków, od światła ciekną mi ciurkiem łzy, żadnego schylania, zabaw. Od razu robiło mi się ciemno przed oczami. Dzieciaj więc nie pracuję. Staram się nie ruszać gwałtownie głową i zaraz idę spowrotem spać, od konmputera też \"płaczę\". Ma być lapiej w poniedziałek, ale najpierw będzie jeszcze gorzej wg lekarza. Fajnie. Genewa, no trudno, nie biczuj się za bardzo, to była pomyłka, nie celowa działanie. Za kilka dni będzie lepiej. Kikunia, trzymam kciuki, żeby z twoją teściową było dobrze. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, co wolisz - banany czy truskawki? - Na bazarze jestes, skarbie? - Nie, w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi kowboj do baru i patrzy - siedzi tam cud kobieta.. Kowboj: - Cześć. Kim jesteś? Kobieta: - Lesbijką... - Eeeeee... To znaczy? - Jak się budzę myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie to myślę o seksie z kobietą, jak ide do pracy to myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad, to myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu, to myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam, to myślę o seksie z kobietą ... A Ty, kim jesteś? - Jak tu przyszedłem to myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, że jestem lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisaly wypracowanie, które zawierać będzie cztery aspekty: 1. Monarchia 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica Powiedziała, że kto skończy będzie mógl iść do domu. Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje pracę. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go, żeby odczytał swoje wypracowanie. Jasio czyta z dumą: - \" Ktoś zerżnął królową! Mój Boże! Kto?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×