Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

ellulko! Odpoczywaj. Wiecie, u mnie tak zaczął wiatr wiać po deszczu, że chyba drzewa za chwilę połamie. A jak mnie głowa z tej pogody boli. Idę do łóżka, niedługo skończy się urlop, trzeba będzie wrócić do pracy, więc póki co wskakuję pod kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, dziekuje Wam wszytkim ze martwiłyscie sie o mnie, nie było mnie przeszło tydzien, ale lekture topikowa nadrobiłam. Wróciłam własnie dzis ze szpitala, w nd wyladowalam na ginekologii ale juz jest dobrze, , teraz iide sie połyzc, odezwe sie jak odespie i dijed do siebie pa aga z dzidzia wszytko juz ok, jestem juz w 15 tyg aha i jeszcze fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, no dobrze, że się odezwałaś. Napisz dlaczego trafiłaś do szpitala. Chyba jednak mało się oszczędzałaś. Dobrze, że wszystko jest już w porządku, odezwij się jak dojdziesz do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorze, że poniedziałek w pracy zleciał i tylko 4 dni do piątku:) Zmoją dłonią jest dobrze, zrobiły się bąble ale już nie boli;) Chcąca dobrze, że się odezwałaś, martwiłyśmy się o Ciebie❤️, jak odpoczniesz to napisz nam coś więcej dlaczego byłaś w szpitalu. Genewo dobrze, że wypoczywaś, korzystaj z wolnego ile się tylko da:) i wiesz z nowymi siłami i tak dalej;) Chyba doszłam dlaczego wypadają mi włosy, po narkozie. Kilka miesięcy temu byłam w szpitalu, miałam zabieg pod narkozą, która wiadomo osłabia organizm i to się ciągnie za człowiekiem dosyć długo. W moim przypadku dopiero teraz się dało o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś pisałam, że wypoczęłam??? ;) Nie przypominam sobie, zmęczona jestem jak cholera, a tu zaraz do pracy trzeba iść. julk_a, z tą narkozą, to dobrze wymyśliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się przypomniało, jak byłam mała, to dziwiłam się mojej babci, jak ją może głowa boleć od wiatru. Teraz sama jestem metereopatką i wcale się już nie dziwię. A jak dzisiaj położyłam się przespać, to zaraz rozdzwoniły się telefony, bo nie wyłączyłam, i po spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Witajcie dziewczyny! Dziękuję za miłe przyjęcie do Waszego grona. W końcu po pracy. Smutasko, jeśli masz pco zapytaj lekarza o Siofor - schudniesz po nim. O tym leku nie wiedzą wszyscy lekarze i go nie stosują w ginekologii. Mi zdarzyło się już kilka razy, że farmaceutka pytała mnie w jakim celu go stosuję, bo np. ich córce też ginekolog zapisał ten lek. E.C. - mój mąż też jest ode mnie młodszy i też się tym nie przejmujemy. Obawiałam się jedynie co jego rodzice na to, ale dla nich to żaden problem. Solaris - nie zazdroszczęwizyty u dentysty, ja byłam tydzień temu usunąć chirurgicznie ósemkę i nie chciałabym tego powtórzyć z inną, potwornie mnie bolało, dostałam szczękościsku i przez tydzień jadłam tylko płynne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Niemożliwe - zostałam tu sama. Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec, w sb wydawało mi sie ze plamie, ale przyjechala moja mama i stwieredzilysmy ze to nie to , ale w nd juz bylam pewna ze to plamienie, niewielkie bo ni9ewielkie ale jednak, i pojechlam do spzitala, okazalao sie ze mam polipa, tzn ja wiedzialam o nim mialam juz cytologie i pozwolono mi zajsc w ciaze , ale jednak okazalao sie ze zaczelam z niego plamic, oderwal sie jednak i stad to wszytko, ranka sie zagoilia wiec mnie puscili do domu, ale ze p[lamienie z bniego bylo to wiadomo ze i poronienie mogloby byc gdyby tej krwi bylo za duzo, skonczulo sie wszytko dobrze, ale st5reu to ja tam sie najadalm jak nie wiem co, lezalam na sali z kolezanka z ktora chodzilam 4 lata do jednej klasy do LO okazlao sie ze urodzi dziecko z wodogłowiem, myslalamze umre ze strachu, a dzis z kolei tez zmojej sali robili usg dziewczynie - martw płod ,k masakra, wole jednak w domu bo nie widze tego i nie slysze a tak w ogole to jesli bedzie wszytko dobrze to jesli bedzie syn to tez Krzyś , a jak dziewczynka to Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobiłam błędów, tak w skrócie Wam opisałam ten tydzień, spać też nie mogę, dalej czuję sie poddenerwowana, do tego mąż dopiero po 22 wraca z pracy , siedze sama i mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Odpoczywaj, leż i oszczędzaj się w pracach domowych. Moja starsza siostra miała plamienie w ciąży i groziło jej poronienie, dostała tabletki na podtrzymanie, miała duż oleżeć, a wariatka skakała po parapetach i myła wszystkie okna w domu, dźwigała i mało co uważała. Na szczęście nic się nie stało i urodziła zdrową śliczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Wiesz nie zapomnę tego jak pojechałam do niej na weekend, mówiłam w pracy, że dawno u niej nie byłam a ona za chwilę rodzić będzie. Tak się złożyło, że akurat trafiłam na poród. Poszłam sobie do jej WC i się zamknęłam, a ona grzecznie puka i pyta czy mogłabym otworzyć bo chyba jej wody odchodzą. Ja przerażona otwarłam drzwi a ta wlazła do wanny, wody się jej lały po nogach i tak się śmiała, że nie wiedziałam o co chodzi. Do szpitala nie chciała jechać, bo chciała jak najdłużej być w domu, a położna powiedziała, że ma czekać na te właściwe skurcze, a te dostała dopiero rano. Na czworakach schodziła po schodach i urodziła 2 h później, rozbeczałam się w szpitalu z radości. Siostra jak my wszystkie tutaj pragnęła tego dziecka, a też miała problemy z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Duży masz już brzuszek? Jak się czujesz? Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca 🌼 dobrze, że z dzidzia wszystko w porządku. Sama też sie oszczędzaj (nie zabieraj się więcej za mycie okien), ciąza nie choroba, ale trzeba uważac na siebie i to podwójnie. Bardzo ładne imiona wybraliście dla dzidzi :-), zwłaszcza to dla chłopca :D. Ja dziś tez wylądowałam u lekarza, mam sie oszczedzać (cały czas sie oszczedzam, nie wiem jak mozna bardziej), leżec, leżec i jeszcze raz leżec. Na całe szczeście na krótkie spacerki mi pozwolił. No to ide leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Dziewczyny, paliłyście przed ciążą? Ja palę, pomimo tego że planuję ciążę. Czuję się jak oszustka samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dzis pierwszy dzien w pracy a potem bylam u chrzesniaczki;-) - powprawiac sie w opiece nad dziecmi Genewo co do egzaminu to nie moge go zdawac na jesieni, musze odbyc tak zwany dodatkowy staz - 9 miesiecy i potem jeszcze raz zlozyc papiery i dopiero egz. Solaris jeszcze nie doczytalam, bylam dosc zajeta ostanio- choc jestem ciekawa co tez pozostawilo cie w takim niepokoju??? chcaca ciesze sie bardzo ze sie odezwalas🌼 i ze juz jest dobrze, zobowiazuje cie jak znowu przyjda ci do glowy jakies prace domowe to najpierw pytaj nas czy mozesz ;-) a my i tak nie powolimy i bedziesz wiecej wypoczywac;-) ❤️ chcaca a moze mialas wiesci od kikuni??? Juleczko pewnie dobrze trafilas ze te wloski to przez ta narkoze Aneto ja nie pale wiec nie mam problemu, ale wiesz moja szwagierka ktora palila i pali twierdzi ze jak zaszla w ciaze i jeszcze o tym nie wiedzial bo dzidzia nie byla planowana to przestaly jej smakowac papierosy i alkohol 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Witaj Pluszko! Jesteś po urlopie? Jaki egzamin masz zdawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop mialam dlugi bo 2 miechy wiec wyleniwialam;-) egzamin juz zdawalam na poczatku sierpnia ale sie nie udalo - pracuje w szkole i chodzilo o stopien awansu zawodowego na tzw nauczyciela dyplomowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Acha, teraz rozumiem. Ale to chyba nic straconego jeszcze z tym egzaminem? Czytałam ,że musisz mieć staż i dopiero ponowny egzamin, ale nie doczytałam o jaki egzamin chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Ja zawsze mam problem z pójściem na urlop, muszę załatwić zastępstwo za siebie, inaczej nie ma mowy o wakacjach. Mi z kolei kończyła się teraz umowa o pracę i do tej pory nie dostałam nowej, ale mam dostać, ciekawa jestem na jaki okres, a może na czas nieokreślony? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,wy tu tak o urlopie rozprawiacie,ja tez mialam urlop,ale niestety od czwartku juz pracuje.Chetnie wybralabym sie znowu na urlop,nie lubie mojej szefowej.Czy wlosy moga wypadac z braku zelaza i czy brak zelaza utrudnia zajscie w ciaze?Wiecie cos n a ten temat? Aneta - juz sie w zasadzie nie przejmuje,moze czasami jak mam dolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko milo by było miec umowe na czas nieokreslony, zycze ci tego, ja pracuje w dwoch szkółkach bo w jedenj nie mialabym etatu, w jednej mam umowe na stale a w drugiej podpisywali mi 2 lata z rzedu po roku sama jestem ciekawa co wymysla w teraz? tez czekam na papierek;-) (ale juz sie nie martwie bo pani dyr obiecala mi ze gdybym byla w ciazy to nie mam sie martwic o prace na pewno jej nie strace- nie uswiadamialam jej ze z ta ciaza to moze byc problem;-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. \"Najbardziej powszechną przyczyną wypadania włosów to oczywiście stres. W następnej kolejności są przebyte choroby, ciąża, menopauza, czasami nawet chore zęby oraz brak żelaza w organizmie...... Bardzo często swoje pierwsze kroki kierujemy do apteki po preparaty przeciwko łysieniu. Niestety nawet najlepszy środek nie pomoże, jeśli przyczyną wypadania włosów jest brak żelaza.\" http://www.ny.pl/index.php?o=porady/artykul/128 http://www.kafeteria.pl/drukuj.php?id_obiekt=120&typ=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wtorkowo, wpadlam na chwilke bo mam zamiar wieksza czesc dnia przelezec w koncu z takim L 4 wyszlam ze szpitala, chcialam wam tylko siwzutka porcje fluidkow wyslac ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! Ja dzisja jakś pełna werwy jestem i energii aż mnie nosi, w tle madonna śpiewa, mój kubuś wyprzytulał :P Ellulko grudzień przyjdzie szybciej niż myślisz :) I utulisz swoje kochane maleństwo!!! Wiesz, to chyba najfajniejszy moment na urodzenie bobaska. Na święta... :) Zresztą strzelce to takie fajne istotki ;) Leż grzecznie i odpoczywaj! :) Genewo biedna i zapracowana! Mam nadzieję że dzisiaj już u ciebie nie wieje wiatrzysko? Chcąca witaj!!! ❤️ Dobrze że jesteś i że wszystko już w porządku!!!!! Dbaj o sibie!!! Dziękujemy za świeża porcję fluidków!!! Julko kuruj biedną rąsię! Mężuś pomoże w kuracji ;) Co u ciebie w starankach? Dobrze że znalazłaś przyczynę wypadania włosów. To chyba nie było nic poważnego??? Dużo zdrówka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto współczuję tej ósemki...brrr... ciary mnie przeszły jak przeczytałam... dzielna z ciebie kobieta!! Oby takich wizyt było jak najmniej!! Sobie też tego życzę, aczkolwiek teraz musze lecieć zrobić zdjęcie i może się skończyć poważnym grzebaniem w moim zębie... jestem przerażona!!! Aneto ja też palę... wciąż jeszcze... dziewczyny mnie tu ostro przekonywały.. wciąż przegrywam w tej walce, ale też w ciąż się nie poddaję :) Przynajmniej się staram!! ten nałóg jest bardzo paskudny.. wiele bym dała żeby cofnąć czas i nie sięgnąć po papierosa.. stało się inaczej, a teraz ciężko to zostawić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko egzamin pójdzie ci nastepnym razem!! Już my tu odpowiednie gusła uczynimy!! :D I w takim układzie nie opowiem jeszcze o książce. Nie chcę ci psuć tego co najlepsze. Jestem ciekawa czy ty też tak to odczujesz i czy będziesz myśleć o Jakubie.. Mąż mojej koleżanki, która przeczytała powiedział później ..\"właśnie dlatego nie chcciałem żebyś czytała tą książke..\" Kontekst nie był zły, był żartobliwy. Ciekawe w niej jest to, że każdy z niej czerpie inne wrażenia i przemyślenia. Wiem bo natychmiast po przeczytaniu musiała pogadać z tymi, które już przeczytały.. Przyjemnej lektury!!! Bo jest przyjemna, a spłakałam się tyle razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×