Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

EC witamy w seksownej czerni!!! :):) Wpadaj kiedy tylko zechcesz i z humorem i z dołkami :) Ja tez mam młodszego małżonka. Wprawdzie nie o tyle lat ale młodszego. Z jakiej jesteś części niemiec? Dobrze że poruszyłas temat żelaza i włosów!!! Chyba polece do apteki po żelazo! A nóż pomoże??? 🌻 A stres to chyba jest już wszędzie. Czasem wydaje mi sie że jest wszechobecny i czatuje w każdej cząsteczce tlenu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🌼 U mnie dalej pochmurno i wietrznie, gdzie złota polska jesień??? Solaris, Aneta ale z Was niegrzeczne dziewczynki, taki brzydki nałóg a fe :p Strzelce sa bardzo fajne, zwłaszcza te z grudnia, bo do tych z listopada to mam pewne ale (znam jednego i zupełnie jak nie strzelec)no i mężuś będzie miał w domu dwa strzelce :-), jak on z nam wytrzyma :D, choc do mnie ma swiętą cierpliwość :D. Miłego dzionka 🌼, mam nadzieję, że u Was za oknem jest ładniej niz u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wreszcie znalazłam troszkę czasu. Właśnie wróciłam z grzybów i jestem tak padnięta, że muszę chwilkę odpocząć. Pojechaliśmy o 7 rano. A jutro na śniadanie będzie jajecznica na kurkach. Pychota. Aneta, Solaris ja też tkwię w tym samym nałogu co wy. Niestety. Czasem się zastanawiam o czym ja myślałam jak zapalałam pierwszego papierosa. Ale chyba nie mogłam wtedy myśleć. Głupota nieziemska. Chcąca dobrze że jesteś. I zgodnie ze wszystkimi dziewczynami nakazuję ci odpoczywać!!! Ellulko gdzie ty chcesz zobaczyć złotą poską jesień? Przecież jeszcze 2 tygodnie lata są. Na razie szukaj lata. Chociaż ja też uwielbiam jesień ale tylko wtedy gdy można poszurać w liściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulko na jesień polecam psałterz wrześniowy Rubika... Własnie gra mi w tle :) Cześć Smutasko!! Dobrze że jesteś! Już chciałam cię siłą z dołka wyganiać! No, na szczęscie jestes w dobrym humorku!! Witam w nieszczęsnym gronie palaczy.. ładnie to ujęłaś... no i gdzie ta głowa była?????? Ale tak po cichu wam powiem że jestem coraz bliżej tej wymarzonej chwili pozbycia się nałogu. Wytzrymuję coraz więcej godzin bez paskudnego nałogu. :) Powoli, powoli ale może skutecznie? \"Połóż mnie na swym ramieniu...nannanaannnaa..... cudowna melancholia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dla was jesień tez jest tak cudownie melancholijna i romantyczna? Dla mnie bardzo! To niesamowite uczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywam odpoczywam leze caly czas, dzis nawet troszke boli mnie brzuszek i teraz mam stresa, przedtem bolal nieraz , ale teraz dmucham na zimne, dzikuje jescze raz za mile wasze slowa, kurde jak ja was wszytkie lubie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj i zaczelo sie, wlasnie wrocilam poczytalam co napisalyscie i lece zrobic obiadek Solaris hmmm.... co do ksiazki to poki co bardziej ciekawi mnie postac bohaterki, zastanawiam sie co w koncu dziwewczyna zrobi, troche brakuje mi opisu ich zycia codziennego to az niemozliwe ze ten jej maz taki slepy, ze nic sie nie pokapowal???? ellulko ja jestem strzelcem z listopada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzisiaj jestem optymistyczniej nastawiona do swiata.Wlasnie skonczyla sie miesiaczka i za pare dni bedziemy mogli sie znowu starac. Solaris-rozsmieszylas mnie z tym nozem.Ale wlosy wypadaja mi,ze cholera.Czasami sie boje,ze obudze sie bez.A tabletek nie moge lykac,bo mam straszne bole zoladka,a ziolowe niewiele pomagaja.Ja mieszkam na Bawarii,kolo Altötting,to tam,gdzie 11.09 papiez ma przyjechac.To taka niemiecka Czestochowa. A teraz musze konczyc,bo moj kot upomina sie o jedzenie.Pozdrawiam was,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wiatr wciaż silnie wieje, więc ja ledwo funkcjonuję. E.C. - moja przyjaciółka mieszka w Monachium, Altotting świetnie znam, byliśmy tam dwa lata temu. Śmiesznie, jestem kolejna do klubu, też mam młodszego męża, choć nie tyle co E.C. Całkiem spore grona nam się uzbierało:D:D:D Strasznie źle się czuję, ięc zmykam do łóżka, chciałam tylko wiedzieć co u Was słychać. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko 🌼 mam nadzieję, że sie nie pogniewałas, ale ja naprawdę znam tylko jednego strzelca z listopada i jest to facet, nie bedę pisała jaki jest okropny :p, bo szkoda słów i padłyby same inwektywy, a na dodatek muszę z nim pracowac, jest to jedyny strzelec z którym nie potrafię się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moj byly maz tez jest strzelcem.Ale miejmy nadzieje,ze te dwa strzelce,to wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) genewo u mnie również wieje potwornie ale jest ciepło, przynajmniej to jest dobre. Widzę, że dziewczyny boją się dentysty;) ja tam nawet lubię bo wolę leczyć małe ubytki i mieć zdrowe zęby. Ja nareszcie wyszłam już na prostą z zębami po ściągnięciu aparatu i bardzo się cieszę z tego powodu:D Solaris mąż bardzo delikatną kurację zastosował i ręka jest prawie wygojona:) Z tymi włosami to rozmawiałam z lekarzem i on potwierdził, że narkoza się przyczyniła że teraz wypadają mi włosy. Kupiłam h-pantoten i odżywkę wax i zaczynam kurację. Teraz uważam, że zabieg nie był poważny ale wtedy to miałam okropnego stracha i stąd zaczął się stres, dzięki któremu zawdzięczam podwyższoną prolaktynę. To ja też przyłączę się do klubu i napiszę, że mój mąż jest młodszy ode mnie:D niedużo ale jest (jak on lubi to podkreślać, robi to w żartach ale ja od razu się puszę);) Dziewczynki 2 w 1 uważajcie na siebie, i słuchajcie się lekarzy jak macie odpoczywać to odpoczywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Witajcie kobietki! Melduję się na posterunku. Mi dopiero zaczęła się miesiączka i starać też się na razie nie będę mogła, bo nie mogę wyleczyć grzybów, zwłaszca, że mamy teraz ich urodzaj ;-). Czekam na wynik mykologii i zobaczymy jakie lekarstwo je wytępi, bo już mnie szlag trafia od 2 miesięcy. Ja mojego szefa też nie lubię, ale w końcu nie muszę. Tylko dlaczego trzeba załatwiać jego prywatne sprawy? Achhhhh!!!!! Co do umów na czas określony zmieniły się przepisy i te zawarte przed wejściem Polski do Unii jakby się nie liczą, tylko te zawarte po tej dacie. Więc mi mogą dać następną na czas określony, a tak miałabym już na czas nieokreślony. Mój szef nie wie o planowaniu ciąży i obawiam się o swoje stanowisko jak mi się uda, ale są ważniejsze sprawy przecież. Kiedyś mnie zapytał czy chodziłam na kurs przedmałżeński i czy wiem jak się zabezpieczać?! Aż mi się ciśnienie podniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Nie sądziłam, że tyle z nas ma młodszych małżonków. Ale z nas laski! Czy Wy również - jak ja - czujecie się młodziej przy nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulko oczywiscie ze sie nie obrazilam, a swoja droga niezla kolekcja tych eks malzonkow strzelcow;-) wiec moze przyjmijmy ze to panowie strzelcy sie nie sprawdzaja, tylko mam nadzieje ze zadna z was nie ma meza strzelca bo zaraz ja popelnie gafe;-) usmialam sie z tych mlodszych mezow, bo moja babcia miala mlodszego o trzy lata meza, mama ma mlodszego o dwa i ja twierdzilam ze bede miala o rok mlodszego i rzeczywiscie dosc czesto spotykalam sie z mlodszymi a jak przyszlo co do czego to maz jest ode mnie o rok starszy wiec tym razem sie nie dopiesze;-( u mnie wieje przerazliwie czekam az mi zabudowe balkonu zerwie (oby nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
U mnie też wieje, ale pocieszające jest to, że weekend ma być piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko 🌼 A mój męzus jest ode mnie starszy o 55 dni i zawsze podkreśla, że jak będę w jego wieku to zobacze jak to jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój jest starszy o 49 dni, ale rocznikowi to rok. Ale słyszałam, ze mężczyźni rozwijają się do 4 roku życia, potem rosną i zmieniają się tylko ceny zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Hahahahaaa!!!! To Ci się udało! Mój jest młodszy o 5 lat. Mamy urodziny w tym samym miesiącu. On jest skorpionem a ja wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnowidz mówi do mężczyzny: - Jest pan ojcem dwójki dzieci. - Tak pan myśli? - zaśmiał się mężczyzna i sprostował: - Ja jestem ojcem trójki dzieci. - To pan tak myśli? - zaśmiał się jasnowidz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku średniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny? - Stać mnie na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Genewo!!!!! Aneta moje kochanie też jest skorpionem. Wrrrr. Twój skorpion też rzuca fochem? Bo mój jest mistrzem. Czasem mam wrażenie, że to on ma dostać@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy kobieta podchodzi do szafy i mówi: - \"Nie mam co na siebie wlożyć\", ma na myśli: - \"Nie mam nic nowego do wlożenia\" Kiedy do szafy podchodzi mężczyzna i mówi: - \"Nie mam co na siebie wlożyć\", w rzeczywistości chce powiedzieć: - \"Nie mam nic czystego do wlożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilu mężczyzn potrzeba by wkręcić żarówkę? - Pięciu. Jednego, by ją wkręcił, czterech pozostałych żeby słuchali jak się tym chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój jest młodszy o rok rocznikowo ale on dokładnie wylicza jeszcze miesiące. I nie powie, że jeste strasza o rok tylko powie z dokładnością, że rok i 4 miesiące, choć i tak liczy po swojemu że wychodzi mu praiw 2 lata. Uparciuch jest i trzyma sie tego, że oh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Smuuutasko, pewnie, że rzuca, ale najbardziej mnie wkurza, jak nie ma racji a na poczekaniu wymyśla czasami wyssane z palca argumenty i wychodzi na to, że to ja się myliłam. Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×