Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześć dziewczynki, Witaj Czarna i wielkie gratulacje!!! Moja koleżanka była u gina po tygodniu od braku@. I potwierdził ciążę. Uważaj na siebie. Genewo trzymaj się i pamiętaj, że to królewska choroba. Może miałaś przodków Piastów? Chcąca ja sprawdzę który turnus w ciechocinku jest wolny. Pluszka nie przejmuj się, to tylko samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszko, nie zamartwiaj się, każdemu może się zdarzyć, najważniejsze, że Tobie nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka - samochod to rzecz nabyta smuuutaska jak bedziesz pokoj zamawiac w tym ciechocinku to pamietaj zamow taki jeden duzy wieloosobowy zebysmy sie wszytkie tam zmiesciłay , cały nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ja też mam te okropne migreny, przeważnie przed i na początku @. Mi pomaga Saridon, ale piecze po nim w żołądku. Koleżanka poleciła mi inny lek Solpadeine - rozpuszcza się w wodzie i nie drażni żołądka. Spróbuj, może i tobie pomoże. Nie wiem tylko , czy można je stosować jak się planuje ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się dowiedziałam, że zwolnili w pracy 4 osoby. Nie sądziłam, że aż tyle. Dobrze, że mnie oszsczędzili. Odebrałam też wynik mykologii - faktycznie lek który zażywałam nie miał prawa mi pomóc, bo już na mnie nie działa. W poniedziałek idę do mojej gin. po flukonazol. Wyleczę grzybki i od następnego cyklu zaczynam starania na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gratuluję serdecznie🌼 bardzo się cieszę, że Ci się udało i dzięki, za tak wspaniałą nowinę🌼Myśl pozytywnie. pluszka najważniejsze, że Tobie nic się nie stało i przestań myśleć, że pech Cię złapał. genewo tulę by ukoić twój ból❤️ aneta wyleczysz grzybka i czekają Cię przyjemne staranka:) chcąca wypoczywaj:) też dpisuję się do ciechocinka, przy zamawianiu turnusu nie zapomnijcie o mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie mogę doczekać. Może załapię się do Waszej tabeli na wakacje w przyszłym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko to moze na razie wskakuj do pierwszej czesci tabelki zebys mogla potem szybciutko sie przeniesc do drugiej a co do pecha to ciagnie sie od czerwca jak juz mysle ze jest lepiej to znowu cos sie wydarza latem chyba wam nie pisalam zgubilam oczko z pierscinka zareczynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Anetko bo czasami mysle ze juz nie mam sily na kolejna przykrosc czy porazke z drugiej strony wiem ze sami ne zdajemy sobie sprawy ile jestesmy wsatnie zniesc dopóki tego nie doswiadczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, odkąd mąż założył firmę to nie ma miesiąca, aby coś się nie stało, najpierw pracownik rozwalił samochód, potem się okazało, że przywłaszczył sobie część firmowych pieniędzy, nie rozliczył się z faktur, ukradli mu komórkę, teraz zepsuł się nam następny samochód, a w innym były łyse opony i zabrali nam dowód. Jak już zaczyna być dobrze, to za chwilę coś złego się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko teraz musi być lepiej i tak na pewno będzie. Inni mają jeszcze gorzej. Aby było lepiej kupiłam lotka, jutro mam szansę na 9 mln i choć wiem , że się nie uda do chwili losowania będę rozmyślać co zrobię z taką gotówką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacę za wszystko!!! Ale się zabawimy! Za tyle pieniędzy mogłabym wybudować tam dla nas hotel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,dzisiaj w nocy jade do polski po moja corke.Ciesze sie,ze ja juz niedlugo zobacze,zdazylam juz zatesknic.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie. Aneta-ja tez licze na totolotek.Zycze nam wygranej! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C bezpiecznej podrózy;-) a w ajkie okolice jedziesz? Anetko dziekuje Ci 🌼i współczuje pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka-dziekuje.Jade do Opola.Jak dobrze pojdzie,to 9 godzin i bede na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się załapałam na sobotnie fluidki;) E.C. spokojnej podróży🌼 u mnie od rana słoneczko i zapowiada się ładnie i z tej okazji wybywam na cały dzień. Życzę miłej soboty Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dziś pustki. U mnie tez ladne słoneczko, ale ja zabieram sie za porządki, bo dzis mamy gości. oczywiście bez mycia okien :-). A Wy gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie drogie dziewczeta -atrakcyjne 30stki :)Sama do nich naleze.Przyznam ze zupelnie przypadkiem trafilam na to forum ale bardzo sie ciesze. W tym roku skonczylam 30 lat .Mam juz jedno dziecko -Core 8 lat.To juz mala pannica ktora nie potrzebuje juz tak bardzo mamci i tatika:)No a mama i tata tesknia za tym przytulaniem ;P Kilka miesiecy temu wzielismy sie wiec \"do roboty\" ale jak narazie z marnym skutkiem.Na poczatku nie przykladalalismy zbytniej uwagi do dni(owulacja) itp. potem byly wakacje ,dziecko we wspolnym pokoju..Ale ostatnio kupilam juz test owulacyjny i ..nic.Umowilam sie do lekarza moze zaleci jakies badania?W koncu to juz 30 stka nie?:):) Obecnia mam @ ale po zakasujemy rekawy...:) kobitki drogie trzymajcie kciuki moze obejdzie sie bez tych wszystkich\"przyjemnosci\" o ktorych tu czytam bo włosy mi sie jeza na glowie:D Pozdrowionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Olinek ja dzis dzionek w domku bo mezus w pracy;-( Siedze i uzupełniam papierki dziewczynki mam pytanie obchdzilisci jakos szczegolnie rocznice ślubu???? A kupowalyscie cos fajnego waszym ukochanym?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy jezeli test wyjdzie pozytywny, to można już spokojnie stwierdzić, że to ciąża? Czy moze tak się zdarzyć, ze przy badaniu u ginekologa okaże się, ze wynik testu był niewłaściwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Ja dzisiaj od rana mam gospodarczy dzień i jeszcze nie skończyłam. Przed chwilą skończyłam sałatkę jarzynową. Szykuję prowiant na ten Ciechocinek ;-) Mąż dzisiaj miał mieć wolne, ale okazało się że musi iść do pracy, potem pojechał robić coś z autem. Mieliśmy iść na grila, no ale nie ma jak - obowiązki. Czy Wy też macie tak mało czasu dla siebie z mężem? My mamy praktycznie więcej czasu dla siebie w niedzielę. Tyle rzeczy jest do zrobienia, a w tygodniu nie ma na to czasu. Pluszko ja też dzisiaj będę siedzieć jeszcze w papierkach, ale najpierw zrobię sobie chwilę relaksu w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, myślę, że lekarz powinien potwierdzić ciążę, ale są takie przypadki, że test wskazuje błędnie. To są wyjątki. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, my będziemy obchodzić rocznicę ślubu dopiero w przyszłym roku, więc nie doradzę w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rocznica w listopadzie ale to juz 9 ta:):):)(????!!!!)Mimo to zawsze staramy sie o niej pamietac.Prezenciki odpuszczamy(choc mnie zawsze cos tam \"skapnie\" bo to łaczy sie z moimi urodzinami:P ale zawsze idziemy na uroczysta kolacje w nasze ulubione miejsce.Mowie Ci pluszko -warto miec takie jedno miejsce ktore zawsze bedzie sie kojarzyło tylkoz taka chwila i zadna inna .Pozdrawionka! Chcaca bardzo dzieki za mile slowka -wpadac mam zamiar czesto.Moze uda mi sie odpowiedziec na jakies pytania z racji tego ze w mamowaniu jestem juz jakby weteranem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×