Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Aneta30-> dzięki... wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny- 2 krechy i to w baardzo szybkim czasie... okres spóźnia mi się już ponad tydzień... do lekarza wybieram się we wtorek-mam nadzieję, ze potwierdzi wynik testu...:) a tak w ogóle to jestem baardzo zdziwiona, ze udało się nam zajść w ciążę już przy pierwszym cyklu starań... i to kilka dni przed moją 30-tką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę!!!!!!!! To masz piękny prezent urodzinowy!!!!! Gratuluję!!! Napisz we wtorek jak będziesz po wizycie. Ale fajnie Ci się udało!!! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anetko 30 moje urodzinki w listopadzie wiec jeszcze szmat czasu i nawet myslec nie chce o tym aby nic do tej pory nie wyszlo..Tak szczerze to wymarzylam sobie ze dzidziek urodzi sie na wiosne tak jak poprzednie dziecko ale poki co ta wizja zaczyna wielkimi krokami sie odsuwac:(No coz...probowac trzeba prawda ?Kidy sie urodzi to juz nie az tak wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta30-> rzeczywiście, super prezent urodzinowy:) nie spodziewałam się uda się nam tak szybko:) nie mierzyłam temperatury, nie robiłam testów owulacyjnych:) poprostu- zawsze wiedziałam, kiedy mam owulację, bo przez kilka godzin bolał mnie jeden jajnik... z drugiej jednak strony-wcale nie byłam taka pewna, czy tak od razu uda mi się zajść w ciążę... mąż bardzo sie cieszy, już pochwalił się swoim rodzicom, jutro jedziemy na urodziny mojej mamy i przekażemy tę wiadmość także moim rodzicom... wierzę, ze ginekolog potwierdzi wynik testu, choć przyznam szczerze-jeszcze nie bardzo oswoiłam się z tą myślą, ze jestem w ciąży:) wczoraj długo nie mogłam zasnąć... martwię się, zeby dziecko było zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kąpieli. Oj, chyba dzisiaj nic nie zrobię już z papiekami. Olinek, ja mam urodziny w październiku 30-ste. Miałam nadzieję, że na te urodziny będę już miała dzidziusia obok siebie. Teraz się już nie nastawiam na jakikolwiek termin, byle mi się udało. Joka nie martw się na zapas, na pewno będzie dobrze. Musisz bardziej dbać teraz o siebie i będzie dobrze. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka -Gratulacje!!! Tak jak mowi Anetka uwazaj teraz wiecej na siebie i oszczedzaj sily . Jestem tu nowa wiec nie znam Was i nic o Was nie wiem:)Joka to Twoja pierwsza dzidzia? tak samo pytanko do Anety 30. Ja koncze 31 w list. i pisalam wczesniej ze mam juz corke i bardzo bardzo pragne drugiej:D(ale moze byc chlopczyk niech strace hihih-zart) Jezu ale mam katar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ma być moja pierwsza ciąża. Poczytaj wstecz to nas szbyciej poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym mieć chłopca, zwłaszcza, że w rodzinie męża są takie naciski, bo on ostatni jest szansą na przedłużenie rodu, a ja nie mogę zajść w ciążę. Moi rodzice o tym wiedzą, ale jego - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka obiecuje ze przy wolniejszej chwili tak zrobie i cofne sie w wątku:) Przy pierwszym tez chcialam chlopca:)zwlaszcza po to zeby uszczesliwic mezusia ale On mi ostatnio powiedzial ze niezamienilby corki za zadnego chlopaka a nastepna tez wolalby coreczke:D I powiem Ci ze to zabawne ale tez jest ostatni bo ma tylko siostre i to juz mezatke:) I głowa do gory NIEPODDAMY SIE !!a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze odpoczywacie dziewczynki, jestem pierwsza, ja trez sie dzis obijam, wstlam po 11, bo rodzice nas dowiedzili, potem sniadanko obiadek , jesze jestem w koszuli nocnej- przeginam, ale na 17 idziemy do moich tesciwo wiec musze sie upodobnic do czlwoieika fluidki niedzilne bardzo prosze dla chetnych- ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś jakieś plamienia:( martwię się... mam nadzieję, że to nie poronienie... do lekarza idę jutro albo we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki w to sloneczne niedzielne popołunie, pusciutko tu ale pewnie jutro manuel zaserwuje kawke i koktajle i sie zaludni. Joku mysl pozytywnie i odpoczywaj i wiem łatwo pisac ale nie denerwuj się - trzymam kciuki - bedzie dobrze E.C. jak podróż i córka? Anetko u mnie też moi rodzice wiedza ze mam problem z zajsciem w ciąże a rodzice Jarka nie czyli podobnie jak u ciebie. Olinek a kiedy dokładnie masz urodziny bo ja tez jestem z listopada Czarna dziel sie teraz szczesciem i zaglądaj i wysyłaj fluidki 🌼 Julka jak tam sobota w tej ładnej pogodzie? I sorki jesli przeoczyłam jak tam badanie męża juz po jestesci czy jeszcze sie przygotowujecie psychicznie? Ellulko jak tam goście, mam nasdzieję ze sie nie przemęczałas;-) meo29 jak sie miewasz, zagladasz do nas? 🌼 Perfumetko doszłaś do siebie? Genewo przytulam Cie bo tak mi sie wydaje ze potrzebujesz tego 🌼🌼🌼 Tak patrze w ta tabelke i kwietnia jednak brakuje i tak myslę ze moze któras z dziewczyn co zamilkły???? ateno32 🌼 Agatje 🌼 - jak maluchy? Castopeo 🌼??? Dziewczynki 2 w 1 tez zamilkły - dbajcie o siebie i piszcie jak sie miewacie majko74 🌼 kikuniu8 nellu76 🌼 pafnucy 🌼- jestes na L-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialabym zeby juz byl pazdziernik bo wtedy przestane brac ten cilest ale z drugiej strony boje sie czy dalo to jakis skutek, teraz przynajmniej ze spokojem witalam pojawiajaca sie @.. bo wiedzialm ze na ciąze nie ma szans i chyba ostatnio bromek jednak daje mi sie we znaki, biore go wieczorem i jak sie obudze czasami w nocy albo wczesnym rankiem to mnie mdli po nim troche, ale nie jest źle bo w dzien mam spokój i czuje sie dobrze i jeszcze powtarzam pytanko, moze jutro mi kochane dziewczynki cos napiszecie- jak obchodzicie rocznice ślubów?, prezenty - jesli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 Goście OK, tylko jednak za długi i za głośno, o 23 juz byłam zmęczona, także dzisiaj caly dzień odpoczywam. A do tego jeszcze mnie dzis głowa boli :-(. Pluszko, własnie kilka dni temu mieliśmy 4 rocznicę slubu, postanowiliśmy, że nie robimy sobie szczególnych prezentów z tej okazji, dostałam piękne kwiaty od mężusia, zjedliśmy w domu obiado-kolacje przy swiecach i obejrzelismy fragmenty naszego ślubu i wesela na wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ellulko a tak juz z ciekawosci, jesli pisalas to sorki , ktora rocznice mieliscie??? A wasi mezowie to zawsze pamietaja o rocznicach imieninach itp, bo ja sie zawsze boje ze zapomni bo nie ma glowy do dat i godzin i zawsze jakos predzej przypominalm czy mimochodem wspominalam a teraz jaks jeszcze nie wspominalam i jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, świętowaliśmy 4 rocznice ślubu. A u Was to która rocznica bedzie? O rocznicy ślubu, mój meżus pamięta, bo na wewnętrznej stronie obraczki mamy wygrawerowana date ślubu. O moich urodzinach tez pamięta, spróbowałby nie pamiętac :D. A uroczystości rodzinne mamy zapisane w kalendarzu, lub w komórce jako przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wpadłam właściwie po to, żeby się pożegnać. W najbliższym czasie nie będę wpadać na forum. Nie chciałam tak po prostu przestać bywać, za bardzo się do Was przywiązałam, żeby zniknąć bez śladu. Spędziłam na tym forum dużo czasu, starałam się dzielić swoją wiedzą i być przy każdym, kto potrzebował wsparcia. Poznałam wspaniale kobiety, które zasługują w życiu na wszystko co najlepsze. Dzięki Wam wiele się nauczyłam. Teraz jestem w sporym dołku, a mówiąc wprost straciłam nadzieję. Muszę się ostro zająć pracą, bo w końcu wyjdzie na to, że nie tylko dziecka nie będę miała, ale pracy też. Nie mam już sił. Nie chcę nikomu zabierać nadziei, więc będzie lepiej jeśli zniknę. Jestem człowiekiem, który woli dawać niż brać, a teraz nie mogę Wam nic ofiarować poza poczuciem bezsensu i rozpaczą. Mam nadzieję, że Wasze marzenia szybko się spełnią i szybko zapełnicie drugą tabelkę. Dbajcie o siebie, wszystkie bez wyjątku. Życzę Wam z całego serca wszystkiego co najlepsze i o każdej z Was będę pamiętać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulko u nas bedzie 2 rocznica i tez mamy wygrawerowane daty na obraczkach, nawet o tym zapomnialam Genewo szanuje twoja decyzję choc nie potrafie wyobrazic sobie tego topiku bez Ciebie, dla mnie to juz nie bedzie ten sam topik. wiesz Czarnej taki odpoczynek od nas przyniósł szczęście. Mam nadzieje, ze jak od nas odpoczniesz to wrócisz bo kto bedzie odpowiadal na nasze pytania???? Tule Cie mocno ❤️❤️❤️i prosze wroc niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko 26 listopada:)a TY? 26 mam urodziny a 29 rocznice a jeszcze zasze zbiega sie to z andrzejkami wiec bywa wieloimprezowo:):):) A z tym wymysleniem jakiegos fajnego prezenciku albo niespodzianki to zawsze trudno:) Ja tez brałam Cilest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie pytanko czy ktoraz z Was cos wie na temat brania foliku przez przyszlego tate.Ostatnio gdzies o tym czytalam.W poprzedniej ciazy zaczelam brac dopiero gdy dowiedzialam sie ze bede mama a maz nie bral wcale.Tym razem biore juz od jakiegos czasu i nie wiem czy jest sens zeby maz tez bral? Piszcie z gory dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku ja jestem z 23. Ulinku ale Cilest bralas jako antykoncepcje - tak? Bo jako antykoncepcje kiedys to bralam minulet a potem odstawilam nie moglam zajsc w ciąże, mam za wysoka prolaktyne i brak owulacji i za duzo meskich hormonow i gin przypisala mi ten cilest na 3 miechy zeby hormony sie ustabilizowaly i dlatego mam na 3 miechy zawieszone staranka;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pluszko jako antykoncepcje.P{rzyznam ze bylam zadowolona:) Odstawilam juz bardzo dawno i dlatego nie myslalam ze w staraniach moze wyniknac jakis problem.Mam wizyte na 19 i czekam co mi powie.Poki co nierobilam zadnych badan.Staramy sie od kilku mieisecy ostatnio nawet z testem owulacyjnym ale nic nie wyszlo.zobacze co mi powie na tej wizycie.Moze zaleci jakies badania...slyszalam ze z ta prolaktyna to czesta przypadlosc...Narazie jeszcze nie wpdam w panike..przynajmniej staram sie:D A wydawaloby sie komus ze zrobic dziecko to taka prosta sprawa prawda?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewciu, nasza kochana szefowo, bardzo zasmucił mnie twoj post, , bardzo bedzie mi Cie brakowałao, szkoda ze podjełas takla włąsnie decyzje. szanuje ja owszem ,ale przemysl to jescze raz , to ze masz depresje i zly nastroj to ze watpisz to nie zanczy ze nie mozesz byc z nami, bedzie ci łatwiej jak z ktoras z nas pogadasz :( olinek, ja folik bralam od kwietnia, bo juz planowalaismy dzidzie w czerwcu zaszłam w ciaze, moj mąż nic nie brał, pewno jakbym pwoiedzila zer musi to tak, ale ja nic takiego nie zaproponowalam, wiem ze faceci tez cos moga brac , ale czy t6o akurat jest folik to nie wiem, pewno nasza kochana genewcia by wiedzila, no ale.... ja znow cierpnie na bezsennosc , wstalam o 4,30. wyogladaqlam juz to co wczoraj nagralam na dvd, zabralam sie za obiad , pralka juz poierze cos tam, wybieram sie do pracy ze zwolnieniem, ale przecie bez sensu isc do szkoly o 7, poczekam kolo 9 , mzoe dyr juz bedzie a oto poniedzilakowa porcja fluidkow ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ciekawe co sie dzieje z kikunia, tez nas opusciła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌼🌼❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI! 🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca ja tez sie martwie Kikinia, pafnucym ale moze sa na zwolnieniu a w domu nie maja netu???? Ogólnie cos dziewczyny znikaja.;-(?????? Joka trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"stare\" i \"młode\" topowiczki, w piękny poniedziałkowy poranek. Słoneczny!!!! Olinek, ja od pół roku razem z moim kochaniem bierzemy folik. Każdy gin mi mówił, że organizm powinien być nim przepełniony. Zarówno przyszłej mamy jak i taty. Genewo, zostań. Poznałam cię nie dawno, a ty chcesz odejść.Wiesz, że z dołków się wychodzi wcześnie czy później. Mówisz, że jestes człowiekiem, który wili dawać niż brać, ale ty nic od nas nie bierzesz, za to dużo nam dajesz. Swoją cierpliwość, dobry humor i rady. A od nas dostajesz tylko setk pytań. Zostań, bo pytań nadal mamy miliony i kogo będziemy pytać? Choćby ja. Zaczynam teraz badania i gdzie dowiem się najszybciej co one oznaczają? Genewo tylko u ciebie. Więc zostań i dawaj nam tą wiedzę nadal. Musisz zająć się praca, ale tu na forum to też twoja raca a czasem nawet orka na ugorze. Zostańz nami,słyszysz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×