Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

ja tez mialam problemy,zeby otworzyc strone--jakis blad w systemie Pluszko no to juz nas jest trzy do testowania w nastepnym miesiacu Spoznione ,,ale z calego serca zyczenia urodzinowe (wczoraj bylam w pracy) SPELNIENIA MARZEN Olinek odzywaj sie!!!!!! ja dzisiaj mam 4 dc. @ sie konczy--\"cyklujemy\" razem Perfumetko humor dalej dobry i optymistyczne nastawienie zaraz gotuje moj ulubiony makaron z bazylia i parmezanem reszta domownikow bedzie drugi dzien na kapusniaku-----moze dadza sie namowic na makaron ,chociaz watpie pozyczylam sobie super ksiazke ---spod biurka---autobiografia Nurowskiej---mam zwrocic za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE Pluszkooooo soryyyyy ale palnelam gafe to Olinek poprawila sie w tabelce Pluszko za ciebie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik trzymaj mocno te kciuki, tak sie zakrecilam w tych symptomach lub ich braku ze nic nie wiem, jak jutro nie dopstane to w niedziele zrobie test, Olinku nie dziekuje za zyczenia zeby nie zapeszyc;-) I pisz na naszym topiku rozniez jesli tylko masz ochote chcaca dzieki za fliudki - 🌼 ide jakis obiadek zrobic chyba dzis bedzie zupa ogorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za Was kciuki Ani31 jestesmy z tego samego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie dotrzymalam słowa i zrobilam dzis wieczorem test i sama w to nie wierze - wyszly dwie kreski ta druga nie jest zbyt intensywna ale jest moje kochanie tez ja widzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko....wiem czemu mnie szukalas:) Wspaniałe nowiny!!!!!!! Gratuluje.Super!!!Extra i wogole!!! Wiec zyczenia byly na miejscu!!!!:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jakos nie mam ochoty na pisanie,ale pare slow skresle.Wczoraj bylam u lekarza i wrocilam niezbyt optymistycznie nastawiona.Dzisiaj troche lepiej.Na razie niby wszystko ok,bo pecherzyk jest,w srodku tez cos widac,ale niestety zagniezdzil sie zarodek znowu w poblizu miesniaka.Wiec nie wiadomo ,czy bedzie wszystko dalej ok.Lekarz powiedzial,zeby zachowac umiarkowany optymizm,bo musimy czekac i zobaczymy jak dalej.Za dwa tygodnie nastepny termin,wtedy zobaczymy,czy sie rozwija.Zrobie sobie troche przerwy w pisaniu,bo nie mam dobrego nastroju,ale myslami bede z wami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nigdzie nie przenosze chce w poniedzialek zrobic test krwi bo jakos nie dowierzam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZiewczyny Pluszka moje gratulacje!!!!! Jaki to musi byc piekny dzien dla Ciebie dwie kreski na tescie. Maz juz wiem? A jak inne staraczki dalej czekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz dobrej mysli Pluszko-wszystko bedzie dobrze.Alez prezent...Najpiekniejszy....:).Nie moze byc zle,Ale rozumiem Twoje obawy.TeZ nie mialabym odwagi tak ot przeskoczyc.E.C tez bidulka sie powstrzymuje.. Musicie miec duzo wiary.I pozytywnie myslec.Nasza psyche to juz poł sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz wie jak sobie to wyobrazalam jak to bedzie to myslalm o kolacji swiecach prezencie z bucikow a jak przyszlo co do czego to najpierw go spytalam ile kresek widzi a potem dalm instrukcje obslugi do testu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, masz piekny prezent na urodziny 🌼 pamietam moją gafe :D, jestes strzelcem z listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko super, super, super!!! WIELkIE GRATULACJE tak sie ciesze ,ze udaje sie dziewczynom z naszego topiku odkad tu jestem------to ty jestes druga E.C. Pluszko zatem trzymajcie sie zdrowo ja tez cos sie nakrecam na ten miesiac-----moze ciut za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik w grudniu bylby rok jak po poł roku staranek nic nie wyszlo to poszlam do lekarza okazalo sie ze mam za wysoka prolaktyne , prze 3 miechy bralam bromek i prolaktyna super spadla, iale okazalo sie ze jajeczka nie ma nadal, to byl moj pierwszy cykl z clo... w tym cyklu na monitoringu bylam tylko w 14 dc, pani gin powiedziala ze jajeczko jesst piekne 9nawet mi je pokazala) i ze mamy sie starac, jeszcze sama nie dowierzam w poniedzialek dla pewnosci zrobie badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
pluszko ekastra!! tez tak miałam, najpierw kreseczki były bardzo blade, a męża też zawołałam do łazienki, żeby zobaczył co widzi, bo myslałam, że może mam oczopląś...i nici z kolacji przy świecach i bucików, ale jego mina jak się wpatrywał i stwierdził, że dwie widzi była lepsza niż 200 kolacji! ja zrobiłam chyba z 5 testów za każdym razem kreski były bardziej wyraźne, a na koniec z krwii, ale wciąż niedowierzałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74.......Majka...........17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ...8...........................25.01.07 Chcąca bardzo...... Aga....... 25............................28.02 pafnucy100...........Monika... 24............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, super! GRATULACJE. Dopiero dzis przeczytalam ta wspaniala nowine. Piekny prezent. Kiedy powiecie rodzicom? Wytrzymacie do Swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslalam predzej to swieta byly by super ale chyba nie wytrzymam ja test z krwi wyjdzie jak trzeba to moze pokupuje rodzicom buciki na mikolaja juz;-) test lezy na biurku i co chwila na niego patrze zeby sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy super ze sie odezwalas, jak sie czujesz? Jak ten czas leci;-) jeszcze nie dziekuje troche mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie czuje mamuska? Czu juz troche ostyglas czy dalej w szoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie zachowywac spokoj i czekam poniedzialku jak zrobie test z krwi, ale dzis z przyjemnoscia patrzylam na kobiety z brzuszkami i z wozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×