Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Mam pytanie od czego zalezy wysokosc prolaktyny, czy cos ma na to wplyw.Bo ja nie robilam zadnych badan hormonalnych tylko usg dopochwowe, z ktorego wynika ze wszystko jest o.k. No ale to sie okarze za pare dni bo ciagle czekam czy przyjdzie@ czy nie.Powinna przyjsc gdzies miedzy 26 a 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz byl wyslany z pracy zeby otworzyc nowa filie. A mieszkalismy wczesniej w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka sorry ze tak dlugo odpisuje ale mam mame na skypie ale juz konczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyna to hormon wydzielany przez przysadke mozgowa jej nadmiar hamuje owulacje ale skoro u ciebie owulacja ok to napewno i prolaktyna w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz skonczylam, zawsze mam zaatakuje jak jestem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️, wysyłam dalej , bo widze z e nie idzie to na marne aktualizuje tabelke, , tzn moje dane w niej NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74.......Majka...........17.............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ...8...........................25.01.07 Chcąca bardzo...... Aga....... 27............................28.02 pafnucy100...........Monika... 24............................16.03 Czarna31 ......Beata............8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mojej kolezance tez sie udalo---po 5 latach staran--juz od roku calkowicie odpuscila ale teraz jest w szpitalu bo ma bole brzucha i plamienia--w 7 tyg. mam pytanie kiedy pojawia sie tetno plodu?? ja lykam wiesiolka i sie cos za bardzo nastawiam ---meza \"poszcze\" przez te kilka dni myslalam isc do gin.ale boje sie , ze mnie \"wygoni\" juz 2 cykle mialam monitorowane Pluszko to chyba dzieki tobie i E.C. nadzieja wzrosla o 100% odkad jestem tutaj juz wam obu sie udalo SUPER Anetko co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca wysylaj fluidki wysylaj;-) i mam pytanko jak bym miala taka potrzebe moge pisac do ciebie na maila? I zobowiazuje was jutro do trzymania kciukow- ide zrobic jutro test z krwi, normalnie sie boje czy wyjdzie tak jak powinien chcialabym zeby juz byly Swieta, swiatelka w oknach itd, itp.... hmm.jak spedzacie swięta??? My to zawsze miedzy rodzicami a tesciami tak w rozjazdach, ale jak fajnie jak sie podróżuje w wigilie wieczorkiem maly ruch wszedzie swiatełka, pieknie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozsadna
Jak wygląda brzuszek w 16-17 tc u kobiety "przy kości"? Jest już zaokrąglony? Twardszy niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ale dzis byl piekny dzien, oby jak najdluzej byla taka pogoda. Zima podoba mi sie, ale jak siedze w domu i widze piekny snieg za oknem. Jak pomysle sobie o mrozie i lodowatych wiatrach to az zimno mi sie robi. Jutro do pracy. Ale mi sie nie chce. Chyba coraz bardziej leniwa jestem. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc perfumetka Ciesze sie ze mialas dobry dzien. JA z pogoda nie mam problemu bo mieszkam w meksyku tak wiec na mrozy niee moge narzekac.Ale nie powiem ,ze nie lubie sniegu. Chciala bym spedzic Swieta w mrozie i sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka, mam dokładnie tak samo, śnieg za oknem, ale do tego jescze kocyk i ciepła herbatka, ale na Świeta chciałabym zeby był jednak snieg nierozsadna, z tym brzuszkiem to zalezy jak lezy, raczej jeszcze jest marny, ale jzu troszke widoczny, wszytko zalezy od budowy ciała, nie tylko od tego czy jestes puszyta i tradycyjnie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pluszko, gratulacje i trzymam dzisiaj kciuki, żeby beta wyszła cudnie!!!! Lea nie dziwie ci się, że chciałabyś mieć w święta snieg. Ja uwielbiam zime, taką bardzo śnieżną i mroźną. Juz nie mogę się doczekać, żeby pojechać na narty. Mam nadzieję, że taka będzie w tym roku tym bardziej, że jedziemy na sylwestra w góry. Tydzień na nartach. Cudo!!! Chcąca, czyżby twoja bezsenność powoli mijała? Mam taką nadzieję. Ciekawe, czy Solaris jeszcze tu zagląda? Pluszko jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam lato,slonce,zielen i krotkie spodenki czy spodniczki, jazde na rowerze zima jak niedzwiedzie moglabym zasnac i obudzic sie na wiosne po spaleniu w czasie snu zbednej tkanki tluszczowej---ha,ha no ale oczywiscie swieta bez sniegu ---to nie swieta tak jak dwa lata temu --wogole nie odczulam ,ze byly bo snieg pojawil sie dopiero na feriach musze popatrzec za jakimis nowymi firankami ja tradycyjnie jak moja mama i babcia, koniecznie na swieta musi byc cos nowego w mieszkaniu chociaz nie przepadam za tym szalenstwem zakupowym ,a zwlaszcza porzadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to kolezanki --ktora z was zachodzi ze mna w tym miesiacu?? ja jestem w 7 dc. i mam bardzo pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, faktem jest, ze gdybym mogła spalić tkankę tłuszczową w zimowym snie, to nie budziłabym się ani na sekunde. Hihihi Ja w tym roku swieta spędzam niedaleko ciebie, u rodziców, tak że niczym się nie przejmuję. Nie powiem, żeby mi to nie odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo E.C. Pluszko slijcie wiec te fluidki calymi garsciami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracuje 25 i 31 mam nocki---nie narzekam! bo mam zwalona rodzinke meza wiec......... hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasko to bierzesz teraz jakies leki?? ktory masz dzien cyklu? musze sie zapytac gin.---czy luteina moze tez poprawiac nastroj, bo mi tez przed przepisaniem pytal czy nie mam \"zlych dni-przygnebienia\" bo moze sie to nasilic a u mnie odwrotnie---no i dalej piersi nic nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam antybiotyki na zlikwidowanie ureaplazmy. Za 2 tygodni kontrolne badanie. Nic więcej nie brałam, hormony wyszły mi książkowe. A dni cyklu nie liczę już prawie od 3 miesiecy, bo cały czas leczę jakies bakterie i nasze starania są zawieszone. Musimy sie zabezpieczać, żeby zlikwidować wszysie bakterie, a nie przenosić ich sobie nawzajem. A luteina mnie zdołowała na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny--co taka cisza? zapracowane/czy zmeczone? moze to ta jesienna pogoda--bo na swiateczne porzadki chyba za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus wlasnie wrocil z apteki---syropy,tabletki do ssania ,rutinacea jakis wirusik sie wkradl do naszego mieszkania niby nic powaznego---mala kaszle , mnie gardlo pobolewa, a M juz dwa razy mierzyl temperature---na szczescie jej nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Anik, u mnie w domu tez byla taka tradycja, ze cos nowego kupowalo sie na Swieta. Ja tez tak sobie pomyslalam, ze musze kupic przed Swietami nowe nakrycia na fotele i wersallke, moze nowe zaslony albo firanki. Zobacze na co starczy nam pieniedzy. Napewno kupimy nowa choinke, wieksza, bo ta ktora mamy dostalismy kiedys w jakims gratisie i nie jest zbyt urodziwa. I oczywiscie bombki i jakies kolorowe swiatelka. Nie moge sie doczekac tych zakupow. Anik, ja mam dzis rowniez 7 dc, wiec rowno probujemy w tym miesiacu. Pluszko, bylas na badaniu krwi? Anetko, robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, robiłam test w piątek (21 dc. , 8 dni po pęknięciu pęcherzyków), bo śniły mi się dwie kreski. Niestety wyszła tylko jedna. W ubiegłym tygodniu często chodziłam na siku, pobolewał brzuch więc uznałam to za znak, chyba jednak za wcześnie. W środę zrobię betę, chyba, że znów nie wytrzymam i zrobię jutro. Przecież gdybym była w ciąży to chyba beta powinna to wykazać. Zaczęły boleć mnie wczoraj piersi, a @ powinna przyjść 01.12. i pewnie przyjdzie. Brzych mnie nie boli, sikam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, wydaje mi sie ze na test bylo za wczesnie. Musisz chyba uzbroic sie w cierpliwosc. Ja wiem, ze ciezko jest czekac, ale chyba kazda z nas tak to odczuwa. Wlasnie Pluszko, mialas jakies objawy? Np. krecilo Ci sie w glowie, czesciej siusialas, nie pojaily Ci sie krostki itd? Czy tylko ja wmawiam sobie, ze musza byc jakies zwiastuny? A moze to sprawa indywidualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko, a beta wyjdzie mi teraz? Dziś mam 24 dc czy też za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×