Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Anetko przykro mi bardzo--ale trzeba miec nadzieje,zyc codziennoscia i wierzyc, ze za ktoryms razem na pewno sie uda to jest twoj 1-szy ginekolog? Perfumetko no i nie wytrzymalismy( czy raczej moj maz nie wytrzymal)juz od wczoraj tak marudzil, ze dzis rano sie zgodzilam---a to dopiero 10 dc. no nic w 12 dc. sprobujemy jeszcze raz przed 20.00 dopiero wrocilysmy z mala z jej zabawy Andrzejkowej---jeszcze tylko choinka przed nami Olinku ja pilam te ziolka tylko w jednym cyklu po poronieniu---ale to byla mieszanka z trzech torebek (tez sama mieszalam, a pilam 3 razy dziennie) zdaje sie ,ze mieszanka nr.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko jak mi przykro. Trzymaj sie kochana. Anik, mysle ze nie mozemy nastawac sie tylko na TE dni i tylko wtedy probowac, bo staloby sie to wszystko bardzo machinalne. Przynajmniej tak mi sie wydaje. A tak wogole, to u mnie tak samo jak u Ciebie. Zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta głowa do góry!!!!!!!!!!!!! Chciałam sie was zapytać, odnosnie tych torbieli. Wy piszecie oczywiście o torbielach na jajnikach ewnetualnie drogach rodnych a ja chciałam zapytac czy torbiel w piersi moze miec znaczenie jak sie jest w ciązy. Bo ja własnie mam i jestem w kontakcie z lekarzem ( to nie grożna torbiel) i sie chciałam zapytac czy to moze miec wpływ na ciąże. ps. moja ginekolog wie o tym torbielu ale nic mi na ten temat nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
anetko a może to jeszcze za wcześnie na betę? pluszko, słyszałam że podczas ciąży torbiele się wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko mysle ze skoro nic nie mowila o trobielach predzej to ich po prostu nie bylo, zreszta sama pani doktor stwierdzila ze to zapewne efekt uboczny clo... Anetko - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy no wlasnie dlatego kolejna wizyte mam juz za 2 tyg i na razie bedziemy je obserwowac jak sie zachowuja czy stoja w miejscu czy sie wchlaniaja czy nie daj boze rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej. Ale dzis pusto na topiku. Pluszko, moze rzeczywiscie te torbiele to wynik brania clo. Pewnie nie beda juz rosly tylko wchlona sie, bo przeciez teraz nie bedziesz juz juz clo brala. Eva, co do torbieli na piersiach nie wiem, czy moze miec wplyw. Najlepiej spytac ginekologa przy najblizszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie uslyszalam w telewizji, ze wydluzono urlop macierzynski do 18 tygodni na pierwsze dziecko. Dobrze, mogliby jeszcze bardziej wydluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze dobrze z tym macierzynskim. Chcaca bardzo, u Ciebie chyba dobrze sie zlozy, bo po urodzeniu dzidziusia i wykorzystaniu macierzynskiego urlopu zaczna sie wakacje i troszke dluzej bedziesz mogla posiedziec z dzidziusiem. Bo o ile pamietam pracujesz w szkole? Aha, i dzieki za fluidki codzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka, dokładnie tak, ale my zaplanowlaismy dzidziusia wlasnie na ten czas ,z eby wakacje nas objeły i zebym mogła byc dłuzej z dzieckiem i udało sie, a ze przypusczalismy ze za 1 razem nic ztego wiec parcwalismy nad tym dłuzej, nawet moj endo był z dziwiony ze z chora tarczyca tak szybko w sumie nam sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, dzis jak mezus wroci z pracy chyba podzialamy troszke. Tak z okazji poczatku weekendu. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha jak nikt sie nie pojawia to w takim razie ja lapie wszystkie fluidki--------- dzieki Chcaca!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Anik, podzielisz sie ze mna fluidkami od Chcacej? Zobaczymy czy przyniosa nam efekty w tym cyklu, bo chyba dzialamy w tym samym czasie. Dzis wieczorem rowniez pomecze troche mojego mezusia. Przynajmniej taki mam plan. Chcaca, ale meczy Cie ta bezsennosc.Wspolczuje. Ja moglabym spac codziennie do 10, tylko moj maz nie moze jakos tak dlugo spac. Dla niego 8 rano to juz pozno. Dzis zapowiada sie piekny dzien. Zaraz wstawie obiad i moze babke piaskowa upieke. Zabieram sie za nia od piatku. Odezwe sie pozniej i milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko oczywiscie ,ze sie podziele z toba. u mnie juz obiadek gotuje sie pelna para, rosolek bulgocze, ziemniaki ostrugane, suroweczka prawie gotowa, a teraz mezus rozbija kotlety wczoraj bylam na USG-pecherzyk na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniku🌼 Perfumetko🌼 To my wszystkie trzy w tej samej fazie:)-u mnie w mikołaja powinna byc owu;) Smieje sie ze przyniuslby prezent to sie juz w przyszlym roku nie bede upomiinac;);) Trzymam za Was kciuki zeby choc jednej sie udało tym razem.....:D Chcaca❤️ Pluszka❤️ Smutaska❤️ Anetko❤️ i cala cała reszta faujnych babeczek❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wyszedl pyyyyycha placek z jablkami---jeszcze cieply wsuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Obiad juz ugotowalam, ale zjadlam tylko rosol a na drugie danie czekam na meza. Poszedl przed poludniem na meske spotkanie i pewnie przyjdzie wyglodzony. Babka tez sie udala, moze moglam ja troche krocej piec, ale ja zawsze mam tendencje do dluzszego pieczenia. Olinek, czesc. Udany mieliscie wieczor rocznicowy? A tak a propos, jakie ciasta pieczecie na Swieta? Ja zawsze robie sernik i jakies dwa inne. Zastanawiam sie jakie zrobic w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×