Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Fajnie jest tak nie liczyć dni cyklu i nie naciskać męża w te dni. Mi to nigdy nie sprawiało radości. Perfumetko, dziękuję za wsparcie. Wynik bety będę miała dopiero w piątek, bo robiłam badanie po południu. Olinek wszystkiego naj, naj, naj. Ciekawa jestem co wymyśliłaś na dzisiejszy wieczór, bo temperamentna z Ciebie kobietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Nawet myślałam, żeby kupić kolejny test. Na razie nie mówię nic nikomu, bo po co. Jak nie wyjdzie to mąż się dowie, a jak wyjdzie to zrobię mu prezent na Mikołaja, a z resztą rodziny poczekam do Wigilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z Luteiną, czy mam ją dalej zażywać, czy już nie? Co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M mnie dzis zaskoczyl:) Przyszedl do domku.Przyniusl mi 9 takich meeetrowych róż ;) Kupił mi tez super drogasny krem HR...:D Miło...no coz ;)musze sie jakos odplacic;);) Dziekuje Wam za zyczonka:) Nooo juz 9 lat a w sumie chyba z 15:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, szykuje sie chyba bardzo romantyczny wieczor? Anetko, przepraszam, ale nie pomoge Ci w zwiazku z braniem luteiny, bo sama nigdy nie lykalam jej, wiec nie jestem dobrym doradca. Moze odezwie sie jakas inna dziewczyna, ktora brala luteine, to napisze Ci cos wiecej. A nie pisze nic konkretnie w ulotce informacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to sie okaze dopiero:) W kazdym razie dobre winko zakupione na te okazje wiec kto wie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek udanego wieczoru i zmykaj stąd do męża. Bawcie się dobrze!!!! Perfumetko, lekarka kazała mi zażywać zwykle od 16 do 26 dc. zrobić test i jak wyjdzie pozytywny to dalej zażywać, a jak negatywny to przerwać.A ja dalej nie wiem na czym stoję. Dzisiaj już nie zażyłam luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała E.C.? Ciekawe co u niej słychać? Jak się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - dziękuję. Wynik będę miała w piątek. Po poprzedniej inseminacji też mi wyszła prawie niezauważalna druga kreska, więc tym razem też się nie nastawiam, ale jednak mam jakąś nadzieję. Napiszę jak będę miała wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam. Anika dzieki za podtrzymanie na duchu. Cały czas mysle o staraniu w wakacje 2007. Syn w styczniu skonczy 10 lat, a ja w czerwcu 2007 35 lat. hmmm. Sama niewiem. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Zodiakalnym bliżniakiem. Czyli jestem żywiołem powietrza. Pozdrawiam Cię bliźniaku, hehe. A skad jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaWer nie czekaj tak dlugo----to oczywiscie moje zdanie---ja myslalam ,ze za pierwszym razem mi sie uda ,a tu juz schodzi chyba z 15 miesiac (w miedzyczasie ciaza obumarla) kolezanka ma 38 lat ,a stara sie juz ok.5-ciu lat (tez o drugie dziecko) dziwnie to czasem bywa---wczesniej zabezpieczalam sie na wszystkie mozliwe sposoby---bo myslalam, ze \" i ogorek moze mi zaszkodzic\" --ha,ha Anetko- mi gin. tez mowil, ze przy tescie dodatnim koniecznie kontynuacja luteiny dlatego odkad ja biore (juz 2 cykle) zawsze po 10 dniach jej brania robie test---bo nie wiem czy odstawic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku---milusnego wieczorku Wam zycze my swietowalismy w pazdzierniku--moj M ma sentyment ale do rocznicy poznania---dlatego kwiaty i wspominanie nie w rocznice slubu ale w dzien kiedy sie pierwszy raz zobaczylismy Perfumetko wspomagasz sie czyms? Anetko czy dlugo staraliscie sie zanim podjelas decyzje o inseminacji---po jakich badaniach sie ja zleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie od czego to zalezy ze jedne musza tak długo sie starać a inne nie maja z ciąza problemów. Ja myslałam o wakacjach bo pracuje w szkole i moze gdyby by ły wakacje nie byłoby stresu, spokój, wyciszenie. A tak to wiadomo. Kazdy miesiac do czerwca jest zły. Moze od marca zdam sie na przypadek. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku własnie ja niewiele o nich wiem.Tylko szukalam w necie .Bo dziewczyny zlalazy topik na bocianie na ktorym wychwalane sa pod niebiosa.Tu podaje linka jakbys chciala poczytac nieco o tym.Ale skoro korzystalas sama to wiesz wiecej niz ja:D http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25841&postdays=0&postorder=asc&&start=2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
anetko gratulacje napewno będzie ok :-) co do luteiny to też niestety nie wiem, ja brałam duphaston i nie przerywałam go aż do 16 tc, więc może też nie powinnaś rezygnować z luteiny, bo to chyba progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam WSZYSTKIM za wsparcie, trzymanie kciuków, fluidki! Nie udało się! Zadzwoniłam do laboratorium i powiedziała mi: \"ujemny, 0,212\". Koniec tematu. Jak może się nie udawać inseminacja, jak plemnikczki podają do macicy, omijają mój śluz, a z resztą jest wszystko ok?! To jakiś cholerny pech. Druga próba nieudana. Dlaczego? Nie rozumiem? Aniczku, o inseminacji zadecydował lekarz, nie ja. Mam wrogość śluzu i tylko w ten sposób można ominąć ten problem. Jak widać nie jest ona gwarancją ciąży. Czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wlasnie wrociłam od lekarza i mam taki mieszany wrażenia ciąża potwierdzona tyle ze ma tez torbiele i nie wiadomo jak sie beda zachowywac i czy nie beda rosnac bo jesli zaczna to nieskonczy sie to dobrze dostalam dwa razy dziennie luteine i nospe, na kontrole za dwa tygodnie chyba ze predzej bym sie zle czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to zero i przecinek - to wynik byłby super! Ale się rozczarowałam, znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko będę trzymała kciuki, aby poza dzidziusiem nic Ci tam nie urosło. Bądź dobrej myśli. Cieszę się, że Ci się udało i wierzę, że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobilam pierwszy test to mialam taka nadzieje ze juz te zle dni za nami a tu teraz te torbiele, i jak sie nie denerwowac a przeciez to niewskazane anetko bardzo bardzo mi przykro ze sie nie udalo, jak czytalam o twoich dwoch kreskach to sie tak ucieszylam, mimi wszystko trzymam za ciebi kciuki, oby udalo sie kolejnym razem - 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko ja nie miałam nigdy torbieli, ale dziewczyny pisały , że można mając je zajść w ciążę. Nie wiem jak jest z ich rośnięciem podczas ciąży. Poszukaj może gdzieś na forum, a może któraś z dziewczyn tutaj będzie wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko , tulę Cie mocno, nadal wierzac z enastepnym razem sie uda torbieli nie mialam w ciązy, ale miałam polipa , nie wpoinien mi lekarz w ogole pozwolic zajsc w ciąze, ale pzowolił, w 13 tc wyladowałam wiec z plamieniami w szpitalu, dziueki Bogu polip sam sie urwał , stad plamienia, bo gdyby rosł dzidzia byłoby gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, bardzo, bardzo mi przykro. Bylam pewna ze Ci sie udalo. Bo przeciez mialas ta druga kreseczke. Teraz to ja juz sama nic nie rozumiem. Pluszko, wczesniej jak badal Cie ginekolog to nie widzial tych torbieli? Mysle ze wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Anik, co u Ciebie? Czekasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny, ryczę jak bóbr. Wypłakałam się mamie na ramieniu. Siostra myśli o 3 dziecku, a ja nawet jednego nie mogę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×