Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze juz moze wyjsc. Nie wiem czy jestem dobrym doradca, bo nigdy nie robilam. Ale z tego co czytalam to powinno juz cos wskazac badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się poczekać do środy. Muszę kończyć, bo obiadek trzeba zagrzać. Może później wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko❤️ gratuluję!!!!!!!!!! a beta z pewnością to potwierdziła:) bardzo się cieszę, że Ci się udało, huraaaaa. Gratuluję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja mierze ta temp. tak z czystej ciekawosci , czy bedzie cos z niej widac o owulacji (wole obserwowac sluz) kolezance sie nie udalo--poronila w 7 tc.--bylam u niej wczoraj na ginekologii--a mialam taka nadzieje ,ze zaraz po niej mnie tez sie uda i razem bedziemy jezdzily z wozkami dziewczyny co to sie z nami dzieje???dlaczego jestesmy takie slabe? to kiedy perfumetko probujesz?? bo ja myslalam zaczac w sobote w 12 dc. ale nie wiem czy mezus wytrzyma--ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
pluszko, pluszko hop hop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem dopiero dzis odebralam wynik bety 3tydzien a jakby liczyc od daty ostatniej miesiaczki to 5ty. chcaca od kiedy liczysz te tygodnie? Anetko, perfumetko co do objawów to dobry tydzien przed miesiączką pobolewało mnie podbrzusze tak troche inaczej niz na miesiączkę bo przede wszystkim dłużej , na miesiączke to mnie bralo z 2 dni przed dopiero i kilka dni przed miesiączką zauwazyłam taki dosyc gesty biały śluz i to wszystko Anik przykro mi z powodu kolezanki, az mnie dreszcze ze strachu przechodzą , że takie rzeczy sie zdazaja;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam zadac niedyskretne pytanie. Która z was jest najstarsza. Bo tak sadze ze sa tu 30 i 31 latki, a inne też. Naprzykład 34, 35 36 latki?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko jakie miałaś stężenie bety? A miałaś zaparcia albo wzdęty brzuch? Ja właśnie tak mam. Jestem jeszcze przed terminem @. Bardzo się cieszę, że Ci się udało! Widać, że byłaś grzeczna w tym roku i Mikołaj yszedł nawet wcześniej do Ciebie! Piękna niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaWer jesli tylko chcesz to pisz z nami ! Im nas wiecej---to i wiecej tematow! tak jak mowi Anetka na wczesniejszej stronie sa nasze latka Pluszko ,a zatem oszczedzaj sie i unikaj wszelkich infekcji!! ale Ci zazdroszcze teraz tego \"obserwowania siebie\" ja to przezywalam 9 lat temu wiec juz zdazylam zapomniec Olinek ,Perfumetko co u WAS????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik31 - nie pość tak mężą. Wystarczy 3 dni przerwy przed staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku nic specjalnego nie słychac:) @ sie konczy :)Jutro mam 9 rocznice slubu wiec zapewne cos tam bedzie...i pomalu juz \"dni \" beda sie znow zblizały. Mialam juz podjeta decyzje o tej laparo ale z pewnych wcgledow postanowilam jeszce ta diagnoze skonsultowac.Dostalam namiar na dobra klinike cieszaca sie dobra opinia w tej\"branzy\" i tam sie umowilam na wizyte ktora mam 12 grudnia.Moze cos sie tam dowiem i otworzy sie jakas szansa.Myslalam ze w te swieta podziele sie dobra nowina ale...:(tak jak i Wy wciaz czekam.Ale ja nie robie zadnych testow i wogole o tym nie mysle w ten sposob.Jesli mi sie uda to sama mnie to zaskoczy.Po tylu cyklach nauczylam sie jednego.Że wszystkie objawy z tych wymienianych dowodza tylko ze przyjdzie @:)Wiec nie ma co sie tym katowac. Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze na stronie : planowanie i staranie po stracie ciązy. mam 34 lata i mam juz jednego brzdaca - 10 lat. W przyszłym roku w maju miałam miec drugie niestety nie wyszło.Teraz niewiem czy planowac czy nie kolejne dziecko. Czy nie jestem za stara itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto mialam 828mIU/ml cokolwiek to znaczy Witaj EvaWer a co do wieku moja chrzestna 16 lat temu w wieku 36 lat urodzila swoje czwarte dziecko bo tak im przez przypadek wyszlo, najstarsze juz są poza domem, a ona ma super syna nastolatka Anik to bedzie moje pierwsze i w swoje madrosci nagle zgupialam i nie mam pojecia jak to bedzie i czego sie spodziewac;-) Buziaki trzymam za wszystkie kciuki ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko zaparc nie miala a podbrzusze przez to ze pobolewało to moze wydawalo mi sie takie wlasnie wzdete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaWer ja mam skonczone 31 lat ,corcie 9 lat i tez w marcu mialam urodzic drugie dziecko---nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie zaplanujemy----a staram sie juz przeszlo rok Dzieki Anetko---maz by cie chyba wycalowal--bo ostatnio daje mu z tym popalic moj gin.stwierdzil, ze trzeba chlopakow wzmocnic i wytrzymac te 10 dni po @ Olinku pewnie co wieksze miasto to wieksze mozliwosci konsultacji kazdej diagnozy----ja o niektorych badaniach nawet nie slyszalam mialam isc do mojego gin. jutro ale sobie odpuszcze---poobserwuje sie sama dzisiaj sie wybieram z mala do pediatry---cala noc sie meczyla takim szczekajacym , krtaniowym kaszlem---dobrze ,ze nie ma temper. dalam jej o 24.00 hydroksyzyne , a dzisiaj zwlekla sie z lozka i poszla do szkoly (chodzi na 7.30 ) bo maja przygotowania do jutrzejszych Andrzejek no to Super Pluszko-!!!!!!!! i slij fluidki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj znowu test, tym razem strumieniowy. Mam 26 dc. Po chwili wyszła taka bladziutka 2 kreska. Nie jestem przekonana do tego wyniku. Zrobię dzisiaj jeszcze z krwi. Jutro będzie wynik. Zobaczymy. Nie jestem podekscytowana jednak. Za dużo było już rozczarowań.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja rowniez trzymam kciukaski----bo przeciez ta druga kreska MUSI COS!!!!!!!!!!!!!!!!! znaczyc!!!!!!!!!! napisz ja tylko bedziesz miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniczku -bo ja juz sie zaplatalamTy dostalas w koncu te @? Bo nieporawilas sie w tabelce na drugim topiku....;)Jakbys mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko tzrymam mocno mocno kciuki ❤️🌼❤️🌼❤️🌼 chcaca powiesz mi jak liczysz te swoje tygodnie od dnia miesiaczki czy od ewentualnej owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusiu, ja akurta licze od oststniej miesiaczki i gina tez tak mi liczy , a tu wysyłam ci coś co Ci sie pewno przyda Wg książki \"W oczekiwaniu na dziecko\" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek \"Ciąża\": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz na poczatku to jescze spox, ale potem zama zaczełam sie gubic, ihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
pluszka cisze się strasznie, wpisz się do tabelki!!!!! moja gina też liczy od terminu ostaniej @, to jest reguła Naegelego na necie gdzies jest kalkulator, który oblicza termin porodu wg tej reguły, jak nie znajdziesz to napisz mi datę ostatniej @ mam w książce tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Wczoraj nie zagladalam do komputera, jakos tak zeszlo. Najpierw praca, potem male zakupy, obiadokolacja i tak zlecialo. Anetko, super. Mysle ze udalo Ci sie. Owocny cykl byl na naszym topiku w tym miesiacu. Oby tak dalej. Anik, nie wiem czy uda mi sie do 12dc zaczekac. Ale chyba nie bede sie nawet starala. Zobacze jak wyjdzie. Postanowilam w tym miesiacu postepowac bez wyliczen (jak uda mi sie oczywiscie, bo to czasami jest silniejsze odemnie). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, wszystkiego najlepszego z okazji 9 rocznicy slubu. Fajnie, tyle czasu juz razem. My jestesmy dopiero 3 latka. Ale ogolnie ten czas bardzo szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×