Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witam, Ja mojemu misiowi nigdy nie mówiłam wszystkiego tak bardzo dokładnie. Wychodziłam z założenia, że jeśli obydwoje będziemy się stresować to się \"zepniemy\" i nic z tego nie będzie. A tak to przynajmniej on był na luzie. Przynajmniej trochę. Starałam się żeby moment kiedy gina mówiła teraz proszę się starać nie wyglądał tak że przychodzę do domu i obwieszczam \"do roboty\". Mój miś najczęściej nie wiedział, że działamy bo teraz może być ten moment. Na pewno czasem odczuwał moje spięcie, ale jakoś tak mi było prościej. Tzn. dużo mu opowiadałm co się dzieje, co sprawdzamy teraz, ale nie wszystko. Może trochę dzięki temu on zawsze był dobrej myśli i zawsze wierzył,że się uda. Pomagał mi tym optymizmem. A my długi weekend zostajemy w Krakowie, a konkretnie na działce. Zaczynamy bubowę, więc jest dużo przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez Kaffe to normalni jak bez rodziny:D Dziewczynki oczywiscie ze napisze jak wrazenia.. Przypuszczam ze to taki specyficzny czas ze gdzie by sie nie ruszyc tam beda tlumy:O..kazdy chce wypoczac ,cos zobaczyc. Pamietam juz taki majowy weekend kiedy jechalismy do Zakopca i odcinek z Krakowa do Myslenic zajal nam ponad 2 godz:O....takie byly korki.Ceny 100% w gore ..i to nas wyleczylo skutecznie z wyjazdow na long weekend na dlugo.Jezdzilismy poprostu na kilka dni do tesciow moich do Nieplomic. Ale tym razem jakos wieksza ekipa chetnych sie zebrala wiec ..zobaczymy. Masz racje i Ty Anetko i Ty smutasko..czasem nie warto sie dzielic wszystkim .Zwlaszca ze faceci jednak w tych tematach coz tu kryc ksztalca sie dopiero przy nas bo niestety ale w naszym kraju edukacja sexualna jest na zenujacym poziomie i wielu doroslych facetow nawet nie wie jak zbodowna jest kobieta .Nie mowiac juz o wiedzy o cyklach itp.. Ale z drugiej strony tak jak pisalyscie.Nie moze byc tez tak ze same z tym zostajemy.Zarowno ze staraniami jak i ciazai dzieckiem.To juz nie sredniowiecze. Poza tym ...hmmm...wiecie jak to jest. M powiedzial ze nie chce tak ..na czas..a ja juz odczytuje na opak:)-ze mu sie juz nie podobam itp. Dobrze ze potrafimy rozmawiac i sobie powyjasniac to wszystko...:) Narazie poprostu nalezy wyluzowac..a potem sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasko - widzę, że jesteś rozsądniejsza i bardziej dyplomatyczna ode mnie i Olinka. no, ale..., jak M się pyta co u lekarki, jakoś nie potrafię filtrować tego co mu powiedzieć, a co zostawić dla siebie i mówię wszytsko. Mój M, pomimo tej wiedzy dalej wierzy , że się uda i jest dobrej myśli. Olinku, ja też nieraz myślałam, że przestałam być atrakcyjna dla M. Chodzę ciągle w dżinsach, żadnych szpilek, nie układam przed lustrem przez godzinę fryzur, choć malować się uwielbiam. To nasila się, jak widzę inne seksownie ubrane dziewczyny. Pisałam Wam, że M jest młodszy i chciałabym jak najdłużej zachować młodość, a widzę w lustrze zmarszczki mimiczne i na odrostach siwe włosy. No i tragedia gotowa. Na szczęście to chwilowe. ;-) A te kremy na zmarszczki to guzik warte, ja przynajmniej nie widzę żadnej poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi2983
mam pytanie odebrałam ostatnio wynik na testosteron i mam 1,15 ng/ml , czy jest dobry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecik..:D hihihi moj raczej zawsze wyraza sie w superlatywach i zawsze mi mowi ze jak widzi swoje kolzanki ze szkoly w naszym wieku i patrzy na mnie to czuje ogromna radosc:D:D...hehehe Ale ja tak zareagowalam na Jego brak ochoty na sex...co sie okazalo wynikalo zapewne z przemyslen zwazanych z praca a co za tym idzie nie mial checi..a tu ja napieralam:(... No coz bylo -minelo... i tak przypuszcam ze nici z tego..wiec coz nad rozlanym mlekiem plakac:) Ja dzis u fryzjera bylam ..i czuje sie supcio.Kolor odswierzony i zrobila mi takie fale-loki jak Magda M:D:D..wszyscy zachwyceni... M stwierdzil ze \"nowa dziewczyna dzis w łozku\"..ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Olinku ale masz fajnie-po fryzjerze ,a moj rudy kolor juz sie splukuje Chociarz szczerze powiedziawszy to wole jednak ten jasny baleyage--chociaz wtedy wlosy sa zniszczone(koncowki) to przy jednym kolorze przetluszczaja sie szybciej (chociaz i tak obowiazkowo myje co drugi dzien) Ja tez pod tym wzgledem nie mam zadnego problemu z M Juz mi smsuje co bedziemy robic jak wroci, proponuje corcie na chwilke wyslac do kolezanki--bo mowi ze juz chyba wystartuje do mnie w przedpokoju - ale jak pisze boi sie ze \"skonczy\"zanim zacznie moj M nalezy do tych domatorow,pieszczochow--obsypuje mnie komplementami nawet jak wiem ze nie wygladam za ciekawie, uwielbia nogi i stopy--potrafi je godzine calowac i masowac i ma hopla na punkcie mojego wrzosowego lakieru do paznokci--ciekawe co to bedzie --hi,hi --bo kupilam lakier pomaranczowy--pasuje mi do lnianej kreacji komunijnej ale podobno w zwiazku jedno musi byc bardziej uczuciowe od drugiego--ja jestem ta druga strona--to ja planuje wydatki i bardziej trzezwo patrze na swiat( chociaz czasami to mnie juz denerwuje bo moj M nawet nie wie ile wynosza nasze oplaty i jakie sa ceny w sklepach) wyjazd dobrze mu zrobi bo przynajmniej przekona sie ile kosztuje zycie na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tęsknię już za fryzjerem. Wczoraj miałam się zapisać i zapomniałam w końcu. Pójdę do powrocie znad morza. Będę znowu robić baleyage blond i brąz. Włosy mi się kręcą, więc nie mogę ich obciąc na krótko, bo musiałabym je prostować a mam cieniutkie, więc wydaje się, że ich mało na głowie. Fajny temacik mamy z naszymi M i relacjami. U nas jest tak, że to ja bardziej potrzebuję czułości, a jemu wystarczy cmok. Co do seksu - on ma większą ochotę niż ja. Jak jest 23 ja kładę się spać, bo oczy na zapałkach, a on wtedy ma ochotę poszaleć. Jest też odważniejszy ode mnie w podejmowaniu decyzji i zaskakuje mnie swoją pomysłowością. Ja jak to waga, rozważam za i przeciw i często sprowadzam go na ziemię. Pilnuję terminów płatności, załatwiania spraw, a on wychodzi z założenia ,że nic się nie stanie jak załatwimy to później. Przyznam się Wam, że kiedyś przetestowałam to co pisali w jakieś gazecie i weszłam bardzo sexi ubrana pod prysznic i na pewno to powtórzę. Tylko kupię jakieś inne fatałaszki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ha,ha ja tez na przyjazd M mam juz biale ponczochy kupione--prosil mnie o nie od kilku miesiecy--to niech chociaz po takiej rozlace ma Fajnie ja tez jestem waga z 01.10--czyli sprawdza sie ze jestesmy konkretne i praktyczne--ja tez pilnuje wszystkich platnosci--bo moj M jest naprawde w tych sprawach zielony ale pomysly ma ze czasem ,az sie boje ,a czasem denerwuje--np ja koncze prace o 19.oo a on siedzi w samochodzie z dzieckiem , z zakupami i mowi ze jedziemy na 2 dni w gory--mi sie to wcale nie podoba (chociaz wiedzial ze mam miec 2 dni wolnego)ale nie wzial wszystkich moich kosmetykow, depilatora,odpowiednich ciuchow itpja wlasciwie takich niespodzianek nie lubie ja musze miec wszystko zaplanowane,dopiete na ostatni guzik--a przy moim M na wakacje zawsze jedziemy na kwatery gdzies w ciemno jednym slowem -Strzelec-ktory lubi zyc z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce tego strzelca sprostowac:D Bo Srzelec to ja i bynajmniej tez musze wszystko wiedziec z gory.Zaplanowac itp.Spontan ze mnie raczej marny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to tak jak i ja olinku tez Strzelec i tez raczej zorganizowany i zaplanowany, nie lubie sie spózniac , nie lubie spontanicznych gosci itd u mnie raczej ok ale mam za wysoki wynik testu obciazenia glukoza 50g i jutro robie obciazenie glukoza 75g, oby wyszlo dobrze bo boje sie tej cukrzycy. Fluidki na majówkę 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niby wodnik ale tez zero spontanicznosci wszystko aplanowane, nistety dziecko skutecznie oducza mnie działaniaz planem miłego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dlaczego moj M tak jak Wy nie jest taki punktualny i zorganizowany? jemu sie nigdy nie spieszy, niczym sie nie przejmuje zyje zasada co masz zrobic dzis--rownie dobrze mozesz jutro ale do tego wlasnie jest bardzo romantyczny,spontaniczny no i az za bardzo uczuciowy--po moim 1-szym zabiegu prawie nie wychodzil ze szpitala, przezyl to tak,ze nawet chwilami balam sie o niego momentami jak dla mnie moze nawet za dziecinny-- czy wy tez napewno jestescie z grudnia- M--21.12???? potrafi mi w markecie w kolejce do kasy ---powiedziec---Ty wiesz ,ze ja cie kocham nad zycie--na caly glos--az sie wszyscy ludzie ogladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wlasnie skonczylam moj Sterowag i chyba podleczylam ten stan zapalny ---ale jakos nie pali mi sie isc do kontroli Folik dalej sobie zazywam i popijam siemie lniane poza tym to moj 19 dc--nastroj nadal dobry pomimo rozpoczynajacego sie okresu przed@ wiecie ,ze znam osobiscie przypadek dziewczyny-37 lat ktora ma dwie pochwy, miala dwie macice ( z powodu miesniakow jest po usunieciu jednej)- urodzila 3 dzieci ( 3 cesarki) no i powiedzcie same czy cudow nie ma w przyrodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku:D oj tylko pozazdroscic takiego M.. ja nie potwierdzam grudnia-bo jestem listopadowa dziewczyna:D aniczku u mnie to kilka dni do @..i \"objawow\" zadnych:P Czyli -wiadomo.Jak sie zakonczy ten csenariusz... Ale co tam.. Teraz zyje jutrzejszym wyjazdem,odpoczynkiem. I do lipca wszystko mi wisi... a potem .Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie? Pisałam, że w maju zaczynam starania, no i.. pierwsze podejście 24, 45 maj! Boję się.. i cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko ja nie pamietam ale zycze powodzenia!!!! ja bede sie ostro starac w sierpniu a jak nie wyjdzie to we wrzesniu juz monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenko jak sie uda to bedziecie sie cieszyc;-) Anik ja tez jestem z listopada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski..:) wystalam sie wczoraj nad walizka..drapiac sie w glowie co brac? a czego nie?:O... niecierpie tego... pogoda co dzien to wieksze slonce i co dzien to zimniej..:( Musze wziasc na kazada pogode cos....bllee.. A i tak na 100% bedzie tak ze to czego nie zabiore to by sie przydalo:D.. Mam nadzieje ze kazdej z Was te kilka dni minie lub mija a wypoczynku i relaksiku!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
Witam was wszystkie czytam was juz troszke ale dopiero dzis pisze oczywiscie po raz pierwszy:) mam taki problem jak wy widze:( mam juz 2 dzieci 7miesiecy temu poronilam 3 ciaze w 7 tyg. teraz staram sie i nic biore bromek ale moze juz jestem za stara??:(:( pozdrawiam was wszystkie i zycze by sie udalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, hej Izabel!! czytaj nas, czytaj i pisz czesciej wcale nie za stara!!! tylko chyba do 30-tki to prawie w kazdy cykl by sie udalo---oj a teraz to napewno zejdzie nam z tym znacznie dluzej moj gin to nawet powiedzial,ze teraz to nie ma co sie bawic--he,he --tylko cykl monitorowac i strzelac wtedy kiedy jest szansa--chociaz nie zawsze ten strzal bedzie trafiony w \"10\" ja juz rano posprzatalam, za chwilke odgrzewam pierogi ruskie od mamy i do biblioteki moj M juz bedzie w piatek- i pierwsze co robi to mnie zabiera do jubilera!!! mam wybrac nam obraczki--Po raz drugi!! na tym wyjezdzie stal sie jeszcze bardziej romantyczny---nasze slubne--on swoja zgubil juz dawno, dawno w pracy a ja przy jakiejs klotni mu ja rzucilam( a mi niewiele potrzeba) i powiedzialam ,ze jej wiecej nie zaloze--i od tego czasu nie zalozylam ,nawet nie mam jej w domu (jest u mamy) no i stwierdzil ,ze jestesmy malzenstwem i obraczki powinnismy nosic--przy okazji komuni dziecka ksiadz nam je poswieci--zatem musze isc poogladac jakie teraz robia te cudenka ale tez od razu tak je nie kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
Witaj anik31:):):) widze ze ty masz charakterek ale to dobrze bo przynajmiej wiesz czego chcesz:):) postaram sie tez dziennie tu zagladac teraz czekam na @ a i ten cykl co teraz zaczne mam miec monitorowany moze to jakos mi pomoze .:):) pozdrawiam wszystkie starajace sie nadal i zycze powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabel ja mam miec monitoring lipiec lub sierpien zalezy kiedy moj M zjedzie juz na wakacje obraczek nie kupimy od razu bo mojemu M zamarzylo sie miec wygrawerowany jakis napis od srodka obraczki--zeby tylko nie wyskoczyl z jakims obciachem--chociaz i tak nie bedzie tego widac-hi,hi moja @ tez sie zbliza -powinna byc cos ok 10-12 Dziewczyny czyli jednak strzelce z listopada maja inny charakter od tych grudniowych juz za 4 dni mam komunie w domu--GROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
anik31 co ty mezus pewnie jakis specjalny napis ci wymysli:):):):)hmm ja juz 1 komunie mam za soba . a tez ide w niedziele na komunie masz pewnie duzo latania teraz:):) a wiesz moze czy takie monitorowane cykle daja wieksza szanse na zajscie ???? bo wczesniej nie mialam takich problemow i teraz jestem zielona w tym:):):) a i bromek biore jeszcze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest tan bromek? ja juz mialam 3 albo 4 cykle monitorowane- -za pierwszym razem udalo sie od razu (rok temu)ale poronilam -za drugim razem nie -na trzecim monitoringu mialam przerosniety pecherzyk --26mm w 12dc -i po czwartym monitoringu znow sie udalo--niestety znow ciaza obumarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz 17 maja bedzie 4 miesiac od zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
przykro ze poronilas ale jeszcze beedzie dobrze:):) bromergon biore bo mialam za wysoka prolaktyne:(:( ty mialas badana??? w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mialam jej kontrolowanej ale podobno jak jest wysoka to wogole nie mozna zajsc w ciaze --a ja zachodze tylko mam ciaze obumarle chociaz jeszcze 2 lata temu mialam jakies hormony--moment lece sprawdzic co to bylo?---- zgadza sie Prolaktyna w 5 dc 15,4 czyli chyba w normie bo wynik nie jest podkreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
no faktycznie masz super wynik prolaktyny:):) dzis bylam u lekarza przepisal mi clo 2 tabletki dziennie brrrr czy nie za wielka ta dawka??? moze ktos to jadl ???:):) anik 31 jak przygotowania ida??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko witaj, ja na za wysoka prolaktyne bralam bromocorn to podobno podobny lek do tego co ty bierzesz i w ciagu 3 miesiecy prolaktyna spadla mi z 25,96 na 2 z kawalkiem potem jeszcze przez jeden cykl bralam clo tylko ze mialam mniejsza dawke 1 tabletke i udalo sie w tym wlasnie cyklu. izabelko mam tylko pytanie, moja ginekolog twierdzial ze przy braniu clo monitoring cyklu o ktorym pisala Anik jest niezbedny bo lek ten moze wywolywac rozne reakcje w organizmie i nalezy obserwowac jak dziala na jajeczka itp. Fluidki 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×