Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość izabel36
Witaj pluszko:):):) ciesze sie ze teleki ci pomogly to daje mi tez nadzieje ze moze i mnie sie uda :).co do twojego pytania to anik31 miala racje moj gin tez mi powiedzial ze trzeba monitorowac cykl usg kilka razy biorac clo zeby jakies torbiele nie powstaly tak to jakos wytlumaczyl:):):) a teraz co u ciebie jestes w ciazy jak zrozumialam ????czy juz dzidzius jest:):)????pozdrawiam:) anik a co u ciebie pewnie jestes zabiegana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie za bardzo, zreszta dzisiaj swieto! na komunie mam zamowione dania na wynos tzn. 4 rodzaje miesa obiadowego + zestawy surowek i buraczki zapiekane strogonofa krokiety z pieczarkami i serem zoltym+ barszczyk czerwony losos na przystawke i o 17. 30 goracy polmisek szefa (cos przepysznego--sprawdzonego juz na weselach--miesa z grila ,szaszlyki,sliwki zawijane w boczek i zapiekane i moje ulubione wampirki! czyli brokuly z serem zoltym i czosnkiem zawijane w szynke i panierowane i smazine jak krokiety--PYCHA) ja robie tylko salatki i kupuje wedliny owoce i napoje , no i male rolnopsiki 3 kolorowe torta i placki tez mam zamowione wiec pelnu LUZIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Tak Izabelko jestem w 28tygodniu ciązy to bedzie moje pierwsze dziecko a w listopadzie skoncze 32 lata, torbiele rzeczywiscie sie pojawiaja ja mam jedna na szczescie nie rosla i nie zagrozila ciazy. Pozdrowionka i powodzenia. Anik to bardzo fajnie i wygodnie masz;-) Fluidki 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
anik to faktycznie duzo pracki nie bedziesz miala:):):) pluszka gratki ze juz dzidzius tak ladnie rosnie juz niebawem bedziesz go ja przytulac:):):) a wiesz co to bedzie???chlopczyk dziewczynka? pozdrawiam was i piszcie czesto bo jakos tu pusto:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie za bardzo bede miala czas rano mylam okna, wypralam wszystkie fieranki teraz mnie czeka prasowanie i wieszanie a za godz juz ma byc M--jest w drodze z lotniska potem kolacja z winem lub pizza z piwem-mam sie zastanowic ale oczywiscie chociaz na chwilke bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik jestes jak najbardziej usprawiedliwiona, mezus najwazniewjszy po takiej długiej rozłace, Izabelko podobno chlopiec ale to nic pewego. Topik jest zeczywiscie bardzo spokojny ale za to domowy i przyjacielski, moze czeka na reaktywacje;-) Sporo wydarzen tu sie juz odbylo- wesołych i smutnych. Solaris a jak nózki w te cieplejsze dni Chcaca normalnie twoj brak czasu zaczyna mnie przerazac, ja wlasnie dzis zaczelam siódmy miesiąc, juz blizej niz dalej do porodu pozdrowionka i fluidki 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Pluszko za troskę :) Jak dotychczas jeden zakup nie udany i jeden udany więc wyszło na zero. Uważam w związku z tym że jest dobrze :D Martwi mnie to, że te wygodne to buty z ryneczku a te w których na pewno nie będę chodzić to hiszpańskie piękne skórzane buty za koszmarna kwotę..... Sądziłam że jak takie porządne i skóra i w ogóle to będa super, a tu taka kaszana.. rany po jednym dniu goiłam przez dwa tygodnie... Dziewczyny trzymajcie się ciepło!!!! Wszystkim wam nadal życzę spełnienia marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Witam sie po przydlugawej przerwie. I od razu przyznaje ze po tym weekendziku nie moge dojsc do siebie i wrocic do rzeczywistosci:D Ale musze sie pozbierac ......:P Bylo wspaniale. I pogoda sie udala .I samo miejsce -Kazimierz bardzo mi sie podoba:) Ja nie wiem czy pisalam tu ale pojechalismy tam z jedna para ktora poznalismy na ubieglorocznych wakacjach i dziewczyna i jej M ktora poznalam tutaj na sasiednim topiczku:) Bardzo sie ciesze ze do tego doszlo.Czjemy wszyscy ze bedzie z tego naprawde udana znajomosc a ja pokusze sie nawet o przyjazn taka szczera:D Cos mnie tam chyba przywialo bo pokasluje i gardziol sie odzywa ..ale warto bylo:P No a Wam jak zlecialo?Cos cichusio na topiczku!:) Pozdroweczki dla Waszykich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Ja juz poooooo komuni! udala sie swietnie!!! firma cateringowa jedzeniem mnie wprost zarzucila----bylo przepyszne--a wlasciwie jeszcze jest dzis mam dalej gosci na obiedzie i chyba jutro tez bede miala! corcia bardzo zadowolona! w dzien robota--hi,hi--i w nocy TEZ--bo mezus po takiej przerwie niezle mi daje popalic! buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też już wróciłam. Było super! Słonko świeciło, ale był taki wiatr, że głowę chciało urwać no i chłodno. Ale, co tam. Ubierałam na siebie praktycznie wszystko co miałam, bo było mi ciągle zimno.Za to zwiedziliśmy wszystko i nawet byliśmy w kinie i na zakupach. Kupiłam depilator. Chciałam wydepilować sobie pachy, ale ból nie z tej ziemi. nie dam rady. Pozostanę przy depilacji nóg. Niestety, znów mam plamienia i to już od 13 dc.. Czekam na @.Na razie zaczynają wyskakiwać krostki i bolą sutki od tygodnia. Byłam dzisiaj na solarium, a jutro w końcu idę zrobić baleyage. Od następnego cyklu zaczynam znowu starania. Aniczku to fajnie, że już po wszystkim, i że córcia zadowolona. Teraz faktycznie mamy mało czasu na pichcenie w kuchni na takie wielkie uroczystości, ale dobrze, że można sobie wszystko zamówić.Staje się to coraz bardziej popularne. Naciesz się M ile się da. My tu spokojnie zaczekamy na Ciebie. Pluszko, ale to szybko zleciało.Tobie też tak szybko leci czas w ciąży? Jak się czujesz? Izabel - zaglądaj do nas i pisz. Monitoringi faktycznie mogą wiele pomóc, tyle że trzeba na nie chodzić po kilka razy w cyklu. Ja też na początku zażywałam CLo, teraz mam Femarę. Działanie takie samo. Jak masz jakieś pytania to pytaj śmiało.Jak moja wiedza na to pozwoli to odpowiem :-) Olinku widzę, że też wypoczęłaś i wróciłaś zadowolona. Super! Uwielbiam takie wyjazdowe ładowanie akumulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
Witam was wszystkie cieplutko:):):) Anik dobrze ze juz masz to za soba i wszystko poszlo swietnie teraz faktycznie cateringi sa ok:):)aaaaaa i zajmij sie dobrze mezem:):):) Pluszko pisz co u ciebie ??:):) Aneta 30 postaram sie zagladac jak tylko bede mogla:):)i napisz mi jak dlugo bralas CLO i dlaczego masz zmiane na femare????z tego co czytalam to duzo dziewczyn jest na CLO ja dopiero 1 cykl z tym lekiem :(:(i dlugo sie juz starasz??? ja biote jeszcze bromek 2 x 1 tabl:(w czwartek pierwsze usg w tym monitorowanym cyklu hmm zobacze co z tego wyjdzie:):) pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jak ja wam zazdroszcze tych wyjazdow , ja chyba nie mam sily na dlugie wyjazdy, w trakcie tych wolnych dni mielismy gosci, przyjechali kolo 11tej, potem kawka , obiad, spacerek, kolacja i juz sie modlilam zeby sobie pojechali bo marzylam tylko o tym zeby sie polozyc i zasnac;-) mimo ze bardzo ich lubie;-) Ojj leci, ten czas leci. ja 4 maja zaczelam siódmy miesiac teraz to juz z górki, wreszcie zaczal mi rosnac brzuszek, pewnie te leki ktore dostaje zaczynaja dzialac, niestety zaczely sie tez pojawiac rozstepy;-( Z dnia na dzien wydaje mi sie ze jest wiekszy. Izabelko trzymam kciuki zeby na usg bylo ladne jajeczko. A mam pytanie - mierzysz sobie temperature? Anik fajnie masz z tym stesknionym mezusiem, my ostatnio jakos kiepsko pod tym wzgledem ,moj mezus twierdzi ze boi sie o mala pluszke i ze ona jest najwazniejsza-hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam.Mam 32 latka i dopiero po 5 miesiacach udalo nam sie.Mialam juz dosc tych wszystkich prob bylam zrezygnowana az tu nagle udalo sie (kochalismy sie odrazu po okresie a pozniej po dwoch tygodniach)a gdy zacza mi sie sopzniac okres to sie za bardzo tym nie przejelam bo akurat bylam przeziebiona i myslalam ze to przez chorobe.Jestem niesamowicie zdzieczna losowi ze bede miec dzidziusia.Nie zalamujcie sie bo trzeba wierzyc w to czego sie pragnie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
Witam wszystkich bardzo milo :):) Pluszko mierzylam temp ale byla tak dziwna ze po 2 cyklach przestalam od pierwszego dnia do 10 dn cyklu mialam ledwie 36 nastepne 7 dni mialam 37potem mialam 37,4 i tak mialam do 6dnia nastepnego cyklu:(:( a jak czytalam to dziewczyny jakos mialy inaczej:(:( wiec przestalam mierzyc:( mam nadzieje ze jajeczko jakies sie znajdzie na tym usg:):) kurczaczek 13:):)super ze ci sie udalo:):) a jadlas jakies leki czy tak samo jednak wyszlo???:) pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uaktualniam tabelke..nietstey:( @ mnie cos zaczela naciagac w tym cyklu bo spoznila mi sie \"az\" 2 dni..ale przy moich cyklach jak w zegarku to az szok....oby tylko nie chcialo sie cos popitolic w cyklu:(...Moze to przez ten wyjazd....nie wiem. Zrobilam jeszce małe porzadki w tabelce... Bo bylo kilka osob ktorych wcale z nami nie ma juz hohohoho... Jesli wroca i dadza znac to wpisza sie raz jeszcze. ok? NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.06 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów...................może 18.04. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU Czarna31 ......Beata............20............................19.05 E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............23.................... ........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury anik 31.......Ania..........31.........Mielec..........starania zawieszone NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel36
ale tu spokojnie i nikt nie pisze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem M pozegnalam juz o 8 rano--ale mi go szkoda bylo bo sie biedaczek ,az poplakal--ale coz ja go za granice ani nie wysylalam ani nie wysylam jego decyzja--ja mu nawet mowilam,zeby juz zostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym tez mi sie @ zbliza wielkimi krokami dzis juz nawet jakies plamienie male mi sie rano pojawilo a teraz przerwa w tamtym miesiacu mialam 12 wiec jeszcze ze dwa dni ale pyszcze, paskudy o mnie jakos nie moga zapomniec co to ja do licha do 50-tki bede chodzic z mascia cynkowa na gebusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO kolezanki--spicie? ja juz o 5 rano wstalam-brzuch mnie okropnie bolal--no i przyszla@--zazylam Pyralginke i sie jeszcze na godzinke polozylam a zatem w tym miesiacu o 3 dni wczesniej--czyli niech policze--no nie jest az tak zle cykl 27 dniowy aha mialam juz kiedys o to spytac--do cyklu wlicza sie dzien kolejnej@ czy tylko ten poprzedzajacy? np. u mnie jak to bedzie w kwietniu mialam 12.04 a teraz 09.05 no i to wczorajsze delikatne plamienie ale takie (sama nie wiem) jasno-brazowe, bezowe?---nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam!!! no i przy tym pobolewanie dolem brzucha jak na @ --a ta przyszla dopiero na drugi dzien MACIE dziewczyny tak czasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Anik o 5tej rano to spalam na pewno;-) Nie pomoge ci bo jak zawsze jak dostawalm okres to nie mialam watpliwosci ze to to zadnych oplamien przed nie mialam. Chociaz ja bym ten dzisiejszy dzien liczyla jako pierwszy dzien cyklu Chcaca no niestety przytylam juz 10 kg a jeszcze 3 miesiace;-( Kurczaczku gratulacje Izabelko jesli masz ochote to tez sie wpisz uzupelniam tabelke NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.06 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów...................może 18.04. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU Czarna31 ......Beata............20............................19.05 E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............28.................... ........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury anik 31.......Ania..........31.........Mielec..........starania zawieszone NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Fliudki na nowe cykle 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Aniku--> pierwszy dzien kolejnej @ -chocby to byly tylko plamienia to juz 1 dzien kolejnego cyklu. U mnie zawsze zaczyna sie od brazowawych plamien...Raczej jest tak ze po kilku godz przychodzi juz wreda na calego.Ale zdazylo sie czasem tak ze np.plamienia byly wieczorem a na 2 dzien dopiero @.Tak ze mysle ze jest ok:) Ja własnie musialm dzis jeszce godz. dolezec bo czulem sie tak jakby zeszlo ze mnie zycie:O...uplyw krwi no i skurcze...bllle.... Chyba zmienimy zdanie w sprawie inseminacji.Ale to napisze Wam jutro dokldanie po wizycie u ginka. Moj M wczoraj przylamany byl.Bardzo.Mało mowil...nie widzialam nigdy po nim takich reakcji...Mysle ze przez to ze 2 sie spoznila juz chyba uwierzyl.w przeciwienstwie do mnie.Mysle ze ta obsowka to poprostu reakcja organizmu na zmiane otoczenia,cisnienia,wody itp.To ponoc sie zdaza..... Hey Pluszko:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Jestem od Was troszkę młodsza, tzn. jeszcze przed 30, ale, jeśli mogę, chciałabym się przyłączyć. Staramy się z mężem o dzidzię już (albo dopiero) 6 miesięcy. Dla mnie to długo. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Trochę jestem zagubiona. Staram się nie mysleć, ale to trudne. Nie sądziłam, że będziemy mieli kłopoty z zajściem w ciążę. Jesteśmy dla siebie pierwszymi parterami, nigdy nie brałam tabletek, wyniki też mam w normie. Nie chcę na razie przesadzać, zacząc biegać do lekarzy, bo sądzę, że mamy jeszcze na to czas. Na razie dzielnie próbujemy :))))) Momentami tylko ogarnia mnie przerażenie. Chciałabym się tego pozbyć lub chociaż podzielić się swymi obawami z osobami, które przeżywają podobne chwile. Mam nadzieję, że oprzyjmiecie mnie do swego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Horaniu:) jasne ze przyjmiemy..wpadaj kiedy dusza zapragnienie do nas :) To chyba nie ma wiekszego znaczenia ile sie staramy...rozczarowania tak samo bola czy to 5 czy 10 cykl...:) Ja po pol roku juz poszlam przebadac to i owo... zaczelam od prolaktyny,potem zrobilam monitoring czy jest owulacja...potem kilka miesiecy mierzylam tempke aby zobaczyc czy te cykle sa jakies rowne czy nie....a potem juz poszlam do fachowej kliniki.Gdzie zlecili hormony tarczycowe i płciowe.Oraz zabieg droznosci jajowodow..Oczywiscie moj M tez sie przebadal. Wszystko to juz za mna i wyniki w normach a jednak....... Dlatego dzialam pomalu dalej... bo czas niestety nie stoi w miejscu ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Olinku, za ciepłe przyjęcie i za kilka własnych doświadczeń. To bardzo dla mnie cenne. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:) Masz racje..poł roku to jeszce zadna tragedia.... mnie zaniepokoilo to ze ja mam juz corke i wtedy to bylo w 3 cyklu bach....a tu minelo poł roku..potem nastepne pol....i nic:( Dlatego wiem ze przyczyna musi byc.Fakt ze juz nie mam 23 lata jak wtedy ...i to tez moze byc jedna z przyczyn.Dlatego jesli sa juz takie metody ze mona sobie pomoc chce jeszce zdazyc to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek jesteś szczęściarą! Masz już córeczkę! Coraz bardziej przekonuję się do opinii, że skoro medycyna pozwala na różne rzeczy, to należy z tego korzystać, szczególnie w takim celu, jakim jest poczęcie dziecka. Trudno mi jednak przychodzi pogodzenie się z tym, ponieważ pochodzę z dość konserwatywnej katolickiej rodziny, a to determinuje poglądy. Ale myślę sobie, że łatwo jest sądzić z boku. Jednak teraz, kiedy wiem, że poczęcie dzieciątka to nie takie chop siup, muszę i chcę zweryfikować swoje zdanie na ten temat. Ja mam 27 lat, więc do tej magicznej i tak rozreklamowanej granicy 30 lat mam jeszcze chwilę. Nie ukrywam, że to też jest powód, dla którego staram się nie popaść w nadmierne przerażenie. Ale tak jak napisałaś - nie jest ważne kiedy pojawiają sie problemy, zawsze mają ten sam ciężar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horaniu-->:) nie wiem czy cos badalas juz. ale jesli nie spieszno ci po lekarzach jak sama piszesz.To moze sprobuj poobserwowac sama swoj cykl a to juz wiele moze wniesc do sprawy .choc trudno w to uwerzyc.z takiej obesrwacji juz mozna wywnioskowac czy dochodzi wogole do jajeczkowania czy nie a to priorytet.bo jesli cykle sa bezowulacyjne no to wiadomo...bez fachowej pomocy i lekow to mozna sobie o dziecku juz tylko pomarzyc... dlatego moglabys mierzyc temperature...Jesli chcesz:) Mozesz sobie tez na własna reke sprawdzic jak z hormonami.Z tarczyca czyli TSh bo tez bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×