Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Olinku, pani gin, powiedziałam i też, że czasem udaje się dopiero po 8 inseminacjach. Pocieszyła mnie tym trochę. Powiedziała, że prawdopodobieństwo udania się jednej inseminacji jest równe 1 stosunkowi, czyli to jest 13 %. Oczywiście na te procenty składa się wiele rzeczy, wiek, stan zdrowia, przyczyny niepłodności, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko--> dziekuje za te wyczerpujace informacie.Naprawde jestes studnia wiedzy dla mnie w tym temacie:) Wiesz ..ja mam swiaomosc porazki .Wiec nie nastawiam sie na zadne hurrrraaa....tak lepiej ...chyba..... Ja wasnie skonczylam dzis Femare i pojutrze jade na usg. Nie wiem .Jak Oni okreslaja moment inseminacji?? Czy robi sie poziom LH i estradiolu?? bo tak slyszlalam.Czy tak na oko po wielkosci pecherzyka??Jak jest w Twoim przypadku Anetko? Mnie ginek powiedzial ze po nieudanej pierwszej inseminacji z kazda kolejna spada statystycznie szansa na udana...ale wiem ze sie udaje.Tylko wasnie..Kto wie jaka jest przyczyna tak naprawde?:O a tak wogole to M odebral w pon. wyniki swoje i co? i po kuracji sa gosze niz byly:(:(...szkoda gadac. Ruch A+ B -w ostatnim badaniu byl okolo 60% a w tym obecnym 30%:( No i co o tym myslec??? Jesli to bylaby jedyna przyczyna niepowodzen to moze szansa zeby sie udal zabieg jest...ale nie mam pewnosci ze jeszce cos innego na przeszkodzie nie stoi.. W kazdym razie po obejrzeniu ostatnich wynikow utwierdzam sie w przekonaniu ze to byla dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko , Olinku zycze wam powodzenia!!!! wy pomalu, malymi kroczkami ale zblizacie cie do szczesliwego finalu a ja coz z braku M dalej stoje w miejscu, a nawet nie wiem na czym stoje--bo moj mezus raz dzwoni, ze chyba juz za tydzien wraca bo ma dosc tej harowy, a na nastepny dzien pisze ,ze przyjedzie na 2 miesiace (sierpien, wrzesien) a potem na jeszcze jeden sezon tam wroci no coz--mysle ,ze jednak wroci bo on raczej dlugodystansowiec nie jest--raczej \"slomiany zapal\" w sobote mam znow \"kinder bal\"--urodziny corci--zaprosila 7 kolezanek i 2 kolegow---ja chyba z tego balaganu nie wyjde--juz mam dosc--no ale jej obiecalam juz na komunii i musze sie wywiazac z obietnicy--mam robic gofry, pizze,sandwicze(ja na to mowie tosty)--tort lodowy kupuje no i pewnie gora chipsow i slodyczy--jutro zakupy w Tesco a dzisiaj jeszcze rowerami jedziemy do Zielonej Budki po lody do sklepiku firmowego--mamy bliziutko i o polowe taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze jeszcze zrobic ta cytomegalie na razie biore tylko Folik ,ale nie wiem czy w lipcu gin.nie zleci mi dalej Luteiny chociaz nie wiem czy sobie z ciekawosci sama nie zlece progesteronu--wy robilyscie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek a moze twoj maz tez sie tym wszystkim stresuje i denerwuje i stad te wyniki. Trzymam kciuki za wasze proby Olinku Anetko. A gdzie nowe dziewczyny - ucichly nam troche a przez chcwile narobily tu milego szumu;-) Piszcie co u was? E.C. odliczasz juz tygodnie?? JA ostatnio cos sie denerwuje czy wszystko ok. Chcialabym zeby juz byl sierpien i zeby malenstwo bylo z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! witam Was serdecznie po dłuższej przerwie! Olinku, Anetko - z całego serca życzę powodzenia, optymizmu i wiary, że się wszystko uda. Pamiętajcie, że jesteśmy \"DZIELNE KOBITY\". U mnie 47 dc i nic, tzn. żadnej @. Dwa testy zaprzeczyły, żeby to była ciąża, więc czekam. Poprzedni cykl trwał 54 dni. Coś mi się moje ciałko buntuje. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) Pluszko..kto to moze wiedziec?:O Wiesz ze to co dla kogos jest normalne ktos iny uznalby za jakies wriactwo.dlatego On twierdzi ze stresow zadnych nie ma a ja wiem ze ...majac wlsna firme nie da sie ich uniknac.I chyba tak sie juz przywyka do roznych nerwowek ze to wydje sie norma..a nic nie zostaje obojetne . Aniku--> ja narazie mam za soba kinderball:D Na szcescie zorganizowalismy go w bawialni i dobrze bo u siebie ogarnac te chmare dzieciakow to chybaby przyszlo osiwiec:D Horaniu--> pewnie kiedys powiedzialabym ci ze niepokajco dlugie sa te Twoje cykle..:) Ale dzis juz wiem po sobie ze regularne i jak w zegarku tez nie gwarantuja powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam własnie z ekskapady po miescie.. Krakow w piatek to masakra:O Usg mialam o 9:15 i nawet ze nie bylo zadnych obsowek..... Jest pecherzyk na 20 ml na prawym jajniku. Musze tam jeszce dzis pojechac na zastrzyk z prenagylu( czy cos tak;) )....jak idiotka.Tak sie zaaferowalam -z reszta jak zwykle ze nie wzielem jakiegos skierowania do przychodni na ten zastrzyk tylko musze tam jechac jeszce raz...przez te piatkowe kry:O... No ale za glupote sie placi slono:( Inseminacja w niedziele rano....... Chyba wszystko..... Pan J. zapytal \"czy to pierwsza?\" -wiec jakos do mnie bolesnie dotarla szara prawda jak mala jest szansa ze moze sie udac .....buuu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku trzymam za ciebie kciukaski--mocno.mocno!!! Ale masz fajnie ,ze tak ostro sprawa ruszyla do przodu--a u mnie --buuuuuuu nic dalej stoje w miejscu... mam nadzieje -ze juz czerwcowej@ nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam i pozdrawiam serdecznie. Pragnę donieść, że będzie..... dziewuszka :) Trzymajcie się ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniku --> dziekuje:) Oby to tylko moglo pomoc....:) Wczoraj dostalam zastrzyk w tylek-jakby mnie zmija ukasila:D Jodelko--> gratuluje corci w takim razie:D Nie ma to jak mała kobietka:D Bylismy dzis na taragach wnetrzarskich:) Widzialam kilka fajnych rzeczy...:)Potem na rowerkach taka traske 25 -kilometrowa do Tynca i spowrotem zrobilismy...no i dupa boli jak nie wiem :D No ale czyms sie zmeczyc trzeba skoro nici z bara bara..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku ale fajnie z tym rowerkiem tez bym pojezdzila a tym czasem jak osatnio wsiadlam na rowr to mi jakos dziwnie bylo i sobie podarowalam. Jodelko gratulacje corci- hmm.... fajnie. A jak sie wogole czujesz? My bylismy wczoraj na przyjeciu a dzis lenistwo i odpoczywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) i juz po wszystkim:) No coz.. Po 8 bylismy w klinice..od ludzi az czarno Jak moj M zobaczyl to zbladl.. Myslal biedaczek ze tylko nas panstwo hrabiostwo pan doktor obsluzy No ale na szcescie sie okazlo ze na inseminacje tylko my i jeszce jedna para a reszta w sumie to nie wiem po co ale szybko szlo... najdluzej trwa przygotowanie nasienia-okolo godzinki .A potem to juz trzast prast .. Wczesniej ginek zrobił usg -okazalo sie ze pecherzyk jest juz pekniety i widac slicznie cailko zolte.Wiec inseminacje mialam robiona na peknietym pecherzyku. Po wstrzyknieciu lerzalam sobie jakies 15 minut i gawedzilam z ginkiem... Przy okazji wypytalam go jaka jest prawda z tym poziomem prolaktyny i wysilkiem fizycznym?Tzn, jak ma sie jedno do drugiego... No i co? No i z tego co mi tlumaczyl to u nas to troche \"przereklamowana\" teoria.Tzn. kto ma problemy to czy bedzie czy nie bedzie uprawial sport to je miec nadal moze.Natomiast wlasnie sport jest i ruch jest jak najbardziej zalecany.Wiec mnie uspokoil..bo mialam mieszane uczucia idac 2 X w tyg. na te treningi.. Owszem ten hormon moze ulec podwyzszeniu ale to juz skrajne przypadki.np. pacjentka ktora 3X w tyg przebiega na maraton faktycznie moze miec jakies zachwiania.albo ktos kto nigdy wysilku nie zaznawal nagle sie za niego wezmie.... Taka wiedze uzyskalam. Dostalam luteine 2X dzinnie dopochwowo i coz....tylko czekac.... Tak wogole to podeszlam do tego bardzo luzno.Natomiast M byl poddnenerwowany -od 5 rano nie mogl juz spac.... Ta druga para....jak Ona weszla do srodka to gosc...autentucznie sposcil glowe zamknal oczy i...chyba sie modlil....ehhhh... Ciezkie to zycie No coz..teraz tylko trzeba czekac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku trzymam mocno mocno kciuki zeby bylo dobrze i zebysmy za dwa tygodnie uslyszaly dobre wiesci, i od dzidzi mojej kopniaczek na szczescie bo mi tu wierzga jak do Ciebie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Pluszaku:) Dziekuje...a maluszka posmyraj tam ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku daj znac jak tylko poczujesz, ze jest \"cos na rzeczy\"--a moze juz masz jakies przeczucie? Anetko a u ciebie co slychac? inne dziewczynki --spicie ???czy przy tym upale nie macie nawet ochoty odpalac komp.? ja @ mam miec ok 6.06 musze poszukac tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku - daj znać co u gin.? 19:03 Aneta30 NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.06 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 13.05. Anik31..........Anka......32..........Mielec..................... 06.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU Czarna31 ......Beata............20............................19.05 E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............28.................... ........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Dziewczyny testowac bede dopiero za 2 miesiace ale juz sie nie moge doczekac i przenosze sie do gornej tabelki---mysle ,ze nie macie nic przeciwko? Horania i Izabel moze sie dopiszecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniczku hey:D No co mamy za zle miec??:D Tak to nas tylko z Anetka tak dwie a tak to juz razniej.... Aniczku-> hihiih..zadnych przeczuc ani czuc nie mam.. Brzuch mnie lekko pobolewa ale to chyba normalne....Jeszce wczoraj pikal jajnik ale to wina peknietego pecherzyka i rozlanego plynu... Ja sie naprawde nie nastawiam...tak jest lepiej.Anetka mnie napewno rozumie... Postanowilismy z M ze jak nie wyjdzie to w czerwcu zrobimy kolejna..potem przymusowa przerwa bo koncem czerwca lecimy na wczasy i @ przyjdzie do mnie własnie tam:(...wiec nijak sie nie da wtedy... A potem coz...zobaczymy co dalej..... A gorac -fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Olinku - cieszę się, że macie już 1 ins. za sobą. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki. Trzymam mocno kciuki za Was. Ja dzisiaj dostałam 10.000 j Pregnylu, pęcherzyki są dwa w prawym jajniku : 17mm i 24 mm, endometrium 7 mm. Jakie miałaś endometrium Olinku? Ja jutro mam dzwonić, żeby się upewnić co do terminu ins., albo jutro popołudniu, albo w czwartek rano. Zobaczymy. M jest zły, bo nie bardzo może urwać się z firmy. Za dużo nam się teraz zwaliło na głowę i trochę stresów mamy. Olinku, mnie dzisiaj dopiero bolała pupa po zastzryku, nigdy wcześniej, chyba w jakieś inne miejsce mi się wkuła pielęgniarka. Lekarka mnie wczoraj \"pocieszyła\": oprócz mnie są jeszcze 2 kobiety co tak długo się starają. Takich przypadków jest poniżej 10 %. Nieźle , co? Żadnego śluzu na razie nie mam, ale dziwne, że aż tak wielki pęcherzyk mam w 10 dc. No cóż, tak to jest po stymulacji. Jodełko - ogromne gratulacje! Jak się czujesz? Aniczku - super ,że się wpisałaś do nas, raźniej w grupie. Horaniu - idź do lekarza z tymi długimi cyklami. To nie rokuje dobrze, jak tak długo trwają. Czas na badania. Trzymam kciuki i napisz czy byłaś u ginka i co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko na to endometium--bo rzeczywiscie troszke male--podobno dobre jest czerwone wino, orzeszki, wiesiolek i cos tam jeszcze---jak sobie przypomne to dopisze--ja zwykle mam na 11 no to juz trzymam za was obie kciuki---oby sie powiodlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko powiem ci ze nie wiem jakie bylo endo...tak sie zaaferowalam ze widzialam ze mierzy ale juz nie zapytalam:O... Co do \"zmijawego kasania\" to mnie tylek nie bolal..no wiadomo sam ziuk nic fajnego ale potem bylo git. Ja tez dostalam 1000 jednoste.Czyli dwie ampulki.... Sluz byl ale bylo inaczej niz zwykle ale to wina stymulacji..wiadomo. Za to mialam tylko jeden pecherzyk w piatek rano byl juz na 20 ml.Inseminacja byla robiona na peknietym.Widzialam cialo zolte-Janeczko powiedzial ze dobrze jest wszystko... ehhhh...zeby tylko efekty byc chcialy.... W kazdym razie dzieki anetko za kciuki:) Teraz moja kolej za Was trzymac:D Wiec bede..!!!!!pisz tylko kiedy zabieg-bede myslala o Tobie:) Jak sie nie uda.Robimy jeszcze raz od razu.....Oczywiscie jak nic nie wyniknie...potem przewra bo wyjazd na dwa tygodnie..a @ własnie tam ma przyjsc:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek , anetka trzymam kciukasy za was mocno i sle fluidy juz od dzidziola ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ pluszka głowa do gory, bedzie dobrze czas szybko leci ani sie obejrzysz abedzie sierpien jodełka fajnie ze babeczka ja mam kobitke jest super, wąlsnie biedna spi na balkonie o budzi sie, ee chyba spi nadal czarna juz chyba mam dzidziola nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Anik31 - dziękuję za propozycję wpisania się do tabelki. Skorzystałam. Na razie jednak nie wiem, kiedy będę testować, ponieważ dzisiaj jest 5 dc (po porzednich 48 dniach) i jak sądzę testowanie przypadnie na koniec czerwca. Aneta30 - dziękuję Ci serdecznie za rady; trudno mi się oprzeć wrażeniu, że jesteś najbardziej doświadczoną forumowiczką, dlatego zawsze chętnie czytam Twoje rady. Myślę też, że w niedługim czasie zaczną się do nich stosować. :) Nie mogę na razie pokonać bariery myślenia, że to wszystko jeszcze się ułoży, że to tylko tymczasowe przeszkody sprawiają, że nie ma dzidzi. Ale np. 19.05 przypadł 1 dc. @ trwała 2 dni i to bardzo, bardzo dziwnie, także jestem pełna rozterek, ale na siłę trzymam się postanowienia \"jeszcze chwilę, jeszcze raz spróbujemy\". Olinku - z całych sił trzymam kciuki za powodzenie! Papa Horania A oto uzupełniona tabelka: NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.06 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 13.05. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 06.06 Horania.........Anna.....27..........Łomża...................... ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU Czarna31 ......Beata............20............................19.05 E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............28.................... ........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.06 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 06.06 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU Czarna31 ......Beata............20............................19.05 E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............28.................... ........03.08 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia To ja też poprawiam tabelkę. Byłam dzisiaj na monitoringu i są dwa pęcherzyki nadal. Oba po 20 mm, endometrium 10mm. Wczoraj pęcherzyki były większe - chyba lekarka źle zmierzyła, ale podobno przed owulacją też mogą się zmniejszać. Jutro rano inseminacja. Olinku zrobi mi ją Twój doktor. Cieszę się z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko-- w ramach rewanzu pierwsze co rano zrobie to pomysle o Tobie...Super i oby sie udalo!!!!! Moze Przybycien okaze sie tym szczesliwcem i przy Nim jakos szczesliwiej sie potoczy..ehhh...loteria i tyle.... Anetko mialas potem takie poklowania w podbrzuszu?? Bo ja mam naprzemian raz z jednej raz drugiej strony....chyba jestem juz przewrazliwiona..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zapytałam lekarkę o \"Coś\" na więcej śluzu. Powiedziała mi, że przy stymulacji maleje ilość śluzu. Słyszała, że dziewczyny biorą różne ziołowe leki, ale podobno one mogą rozlegulować cykl. Nie wiedziałam o tym. Od razu pomyślałam o naszym Wiesiołku. Horaniu - nie uważam się za eksperta, bo na pewno wielu rzeczy nie wiem, a o innych zapominam. Nie pamiętam już nic na temat badań hormonalnych, bo robiłam je ostatnio 2-3 lata temu. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad ciążą to spokojnie daj sobie czas jak wolisz, bo spokojna głowa to ważna sprawa. Nie chcę Cię zmuszać do wizyty u lekarza, zrobisz jak uważasz. Moja rada jest spowodowana doświadczeniami jakie miała moja kuzynka. Miała podobne objawy do Twoich. W końcu nie miała okresu przez kilka miesięcy. Diagnoza: policystyczne jajniki. Dostała leki na stymulację owulacji, lek o podobnym działaniu jak Siofor (ja go zażywam), dostała okres i zaszła w ciążę. Niestety ciążą obumarła w 12 tygodniu. Teraz przez pół roku nie może zajść w ciążę, organizm musi odpocząć i dopiero po tym czasie może się starać. Mogę się mylić, bo nie jestem lekarzem, te długie cykle mogą mieć być może inne podłoże, ale myślę, że warto porozmawiać z lekarzem i na wszelki wypadek sprawdzić to. Może ja sama jestem już przeczulona na tym punkcie, bo ja też kilka lat temu nie sądziłam, że będę miała takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko..kazdy ginek to powie ze nieregularne cykle to objaw jakis problemow i zazwyczaj wtedy o dziecku nie ma co mazyc..najczesciej to problemy z owulacja lub wogole jakies hormonalne rozregulowanie i warto znajsc przyczyne..Po co czekac? skoro mozna sie wyleczyc i miec to na co sie czeka? Mysle ze nie jestes przewrazliwiona tylko racjonalnie myslisz:) Ale masz racje kazdy jest panem swojego losu i decyduje sam o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku -witaj kochana! Obyś miała rację z tym szczęśliwym lekarzem. Skoro są dwa pęcherzyki to jeśli udałoby się to mogłabym mieć bliźniaki.:-) Mam nadzieję , że w lewym jajniku nie schował się też jakiś pęcherzyk, bo bym się załamała. Olinku, ja czułam tak jakbym miała wzdęcia, bo płyn był w macicy. Jajnik mnie boli tylko jak jest owulacja przez jakieś 2 dni, a potem ból znika. A może się udało? Może coś tam w środku się dzieje? Może zagnieżdża się zarodek i daje to takie objawy? Oby ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko--> ja wlasnie tez zaobserwowalalm ze po tej Femarze sluzu bylo napewno mniej... Nie bylo tragicznie ale w porownaniu z tym jak jest normalnie to roznica byla znaczna... Co do pobolewania . to po zabiegu wlasnie zzwalilam na \"obce cialo \" i to ze cewnik przecierz wprowadzal i ten rozwieracz wiec te odczucia byly wytlumaczalne.Ale teraz caly czas czuje sie tak z tymi klujkami.Nie bardzo mocne ale czuje...a to juz 3 dni od zabiegu..i dlatego pytam... Ohhh nawet nie wiesz jak bym sie strasznie cieszyla gdyby udalo nam sie obu..alez to byloby niesamowite:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko--> a jeszcze sie nie zapytalam .Czy dostajesz zawsze Luteine ?Bo ja mam brac rano i wieczor..Tzn. nawet nie ze brac w sensie łykac tylko dowcipnie zakladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×