Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość Jodełka 30
Kinia! A jodełka to przyśle po poniedziałku..... :(((((. W poniedziałek mam obiecane pożyczenia skanerka (sprawunie zawodowe :/). I wtedy się poskanuję z każdej strony z której tylko będzie trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałam znaczenie znam ale skrót mi jakoś umkną , czarna jeszcze nie mam twojego zdjęcia , a co do spotkania jestem za .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena już wyslalam jakieś pol godziny temu:) Genewa spotkanie byloby super:) Może w wakacje?? Chcialabym tak z Wami pogadać normalnie, przy kawce i pysznym ciachu. Oczywiście wszystko poda i przygotuje Manuel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dzięki za zdjęcia. Jesteś śliczna:) Ja też jestem za spotkaniem, tyle że ja faktycznie daleko jestem od Was:( Nie przymierzacie się na urlop nad morzem;) U mnie ciemno się zrobiło i pewnie lunie potwornie, a ja zbieram się do domu. Z działki raczej dziś nic jak będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa........Dorota.....35........S-rz................11............ 29.05. atena32........Aneta......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka......32.......Wellen..............2lata......... 07.06 Castopea......Kasia.......34........Mazury............2 cykl........ 27.05 solaris..........maja.......32........wrocław...........3...........czerwiec jodełka30.....Kasia.......30........Kraków............1cykl.............maj pafnucy100...Monika.....30.......Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ Beata......31.......R-in................ 6 cykl.........10.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Wklejam, żeby nam się nie zgubiła. A na Manuela wcale nie ma co liczyć, leń jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena , ja nie mam Twojego zdjęcia , co to ma znaczyć????? kika_8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieku julka :) Niestety juleczko ja się nad morze na razie nie wybieram, ale jak któraś z Was będzie na poludniu to zapraszam do mnie bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
tak solaris w piatek idę sprawdzić wzrost jajeczek :-) u nas strasznie lało przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, czy to tylko ja mieszkam na takim skrawku ziemi, na którym nie chce padać. Litości. Moje rośliny potrzebują wody!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
To daj Manuelowi konewkę i niech się uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojdzie ten deszcz i do Ciebie Genewa. U mnie leje ja z cebra i co chwile burza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo, wszystkie Manuele potrafią wykonywać tylko jedną czynność. Nie oddam moich roślinek Manuelowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, wypada się u Ciebie i do mnie już nic nie dojdzie. Jak zwykle, większość opadów zatrzymuje Wisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju jeju co ja mam z tym przesyłaniem , wczoraj sie tak napociłam , zaraz wysyłam kikunia, a od czarnej nadal nic może ponów próbe , genewo co ma znaczyc to lustro , bo nie zajarzyłam, u minie też sucho bo widzisz genewa my tak bliżej środka Polski i nas omija chodzi gdzieś bokami, a u nas nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
A ja nie mówiłam o roślinkach tylko o konewce ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
A ja nie mówiłam o roślinkach tylko o konewce ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa........Dorota.....35........S-rz................11............ 29.05. atena32........Aneta......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka......32.......Wellen..............2lata......... 07.06 Castopea......Kasia.......34........Mazury............3 cykl........ 27.05 solaris..........maja.......32........wrocław...........3...........czerwiec jodełka30.....Kasia.......30........Kraków............1cykl.............maj pafnucy100...Monika.....30.......Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ Beata......31.......R-in................ 6 cykl.........10.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateno, z tym lustrem to chodzi o to, że widzę codziennie szarą myszkę. No cóż, nie dała Bozia urody. Ale mam inne dary i muszę się pocieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, tym bardziej. Manuel i konewka;) Jeszcze nie zbadano, czy wie do czego to służy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wkleiłam tabelkę,bo u mnie był zły cykl.Ma być trzeci,anie drugi.Dziewczynki możecie do mnie wysłać swoje twarzyczki,proszę ,ja też coś znajdę i Wam prześlę.Mój adres goba1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa, nie pzresadzaj. w tym Rzymie to niejednemu an pewno zakrecilas w głowie:-))))Manuel mi sie zwierzył , ze Cię uwielbia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Oj Genewa, Genewa. :). A mąż to niby co? ślepy był ;).? Może Ty masz po prostu krzywe zwierciadło hę? Albo pożyczone od Alicji z krainy czarów? że myszy widać? Tylko że tam było o króliku .... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pogrzebu,zginął nasz znajomy w wypadku samochodowym.Miał 26 lat.Zostawił żonę i małe dziecko.Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No waśnie, mąż ślepy;) Okularów nie miał jak mnie poznał. Tylko słyszał jak śpiewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
:))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×