Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof_D.

Zaproszenie do spędzenai niezapomnianych chwil we dwoje

Polecane posty

Gość hahahah buhahahhaha
jak bym nie powiedziała, że jestem kobietą, to imię byłoby Jan, prtawda superdupku? swoją drogą nie wiem, czy orientujesz się co ci grozi za ujawnianie czyichś danych na forum. ale rób to dalej, poproszę nazwisko i IP, jeśli dasz radę wstukać te wszystkie cyferki. Chuck Norris naprawdę źle się czuje...... pozdro600 słuchaj i skręcaj sie ze śmiechu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 nie chiałabys tego :) zresztą ty się nie ukrywasz jak złośliwy tchórz więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
superdupku za to masz okazje zdemaskowania mnie, wiesniaka spod opola, nie odmawiaj sobie tej satysfakcji i pospiesz sie troche, bo nie bede to sterczec do wieczora :) chyba sie teraz nie wycofasz? nazwisko i IP - czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
nie boje sie superdupku, wrecz namawiam cie - napisz moje dane, ale te prawdziwe, ktore wynikaja z twoich poszukiwan - twoj post z godz. 14:05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie asieńko, wszystko po koleiii, dziecinko to ja tu rozdaje karty i ja bede dozowal napiecie...... a tak na marginesie to jak tam dzis pogoda w wolczynie? ;) bo znajomi stamtad pisza mi ze mrozik nieźle chwycil..... aaaaa, bylbym zapomnial.... dlug juz splacony? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
bujaj sie superdupku, wlasnie widze jak sie potrafisz chwalic i nic wiecej. skoro nie przyznajesz ze nie potrafisz namierzac, to ja to powiem: nie potrafisz. i nie osmieszaj sie zadnym dozowaniem, bo najpierw uzyskuje sie wlasnie IP, a potem inne dane jak miasto i nazwisko (ktorego jeszcze nie wymieniles). bujaj dalej w oblokach, superdupku - innej nazwy na ciebie nie ma and Chuck Norris is almost dead :) przykre, jak nie ma cie kto poprzec, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejscowość WOŁCZYN ślepa jesteś? ..trochę cierpliwości będzie i więcej szczegółów, spokojnie, najpierw napiszemy troszkę coś o Tobie anonimowo jaka jesteś co lubisz itd a na końcu odsłonimy całą kurtynę i podamy szczegółowe informacje , za twoją zgodą oczywiście co jest udowodnione twoimui wczesniejszymi postami ze tego chcesz kotuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
pyttałam o IP i nazwisko ślepy jesteś? to powinieneś dostać jako pierwsze. nie mam czasu kotku wiec pospiesz się. i ujawniaj co chcesz, a potem ja z tym zrobię co muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
pisz, cokolwiek mam na sumieniu niech zostanie przez ciebie drogi detektywie ujawnione:) czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam napiszemy wszystko jak na spowiedzi, dobrze... co tam... taka fajna dziewczyna nie ma się czego wstyydzić, przecież nic takiego nie zrobiła prawda słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmmm....ciekawie sie tu robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odczep ty się od tego IP ja bedę powawał informację w kolejności jakiej mi się podoba a ty jak bedziesz o kims pisac to zaczniesz od IP. Skąd ty wiesz co ja powinienem \"dostać jako pierwsze\" i skąd wiesz jakie i od kogo informacje mam o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
skad wiem? bo widzisz, ja WIEM, a nie WYMYŚLAM jak ty. to ty superdupku plułeś się z chęcią ujawniania mojego IP, o co nie moge się doprosić od godziny. wniosek: gówno wiesz i gówno możesz. jak nie potrafisz się wykazać, to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty myslisz ze twoje ip by tu kogos bardziej interesowało od innych rzeczy? jak tam sprawy finansowe? udało ci się coś wycisnać od \"sponsora\" w końcu? a może chcesz przez gg pogadać? jesteś rzeczywiście nieaktywna czy tylko się ukrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
po co się pytasz jeśli mówisz, że wiesz? na gg nieaktywna, czy się ukrywam hahahahahha nie zniżę się do ciebie dupku, póki nie powiesz czegoś konkretnego. jesteś daremny, koleś, tak naprawdę nie masz żadnego IP ani miasta ani wiadomości o mnie, bądz męzczyzną i nie udawaj, przyznaj się do ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
bujaj dalej dupku, - zero konkretów, tylko wymyślanie, zaraz opiszesz mój wygląd i cipkę. nieźle. szkoda mi na ciebie czasu. jesteś beznadziejnym ściemniaczem, a wiarygodnym możesz być tylko dla idioty. baw się dalej palancie Chuck Norris is dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust 80C .. a tak na marginesie, bo mi się przypomnjiało sprawa trafiła juz na drogę postępowania sądowego czy jeszcze nie ? kurde reszta jutro tak szybko nie wyniucham tyle na raz nie poganiaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i rzekomo: "jestem osobą bardzo wrazliwą i bardzo uczuciową. szybko mozna mnie zranic. poszukuje męzczyzny z którym mogłabym spędzac miłe chwile, tak jak napisales weekendy, a takze kogos kto pomógłby mi finansowo, gdyz mam kilka kłopotów, jesli chcesz to moge napisac" LOL !!!! [ No i napisałaś... ] Chcesz niuńka żeby wszyscy poznali twoj klopot i zapoznali się z oferta ktora mi zlozylas ?? :P Moze byc bezposredni cytat, jesli wolisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....swoja droga przy takich \"wymiarach\" jakimi sie mozesz \"pochwalic\" to mysle ze 1000 zl za odbycie stosunku pochwowego to stanowcze przegiecie, nieprawdaz? :) PS Avon nadal cie nachodzi ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah buhahahhaha
proszę dupku wrzuć mój kłopot i ofertę ci złożoną, a oprócz tego podaj miejsce skąd pochodzi cytat z twojego posta o 15:52 :D inaczej tak cię zbluzgam, że odechce ci się jutrzejszego obiadu i kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłurzacz orgazmów...
... Myslę superdymacz,ze twój pobyt na forum erotycznym nieco sie przedłużył,a właściwie skończył.I to w zasadzie powinien być koniec rozmowy z tobą,żałosny błażnie,gdyby nie jedno ale. Myslałem,ze jestes tylko młodym onanista,jakich wielu,także tu,nieszkodliwych z natury,którzy z czasem dorastają. Wymiana zdań z "hahahah buhahahhaha " unaczniła mi,ze jestes marna,bezkształtna masą białka zmieszana z wodą,nie nadającą sie jedynie do utylizacji :o hahahah buhahahhaha - lej na niego maalutka - 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzacz już myslałam, ze bedą musiała sama sobie nazrywać, a tu proszę, jaki bukiet:D:D widzę, że na orange tez przedłużasz:P:P (podszyw to Ty?przyznawaj się:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tu Was znalazłam miłe panie...... :) pozdowionka dla przedłużacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no a ze mnie paszteta zrobiły ....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie dziewczyny:) przedłurzacz ja sobie jaja robię heheheeh:D na spacer nie idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bez języczka proszę eh przedłurzacz nic a nic się nie zmieniłeś:P masz szczeście, że Cie troche lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no mnie by miało nie być :) fotozeto? jasne że będę......jak zwykle spóźniona ale będę ;) nie będziemy sie przecież tułać po obcych topikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×