Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Katka_u mnie Kasiak też najbardziej zaskoczyła:) Za to ty wyglądasz strasznie młodziutko:) I tak dziewczęco, słodko 🌻 A ja mojego Miśka nie pokazałam, bo nie uznaję pokazywania cudzych twarzy w internecie bez zgody właściciela twarzy, a mój Miś by się na to w życiu nie zgodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka WOW!!!!! 🌻 Ciebie też sobie inaczej wyobrażałam :) Jestem pod wrażeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz agatka mam nadzieję że te zdjęcia nie będą chodzić po całym internecie:P, a zresztą to zwykle ja robię zdjęcia i prawie wogóle nie mam żadnych zdjęć sama:( dziękuję za miłe opinie, przez to że tak młodziutko wyglądam nie chcą mi sprzedawać niczego alkoholowego bez pokazania dowodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o mnie chodzi to na pewno nie będą krążyć:) Ale mimo wszystko on by mnie zabił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki ja się już zbieram bo troche jest do zrobienia, a niestety rano trzeba wstać do pracy:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka jak ja się nie będę odzywać dłużej niż tydzień to znaczy się że JA nieżyję :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka do jutra :) Wszystkie już znikają, a ja dopiero siadłam przed kompem 😭 no to pogadam sama ze sobą jak kiedyś Agatka :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ja jeszcze troszkę będę ze mną możesz pogadać, chociaż powiem, że taka rozmowa sama ze sobą prowadzi do lepszego poznania samego siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka pewnie już pisałaś, ale chciałam Cię zapytać ile już jesteś ze swym lubym? Jak się poznaliście??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaliśmy się przez znajomego, przypadkiem, na imprezie. Najpierw troche czasu spotykaliśmy się w szerszym gronie na imprezkach, czasem się umawialiśmy na siatkę. Wtedy wpadłam Miśkowi w oko i postanowił mnie zdobyć. Zaczęliśmy się umawiać na spacerki z pieskiem i czasem bez pieska:P Ale ja go traktowałam tylko jako kumpla, na początku go nawet nie lubiłam:P Wkurzał mnie. W końcu na którymś spacerku moje koffanie powiedziało \"i tak juz wiesz, że mi się podobasz, to co z tym zrobimy?\" Ja zrobiłam ogromne oczy, bo nie wiedziałam:D On był pewien, że mi chłopaki wszystko wygadali, a oni lojalnie siedzieli cichutko:P Ja na to, że nic nie zrobimy, bo mi się podoba ktoś inny (co było zgodne z prawdą). Na to Misiek \"acha, ok\" i .... dalej mnie wyciągał na spacerki, na piwko, na pizzę i tym zdobył moje serduszko- nie ustąpił😘 To był jedyny raz odkąd go znam, kiedy był taki uparty i tak konsekwentnie dążył do celu. W końcu pocałował mnie na mojej klatce a ja .... uciekłam do domu:) To było 3,5 roku temu, od tamtej pory jesteśmy razem. Kasiak, teraz ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, kolejna slicznotka :) 🌻 ladna z Was para :) nie tylko Ty pokazalas swojego Skarba- jeszcze tiki-tak :) Kasiak- ja nie dostalam Twojego zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego Miśka poznałam w pracy. Dostałam staż w cukierni, gdzie pracuje mój R. Na samym początku było tak samo jak u Ciebie Agatko tzn. nie polubiliśmy się wcale, tylko dlatego, że ja byłam po nieudanym związku i leczyłam rany nienawidząc facetów, a on nie okazywał mi sympatii ponieważ nie obdarza zaufaniem ludzi dopiero co poznanych. Nie podobało mi się jak się do mnie odnosi. Choć potem przyznał się, że od samego początku bardzo mu się spodobałam, nie zaprzeczę, że on mi się nie spodobał ;) Pierwsza randka odbyła się po roku znajomości. Zaprosił mnie do pobliskiej knajpy na kolację 🌻 było bardzo przyjemnie. Jak się można domyśleć nie skończyło się na jednej randce :D były następne coraz bardziej zuchwałe (spoko chodzi tu o pocałunki 😘);)po dwóch miesiącach spotykania się zapytał się co jest między nami??? :D Że bardzo chciałby aby to było coś więcej niż zwykłe spotykanie się. Też chciałam :) i tak jesteśmy razem rok i dwa miesiące (16 kwietnia minie rok i trzy miesiące) Dziś mogę powiedzieć, że dopiero się dowiedziałam będąc przy nim co to znaczy kochać i być kochaną! Nie oddam tego za żadne skarby!!! Przepraszam za błendy :P wybaczcie mi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co już wysyłam zaraz powinny dojść (teoretycznie powinny dojść jak coś się nie zdupcy) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdupcylo sie :P ;) zdjecia doszly :) Kasiak- sliczna mloda kobieta :) wiecie co- nie dziwie sie opiniom, ze Polki sa piekne :) i ten szczery usmiech :) 🌻 zmykam dziewczynki, bo dzis padam kompletnie 🖐️ rano przesle moje zdjecia ;) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co bardzo dziękuję za opinię.🌻 Fajnie, że teraz myśląc -Holly, Agatka, Katka itp będę miała przed oczami Wasze buźki :D Też już zmykam :D oczka mi się kleją do zobaczenia jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeszcze na koniec tego długiego dnia :)) Obydwie Kaśki - wielkie dzieki za fotki - sliczne jesteście ;)) Fajnie, ze wiem juz kim turaj na forum pisze Kasiak - przeslalas mi swoją fotke az 4 razy, ale naprawde nic nie szkodzi ;)) :D Naprawde bedą z Was dziewczęta piękne panny mlode :)) Jutro mnie nie ma - wyjezdzam :)) Odrywam sie od pracy, internetu itp - jade do rodzicow odpocząć i nawet kompa nie bede odpalac :)) Zaglądne tu w niedziele. No to co, marcy - nie mam jeszcze Waszych fotek - czkam z niecierplwiością na maila Agatka - tu jest link do mojej sukni: http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/48?osCsid=34df59068f680dd00c502526f15b8459 lepiej jest widać ją na tym zdjęciu: http://www.susanblanche.pl/ - to pierwsza na tej stronie ;)) Trzymajcie sie cieplo 🌼 Kolorowych snow!!! Spadam do spania!!! :D papapa!!! i do \"uslyszenia\" :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze jedno - moja imienniczko - Maniusia, a gdzie Twoje zdjęcie??? Pozdrówka papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - pomylilam sie :P Nie przeslalas mi swojej fotki - 4 x tylko 5 :D Na pewno nie zapomne jak wygladasz :)) Dobranoc kochane, teraz juz naprawde lece spać !!! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie za fotki! Wszystkie jestescie super!!!Fajne babeczki nie mac. Swoje zdjecia wlasnie wyslalam. Mam nadzieje, ze doszly. Docencie to, ze specjalnie pozna noca siedze przy kompie i fotki wam wysylam. (hihi). Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) hi hi agatka napisała, że nikomu miska nie pokaże a nieprawda - bo ja dostałam zdjęcie Ciebie z nim!;) i obejrzałam sobie jeszcze wi82, katke_u i kasiaka i mx3:) super babeczki z Was! dziś mam dużo pracy więc mało będe , nie gadajcie za dużo!!!!:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ciebie Kasiaku też dostałam 5 razy;) - już napewno nie zapomne jak wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 u mnie straszna pododa - ciagle pada :( kasiak, katka, agatka, holly, tiki tak, mx - dzięki za zdjęcia, jesteście śliczne 🌼 ja dziś zapomniałam niestety zdjęć, bo wczoraj wróciłam do domu dopiero koło 22 i nie miałam już siły niczego szukać na kompie. ale obiecuje że przyniose w poniedziałek, chyba że znajde jakieś na tym komie. mam nadzieje że się nie gniewacie :( aha, wczoraj dostałam wczoraj przesyłke z zaproszeniami, naklejkami na wódke i tablicami rejestracyjnymi :) w ten weekend zaczniemy je już rozwozić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zdjecia zaraz wysle, skoncze tylko drukowac moja prace :D Wi, zaraz obejrze zdjecia, bo jeszcze maila nie otwieralam :) ciekawa jestem jak mnie sobie wyobrazacie? moze ktoras napisze zanim wysle i bedzie fajna zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry ślicznoty... Dzisiaj trochę deszczu, ale morze tak czy inaczej ma wiele uroku. Powiem wam, że cudownie jest mieszkać nad morzem, kiedy tylko jest coś do przemyślenia, jakiś problem do rozwiązania, człowiek idzie granicą plaży z wodą i wszystkie rozwiazania po pewnym czasie nasuwają się same. Spacerki z psem nad morze, tez super sprawa (tym bardziej, że pieszo z domu mam 25 min. do plaży)... Pozdrawiam i tak słonecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, nie dostalam Twoich zdjec, buuuu mx, jak ja chcialabym mieszkac nad morzem, moze kiedys... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zdazylam poszukac zdjec bo bylam w domu po 21 wczoraj a moje kochanie wrocilo z angli wiec o zdjeciach zapomnialam moge wam wysłac tylko legitymacyjne jesli to was ratuje ale napisze do m bo on jest w domu moze mi cos przesle przyznam szczerze ze jeszce mi sie wasze twarze myla ale zrobie sobie jakis zbiorczy wydruk - inaczej bedzie ciezko bo ja mam okropna pamiec do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×