Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No to co zdjęcia dostałam :) I znów mogę powiedzieć, że inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :D Bardzo sympatyczna byźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co.... bosz... ślicznoto pięknoto :D Dzięki za zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, no to co - ja również proszę o zdjęcia mat.zg@wp.pl no to co, ja tak samo mam w pracy nawał, ale sama go sobie zafundowałam. szef wraca w poniedziałek z urlopu i trzeba trochę robotę nadgonić, bo zamiast intensywnie pracować to ja tu z wami... na kafe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi- dzieki za zdjecia :) 🌻 ale jestes filigranowa kobietka :) ja juz tez wyslalam- dajcie znac czy doszly, bo sie meczylam z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, nie dostalas zdjec? kurka, mam nadzieje, ze dostalas, bo jak nie to poprosze ktoras z dziewczyn o przeslanie, bo z tego nawalu nie zapisalam maila wychodzacego :( mx, nie przesadzaj :D Kasiak, a jak sobie mnie wyobrazalas? ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co powiem Ci szczerze że inaczej, ale sama nie wiem jak. Nie byłam przygotowana, że każda z Was jest taka śliczna :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - Twe oblicze już po ogledzinach:) ale fajna babka z Ciebie, no i ja tez miałam jakieś inne wyobrażenie o tobie:) ale jakie? - inne poprostu wogóle wszystkie tu laski ze ho ho tylko ja taki pączuszek z krótką pałką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co zdjecia wyslalam. Ale sliczna jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mala wpadka. Zdjecia wyslalam do maniusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczyny na razie do swoich zajec. Poznej sie odezwe. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczyny na razie do swoich zajec. Poznej sie odezwe. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze zdecie wi czekam nadal az mi moj luby podesle moje zebym wam mogla przeslac ja dzis musialam wstac przed 5 do pracy - robie nadgodziny juz mi sie chce spac jak aj to wytrzymam a po pracy (o 17!!! na silownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, Ty chyba paczkow nie widzialas :) 🌻 czyli nie widzialysmy jeszcze tylko marcy i maniusi :) poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede do godzinki - gadalam z m i obiecal wyslac cos z domku on to jest szczesciarz - wyspal sie a ja dzis wstalam o nieludzkiej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - dokladnie dwa dnie ostatnie nie bylam w domu przed 9 a teraz jeszcze ranne wstawanie musz epomoc mojej szefowej - ktora jest moja przyjaciolka prywatnie bo nie moge patrzec jak sie zajezdza na smierc nie ma jednej dziwczyny od niej z dzialu i siedzi codziennie po nocach od 2 tyg - do 22, 24 wiec jej choc troche chce pomoc ale sama takiego tempa dlugo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - widzialam, widze siebie codziennie! ja oprocz marcy, maniusi nie widzialam jeszcze holly - czekam wieć nadal. marcy - przesyłam mase wirtualnej energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - przyda sie i to bardzo na moje nieszczescie niecierpie kawy jask nie usne do 17 to bedzie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sloneczko wczoraj wrocilo i zostalam zasypana prezentami dosrtalam perfumy elizabeth arden red door i do tego balsam do ciala mialam je sama sobie kupic jak wracalam do polski ale szkoda mi bylo kasy czuje sie rozpieszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no ładnie, rozpieszcza, prezenty sprawia... niech ponosi na rękach i już masz kompletny ideał... tylko gratulować :D Adren..mmm super, choć osobiście mi bardziej podpasował Beauty... Elizabeth Arden \"Beauty\" :) Pozdrawiam biedną zapracowaną, dziewczyno, współczuję.... tyle godzin w pracy... współczuję i jej i Tobie, bądźcie dzielne i silne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, przesadzasz :) wygladasz ladnie, a jako panna mloda bedziesz wygladala na pewno jeszcze ladniej 🌻 jestes krytyczna wobec siebie bardzo- typowo kobieca tendencja ;) marcy, wspolczuje sytuacji w pracy ja w swojej jestem dzis ostatni dzien :D :D co do prezentow- kobieta musi byc czasem rozpieszczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z was ma może gdzies projekt Share sale agreement? Tak mi się nie chce grzebać i szukać... bleeee w końcu dzisiaj piątek, weekendu początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he prawie idael na rekach mnie nie moze nosic bo jego kregoslup by tego nie wytrzymal mi sie podobaja jeszcze armagie by givenchy i light blu - dolce and gabana ale przeciez nie mozna od faceta wymagac ze by zapamietal tyle nazw kupil elizabeth arden bo to byly ostatnie o ktorych mowilam he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx ja moge miec ale w domu w ksiazce z wzorami umow w tej chwili ci nie pomoge bo w domu bede po 20 - ni i musze ci to zeskanowac badz przeklupac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×