Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hej dziewuszki 🖐️ tiki, jestem od 7 ;) trochę nadrabiałam zaległości z czytania, i w międzyczasie już ganiałam po biurowcu (dziś jestem pierwszy dzień na swoim stanowisku więc mam małe zaległości). senioritka, śliczne obrączki 🌼 marcy kochanie, co się stało?? my w sobotę byliśmy zobaczyć ustrojoną salę, bo było tam akurat wesele. agatka, zaraz powysyłam moje fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiak wysyłaj zdjęcia butków. holly moim daniem nie ma nic złego w tym, że goście chcą z wami pobyć, pobawić się jeszcze trochę i się wami nacieszyć. Nawet jeśli będziesz zmęczona, to w końcu tylko 2 takie dni w życiu- warto swoją uwagę skupić na ludziach, którzy chcą z wami być w ten wyjątkowy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo juz jestem tym razem uzbrojona w swoj niesmiertelny optymizm czuje sie bardzo bardzo \'poglasakana\' wasza troska i pytaniami o moj denny humor juz mina na szczeascie to dlatego ze m nie bylo w domu i balowal z kumplami i sie 3 godz spoznil a ja sie jak glupia martiwilam no ale wrocil, oberwal kazanie i odpokutowala - water under the bridge jak to sie mowi w pt mialam urodzinki i dostalam od ojego kochania nastepne perfumki (dla mnie to najlepszy prezenrt bo uwielbiam pasjami) o ktorych marzylam od 3 lat a nigdy nie mialam tyle kasy bo drogi jak cholera na szczescie w angli ceny sa przyjemniejsze dla kieszenia a od mojeje omc tesciowej - przepiekny naszyjnik i bronzoletke - i tym sposobem odpada mi problem bizuterii slubnej bo bedzie pasowal idealnie a przy tym jest bardzo dziewczency i delikatny ten komplecik zrobie zdjecia to rozesle zabulina - nnie to nie dlatego mi bylo smutno chociaz nie przestalam o tym tak do konca myslec dziekuje ci kochanie za wisior!!!! 🌻 skypne do ciebie po twoim egazminie coby sie dowiedziec jak ci poszlo o ktorej masz ten egazmina w srode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - po co ci imbir? w wersji zywej mozna go kupis w wiekszych supermarketach typu tesco a w proszku w kazdym sklepie spozywczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia dzięki:D Ale z tą łądną pogodą to u mnie kiepsko- szaro, mgła. Tak jesiennie.... Ewa u mnie imbir (korzeń) jest w osiedlowym warzywniaku:) marcy bardzo się cieszę, że u ciebie już ok. I wiem, ile radości może dać buteleczka pachnącej wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarlo mi post - co jest agatka - to bylo o twojej fruzurce - sliczna i wydaje mi sie ze do niej tylko kwiat pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ale zapisalyscie... ja od 8 w pracy... weekend minla bardzo fajnie, rozwozilismy zaproszenia... strasznie dlugo to trwa, bo wszedzie trzeba usiasc i pogadac... reszte mam nadzieje,ze uda sie w przyszly weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełek dostałam zdjecia - koleja sliczna i sympatyczna buzia a sukienka piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - to zalezy od regionu - ale mi sie wydaje ze 2 mies przed to minimum jesli chcesz zeby goscie dopisali a tak poza tym to ja jeszcze nie mam twoich zdjec - poprawisz sie czy nie psotnico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ślicznoty, Tiki... szukałam i w Sopoćkowie ciężko o coś schludnego za tą kwotę. W Gdyni jedna firma, w której wynajmowaliśmy kiedyś biuro, oni mają na górze w budynku pokoje hotelowe, chyba do 120 za dwuosobowy... nie wiem. Przedzwoń do nich i popytaj. Kontakt \"Kegel-Błażusiak\" Sp. z o.o. 81-531 Gdynia, ul. Wielkopolska 227 - woj. pomorskie tel. 058 664 86 90 Nasza oferta w branżach: Pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, noclegi Mykam babeczki, bo mam masę pracy. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - nie dostalam jeszcze - czy jesliby nie doszly moze je ktoras z dziewczyn do mnie przeslac? a ja ci swoje wysylalam zcy nie bo juz nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za ma co... Ok, chwilka oddechu. Dziewczyny, ja od was nie dostałam zdjątek... wiem, pewnie dlatego, że nie było mnie ostatnio zbyt często na forum. 🌼 dla Was i proszę o fotki :) Tki, tam jest i gdzie zaparkować i blisko do morza... samochodem z hotelu 4 minutki, zależnie od ruchu, do Sopotu 10 minut a do Gdańska obwodnicą 25 (wg. mnie) do 35 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli ty polecasz to napewno popwaznie rozwazymy to miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌼 marcy jak dobrze doczytałam miałaś urodzinki w piątek więc składam ci najlepsze życzenia, zdrówka, szczęścia, dużo miłości, seksu, pieniędzy i wogóle wszystkiego naj, naj, naj... 🌼 no to co jak tam powrót do pracy?? holly my mamy salę blisko domu więc będziemy spali we własnym łóżeczku, w prawdzie będziemy mieli kuzynkę w gościnie w popkoju obok ale myślę że jakoś się wyśpimy bo ona też jest strasznym śpiochem :P agatko fryzurka rzeczywiście bardzo bradzo ładna:) też od niedawna używam tej papki z imbirem-kupiłam na allegro i tam jest przepis jak ją zrobić samemu, efekty na razie nikłe, bo nie stosuję systematycznie:P na weselu kuzynki zabawa była super, tylko mnóstwo niedociągnięć związanych z menu(za 150zł - było mało jedzenia:() i kelnerami:( o wszystko trzeba się było niestety upominać, dobrze, że chociaż się umiemy bawić, a zabawy i dobrego humoru nam nie brakowało:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka dziekuje bardzo 🌻 ciesze sie ze sie wybawilas na weselu napisz prosze tylko dokladniej jakie byly te niedociagniecia jedzeniowe zeby uniknac podobnych klopotow na naszych weselach bylam w pt w mojej ulubionej cukierni zapytac o tort - ciuasat tam maja takie ze nie moge przejsc kolo ich sklepu zebye czegos nie kupic - a ceny po prostu smniaszna - za maly placek - taki na nas 2 - 3 zł!!!! no i bardzo mnila pani powiedziala ze cena toru weselenego to 20 zl za kg - wg mnie to malo a na 120 osob porezba ok 10 kg wiec wyglada na to ze tort weselny mi sie zamknie w 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×