Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

mam do was jeszcze takie pytanie: co myślicie o takim naszyjniczku na szyję? http://marzenie.infoslub.pl/tresc_dodatki.html to jest w dziale: Biżuteria firmy Jablonex i perełki, w pierwszej kolumnie, 3 od góry. mierzyłam coś podobnego, i do tego kolczyki takie same, tzn, takie łezki zwisające. ale szczerze mówiąc nie jestem w 100% przekonana. czy pasowałoby to do mojej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, na tej stronie macie też sukienki, te które nie maja mogą sobie pooglądać, może znajdą coś dla siebie. http://marzenie.infoslub.pl/ te które mają tez mogą ;) ja oglądam niewiem czemu, ale któraś już tu wcześniej napisała, że to taki nałóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie się wszsytkie podziałyście?? aha, dziś jest dzień chłopca ;) złożyłyście już życzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia a ty jesyes z wrocka ze podsylasz wroclawski salon? tak to nałóg!! hi hi a dzis jest dzien męzczyzny ale ja sie nie ujawniam na glos, bo nas w pracy dwie a facetow ponad dwudziestu:( ale prezent dla mojego misia na wieczor naszykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, ten naszyjnik jest ladny, ale nie wiem czy nie za duzy na slub najlepiej jakbys miala mozliwosc przymierzenia do sukni a jak chcecie zawrotu glowy od liczby sukien slubnych, to zajrzyjcie tu http://www.modernbride.com/dressfinder/bride/index.ssf/cgi-bin/dressfinder/results.cgi/dressfinder/thumbnails.ata?DRESS_TYPE=1&APPROVED=1%2C3&DESIGNER=&SILHOUETTE=&SLEEVE_LENGTH=&PRICE_RANGE=&SEARCH.x=42&SEARCH.y=9 tylko 2693 modele do objrzenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, on tylko na takiego dużego wygląda, w rzeczywistości jest troche mniejsz. mierzyłam go w salonie razem z suknią. marcy, u mnie się na szczeście już uspokoiło. jeszcze trochę i weekend. na uczelni niestety :( tiki tak, nie jestem z wrocławia, bliżej granicy raczej, lubuskie. a salon pokazuje bo znalazłam w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusi mi tez sie podoba naszyjnik ale treba by zobaczyc jak wyglada z sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki, życzę Wam miłego weekendu, żebyście odpoczęły sobie troszkę :D ja będę niestety na uczelni, więc nie ma mowy o wypoczywaniu. ale nadrobie w następny weekend. do zobaczenia w poniedziałek, papa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia mnie z kolei w przyszly weekend czeka uczelnia a jutro paprapetowka zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, wzajemnie milego weekendu ja mam ten wolny, ale jutro caly dzien pisze prace mgr, zeby mnie promotor nie zabila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co kiedy sie bronisz? ja juz powinnam cos pisac ale nie mam kiedy na szczescie mam czas do lutego chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie bronic koniec czerwa/poczatek lipca nie ma zmiluj :) tez nie mam kiedy pisac, jak wracam do domu to jestem padnieta ale juz czas, ze musze sie zmuszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Kasiu sukienkę swoją Ci posłałam przed chwilką. Ja też bym chciała zobaczyć wasze sukieneczki więc prosze na meilika jakies foteczki i z góry dziękuję. Dziś kupiłam sobie bizuterię naszyjnik z rózowym oczkiem i takim bezbarwnym i do tego kolczyki z takimi samymi oczkami. Ładnie będą razem współgrać. A myślałyście może o bukietach? No i jeszcze mam pytanie, bo zapisałam się do kosmetyczki na malowanie. Czy ona będzie mnie malowała swoimi kosmetykami, czy ja mam przywieźć swoje??? Ami ja też jestem z zach-pom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula poslalam ci zdjecia mojej sukienki daj znac czy ci sie podoba wyslalalm tylko jedno zdjecie bo mail mi wraca jako spam jak wysylam wiecej ja juz wybrala firme ktora ma mi robic bukiet mieli sliczne i nie w rujnujacych cenach musze sie tylko u nich pojawic to mo dobiora do sukienki i do sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukieneczka bardzo ładna. mierzyłam podobną w jednym salonie w koszalinie ale była za droga. tamta kosztowała 2400 :-( Jeśli można wiedzieć to ile za nią zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula 1650 wiec zedecydowanie taniej a jest sprowadzana z francji i bardzo mila obsluga w tym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anula ja musze sie po bielizna wybrac chce cos wygodnego, niekoniecznie drogiego bo nie lubie bialej bielizny i nie nosze jak myslicie ile moze kosztowac fajny nie firmowy biustonosz? a trzeba by w sumie komplecik zeby juz nie kombinowac no i ponczochy-samonosne - probowalam z pasem ale sa mniej wygodne na wszelki wypadek wezme tez rajstopy a ty anula co masz zamiar miec? no i kabaretki czy zwykłe, cieliste czy białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam kiedys na wystawie triumfa fajne kabaretki bialutkie. i chyba takie sobie sprawię. Jesli chodzi o bieliznę to też bede chciała cos nowego ... chociaż nie bede miała nic starego ... wiec moze gatki stare z szufladki ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam się pochwalić ze dziś przyszły długopisy dla gości z napisem z naszymi imionami i datą ślubu i z sercami. Wyczytałam gdzieś ze gościom daje się małe prezenciki. Więc my wymyslilismy długopisy i będą mogli wpisać się do księgi gości na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bukiet, bielizna, makijaz, fryzura jeszcze tyle rzeczy trzeba obmysleć! anula a ile kosztuja taka wizyta w \"makijażowni\"? a paznokcie sobie robicie i jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł z tymi długopisami musze przyznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze nie spytałam ... ale gdzieś ok 30-50 zł (tak mysle) a pazurki to zobaczę. wolałabym swoje, bo nie wyobrażam sobie siebie z takimi małymi łopatkami. chociaż jak ładnie i dobrze zrobione to fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o anula jak mjło:) no to razem do 17 czerwca przetrwamy ten okres jakos co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przeczytałam troche początkowych stron tego topiku i sie zalamalam jak niektore dziewczynki maja juz duzo pozalatwiane i to w styczniu juz mialy, oj to ja w powijakach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×