Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly, ile placisz za ten podklad w aptece? ciekawa jestem ile taniej jest na allego, o ile w ogole jest ja dzis sie zdziwilam, kupilam sobie ta super odzywke na wlosy, o ktorej gdzies tu wspominalam- zaplacilam za nia 19 zl w aptece, a na allegro jest po 20,50 zl, a jeszcze poprzednio kupowalam ja w innej aptece za 24 zl, oj, jak to mozna przeplacic a ten sam produkt ;) zabulina, my wlasnie poszlismy do bardzo starego jubilera (choc jest on duzy, znany w Warszawie, bo to samiuskie centrum), moi rodzice tam kupowali obraczki jeszcze :) generalnie obraczki, jak i wszystko inne, nie sa tam najtansze, ale tez nie drozyzna, natomiast my mielismy az 40% znizki i dzieki temu mamy obraczki, ktore bardzo nam sie podobaja za niewielka cene (zaplacilismy za nie ok 650-670 zl, nie pamietam dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona, ja tipsów nie znoszę nawet na kimś (hehe) więc co dopiero na sobie:) Tylko że u mnie to akurat jest tak, że dłonie i paznokcie to naładniejsza częśc mojego ciała :D więc dylematu nie miałam. Mam pazurki, które po maxymalnym obcięciu są równo z koniuszkami palców, więc nawet hodować nie musiałam:) Mi najbardziej podoba się french na taką okazję - to obrączka ma być głównym \"punktem\" Twoich dłoni, więc ozdóbki na paznokciach moim zdaniem mijają się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona ja na pewno swoje. Ale właśnie ja chyba będę robić u kosmetyczki. Nigdy się nie nauczyłam porządnie malować paznokci:) Ale na pewno nie zrobię tipsów, bo paznokcie po tipsach są okropne, a na pewno nie chcę tipsów na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arona, juz kiedys tu dyskutowalysmy o tipsach- ja jestem ich przeciwniczka (nosilam dwa razy- i akryle i zele), natomiast sa i zwolenniczki :) jesli jednak nigdy nie nosilas nie radzilabym ich nakladac tu z przed slubem, a sprobowac troszke wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina ja na pewno właśnie chcę fench, ewentualnie jakieś malutkie przyklejane a la cyrkonie, bo będę miała na sobie biżuterię z cyrkoniami i takie kamyczki podobne do cyrkoni na gorsecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, to jest dobry pomysł - ja miałam french i cienką złotą kreseczkę tylko na serdecznych palcach. Umiar nigdy nie zaszkodzi:D no to co, chciałam zobaczyć twoje obrączki, ale mają tam stronę w Javie, która strasznie długo się otwiera - chyba poczekam na lepszy transfer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zauwazam, ze teraz te lopatowate tipsy sa niemalze stalym elementem panny mlodej :D tipsy nigdy nie beda wygladaly jak naturalne, wiec mi sie nie podobaja (oprocz tego, ze jak dla mnie maja sto innych wad), w miare naturalnie moze to wygladac tylko wtedy, kiedy tips juz zrosnie i ma sie akryl badz zel na wlasnym paznokciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, moje obraczki to tez laczone zloto :) tylko, ze ja mam regularny, cieniutki (delikatniej jakos wyglada niz na zdjeciu), wyzlobiony na srodku paseczek z bialego zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to zawsze ciekawiło - jak z takim tipsem można wogóle coś zrobić, no np. zmyś gary (choć u mnie to akurat zmywa Michał, hehe), nie mówiąc już o graniu na pianinie czy innych... wysublimowanych czynnościach. Przecież, w chwili namiętności, to czymś takim chyba można się (albo jego) pociachać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co- widzę że ty znawczyni:P Ja nie mam pojęcia o czym ty do mnie tokin. Mnie tam same tipsy aż tak nie rażą, ale też nie zachwycają. Jak mi się paznokcie połamią na dzień przed, to rozważam jedynie przyklejane- no bo co będę miała zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina- ja mam wrażenie, że większośc dziewczyn, których \"częścią ciała\" są tipsy, to takie, które do łóżka idą w pełnym wieczorowym makijażu:P A takie raczej się nie zapominają, no bo jak będą wyglądały, jak im się fryzura popsuje albo makijaż rozmaże:P Ale okropna jezdem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka, pociachac to nie za bardzo, bo takie paznokcie w ogole nie sa ostre ;) ale sa bardzo grube, jejj, pilowanie ich to masakra- hehe, smiac mi sie chce jak sobie przypomne, ze stepilam na nich w mig szklany pilniczek (a propos, nie wiem czy ktoras z Was miala taki pilnik, jesli nie- polecam, cudo!) :D a normalnie ten pilnik jest prawie niezniszczalny ;) agatka, znawczyni nie jestem, a i w makijazu spac nie chodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D jesteś, jesteś, ale gdybyś spotkała Ewcię, moją bliską kumpelę, to musiałabyś sie napracować, żeby Twoja wredność w ogóle została zauważona:D Także ja jestem zaimpregnowana;) zresztą - lubię wrednych ludzi, takie moje zboczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - pierwsze słyszę o szklanym pilniczku! heh, tylko ja w sumie nie używam pilniczków. To, co pisałam o długości moich paznokci to nie bujda, zawsze są za długie,w związaku z tym co parę dni po prostu bezceremonialnie traktuję je nożyczkami:) niespecjalnie się rozczulam:) ale pilniczek sobie sprawię, bo czasami jednak używam - a zniechęciłam się do pilniczków własnie przez to paskudne uczucie, jak isę pociera takim metalem.. błeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mykam!! Idę dopieszczać Męża, bośmy - się - biedaki (nikt mnie nie pochawalił, jak isę narobiłam!!!) - napracowali słusznie. Papatki i kwiatki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie cus: http://www.allegro.pl/item95344017_szklany_pilniczek_do_paznokci_.html super jest :) heh, ja generalnie jestem bardzo zlosliwa, mam po prostu strasznie zlosliwe poczucie humoru- przy obrazalskich i wrazliwych osobach strasznie sie musze hamowac ;) ale tu tego humoru nie uzywam, bo tu sa slowa pisane, zupelnie inaczej sie je odbiera :) poza tym zawsze \"dokuczam\" ludzieom, ktorych znam ;) a najlepsze, ze na poczatku (pierwsze wrazenie) wszyscy maja mnie za aniolka :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, jestem, choc zaraz zmykam kąpu kąpu chyba ze znow mnie nie widzisz :D zabulina, chwale, chwale :) i podziwiam :) (ale czegoz sie nie robi dla tesciow ;) ) nigdy tych kulek nie robilam, mozesz sie podzielic przepisem jak wpadniesz nastepnym razem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no to co - jeszcze mi isę przypomniało, to pisz:) Mówisz, ze takie tipsy to jest miękka rzecz i nie przeszkadza - i ja nie mam powodów, żeby Ci nie wierzyć - ale opowiem Ci, co mi mówiła moja koleżanka - lesbijka:) Otóż ona stanowczo twierdzi, że nie-lesbijkę najłatwiej rozpoznać po tym, że ma tipsy. Między wierszami dała mi do zrozumienia, że w łózku u lesbijek coś takiego po prostu by nie przeszło;) To tak w ramach ciekawostki:) dzięki za linka! A ze złośliwością to pewnie, ze trzeba uważać - wszystko zalezy od towarzystwa. Ja np. tutaj nie napiszę Wam \"dobranoc, głupie krowy\", jak mam w zwyczju np. żegnać niektóre moje bliskie koleżanki w określonej sytuacji (no - po napisaniu wygląda to strasznie, a w naszym funkcjonowaniu jest wyłącznie milusie:D ). Więc mówię grzecznie: Dobranoc, dziewczynki, cmok od zabulinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina jak którejś mojej dziewczynie widać brzuch jak np. nakłada kurtkę to zawsze idzie komentarz \"dziwka!\" To też strasznie brutalnie się czyta, ale dla nas to taki mały rytuał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, musisz miec sokoli wzrok skoro mnie dostrzeglas ;) zabulina, ja bron Boze nie twierdze, ze tipsy sa miekkie i nie przeszkadzaja :) sa twarde jak cholera i w wielu rzeczach (szczegolnie na poczatku) sa uciazliwe chodzilo mi tylko o to, ze pociachac sie nimi nie da, bo one nie sa w ogole ostre (w porownaniu do naturalnych paznokci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w swoim towarzystwie takie \'powiedzonka\' rozne :) ale generalnie moja zlosliwosc przejawia sie w humorze sytuacyjnym zawsze musze cos dopowiedziec zlosliwego, dociac musze, nawet jak nie chce :P samo mi tak wychodzi i nie umiem powstrzymac, a najgorzej jak sie z kims nakrecam (mam druga taka zlosliwa kolezanke, z ktora sie bardzo lubimy i nikt sie nie obraza) no co ja poradze, mam talent do tego dany a ze talentow nie wolno marnowac :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziewczynki drogie ja zmykam, spiaca sie zaczynam robic i Ty zmykaj sokole ;) dobranoc 🌻 slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×