Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Hej Nobi :classic_cool: jestem jestem :) dziś sąsiadka wychodzi za mąż i obczajam jaką bedzie miała suknie :) ślub mają na 15.30. A tak swoją drogą to kiedy będziesz mogła wysłać zdjęcia ze ślubu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jakby co, to ja tez poprosze o zdjęcia. Jeszcze trochę i mojego męża przeniosą do Wrocławia i wreszcie będziemy mogli być razem. Juhu, już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi i tijka wszystkiego najlepszego:) 🌼🌼🌼🌼 i oczywiście najwspanialszego dnia w życiu nobi czekamy na zdjęcia:) i jakieś szczegóły dotyczące waszego dnia:D mx gratuleję bliźniaków - oby było wszystko w porządku - trzymamy za was obie bo za tiki też:D teraz uciekam bo jedziemy do Ogrodzieńca na T.Love buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam się przywitać i uciekam bo mam gości. Oglądamy dziś poprawiny bo wesele oglądaliśmy w zeszłą sobotę i byliśmy posikani ze śmiechu :D Do poniedziałku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przepraszam ze tak póxno ale miałam mase roboty i tak na szybko chiała bym złorzyc naszym dzisiejszym mezatka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Wi i tijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze ze jak zacznie sie rok szkolny i skonczy sie sezon urlopowy to bedzie nas wiecej Max gratulacje dbaj o siebie jak nigdy do tad byle Tobie i maluszkom sie nic nie stało musisz dbac o siebie podwójnie Tiki tak ty też dbaj o siebie i czkeam na relacje jak sie tam czujecie Pozdrawiam. Dzis brała slub moja kolerzanka z bloku a ja niestety byłam w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, sobotni wieczór a ja siędze w domu, bo mnie koleżanka wysterowała. Inna moja koleżanka tez dzisiaj wyszła za mąż, jakiś chodliwy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini 🌻 Sąsiadka moja dzisiaj też brała ślub. Badzo ładnie wyglądała, miała białą prostą sukienkę z trenem :) nie widziałam dokadnie czy miała jakieś hafty bo nie wychodziłam z domu. Ślicznie to wyglądało, chłopczyk i dziewczynka nieśli jej tren :) bukiet miała z różowych róż i taki sam na samochodzie. Jutro wybieramy się na grzyby :)pobudka o 6 rano :) tak więc zmykam spać. A mój ślub i Holly za dokładnie 3 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, wysłałąm wam dziewczęta zdjęcia od fotografow moich... chyba ich ozłocę:) :):) nie wiem czy to z przyjazni do mnie sie tak starali czy co:D:D marcela ty z wrocka? i ja sie dopiero teraz dowiaduję:):)???!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! MX gratuluje z calego serca. Dbaj o siebie bardzo. Nam tez marza sie blizniaki, ale za jakis czas, super wiadomosc. Co do mojego meza, to od polowy wrzesnia bedzie w Krakowie na stale, jeszcze nie zapeszam, ale takie sa ustalenia. Strasznie sie z tego ciesze!!!, u mnie tez moze nie bedzie zle, zobaczymy:) Pozdrawiam Was calym sercem teraz uciekam, grzyby udaly sie -7 wiader:) a teraz znikam, bo za niedlugo jedziemy do domu, musimy sie spakowac itd:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ethaath dzieki za zdjęcia 🌻 bardzo fajne :) My już po grzybobraniu :) zmęczeni jesteśmy okropnie a grzybów malutko!!!!! Więcej chodzenia niż to warte. Jedyne co zyskaliśmy na tym to piękne krajobrazy, wspaniały zapach lasu i to czyste powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ethat bardzo dziekuje za slicze zdjecia sa przesliczne tak jak iwy na tych zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja nie jestem z Wrocławia, ale mam niedaleko (jakieś 100 km)! Mieszkałam kiedys we Wrocławiu, potem ponad dwa lata w Bielsku-Białej i w połowie września zapowiada sie powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zeby drugi link o wymiane
witam witam :)) siedze sobie z drinkiem w reku i tak sie nam zrobil koniec weekendu :)) Wbrew pozorom bylo bardzo spokojnie :)) Za tydzien dziewczyny organizuja mi moj panienski (pewnie z jakims rozebranym Panem :P :D) - bedziemy sie bawic do bialego rana! Za 3 tyg bedzie juz po imprezie mojej i Kasiaka - i zaczne pakowac walizki :)) Tak sie ciesze! Zwlaszcza jak widze co sie dzieje za oknem - jesien nieublagalnie sie zbliza!!!! Etaath - piekne zdjecia!!! dziekuje! 🌻 Nobi, widze ze nas nawiedzilas :P Tylko powiedz mi kochana gdzie Twoje ślubne foty??? Hęęę?? czekam !!!! :D Kinimod - widze, ze humor dopisuje ;)) Ciesze sie :) Wszystko w porządku prawda?? :)) Buziaki dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a zeby drugi link o wymiane\" - to ja HOLLY!!!! :D :D :D :P :P :P Udzialalam sie gdzie indziej i tak zostalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo to sem ja co slychac dzieczyny ja chyba zlapalam zapalenie zatok cholera - bo mi sie zachcialo z okra glowa jezdzic autem z otwartym oknem - myslalam ze umre wczoraj wieczoram tak mnie glowa bolala zabulina- wstawaj - wiem ze juz jestes w katowicach i masz neta wiec get up a tak w ogole to jescze raz wszystkiego najlepszego!!!!! he he he i znow jestes ode mnie starsza o rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka etaath - dzięki za zdjęcia 🌼 bardzo ładne do basi.. Zbyszek robił u mnie zdjęcia na weselu, a co potrzebujesz wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Marcy - jak dobrze Cie czytać :)) Zdróweczka zycze!!!! Maniusiu - wszystkiego najlepszego w Dniu Twojego/naszego świeta!!!! 🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego NAJLEPSZEGO !!!! 👄 Kasiak - jak samopoczucie??? Zaczynasz sie denerwowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! to jednak ktos tu pisze bo juz myslalam ze nam zdycha topic holly jak tam ostanbie przygotowania? kiedy masz urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - jakos to idzie :)) Juz prawie wszystko zalatwione - tylko jakies ostatnie duperelki zostają :P Mam teraz w piatek drugą przymiarke sukni, a odbierac bede ja na tydzien przed weselem :P Dzisiaj idziemy z moim przyszlym męzem odebrac jego garnitur po poprawkach i kupic mu slubne buty :P Umowilam sie tez dzisiaj na fryzjera Na urlop ide od czwartku 14 wrzesnia - w czw tez bede miala próbne uczesanie - zeby fryzjerka nie zapomniala jak mnie czeslala hehehehe :P :P :P natomiast w dzien slubu - jestesmy umówione z mamą u niej od 8 rano - najpierw mama, potem ja - wiec pewnie ok 10-11h bede juz wyczesna - mam nadzieję, ze to nie za wczesnie (biorac pod uwage ze bede miala kok, chce miec margines czasowy gdyby mialo sie cos nie udac :P Malowac bede sie sama, ale to juz bezpośrednio po czesaniu :)) Oprocz tego Droga Marcy - oplacilam naszą podroz poślubną :P Lecimy tuz po weselu 20 wrzesnia :)) Nie moge sie wprost doczekac :P :D marcy - nie wiem, czy pisalas o tym wczesniej - nie chce mi sie szukac :P Ale czy Ty mialas bukiet robiony przez Rosse??? daj znac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 Holly czy TY dziś nie masz imienin?????? 🌻 Marcy w końcu jesteś :) A jak moje samopoczucie, no w nie najlepszym stanie. Wczoraj kłótnia z Robkiem dziś cichy ranek!!!! Jak tak dalej pójdzie to w dniu ślubu nie będziemy mogli na siebie patrzeć, jeśli dojdzie do ślubu. A poszlo o głupotę!!!!! Aby jak najszybciej był ten 16 i koniec ze stresem, bo chyba on jest tu winien!!! Holly pewnie, że nie za wcześnie. Ja idę się czesać na 9 i o 11 mam makijaż. W domu będę pewnie koło 13. Będziesz miala więcej czasu dla siebie, ja licze na to, że jeszcze sie kawy napije i coś zjem. A ślubna próbna fryzurka czeka mnie 11.09, a makijaż próbny 7.09. To już za tydzień. Muszę skombinować aparat i powysyłam zdjęcia. Powiadasz, że buty slubne dziś kupujecie to fajowo :) Robek ma już wszystko. Buty kupiliśmy w ccc nie były drogie a z prawdziwej skórki :) zapłacił za czarne na pierwszy dziś 160zł a za brązpwe na dzień drugi 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiu mam dzis imieninki :)) tak jak Maniusia :)) Nic sie nie przejmuj kochana - my sie tez o głupoty kłócimy - to faktycznie chyba wszystko przez ten stres :)) Oby do 16 wrzesnia :)) My tez mamy zamiar wstąpic do CCC - tam faktycznie mozna podejsc fajne buty za śmieszną cene :P Zalatw koniecznie aparat, zebysmy mogły zobaczyc jak wyglada Twoja fryzurka i makijaz :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochana życzę Ci, aby wszystkie przygotowania przebiegły do końca bez wpadek i aby w dzień ślubu był taki o jakim marzylaś dopieszczając każdy szczogół ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 BUKET DLA CIEBIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hally - dokładnie - miałam bukiet (a właściwie 3 bukiety) robione przez rose i byłam bardzo zadowolona tak wiec z czystym sumieniem i ch moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Gratuluje nowym mężatkom, a przyszłe przyszłam podtrzymać na duchu:), bedzie naprawdę wspaniale;)!!!! Co prawda żyję już innymi sprawami niż przygotowania do ślubu, ale faktycznie w małżenstwie jest super :) Mam już do wyboru zdjęcia reportażowe na kilku stronkach, miało ich być 350, a jest 1115!!!!! Co do butów z CCC, moje ślubne kupiłam właśnie tam-szpileczki Lasocki ze skórki za 100 zl. A co do rozplanowania dnia , to mając ślub o 16.00 do fryzjera byłam umówiona na 10.00. Tak doradzała fryzjerka, z reszta znakomita, jesli któraś Pani poszukuje fryzjerki z Krakowa to polecam panią Marzenę z salonu Gabriel w Zakopiance. Jak się okazało poszło szybciej niż się spodziewaliśmy, a kok zrobiony rano trzymał się w doskonałej kondycji do samego końca przyjęcia, pomimo tego, że wpięte były żywe kwiaty. A co do mnie, to proszę, ściskajcie kciuki, walczę o pracę na miejscu i w ogóle dużo zmian, rozpoczynamy naprawdę wspólne życie!!:) Kasiaku, jak to u Ciebie z tymi grzybkami?? Na Lubelszczyznie wysyp niesamowity, my wczoraj przyjechaliśmy do domu, przywożąc całą wielką torbę przerobionych podgrzybków i borowiczków:) Pozdrawiam Was kobietki kochane, jestem z Wami, a na jakieś pytania organizacyjne odnośnie rozplanowania dnia, to chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochne widze że jest szumik o moje zdjęcia:) musicie uzbroić się w cierpliwość bo w czwartek lecimy w podróż,sesje mieliśmy mieć w niedzielę (wczoraj) ale pogoda padła tak więc przenieśliśmy na za dwa tygodnie.Zdjęcia ze ślubu i wesela są ale jeszcze nie odebraliśmy od fotografa i nie wiem czy przed podróżą zdążymy...ale jak tylko wrócimy i będzie chwilka to wysyłam! wysyłam!:) eth ja nie dostałam twoich zdjęć knobi3@interia.pl:( a tak wogóle to strasznie się ciesze na ten wyjazd.Zamierzam leżeć plackiem z wyłączonym telefonem i sączyć leniwie drineczki:).Kurcze chyba wszystkim kobietką po ślubie należy się wypoczynek,musze przyznać że dużo bieganiny było przedślubnej:)hmmmm...ale warto nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×