Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Nobi to miłego wypoczywania życzę ;) 🌻 Holly i jak buty???? Kupiliście???? Jakie???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Kochane wsle wam zdjecia wachlarza ale prosba jedna wielka najpierw przeskanujcie poczte bo mam zainfekowany komputer jak narazie wirus w poczte mi nie wchodził ale kto wie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysałam jesli ktos chce zobaczyc owy wachlarz niech poda adres emilka postaram sie wysłac pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ;) Cześć i dobranoc!!!! Niestety nie miałam czasu w pracy aby wejść choć na chwilkę ale mam nadzieję, że jutro dam radę. kini śliczny ten wachlarz. Zaczynam tęsknić za tymi przygotowaniami ;) ale samego wesela nie chciałabym jeszcze raz przeżywać bo byłam tak potwornie zmęczona, że się modliłam o to aby goście sobie wreszcie poszli. Do napisania. PS wszystkiego naj świeżym mężatkom 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nobi to standard sama nie wiem czy moje do niej doszły bo mi cofneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje temu Pan Bóg ...................... ;) Witam was dziewczynki!!!!! Ciekawa jestem jaka u was pogoda bo u nas przez całą noc lało teraz co się uspokoiło. Nie wiem czy coś z ciśnieniem bo przez całą noc nie mogłam spać, mój mąż też zresztą mamuśka też nażekała. Ach jak dziś się położę to zaraz padnę (oczywiście wieczorem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aguu u mnie dalej leje:( ale za to z wstawaniem jakoś nie miałam problemu:D co nie często się zdarza:P kini wachlarz bardzo ładny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzień dobry :) A u mnie też pochmurno :O:( pocieszam się tym, że wrzesień ma przynieść upragnione słońce :D Kini wachlarz bardzo ładny. Aguu a my spaliśmy jak zabici. Na szczęście kłopotów ze snem nie mam, tego by jeszcze brakowało w tym kłębie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) etah - bardzo dziekuje za zdjecia, cudowne:):) normalnie teraz dostrzegłam jakie moje sa nieciekawe i takie jakies :( coz trudno , najwazniejsze ze mąż udany i kochany:):) no i czekam na inne zdjatka swierzych mężatek. u mnie praca, praca i sen, ciagle spie to meczace jest, po za tym innych dolegliwosci ciazowych brak naszczescie, ale ta sennos moja jest bardzo niebezpieczna - sama juz nie wsiade za kierownice - nie bede wam lepiej pisac co mi sie przytrafiło, wlosy sie jezą!! poprosze przypomniec tabelke, zadko Was odwiedzam, juz mi sie miesza kto jest przed a kto po. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
Sorki ze sie wcinam Pozdrawiam wszystkie piekne kobiety, oddal bym za was zycie. szczegolnie ukłony dla Pan z lodzi... caluje tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Tiki - tak - no jestes w koncu, ciesze sie ze wszystko u Ciebie OK :)) Mowisz, ze jestes senna -powiem Ci na pocieszenie, ze mi zdarza sie zasnac w pracy na biurku i to zdarza sie prawie codziennie :)) Rano tez wstac nie mogę......... Kasiaku - butów nie kupilismy niestety - bo nie wyrobilismy do CCC przed zamknieciem - to tak jak sie konczy prace po 17h - na nic nie ma juz czasu :P Mamy sie wybrac po nie w srode, wczoraj przynajmniej odebralismy garniak dla miska :P W pt mam wieczorem ostatnią przymiarke sukienki........ Mam nadzieję, ze bedzie dobrze :P U mnie pada i pada i pada Obudzilam sie z potwornym bólem głowy - brrrrrrrr Zażylam 2 tabletki , ale dalej nie przeszlo To bedzie ciezki dzien - uffffffffff :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! wpadam tylko na chwilkę bo przed wyjazdem mam jeszcze więcej pracy niż zazwyczaj:( agu mam wyczyszczoną skrzynke:) u mnie pogoda beznadziejna,cały czas pada...trzymam kciuki za pogode w sobote żeby przyszłe mężatki miały tak piękne słoneczko jak ja miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokopałam się do ostatniej (chyba) listy zabulina - 3 lipca 2004 senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 diabełek-mały - 17 czerwca 2006 keyti - 8 lipca 2006 marcela82 - 8 lipca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 a_guu - 5 sierpnia 2006 etaath - 12 sierpnia 2006 kiedyś - 13 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 demiselle - 2 wrzesnia 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 Kathi- 9 września 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 ewelinka5555 - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 narzeczona_ - 7 października 2006 ewa-marchewa1984 - 14 października 2006 flegmatyczka - 25 grudnia 2006 ami27 - 2 czerwca 2007 ...i wychodzi na to że teraz trzymamy kciuki za no to co i demiselle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ostatnio jak mi się już uda wpaść na chwilkę to się z wami nie moge \"spotkać\":) w każdym razie wi,tijka jeśli jeszcze wam nie gratulowałam to życze wam samych radosnych dni pełnych miłości,szacunku i zrozumienia waszych JUŻ mężów.A! i oczywiście zdróweczka kochane!!!! no to co, demiselle w sobote wasz wielki dzień! jak już wcześniej pisałam będe trzymała kciuki za ładną pogodę no i żeby wszystko wyszło tak jak sobie wymażyłyście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MĘŻATKI :) zabulina - 3 lipca 2004 senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 diabełek-mały - 17 czerwca 2006 keyti - 8 lipca 2006 marcela82 - 8 lipca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 a_guu - 5 sierpnia 2006 etaath - 12 sierpnia 2006 kiedyś - 13 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 PANNY :) no to co - 2 września 2006 demiselle - 2 wrzesnia 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 Kathi- 9 września 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 ewelinka5555 - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 narzeczona_ - 7 października 2006 ewa-marchewa1984 - 14 października 2006 flegmatyczka - 25 grudnia 2006 ami27 - 2 czerwca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z topikiem. Napisałam, że bardzo podobają mi się zdjęcia Ethath i że bardzo jej dziękuję i coś zjadło moją wypowiedź. Napisałam, że wyglądaliście oryginalnie i bardzo ładnie i że szczególnie podobają mi się szalone zdjęcia;) Bardzo dziękuję:) Pozdrawiam, buziaki, Wasza Kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ethaath dzieki wielkie za zdjęcia :D widać, że zabawa była przednia!!!! 🌻 i tak powinno być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!!! Ktoś mówił, że którejś szefowi odbija i nie ma kiedy z nami pogadać na kafe. No mnie też to się przytrafiło :o Jesień im odbija równo. Nie dosyć, że mam kupę roboty to zadaje mi jeszcze więcej :o Co ja jestem robot? Nawet jeść mi nie każe bo się lenię :o Ja tu jestem tylko na stażu i na 100% mnie nie zostawią i nie mam zamiaru się przepracowywać. Mam nadzieję, że w przeciągu 2 tygodni znajdą jakąś pracę i spierdzielam z tą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Pogoda u mnie nie zachęca do spaceru i dlatego dziś zostaje w domu i zakówam do tej poprawki co mam 6 września :O:O:O Aguu spoko nie daj się. W poprzedniej pracy tej miałam rygor jak diabli, pisałam już o tym i nie mam ochoty tego wspominać. Powiem Ci tyle, że jak siedziałam na dupie nie odzywałam się, nie wołałam o swoje prawa to Kasia była cacy i dobra. A jak pokazałam parę razy że sobie nie pozwolę na zastraszanie i że mam własne zdanie to już Kasia beeee!!!! Cieszę się jedynie z tego że odeszłam i nie mam już dodatkowego stresu. Która praca jest dobra jak idąc do niej płaczesz. Życzę powodzenia 🌻 na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Co sie dzieje, ze nic nie piszecie??? Widze, że w naszym spisie juz figuruje jako mężatka :D Jesli chodzi o nasz ślub i wesele, to wszystko udalo sie cudownie, bylo po prostu fantastycznie. Balam się jak to bedzie z pogoda, ale na szczęście bylo ładnie - popadalo lekko tylko podczas mszy, ale zanim wyszlismy na zewnątrz słoneczko już wszystko wysuszyło, więc w żaden sposób tego nie odczulismy. Ogólnie obyło się bez stresów. Wszyscy się swietnie bawili. Szczerze mówiac, to sama sie nie spodziewalam, ze az tak wszystko fajnie wyjdzie :D A teraz jestesmy szczęśliwi :D Buziaki i piszcie!!!! Ja niedlugo przeslę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :)) Wpadam na chwilę. Widze, ze marazm jak panowal , tak panuje. Jak bedzie koniec wrzesnia to chyba wszyscy juz o topiku zapomną :O Tijka - jestes! Cieszę sie, ze wszystko tak super sie udalo :D Czekamy na zdjęcia!!!!! Nobi na Twoje również. pozdrawiam Was wszystkie i spadam do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly no niestety, ale chyba masz rację :( Jak tak dalej będzie to w dniu Naszego ślubu my dwie jeszcze tu będziemy :/ szkoda. Tijka to fajnie 🌻 czekamy na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiaku! No, ale trzeba sie przynajmniej cieszyc z prawie 500 stron zapisanego topiku :) Tu jest naprawde wiele cennych informacji :)) Moze mnie jako męzatke tez nie bedzie obchodzilo: kto i jak zorganizuje sobie dzien slubu, jaki bedzie mial kolor balonow i jakie zaproszenia............:)) mam wrazenie, ze nasza obecnosc bylaby teraz bardziej pozadana na ślubach 2007 - w koncu dysponujemy juz jakims bagazem doświadczen i moglybysmy sie przeniesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×